>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher GO+bet - opinie

X 19,4K

xoli20

Użytkownik
U mnie jakiś problem z pierwsza wypłata (na szczęście testowo na małą kwotę) bo jakoś zaginęła i pieniądze nie przyszły mi na konto pomimo że jest zaakceptowana, nie wiem czy to kwestia buka czy pośrednika. Ale spróbowałem jeszcze raz i już przyszło normalnie także może to tylko jednorazowy błąd
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
U mnie jakiś problem z pierwsza wypłata (na szczęście testowo na małą kwotę) bo jakoś zaginęła i pieniądze nie przyszły mi na konto pomimo że jest zaakceptowana, nie wiem czy to kwestia buka czy pośrednika. Ale spróbowałem jeszcze raz i już przyszło normalnie także może to tylko jednorazowy błąd
Nie rozumiem. Jeżeli zaakceptowali to pieniądze pobrano z konta gracza. Czyli co to kasę olałeś i zleciłeś kolejno wypłatę?

U mnie było to samo. Dopiero po interwencji na czacie, po kilku godzinach pieniądze trafiły do mnie. Wczoraj znowu zleciłem i kasy nie mam. Będę musiał do nich uderzyć.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Nie rozumiem. Jeżeli zaakceptowali to pieniądze pobrano z konta gracza. Czyli co to kasę olałeś i zleciłeś kolejno wypłatę?

U mnie było to samo. Dopiero po interwencji na czacie, po kilku godzinach pieniądze trafiły do mnie. Wczoraj znowu zleciłem i kasy nie mam. Będę musiał do nich uderzyć.
Po prostu wypłaciłem te minimalne 20 złotych na próbę i nie przyszły mi te pieniądze na konto, chociaż wypłatę normalnie zaakceptowali. Chwilę potem spróbowałem jeszcze raz i ta druga przyszła już w parę minut. A co do tej pierwszej, przysłali maila po paru godzinach że mieli jakiś błąd i przywrócili te 20 zł na saldo u nich z możliwością wypłaty. Ogólnie jak na razie to był jedyny mój problem z nimi a większe wypłaty też już robiłem i wszystkie były szybko na moim koncie, więc dla mnie ich początek na plus
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ja się zarejestrowałem któregoś dnia wieczorem. Konto mi zweryfikowali jakoś po 30 minutach. Wpłaciłem 3 stówki zagrałem jeden zakład, zleciłem wypłatę na 6 stówek. Następnego dnia przed południem kasa doszła. Widziałem że mają opcje cash out przy zakładach. Nie widzę wielkiej różnicy miedzy nimi a innymi polskimi bukami a brak podatku przy singlach robi różnicę. Nie wiem jak limity.

edit/ aa i zapomniałem dodać że nie korzystałem z żadnego bonusu na start czy freebeta, bonusy w polskich bukach zupełnie mnie nie interesują
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Mi się wydaje że do niektórych banków (ja mam PKO BP) nie robią szybkich przelewów i pieniądze dochodzą w godzinach księgowania.
 
P 0

pl677

Użytkownik
Witam. Czy u was strona internetowa Gobet tak wolno się ładuje ? Zanim się zaloguje to mija ponad minuta. Stawiać zakłady to już męka. Co mam zrobić by poprawić szybkość ładowania tej strony ?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Witam. Czy u was strona internetowa Gobet tak wolno się ładuje ? Zanim się zaloguje to mija ponad minuta. Stawiać zakłady to już męka. Co mam zrobić by poprawić szybkość ładowania tej strony ?
U mnie trwa to ciut dłużej niż gdzie indziej, ale opóźnienie to ok 2-3sek. Pewnie im gorszy sprzęt tym bedzie to gorzej wczytywalo
 
R 1,1K

rav925

Użytkownik
Do tych którzy tam grają, czy zawsze rozliczanie zakładów livie zajmuje im od groma czasu? Przecież to całkowicie niepoważne żeby taki turniej jak tenis w Monte Carlo na normalne zwycięstwo zagrane w livie czekać dłużej jak pół godziny? To ja tak trafiłem tylko czy to u nich normalne. Jeżeli tak rozliczają live to w mojej opinie dyskfalifukuje ich to całkowicie z grona poważnych buków.
 
R 1,1K

rav925

Użytkownik
Ostatecznie rozliczenie zakładu zajęło im 50min. Całe szczęście wypłata na konto poszła dużo szybciej. Konto mam w Alior.
 
K 0

Karlistos91

Użytkownik
Omijać szerokim łukiem. Na rozliczenie zakładu czekałem prawie godzinę czasu. Ponadto okazało sie, że nie kwalifikuje się do bonusu freebet ze względu na to, że w momencie zawarcia zakładu nie miałem zweryfikowanego konta, mimo że warunki spełniłem .Babka na LC napisała, że zakład do promocji liczy się dopiero po zwryfikowniu konta. Nonsens.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Omijać szerokim łukiem. Na rozliczenie zakładu czekałem prawie godzinę czasu. Ponadto okazało sie, że nie kwalifikuje się do bonusu freebet ze względu na to, że w momencie zawarcia zakładu nie miałem zweryfikowanego konta, mimo że warunki spełniłem .Babka na LC napisała, że zakład do promocji liczy się dopiero po zwryfikowniu konta. Nonsens.
Przeciez jasno w regulaminie masz jak byk, że aby otrzymać freebet musisz mieć konto zweryfikowane przed zagraniem zakladu. Kolejny pokrzywdzony przez swoje niedopatrzenie.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Omijać szerokim łukiem. Na rozliczenie zakładu czekałem prawie godzinę czasu. Ponadto okazało sie, że nie kwalifikuje się do bonusu freebet ze względu na to, że w momencie zawarcia zakładu nie miałem zweryfikowanego konta, mimo że warunki spełniłem .Babka na LC napisała, że zakład do promocji liczy się dopiero po zwryfikowniu konta. Nonsens.
Czyli będziesz omijał buka bo czekałeś godzinę na rozliczenie i nie przeczytałeś regulaminu promki? Przecież o weryfikacji jest tam napisane dosłownie w pierwszym zdaniu. Gdyby buk miał tylko takie "wady" to polecałbym go każdemu
 
K 0

Karlistos91

Użytkownik
To musisz miec strasznie zaniżone wymagania skoro poleciłbyś każdemu buka, który tyle czasu rozlicza kupony. Ja jestem przyzwyczajony, że mecze rozliczane są od ręki i tego się wymaga w dziejszych czasach. A co do freebetu to również nie spotkałem się z takim regulaminem nigdzie by przed zawarciem zakładu liczącego do promocji konto musiało być już zweryfikowane. Wydaje mi się to logiczne majac doświadczenie z innymi bukami, że być nie musi.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Na rozliczenie mają określony czas. Czy to zrobią w minutę czy 5 godzin to bez znaczenia. Problemem są limity bo z każdym dniem są coraz większe.
 
Do góry Bottom