>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gołota vs. Adamek - Bokserska walka stulecia

Status
Zamknięty.
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Taaaaa tylko ze przegrana Adamka z Golota to by bylo naprawde &quot;cos&quot; Jak dla mnie Tomek ryzykuje zbyt wiele, bo tak naprawde jest to taka &quot;nasza&quot; walka a nie jakas swiatowa. Ale i tak wynik pojdzie w swiat. Bo skoro Adamek przegrywa Z Golota to jaki sens bedzie przechodzenie do wagi ciezkiej i walczeniem np z Kliczko
Ok, ale bez tej walki dalej w światowym boksie będzie tak naprawdę nikim.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
miodzik
Niezgadzam sie kompletnie z tym co napisałeś. Osobiscie uważam , że znam sie na boksie a tym bardziej wadze cięzkiej i karierze Gołoty. Nie wiem który raz sie powtórze bo znowu napisales o pieniadzach a dla Gołoty to walka za darmo bo swoje i tak już ma.
Z calym szacunkiem ale chyba nieznasz sie na boksie...pisząc &#39; nigdy dobrze nie boksował&#39; nie miał jaj i szybkosci&#39; .
Moge skwitowac to tylko śmiechem.
Wiesz jakie pieniadze i prestiż rządzą wagą cieżką tym abrdziej w tamtych latach? Chyba nie to oszczędz nam takich opinii bo co niektórzy jeszcze uwierzą.
Gołota jeden z syzbszych bokserów w tamtych latach według ciebie nie posiadał ....szybkosci... ciekawe.
Co to za porównanie , że Tyson nastawiał sie od początku na nokaut?
Widze , że ogladales jesi wogóle to nieznaczne jego walki nie zawsze było różowo , że nokautowal w rundach 1-3 były i beznadizejne porażki wallka nieodbyta (z Gołotą) czy skandaliczne legendarne ( z Evanderem).
Wiec najpierw obejrz dowiedz sie przeczytaj a potem wal takie bzdury bo niechce sie nawet tego czytac. Kazdy ma prawo do opinii to oczywiste ale jesli ktos jest w bledzie trzeba mu to uświadomic. I żeby nie było nie nakazuje i nie narzucam ci sympatii do Gołoty tylko fachową ocene sytuacji.
pzdr
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Ok, ale bez tej walki dalej w światowym boksie będzie tak naprawdę nikim.
Ale co mu ta walka i ew wygrana tak naprawde? Tylko nie liczni pamietaja jeszcze o Golocie i zapamietali go jako tego slabo i kontuzjowanego.
Adamek mogl sobie dalej spokojnie walczyc w swojej kategorii i isc do przodu. Tak naprawde ta walka nikogo innego nie obchodzi tylko nas Polakow.
Nie wiem według kogo Gołota jest cieniasem? Gołota to najlepszy bokser w historii Polskiego boksu i nie ma co do tego żadnych wątpliowści.
Zle mnie zrozumiales, chodzilo mi ze wiekszosc tych polskich &quot;kibicow&quot; go tak zapamietalo. Ja sam bede trzymal kciuki za Andrew&#39;a
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Snajper
Tu tez sienie zgadam. Nie wiem czy wiesz ale menagerowie Kliczki powiedzieli , że walka z Gołota Adamka i przejscie do tej kategorii jest ciekawym posunieciem. I jesli wygra byc moze zaproponują mu walke minimum z kims znaczacym z ich &#39; stajni&#39;.
A co do tego ze wedlug ciebie powiniene isc dalej do przodu w swojej wadze to...Adamek tam nie powalczy z nikim na szczycie. Taka waga... W ciezkiej nie maja takich oporow miedzy organizowaniem pojedynkow jak w junior ciezkeij np.
A kase z walk w ciezkiej jest moze 10 krotnie wieksza niz nizej.
W ciezkiej zarabia sie nawet miliony dolarow za walke w np junior ciezkiej w mln juz sie nie wchodzi.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Snajper
Tu tez sienie zgadam. Nie wiem czy wiesz ale menagerowie Kliczki powiedzieli , że walka z Gołota Adamka i przejscie do tej kategorii jest ciekawym posunieciem. I jesli wygra byc moze zaproponują mu walke minimum z kims znaczacym z ich &#39; stajni&#39;.
A co do tego ze wedlug ciebie powiniene isc dalej do przodu w swojej wadze to...Adamek tam nie powalczy z nikim na szczycie. Taka waga... W ciezkiej nie maja takich oporow miedzy organizowaniem pojedynkow jak w junior ciezkeij np.
A kase z walk w ciezkiej jest moze 10 krotnie wieksza niz nizej.
W ciezkiej zarabia sie nawet miliony dolarow za walke w np junior ciezkiej w mln juz sie nie wchodzi.
Fakt, zle to troche ujalem ale chodzilio mi oto ze niech boksuje jeszcze troche rok-dwa i wtedy niech idzie do ciezkiej. Wiadomo ze kasa i prestiz jest duzo wieksza niz w tej co aktualnie walczy. Bo tak szczerze jakos w tej ciezkiej Adamka nie widze, nie wiem czemu...
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Bukmacher, co to wg Ciebie jest fachowa ocena sytuacji? Nie rozumiem, czyżbyś uważał się za aż takiego eksperta w sprawach boksu? Ja mogę powiedzieć to samo. Śledziłem karierę Andrzeja od początku kiedy zaczął boksować profesjonalnie w Stanach i podtrzymuje swoje zdanie. Powiedz mi z kim on wygrał? Bo moim zdaniem byli to ringowi średniacy, których zresztą z reguły przewyższał warunkami fizycznymi. Natomiast uciekanie się do przywoływania walk Tyson&#39;a z Holyfield&#39;em jest chyba nieco nie na miejscu. Iron Mike wyglądał już wtedy jak kluska i jedyne czego chciał to odbudować trochę swój majątek i pozbyć się długów. To był już zmierzch prawdziwego Mike&#39;a. W tym całym zamieszaniu Evander też nie był bez winy...prowokując go waleniem z bańki. W oby dwóch walkach na dodatek. A że Tyson jak się wkur... to zapominał o boksie i szedł na żywioł to już inna sprawa. Nie ważne...przede wszystkim chodzi mi o to, że jak sam zresztą napisałeś każdy może mieć swoje zdanie. Po co więc to negatywne nastawienie i chęć pokazania swojej wyższości. Dyskutujemy tu i każdy przedstawia to co myśli, prawda? Chyba więc czas emocje odłożyć na bok.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dla mnie mimo iż nie wałczył za oceanem najlepszy był zawsze Darek Michalczewski :cool:
Co do walki to Adamek z kimkolwiek by nie przegrał to przecież traci ???? Wynik nawet jak pójdzie w świat to pewnie przyjmą go z przymrożeniem oka jako taką walke o najlepszego boksera kraju, mimo różnicy wag itd Co do Gołoty jakim był bokserem nie oceniam na pewno po udanej karierze amatorskiej udało mi sie przebić i walczyć za oceanem za wielkie pieniądze. Poza tym dobrze sie &quot;sprzedawał&quot; i przyciągał ludzi, miał niezłe walki ale były tez kompromitacje łącznie z ucieczkami z ringi i paradoksalnie one też przyciągały uwage wszystkich. Po prostu zrobił kariere jako bokser i tyle. Szczerze to myślałem że już na dobre zajął sie łowieniem ryb ????
Hopkins to mistrz ale ma już swoje lata i myślę że walka z nim będzie ogromną szansa dla Adamka. Pojedynek z Gołota bedzie raczej takim &quot;dla nas&quot; i raczej skłaniam sie ku Adamkowi
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Ci fani Tysona trochę mnie rozśmieszają. Wiadomo, miał bombę. Ale on walczył jak na ulicy. Nie pamiętam zbyt wielu jego walk bez fauli. Andrzejowi zdarzyło się walnać po jajach, ale ucha nikomu nie próbował odgryźć.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Andrzej nigdy dobrze nie boksował. Potrafił się bić, to fakt, z tym że to coś innego niż boks.
Chyba nie wiesz o czym piszesz.
Jeżeli chodzi o technikę, w ciągu ostatnich dwudziestu lat, mało było bokserów, którzy mogli dorównać Andrzejowi w tym elemencie.

Wiele razy nad tym myślałem, dlaczego Gołota nigdy nie osiągnął wymarzonego celu. Bo przecież obie walki z Riddickiem Bowe, wspaniałe potyczki z Michaelem Grantem, Lamonem Byrdem czy Johnem Ruizem sportowo wygrał. Za szwankowała jednak psychika, a raczej brak mentalności zwycięzcy. Sądzę, że dużą rolę w karierze Gołoty odegrała półfinałowa walka IO z 1988 roku, którą przegrał głównie dlatego, że jego przeciwnikiem był Koreańczyk (IO 1988 Seul).

Co do walki, to na pewno będę trzymał kciuki za Gołotę, ze względu na &quot;sentyment&quot; do niego, a raczej do emocji jakich dostarczał mi przez kilkanaście ostatnich lat. Jedynym atutami Adamka wydają się być szybkość i zdrowie - po stronie Gołoty - siła ciosu, technika, doświadczenie, waga.
Po kursie 4/1 na pewno zagram :spokodfhgfh:

P.S. http://www.youtube.com/watch?v=q8SZUT9Bi4s
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Kolejna inteligentna wypowiedz...&quot;chyba nie wiesz o czym piszesz&quot;. Chłopaki dajcie sobie trochę na wstrzymanie bo to zaczyna robić się zabawne. Panowie ile Wy macie wiosen? Skąd to niepochamowane włażenie w dupę Andrzejowi i jego ponoć wielkiej karierze bokserskiej?

Jeżeli chodzi o technikę, w ciągu ostatnich dwudziestu lat, mało było bokserów, którzy mogli dorównać Andrzejowi w tym elemencie.
gdybym mógł oceniać to zdanie przewyższałoby skecze Monty Pythona o całe lata świetlne!
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Panowie, poczytałem Wasze wypowiedzi i dorzucę coś od siebie. Po pierwsze nie zgadzam się kompletnie ze zdaniem Vadera (do którego oczywiście ma pełne prawo, lecz jak sądze jest ono powodowane głównie sympatią i sentymentem do starego Andrew Gołoty). Andrzej nigdy dobrze nie boksował. Potrafił się bić, to fakt, z tym że to coś innego niż boks. Można powiedzieć coś podobnego o jednym z najlepszych pięściarzy w historii wagi ciężkiej - Mike&#39;u Tyson&#39;ie. Różnica jednak polega na tym, że Mike od pierwszej rundy nastawiony był na nokaut i atakował od razu jak wściekłe zwierzę. Natomiast Andrew nie miał już takich jaj by to robić (nie mówiąc już o szybkości) i najczęściej zanim wziął się porządnie do roboty inkasował kilka mocnych ciosów po których potem było różnie. Jeśli przetrzymał to był w stanie toczyć dobre walki, jeśli nie to pamiętamy co działo się kilka razy w pierwszych rundach...choćby ze wspomnianym Tysonem czy Lenox&#39;em Luis&#39;em. Po trzecie ta walka jest wyłącznie walką prestiżową i ma na celu zgarnięcie dość grubej kasy - przynajmniej jak na polskie warunki - przez obu panów. Kategoria wagowa jest różna. Nie ma mowy o żadnym tytule czy nawet pójściu wyniku w świat. Będzie tylko prestiż zostania nieoficjalnie najlepszym bokserem naszego kraju. To, że Tomek może przegrać nie jest wykluczone, ale nie zmieni to na pewno jego planów co do potencjalnych zakontraktowanych walk w przyszłości. Po czwarte popieram zdecydowanie zdanie Radka03: w boksie inteligencja liczy się jak cholera. Spójrzcie na takiego Floyda Mayweathera Jr. czy Roya Jones&#39;a. Oni od początku walki realizują założenia taktyczne i bardzo ale to bardzo rzadko dają się ponieść emocjom. To jest boks, a nie uliczna walka. Liczy się dyscyplina, znalezienie słabych punktów rywala i wykorzystanie swojej wiedzy. Nie wiem jak przygotowany do tej walki będzie Gołota. O Adamka się nie boję. Andrzej moim zdaniem ma jedyną szansę wygrania tego przez nokaut, jeśli uda mu się zaskoczyć Adamka. Jeśli nie to szybkość tego drugiego i większa mądrość w ringu przeważy. Takie jest moje zdanie.
Chyba coś ci się pomyliło Roy Junior, to najbardziej wyluzowany bokser, i zarazem najmniej przykładający wagę do taktyki.:spokodfhgfh:
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
PhillipS zgadzam sie z tobą dokładnie to samo mam na myśli.
miodzik- to raczej ty ulegasz emocjom w tym momencie. Nie wiem co do rzeczy ma kto ile ma wiosen?Osobiscie uważam , że znam sie na sporcie a jedną z lepszych moich dziedzin jest wlasnie boks.
Nie uważasz ,że piszac &quot; Andrzej nigdy dobrze nie boksowal&quot; narażąsz sie na śmiesznośc?
Wiesz wogóle jak doszło do wallki z Riddickiem , który w tamtych czasach był uważany za najlepszego boksera świata? Ogladales walke z samoańczykeim Poucha?
Nawet bedąc szalenie obiektywnym cały świat bokserski mówił , że np w walce z Byrdem to był pokaz boksu na światowym poziomie szczególnie pod względem technicznym. A co drugi fachowiec ci powie , że walke z Ruizem Gołota ewidentnie wygrał.
Polecam obejrzec czasem jakis program bokserski gdzie śledzono przebiegi dwóch wspomianych walk od poczatku do konca liczac punkty i Gołota obie powinien wygrac.
Jak możesz pisac , że nigdy dobrze nie boksowal jak pierwsze wielkie walki dotarł po bardzo cięzkich walkach bez dobrego managera / promotra jak dzis. W latach 90 &#39; nie należał&#39; do Kinga , który rządzi światowym boksem i walczyc o mistrza świata komuś takiemu jak Gołota było szalenie trudno. Gołota walczył z najwiekszymi zabijakami,puncherami w światowym boksie.
A , że najważniejszych walk nie wygrał to już inna sprawa i o tym wspomniał PhilipS.
Chociaż tak naprawde walke z Bowem obie &#39; powinien&#39; wygrac z Grantem również. Z tym ostatnim to nawet on był zdziwiony gdy została jedna runda posłal Andrzeja na deski i na rutynowe pytanie sędziego &quot; Chcesz dalej walczyc&quot; Gołota nie odpowiedział nic odesłał go do narożnika i przegrał przez TKO.
Nie mówie , że musisz lubic Gołote , Adamka czy kogo kolwiek innego ale nie oczerniaj faktów , że Gołota był najzdolniejszym bokserem lat 90 białej rasy napewno.
Kiedyś na portalu bokserskim widziałem takie zdanie: &quot;Gołota miał wszystko świetną szybkośc,dynamike poprzez polską szkołę boksu dobrą technike i mocny cios dlaczego zatem nie został mistrzem świata?Mówiono , że przegrywał przez głupote a inni , że przez słabą psychike , która niezbędna jest do wygrywania na szczycie i mają ją tylko wielcy mistrzowie.&quot;
Cóż miał wszystko a jednak nie miał jednego ale dla mnie jest mistrzem. ????
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
w porównaniu z Wałujewem to &quot;prawie &quot; cala reszta to waga junior ciezka ????
swoja droga kurs 4 jaki wystawiaja buki na gołote to lekka przesada.
czy bierze ktos pod uwage remis? chyba nie. tak sobie skacza do gardeł obaj panowie a tu bedzie remisik hehe - to taki moj scenariusz ... i po &quot;polskiej walce stulecia&quot; zostanie jeden wielki niedosyt....
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
heh tak wogole kiedyś i to częśc za najlepszych czasów Andrzeje to była prawdziwa prestiżowa waga cięzka zdominowana przez czarnoskórych zawodników.
Był Tyson, Holyfield, Bowe,Grant,Foreman, Lewis,i wielu innych a teraz?
Odpowiedz nasuwa sie sama to w tej chwili nie to samo.
 
P 0

pitroad

Użytkownik
oo wreszcie mój temat


zdecydowanie jestem za Gołotą, od zawsze wstawałem w nocy żeby tylko zobaczyć jego walki i zdecydowanie jestem za nim, kilka walk Adamka również mi się podobało, dobrze że jest jeszcze jakiś polski bokser który coś może zdziałać jednak

ad1 pomijając to że jestem fanem Gołoty to nie jestem jeszcze za Adamkiem dla tego że troszkę jeszcze mało pokazał ,a już się bardzo panoszy

ad2 troszkę za szybko chciałby siędorobić duzej kasy, dobrze by było żeby zrozumiał że to nie jest takie proste

ad3 żeby go sprowadził Andrzej na ziemie i pokazał mu że waga ciężka nie jest dla niego, nie wyobrażam sobie walki adamka z kliczką np

przytoczona była dużo wczesniej walka Lewis vs Gołota, no bez przesady, Adamek to nie lennox , jego walki z Lewisem w czasach kiedy walczył z Gołotą też sobie nie wyobrażam on chyba jednak myśli ze każda walke która porzegrał Gołota w swojej karierze, on by mógł wygrac, no ciekawi mnie to bardzo ????

w ciężkiej to Adamkowi jedynie Byrd by pasował bo też nie do konca ma warunki na ta wage, nie wysoki, nie ma duzej wagi i cios przecietny, jednak tutaj Adamek juz by nie mial przewagi szybkosci, moze kiedys bedzie okazja zobaczyc, pozyjemy zobaczymy.


A teraz mam pytanie, specjalnie zeby postawic na Gołotę zarejestrowałem sięwczoraj na bet-at -home, tylko nie bardzo rozumiem jak ma mto dalej zrobic zeby postawic na niego , jaka opcjeh wybrac?
 
P 0

pitroad

Użytkownik
Jak masz wpłaconą kasę to klikasz BOKS-&gt;Waga ciężka i u samej góry pod 2 jest kurs 3,35 na Gołote.


czyli stawiajac na gołotę jeśli wygra to dostaje to co stawiam x 3,35?

a jak jest z pozowstałymi opcjami, jest dodatkowo mozliwosc obstawiania w jakis sposób wygra, czy punkty czy KO i która runda co by zwiększało wygraną?
 
mcc 0

mcc

Użytkownik
na początku się przywitam ponieważ jestem nowy!
witam wszystkich bardzo serdecznie!
ufff.. postawilem u naziemnego bukmachera na Tomka - 1900 zł... to są wszystkie pieniądze jakie mam, uważam ze to pewniak i nie ma mowy o innym wyniku walki.
Jeśli Adamek by przegrał to by dla niego sie skonczyła kariera, przegrana z takim frajerem starym jak Gołota by go całkowicie osmieszyła, gołota miał powazną kontuzje ręki, jest juz b. stary jak na boksera i ma kiepską kondycje, Adamek nie moze przegrać ponieważ to jedyny jego sposób utrzymania na życie i jedyny bilet do kolejnych walk, w wadze ciężkiej.
postawiłem 1900 na Tomka. Juz nie moge sie doczekać soboty ???? pozdrawiam M
 
P 0

pitroad

Użytkownik
na początku się przywitam ponieważ jestem nowy!

witam wszystkich bardzo serdecznie!

ufff.. postawilem u naziemnego bukmachera na Tomka - 1900 zł... to są wszystkie pieniądze jakie mam, uważam ze to pewniak i nie ma mowy o innym wyniku walki.

Jeśli Adamek by przegrał to by dla niego sie skonczyła kariera, przegrana z takim frajerem starym jak Gołota by go całkowicie osmieszyła, gołota miał powazną kontuzje ręki, jest juz b. stary jak na boksera i ma kiepską kondycje, Adamek nie moze przegrać ponieważ to jedyny jego sposób utrzymania na życie i jedyny bilet do kolejnych walk, w wadze ciężkiej.

postawiłem 1900 na Tomka. Juz nie moge sie doczekać soboty ???? pozdrawiam M


starym frajerem powiadasz, hmmm , w takim razie się cieszę że stracisz swoje wszystkie pieniądze .

ps: o ile oczywiście postawiłeś chociażby złotówkę ..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom