>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX minuty- progresja

P 3

preplayer

Użytkownik
A niby co my gramy ? Jak nie 10 minutowki.




Nie wprowadzaj kolegi w blad bo wlasnie gramy przedzialy czasowe 00:00-09:59 ,10:00-19:59, 20:00-29:59 itd czyli gol PRZED 10, 20, 30 itd.
Ale PAN pierniczysz od rzeczy. Nie gram tego ale widzę że Twoja rozkmina nie ma sensu, czepiasz się bezpodstawnie kolegi który ma rację. Jakbyscie grali przedziały czasowe, tak jak to rozpisałes, to o zakładach zapomnij. A to właśnie zakładki są ambrozja tego systemu.
 
U 0

unleash

Użytkownik
Wczoraj pierwsy mecz do analizy i remis ;-)
Niby faworyt ze średnią 2:1 BZ a drugi z bilansem 2:1 BS
Od czego zależy czy w zakładzie będzie możliwość obstawiania opcji &quot;gold prze xx minita&quot;? Nie w każdym to jest.
Drugie pytanie. Ktoś spotkał sie z sytuacją, ze buk zablokował możliwość obstawiania podczas meczu przy stanie 0:0 np przed 60min ? (czyli np. nie udało sie przed 20, 30, 40, 50 i blok)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Po 1 to widzę że nowe pytające osoby nie przeczytały całego tego tematu bo pewnie dużo do czytania, ale dokładają kolejnego spamu żeby kolejne osoby miały jeszcze więcej...
Przejdzcie z tymi przemysleniami do tematu z propozycjami bo tego nikt nie czyta wstecz.
No i Yamakasi widzę ma chyba wolny piątek ^^ Bo na trzeźwo to takich głupot by chyba nie napisał
 
P 3

preplayer

Użytkownik
Panowie mam prośbę, gracie Tym systemem więc nie będzie to dla Was wielki wysiłek ????
Potrzebowałbym kursy na bramkę do 30 minuty, sprawdzone odpowiednio na początku meczu, w 10&#39; i w 20&#39;. Najlepiej kilka spotkań żebym mógł wyciągnąć średnią ????
Dziękuję z góry i przepraszam za offtop.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Panowie mam prośbę, gracie Tym systemem więc nie będzie to dla Was wielki wysiłek ????
Potrzebowałbym kursy na bramkę do 30 minuty, sprawdzone odpowiednio na początku meczu, w 10&#39; i w 20&#39;. Najlepiej kilka spotkań żebym mógł wyciągnąć średnią ????
Dziękuję z góry i przepraszam za offtop.
przed rozpoczęciem meczu, kurs na bramkę do 30 minuty kształtuje się na poziomie 1,40 -&gt; 1,61. Zwykle jest to jednak równo 1,50, bądź o 1 tick wyżej., przynajmniej w meczach, które ja wybieram do gry :razz:
jest to oczywiście ściśle powiązane z kursami na over/under goli w meczu, jak i wszystkie pozostałe przedziały minutowe.
 
firel 142

firel

Użytkownik
A niby co my gramy ? Jak nie 10 minutowki.




Nie wprowadzaj kolegi w blad bo wlasnie gramy przedzialy czasowe 00:00-09:59 ,10:00-19:59, 20:00-29:59 itd czyli gol PRZED 10, 20, 30 itd.
o cholera, usuńcie te brednie:zoltakartka:
 
K 8

krata34

Użytkownik
A niby co my gramy ? Jak nie 10 minutowki.


Nie wprowadzaj kolegi w blad bo wlasnie gramy przedzialy czasowe 00:00-09:59 ,10:00-19:59, 20:00-29:59 itd czyli gol PRZED 10, 20, 30 itd.
Jezeli wedlug Ciebie zrobienie zakladnki np w 14 minucie meczu ze padnie bramka przed 30 minuta jest to 10 minutowka to fajnie sie masz ????
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Jezeli wedlug Ciebie zrobienie zakladnki np w 14 minucie meczu ze padnie bramka przed 30 minuta jest to 10 minutowka to fajnie sie masz ????
Kolegą Yamakasi popełnił błąd, ok. Ale myślę że już dawno go zrozumiał i nie potrzeba 20 postów na ten temat.????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 440

straszaksam

Użytkownik
Kolegą Yamakasi popełnił błąd, ok. Ale myślę że już dawno go zrozumiał i nie potrzeba 20 postów na ten temat.????
W grupie zawsze łatwiej komuś dosrać, a na tym forum to już typowy owczy pęd istnieje odkąd pamiętam, wystarczy się przyzwyczaić :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 1

kuubaaa90

Użytkownik
Powiedzcie mi jak Wam idzie granie tym systemem? Najlepiej niech się wypowie sam Hank . Jakie profity z tego czerpiecie? Czy faktycznie jest to system doskonały?
 
cock 756

cock

Użytkownik
Kuba, system jak każda progresja. Niemniej sprytny, bo zakłady mogą nakładać się na siebie generując wyższą wygraną. Sukces zależy od dostępności oferty raczej u jednego bukmachera. Duża szansa powodzenia - ma paść gol. Jeżeli miałbyś na zagranie 27 progów, to uważam, że jesteś w domu.
Mecze chłopaki grają na 1 progresję. Ja po niepowodzeniu kontynuuję kolejny próg w nowym meczu.
System jako progresję uważam za bardzo dobry. Do doskonałości mu niestety brakuje.
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Powiedzcie mi jak Wam idzie granie tym systemem? Najlepiej niech się wypowie sam Hank . Jakie profity z tego czerpiecie? Czy faktycznie jest to system doskonały?
A dlaczego wypowiedzieć ma się tylko Hank? Czy jak 100 osób złapie bankruta grając tym systemem a Hank Ci napisze że jest na plus to będziesz zadowolony i zaczniesz grać? Jak potrafisz wytypować spotkania gdzie nie padnie wynik 0-0 to ten system da Ci dużo więcej zarobku niż jak byś grał zwykły over 0,5 bramki. Nie ma systemu doskonałego a jak myślisz że ciężko jest trafić kilka razy 0-0 w krótkim czasie to ...źle myślisz. Poczytaj temat zobaczysz jakie &quot;pefki&quot; kończyły się bezbramkowo ???? Pozdro!
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Powiedzcie mi jak Wam idzie granie tym systemem? Najlepiej niech się wypowie sam Hank . Jakie profity z tego czerpiecie? Czy faktycznie jest to system doskonały?
Jak chcesz coś konkretnie od Hanka, to nie pisz na forum, tylko wiadomość prywatną, to jedna rzecz. Druga rzecz to system idealny na zarabianie pieniędzy to własny rozwój i praca... nie wiem jak mozna w ogole wymyśleć taką głupotę jak &#39;system idealny&#39; :razz:
No i to co mówi Cock - progresja zawsze będzie jednak progresją i trzeba pieniążki co jakiś czas wypłacić i nacieszyć się tym, co się już wygrało, bo zawsze przyjdzie gorszy moment... aczkolwiek to z 27 progami to trochę naiwne, bo trzebaby bardzo nisko zacząć stawkami, żeby np. przy 25 progu bukmacher w ogóle przepuścił tak olbrzymią stawkę na dany przedział.
 
cock 756

cock

Użytkownik
aczkolwiek to z 27 progami to trochę naiwne, bo trzebaby bardzo nisko zacząć stawkami, żeby np. przy 25 progu bukmacher w ogóle przepuścił tak olbrzymią stawkę na dany przedział.
Dlatego pisałem, że:
Sukces zależy od dostępności oferty raczej u jednego bukmachera
Natomiast co do tych progów są różne sposoby, o których z kilku powodów rozwodził się nie będę. Reasumując - przyznam rację - naiwne grać nawet 20. próg za 23900pln. ;)
 
E 6

esqlap

Użytkownik
Witam, mam pytanie do grających tym systemem lub do tych co grali, w przypadku wtopy ile spotkań musieliście wytypować prawidłowo, aby odrobić strate? TAK WIEM, ŻE TO ZALEŻY, ŻE ZAKŁADKI, ŻE KURSY, ŻE STAWKI, ale na pewno jesteście w stanie powiedzieć mniej więcej jak to u Was wyglądało?
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
tak jak napisales, jest za duzo zaleznosci ale jesli juz tak bardzo chcesz otrzymac jakis poglad to powiedzmy ze 10 meczow na jedna wtope grajac takim samym stawkowaniem
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Zastanawiam się, czy nie jest bezpieczniej grać tym sposobem od drugiej połowy? Zmniejszamy tym samym ilość progów, co w przypadku raku strzelonej bramki nie bije nas tak bardzo po kieszeni. Jak wiadomo, statystycznie większa ilość bramek pada w drugich połowach, natomiast przy wyselekcjonowanym przez nas meczu, co do którego mamy pewność, że padnie min. 1 bramka a do przerwy nie padła, mamy mniejszą stratę...

Przemyślenie czysto teoretyczne...
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Zastanawiam się, czy nie jest bezpieczniej grać tym sposobem od drugiej połowy? Zmniejszamy tym samym ilość progów, co w przypadku raku strzelonej bramki nie bije nas tak bardzo po kieszeni. Jak wiadomo, statystycznie większa ilość bramek pada w drugich połowach, natomiast przy wyselekcjonowanym przez nas meczu, co do którego mamy pewność, że padnie min. 1 bramka a do przerwy nie padła, mamy mniejszą stratę...

Przemyślenie czysto teoretyczne...
Jak teoretycznie podchodzisz do takich przemyśleń, to chociaż patrz całościowo na problem, a nie wybiórczo, tak jak Ci się spodobało...

Ok zmniejszasz liczbę progow i tym samym potrzebne zobowiązanie potrzebne na dany mecz, ale odpuszczasz całą pierwszą połowę, więc coś za coś.
Druga sprawa, to że mecze powinnismy wybierać takie, żeby bramka padła jednak jak najszybciej, a jeśli przez całą pierwszą połowę nie mogli ani jedni ani drudzy wcisnąć, to chyba mały znak, że coś jest być może nie tak, hm?

Co do tego, że statystycznie w drugiej połowie pada więcej bramek, to chyba zależy od punktu widzenia, a Ty sobie to wygodnie założyłeś, co wcale nie musi być prawdą... ale nawet jeśli jest, to i tak nie przemawia za Twoją teorią, bo kursy na gola do &lt;xx minut są zawsze zauważalnie wyższe w pierwszej połowie, niż w drugiej.
 
Do góry Bottom