>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher GO+bet - opinie

donald-young 17,5K

donald-young

Użytkownik
Nie chcą mi rozliczyć zakład na plus z 13,5 powyżej wzowien od bramki meczu Lipsk z YB. Wysłałem im 3 screeny że było 10:4 statystyki z STS, Fortuna i Iforbet i nic. Złodziejskie praktyki , nie bo nie,.
Z tym, że to te screeny co wysłałeś pochodzą od tego samego dostawcy i nie jest on oficjalnym dostarczycielem statystyk. Z oficjalnych statystyk w goal kickach było 9:4.
 
donald-young 17,5K

donald-young

Użytkownik
Buki biorą rozliczenia z Opty, instata takich podmiotów na ogół. A jak jesteś tak pewny tego to odwiń cały mecz, przescreenuj każdy goal kick i jak wyjdzie ci 10:4 to ci wypłacą kase po reklamacji.
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nie chcą mi rozliczyć zakład na plus z 13,5 powyżej wzowien od bramki meczu Lipsk z YB. Wysłałem im 3 screeny że było 10:4 statystyki z STS, Fortuna i Iforbet i nic. Złodziejskie praktyki , nie bo nie,.
W 1xbet w statystykach tego meczu jest 9:4. Na fortunę nie patrz. Wczoraj miałem o5,5 wznowień od bramki PSG i do przerwy fortuna pokazywała 6 a było 4 tak jak było w statach w 1xbet. W ostatniej akcji 1 połowy Hummels oddał niecelny strzał i powinien Donnaruma zaczynać od bramki ale sędzia zakończył połowę a fortuna dodała do statystyk jako wykop od bramki.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
I stąd właśnie się biorą negatywne opinie o bukach. Ktoś sobie coś ubzdura i wypisuje po forach jaki to buk X czy Y to złodziej, oszust itp. I tak wygląda własnie większość negatywnych opinii. Ktoś nie ma pojęcia co i jak ale wszyscy wkoło to oszuści i złodzieje.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
I stąd właśnie się biorą negatywne opinie o bukach. Ktoś sobie coś ubzdura i wypisuje po forach jaki to buk X czy Y to złodziej, oszust itp. I tak wygląda własnie większość negatywnych opinii. Ktoś nie ma pojęcia co i jak ale wszyscy wkoło to oszuści i złodzieje.
Na podstawie tej jednej sprawy wysuwasz taki wniosek :) :) :)
Masz tu ponad setkę oszukanych przez buka : świezutki temat

 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Na podstawie tej jednej sprawy wysuwasz taki wniosek :) :) :)
Masz tu ponad setkę oszukanych przez buka : świezutki temat

Ok. To teraz przeglądnij sobie działy z opiniami o bukach i zobacz na jakiej podstawie ludzie się skarża ale dany buk to oszust i złodziej. Bo nie wypłacił w godzinę tylko po 2 dniach, bo zrobił zwrot zamiast rozliczuc na plus. Bo rożnych było 14 a nie 15, no chce zdjęcie dowodu przy twarzy do weryfikacji itd. To są problemy dzieci a nie normalnych graczy. Nawet jak rzeczywiście STS wprowadził graczy w błąd z tym typem to mam płakać że to oszustwo? W dupie mam ten jeden zakład. Ruski raz na tydzień zmienia mi kursy na postawionym już kuponie i mam to gdzieś bo i tak go ogrywam a on zawsze mi kasę wyplaca. Po tygodniu, dwóch, trzech.....Ale wyplaca. Jak ktoś potrafi grać to olewa nieczyste zagrania buka bo na następnych typach sobie odbije podwójnie. A najwięcej płaczą dzieciaki które wygrają coś raz w tygodniu i jak się coś nie zgadza to zaraz afera o wszystko. W dzisiejszych czasach jak buk wypłaca kasę i daje pograć dłużej niż 5-10 typów to jest naprawdę bardzo dobry buk. I powie Ci to każdy kto gra i zarabia a nie jakieś płaczki wygrywające co 20 kupon i to jeszcze puszczony za 5zl.
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Ok. To teraz przeglądnij sobie działy z opiniami o bukach i zobacz na jakiej podstawie ludzie się skarża ale dany buk to oszust i złodziej. Bo nie wypłacił w godzinę tylko po 2 dniach, bo zrobił zwrot zamiast rozliczuc na plus. Bo rożnych było 14 a nie 15, no chce zdjęcie dowodu przy twarzy do weryfikacji itd. To są problemy dzieci a nie normalnych graczy. Nawet jak rzeczywiście STS wprowadził graczy w błąd z tym typem to mam płakać że to oszustwo? W dupie mam ten jeden zakład. Ruski raz na tydzień zmienia mi kursy na postawionym już kuponie i mam to gdzieś bo i tak go ogrywam a on zawsze mi kasę wyplaca. Po tygodniu, dwóch, trzech.....Ale wyplaca. Jak ktoś potrafi grać to olewa nieczyste zagrania buka bo na następnych typach sobie odbije podwójnie. A najwięcej płaczą dzieciaki które wygrają coś raz w tygodniu i jak się coś nie zgadza to zaraz afera o wszystko. W dzisiejszych czasach jak buk wypłaca kasę i daje pograć dłużej niż 5-10 typów to jest naprawdę bardzo dobry buk. I powie Ci to każdy kto gra i zarabia a nie jakieś płaczki wygrywające co 20 kupon i to jeszcze puszczony za 5zl.
To bardzo ciekawe, że piszesz to w wątku o Go+. Co do początku się zgadzam, większość to płacz dzieci nie ogarniających kompletnie branży. Co do drugiej części to zastanawiam się, skoro taki dobry z ciebie gracz, to u kogo puszczasz kupony? Bo na pewno nie w Go+, który blokuje granie z banalnych powodów. Nie limituje - podkreślam, tylko zupełnie blokuje. A to wydaje mi się już nie "dziecięcy problem".
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
To bardzo ciekawe, że piszesz to w wątku o Go+. Co do początku się zgadzam, większość to płacz dzieci nie ogarniających kompletnie branży. Co do drugiej części to zastanawiam się, skoro taki dobry z ciebie gracz, to u kogo puszczasz kupony? Bo na pewno nie w Go+, który blokuje granie z banalnych powodów. Nie limituje - podkreślam, tylko zupełnie blokuje. A to wydaje mi się już nie "dziecięcy problem".
Nie jestem żadnym dobrym graczem. Jakoś kombinuje i sobie coś tam ugrywam. Co do blokowania to w tych czasach wszystkie buki już limituja. A jak dają limit 10zl to tak jak by blokowali. Nauczyłem się grać tak żeby opóźniać limity jak najdalej. No i chodze po znajomych i od nich biorę konta. Granie na słupa już dawano się skończyło.
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Nie jestem żadnym dobrym graczem. Jakoś kombinuje i sobie coś tam ugrywam. Co do blokowania to w tych czasach wszystkie buki już limituja. A jak dają limit 10zl to tak jak by blokowali. Nauczyłem się grać tak żeby opóźniać limity jak najdalej. No i chodze po znajomych i od nich biorę konta. Granie na słupa już dawano się skończyło.

a czemu dawno sie skonczylo? mowisz o sobie prawda ?
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Ok. To teraz przeglądnij sobie działy z opiniami o bukach i zobacz na jakiej podstawie ludzie się skarża ale dany buk to oszust i złodziej. Bo nie wypłacił w godzinę tylko po 2 dniach, bo zrobił zwrot zamiast rozliczuc na plus. Bo rożnych było 14 a nie 15, no chce zdjęcie dowodu przy twarzy do weryfikacji itd. To są problemy dzieci a nie normalnych graczy. Nawet jak rzeczywiście STS wprowadził graczy w błąd z tym typem to mam płakać że to oszustwo? W dupie mam ten jeden zakład. Ruski raz na tydzień zmienia mi kursy na postawionym już kuponie i mam to gdzieś bo i tak go ogrywam a on zawsze mi kasę wyplaca. Po tygodniu, dwóch, trzech.....Ale wyplaca. Jak ktoś potrafi grać to olewa nieczyste zagrania buka bo na następnych typach sobie odbije podwójnie. A najwięcej płaczą dzieciaki które wygrają coś raz w tygodniu i jak się coś nie zgadza to zaraz afera o wszystko. W dzisiejszych czasach jak buk wypłaca kasę i daje pograć dłużej niż 5-10 typów to jest naprawdę bardzo dobry buk. I powie Ci to każdy kto gra i zarabia a nie jakieś płaczki wygrywające co 20 kupon i to jeszcze puszczony za 5zl.
Dla mnie niezrozumiałe podejście. Nawet jak wygrywasz to nie widzę powodu żeby cokolwiek odpuszczać bukowi gdy źle rozlicza kupon. To że ty tak robisz i wychodzisz na plus to żaden argument bo to tak samo jakbyś co jakiś czas pozwalał żeby ci ucinali pensję bo i tak zarobisz tylko mniej.
A przede wszystkim dajesz bukowi pole żeby coraz częściej stosował różne nieczyste zagrywki z rozliczaniem - skoro raz im się udało, to spróbują po raz drugi, trzeci itd. I przez to poziom buków będzie jeszcze mocniej szedł w dół, a ty jeszcze bardziej będziesz narzekać na "dzisiejsze czasy". I nie mówię, że czasy są dla branży dobre ale jak każdy będzie obniżał wymagania co do buków, to chyba nic dziwnego że chętnie się do tego dostosują.

Co do Go-bet to mam wrażenie że wyjątkowo często kombinują z rozliczaniem kuponów (szczególnie przy zakładach statystycznych, bo wiadomo że przy 1X2 albo overach goli nic nie wymyślą). Już nie raz sam miałem sytuację, że rozliczali kupon na czerwono i... wymyślali sobie zapisy z regulaminu. Potrafili napisać że dana kwestia jest określona w regulaminie gdy w ogóle nie było o tym słowa. A jak im to piszę i proszę ich o dokładne wskazanie w którym miejscu regulaminu jest to o czym mówią, to nagle zmieniają temat i najlepsze "uważają rozmowę za zakończoną" przez co nawet nie ma szans się od razu odwołać :)
Ostatnio mnie też zlimitowali niemal do 0, chociaż szczerze i tak już miałem do nich małe zaufanie - praktycznie każdy wynik meczu trzeba samemu sprawdzać, nie zliczę sytuacji gdzie musiałem się zgłaszać żeby poprawiali przegrane kupony niby przez błąd, ale w drugą stronę nigdy się nie zdarzyło żeby błędnie rozliczyli coś jako wygrane :)
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
a czemu dawno sie skonczylo? mowisz o sobie prawda ?
No to wytlumacz nam tu wszystkim jak założyć konto na słupa gdzie przy wypłacie buk chce fotki ze zdjęciem i np datą i godziną, zdjęcia korespondencji z bukiem i Tobą w tle, czy np potwierdzenia notarialnego zdjęcia dowodu (Betclic) czy wideorozmowy (bet365). Jak takie coś obchodzisz? Bo ja idę widzę możliwości. Tylko mi tu nie pisz że gram w gówno bukach bo czy to Pl czy zagranica wszystkie teraz wymagają podobnych rzeczy.
Post automatycznie złączony:

Dla mnie niezrozumiałe podejście. Nawet jak wygrywasz to nie widzę powodu żeby cokolwiek odpuszczać bukowi gdy źle rozlicza kupon. To że ty tak robisz i wychodzisz na plus to żaden argument bo to tak samo jakbyś co jakiś czas pozwalał żeby ci ucinali pensję bo i tak zarobisz tylko mniej.
A przede wszystkim dajesz bukowi pole żeby coraz częściej stosował różne nieczyste zagrywki z rozliczaniem - skoro raz im się udało, to spróbują po raz drugi, trzeci itd. I przez to poziom buków będzie jeszcze mocniej szedł w dół, a ty jeszcze bardziej będziesz narzekać na "dzisiejsze czasy". I nie mówię, że czasy są dla branży dobre ale jak każdy będzie obniżał wymagania co do buków, to chyba nic dziwnego że chętnie się do tego dostosują.

Co do Go-bet to mam wrażenie że wyjątkowo często kombinują z rozliczaniem kuponów (szczególnie przy zakładach statystycznych, bo wiadomo że przy 1X2 albo overach goli nic nie wymyślą). Już nie raz sam miałem sytuację, że rozliczali kupon na czerwono i... wymyślali sobie zapisy z regulaminu. Potrafili napisać że dana kwestia jest określona w regulaminie gdy w ogóle nie było o tym słowa. A jak im to piszę i proszę ich o dokładne wskazanie w którym miejscu regulaminu jest to o czym mówią, to nagle zmieniają temat i najlepsze "uważają rozmowę za zakończoną" przez co nawet nie ma szans się od razu odwołać :)
Ostatnio mnie też zlimitowali niemal do 0, chociaż szczerze i tak już miałem do nich małe zaufanie - praktycznie każdy wynik meczu trzeba samemu sprawdzać, nie zliczę sytuacji gdzie musiałem się zgłaszać żeby poprawiali przegrane kupony niby przez błąd, ale w drugą stronę nigdy się nie zdarzyło żeby błędnie rozliczyli coś jako wygrane :)
Obecnie na rynku jest tylu bukmacherów do wyboru że napewno każdy znajdzie coś dla siebie. Nie pasuje mi buk X i y to gram w buki Z. Więc takie narzekanie jakie to buki oszukują dla mnie jest śmieszne.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
W którym miejscu bet365 do wypłaty potrzebuje wideo rozmowy? Z tym betclic i notarialnym potwierdzeniem dowodu też naciągane, pewnie to jakaś forma dodatkowej weryfikacji a nie normalna regularna praktyka.
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Wiesz co jest najlepsze? Ze nie grasz i nie masz zielonego pojecia, a strugasz fachowca.
Jesli nie jestes juz dluzszy czas w branzy to sie poprostu nie wypowiadaj, bo w oczach bardziej kumatych tracisz kompletnie na wiarygodnosci

Co do polskich wiadomo, slupy odpadaja, przewaznie odpadaja, najlepiej na znajomych i tu raczej nie ma co dyskutowac
Jakies tam notarialki itp tez bajka, czasem jakis buk cos zawola i tyle, jak trafisz - kompletnie naciagane

W becie nie gram kupe czasu - nie wypowiem sie

Ale reszta bukow powiedzmy na Uk lub Irlandie, buki pokroju paddy, betfred, unibet, ladbro,888, boyle itp itd - jest tego masa , zaden buk nie wprowadza jakichs smiesznych weryfikacji typu z monitorem w tle
Na tysiace kont nie bylo opcji by nie ogarnac tych podstawowych rzeczy do weryfki (pozadny grafik za parnascie euro zrobi wszystko)

Takze jak Ci nie idzie to nie znaczy, ze innym nie moze isc
Widocznie nie masz poprostu kontaktow (sa tutaj wskazane) albo pokonczyly Ci sie konta i nie wiesz jak to dalej ugryzc.


Skonczmy tak narzekac, bedzie jeszcze gorzej, nie ma co tego ukrywac, ale jak ktos zarabial i chce dalej zarabiac to bedzie to robic niezaleznie czy mu nawet jakis buk kase ukradnie (wliczone w gre) czy tez dowali fajna weryfke.
 
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Dzisiaj znalazłem fajny mecz do pogrania. Niestety moje buki nie miały go w ofercie. Zacząłem przeglądać ofertę stacjonarnych. Sts nie ma, Fortuna nie ma ale Gobet ma. To dawaj prawie 10km do punktu. Na miejscu okazuje się że w punkcie zagrać go nie można. Pani mówi że oferta internetowa może różnić się od tej w punkcie naziemnym. Normalnie żart.
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Tak jest w wiekszosci bukow i nie tylko w PL, ze maszyny maja okrojona oferte
Goplus to klon vbeta, rozliczaja tak jak rozlicza to dostawca kursow choc oni prawie za kazde bledy daja voidy, ogolnie smieciowy buk.
 
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Przeczytałem to co pisaliście wyżej i powiem tak. Zdarzyła mi się raz videorozmowa i raz musiałem odwiedzić placówkę banku bo na wyciągu chcieli mieć podpis i pieczątkę banku. Nie było to wcale proste bo dopiero w którejś tam placówce się zgodzili na to po dobrej ściemie z mojej strony. Całe szczęście że mieszkam w dużym mieście więc udało się to ogarnąć.

W buku w którym chcieli videorozmowe było do wyjęcia coś koło 27-28k Dokładnie nie pamiętam. Ostatecznie i tak nie wypłacili.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Przeczytałem to co pisaliście wyżej i powiem tak. Zdarzyła mi się raz videorozmowa i raz musiałem odwiedzić placówkę banku bo na wyciągu chcieli mieć podpis i pieczątkę banku. Nie było to wcale proste bo dopiero w którejś tam placówce się zgodzili na to po dobrej ściemie z mojej strony. Całe szczęście że mieszkam w dużym mieście więc udało się to ogarnąć..
Z tym bankiem to miałem właśnie tak ostatnio w Uni. Chcieli zaświadczenia z banku za posiadam konto. Z pieczątka i podpisem. A co najlepsze bank nie chciał wydać czegoś takiego bo powiedzieli że takie rzeczy są do pobrania ze swojego konta. Ale to miało formę wydruku i było bez podpisu i Uni odrzucał. A podpisać w banku nikt nie chciał bo nie mają takiego obowiązku. Ale wkoncu coś tam wywalczyłem. Wideorozmowy zarządzał bet365 przy wypłacie. Oczywiście konto na słupa i po kasie. Ale jak widzisz wyżej piszą że to niemożliwe😁
Post automatycznie złączony:

Co do polskich wiadomo, slupy odpadaja, przewaznie odpadaja, najlepiej na znajomych i tu raczej nie ma co dyskutowac
Jakies tam notarialki itp tez bajka, czasem jakis buk cos zawola i tyle, jak trafisz - kompletnie naciagane

W becie nie gram kupe czasu - nie wypowiem sie

Ale reszta bukow powiedzmy na Uk lub Irlandie, buki pokroju paddy, betfred, unibet, ladbro,888, boyle itp itd - jest tego masa , zaden buk nie wprowadza jakichs smiesznych weryfikacji typu z monitorem w tle
Na tysiace kont nie bylo opcji by nie ogarnac tych podstawowych rzeczy do weryfki (pozadny grafik za parnascie euro zrobi wszystko)
Każdy buk na którym gram ma standardową weryfikację selfi z dowodem i kartką z napisem. Buki typu 888, Rabona, 20bet ...chcą to co wyżej napisałem plus aktualna korespondencja w tle. Na kilkadziesiąt kont na każdym tego wymagali więc widać jak Ty grasz skoro od Ciebie tego nie chcieli. Co do Uni i Bet365 opisałem sytuację wyżej. Te wszystkie Angielskie buki które wymieniles to są buki do zabawy a nie do gry. 2 dni i limity. Ruscy jacy są tacy są ale jak ktoś potrafi to sobie trochę tam pogra i kasę zawsze wypłacają jak wszystko jest ok. Nawet jak bym srał pieniędzmi to nie wplacił bym do buka założonego na slupa żadnych pieniędzy bo już tak robiłem i na 4 kontach z dwóch kasy nie wypłacili przez weryfikację. Dla Ciebie to są bajki ale jak widzisz Psychol pisze o podobnych problemach więc już jest 2-1 dla nas😁
 
Ostatnia edycja:
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
GRUBO!

Go+ jak gdyby nigdy nic korzysta sobie z herbów drużyn, które pewnie udostępnia im dostawca. Wszystkie ligi piłkarskie, koszykarskie, hokejowe.... w tenisie są natomiast zdjęcia zawodników. Jakim cudem coś takiego nie wzbudza zainteresowania odpowiednich organów? 1706463783527.png

Konsultantka na czacie stwierdziła, że zajmuje się tym przeznaczony do tego dział i ze jest to zgodne z prawem. Gdy spytałem, czy jest tego pewna odpowiedziała, UWAGA! - "Jest zgodne, bo gdyby nie było, to by tego nie zrobili" xDDDDDD

Przypomina mi się mem, w którym kobieta dzwoni na policję:
-Proszę przyjechać, w moim domu jest morderca i chce mnie zabić.
-Spokojnie, nie może tego zrobić. To nielegalne!

Z perspektywy klienta to nic takiego, z perspektywy prawa i konkurencji to wtopa, która może być ostatnim gwoździem do trumny. Nie będę tłumaczył prawa bo szkoda mi na to czasu, ale tu mogą wchodzić w grę ogromne kary. Zwłaszcza, że od dłuższego już czasu nic sobie z tego nie robią. I chyba nie mozna się łudzić, że się ogarną.
 
Do góry Bottom