>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Futsal

sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzisiaj trochę więcej czasu, dlatego krótko opisze moje typy. Jest Boost w Fortunie można się skusić:

Rosja vs Słowacja: Słowacja powyżej 1.5 goli⛔
Polska vs Chorwacja powyżej 1.5 goli ⛔
AKO @2.40 Fortuna⛔


EURO jak na razie dla underdogów i poziom reprezentacyjny w Europie się mocno wyrównał. Ponownie będę atakował dogi, bo jestem zdania, że zarówno Słowacja, jak i Polska mają swoje argumenty, aby powalczyć z rywalami. U Rosjan jest kilku naturalizowanych graczy, jak Robinho, Eder Lima, czy też Romulo, którzy robili różnicę, ale pomimo niezłej kadry nie są w stanie osiągać regularnych sukcesów. Ostatni raz to srebrny medal zdobytych na MŚ w 2016 roku. Słowacja debiutuje na Euro i ich przygotowania wyglądały całkiem nieźle i pierwsze mecze jak widzimy są trudne dla faworytów. Dwa ich gole jak najbardziej w zasięgu, bo liczę na overowe widowisko.

Co do Polaków to Selekcjoner Błażej Korczyński powołał ciekawy skład, który będzie opierał się na zgraniu ligowym. Jest to istotne, szczególnie gdy nie ma dużo czasu na przygotowania. Tomasz Kriezel, Mateusz Madziąg, Sebastian Grubalski na co dzień występują w Constracie Lubawa, a Michał Kubik, Mikołaj Zastawnik, Sebastian Leszczak, Michał Marek w Rekordzie Bielsko-Biała. Zastawnik wraca po ciężkiej kontuzji i ma coś do udowodnienia. Mocną stroną naszych są strzały z dystansu, a na tym EURO padło wiele goli ze strzałów oddawanych z dalszej pozycji. Sebastian Leszczak będzie tutaj sporym zagrożeniem dla Chorwatów. Kurs na naszych przesadzone, bo futsal w Chorwacji moim zdaniem ostatnio średnio się rozwija w porównaniu do nas i gonimy czołówkę. Liczę na skuteczność Polaków.
 
Ostatnia edycja:
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Bardzo się cieszę, że futsalowy balonik jest pompowany. Oczywiście w tym pozytywnym sensie, bo nie ma co nakładać presji na naszych zawodników. Rozwój tej dyscypliny w ostatnich latach jednak napawa mnie optymizmem. Fajnie, że ktoś zaczął analizy już od drugiego dnia imprezy (i co najważniejsze pierwsze typy na plus!), łatwiej będzie wspólnie próbować ograć buka.

Nadszedł ten dzień. To dziś, na półmetku pierwszej kolejki fazy grupowej, rozpoczynamy rywalizację w najbardziej nas interesującej grupie C. Dla osób niezorientowanych w temacie powiem tylko, oczywiście bardzo uproszczając, że kolejno gramy w grupie z Chorwacją, Słowacją i Rosją - Chorwaci to mniej więcej nasza półka, Słowacy na papierze są słabsi, a Rosja raczej poza naszym zasięgiem (razem z Hiszpanią i Portugalią są faworytami do medali na tej imprezie). W rankingu UEFA reprezentacja Rosji plasuje się na 2. pozycji (za Hiszpanią, przed Portugalią), Chorwacja zajmuje piątą lokatę, Polska sklasyfikowana jest na 13. miejscu, a Słowacja jest 16. Oczywiście wszystko zweryfikuje parkiet. Format znany z piłkarskich boisk z przeszłości, a więc razem 16 drużyn w czterech grupach, do ćwierćfinałów wychodzą dwie z grupki i tam gramy systemem A1 - B2 itp. Mam też dwa typy na dobry początek imprezy. Co oczywiste, najwięcej słów poświęcę spotkaniu Polaków, jak zwykle szukam trafienia wyższych (momentami przeszacowanych) kursów.

21.01.2022 20:30
Chorwacja - Polska
Remis @ 6,00 Superbet ❌ 3-1

Bez wątpienia najistotniejsze spotkanie na holenderskim Euro. Z resztą potwierdzają to słowa szkoleniowca czy zawodników, bo "95-99% analiz i treningów jest robionych z myślą o Chorwacji, czyli skupiamy się na pierwszym, najważniejszym meczu". Odwołując się nieco do powyższej analizy - a na czym jak nie na zgraniu ligowym ma się opierać nasz skład, skoro poza granicami naszego kraju na przyzwoitym poziomie gra tylko dwóch zawodników, z czego powołany jest tylko jeden i to bramkarz? Niestety musimy działać z materiałem takim jaki mamy, a więc z wyróżniającymi się zawodnikami na parkietach Futsal Ekstraklasy. Są tego wady, bo eufemistycznie mówiąc poziom ligi nadal jest daleki ideałowi, ale są i zalety - nie ma wątpliwości, że przy prawie całej kadrze z rodzimej ligi sztabie szkoleniowemu łatwiej jest analizować i obserwować pod kątem kadry zawodników podczas ich poczynań w barwach klubowych. Ale co do zasady zgadzam się z przedmówcą - za wysokie kursy na Polskę (a w pewnym momencie u niektórych wschodnich bukmacherów osiągały prawie 6). Nie jesteśmy faworytem, ale i nie ma co nas skreślać. Zwłaszcza, że każdy mecz na imprezie do tej pory był bardzo wyrównany.
Gwiazdą naszych rywali jest Dario Marinović, doświadczony futsalista grający w Cartagenie, król strzelców Euro z 2012 roku. Właśnie na tej imprezie Chorwacja doszła do półfinału, co jest do tej pory największym jej osiągnięciem. Kluczem może okazać się zatrzymanie tego zawodnika, chociaż w to że został rozpracowany przez nasz sztab wierzę.
Czytając wywiady czy wsłuchując się w konferencje prasowe odnoszę wrażenie, że trener Korczyński jak mantrę powtarza, że kluczem będzie brak porażki na inaugurację. Układ gier mamy teoretycznie korzystniejszy - po ewentualnym remisie z Chorwatami gramy z teoretycznie słabszą Słowacją i w razie wygranej z Rosją mierzymy się mając cztery punkty na koncie. To bardzo komfortowa sytuacja, oczywiście zakładając że Rosja oba pierwsze spotkania wygra. Oczywiście nie twierdzę, że dzisiaj zagramy na remis i to nas usatysfakcjonuje, ale trener wielokrotnie podkreślał jak ważna jest gra w obronie. Z resztą Chorwaci mogą podejść do tego podobnie - konsekwencja w defensywie może być kluczem do sukcesu.
Podsumowując - bez wątpienia Chorwacja jest ekipą trochę lepszą, a nasi dopiero aspirują do europejskiego topu. Przy odrobinie szczęścia możemy dziś wygrać, chociaż tak jak pisałem - remis też przyjmiemy z pokorą. A że umiemy grać i nie boimy się wyżej notowanych rywali pokazaliśmy już w eliminacjach z Portugalią (remis na wyjeździe). Zakład do gry u powyższego buka w superofercie, dzięki czemu łapiemy najwyższy kurs na rynku. A wieczorem proszę wygospodarować sobie te półtorej godzinki i wspierać biało-czerwonych. Transmisja w TVP Sport.

23.01.2022 17:30
Portugalia - Holandia
Portugalia (-3.5) @ 2,65 Superbet ❌ 4-1

Kolejnym typem jaki polecam do gry już teraz jest wygrana Portugalii z gospodarzami turnieju różnicą co najmniej czterech bramek. Myślę, że kurs spadnie zatem warto spróbować już dziś. Oba środowe wyniki sprzyjają wysokiej wygranej Portugalii. Mistrzowie świata przegrywali już 0:2 z Serbią, ale jednak wyciągnęli wynik meczu na 4:2. To pokazuje, że na imprezie nie ma słabych drużyn, myślę że ciśnienie lekko podskoczyło dla Jorge Braza po tym słabym początku. Teraz grają jednak ze znacznie słabszą drużyną i powinni wyjść mocno skoncentrowani. Holendrzy natomiast sprawili wielką niespodziankę, by nie powiedzieć sensację, ogrywając Ukrainę. Teraz jednak na ich drodze znacznie lepszy rywal - lider światowego rankingu. Mimo absencji Ricardinho Portugalczycy obok Hiszpanii nadal są faworytami do wygrania turnieju. Do tego nie zapominajmy - Holandia to najniżej sklasyfikowana drużyna turnieju grająca dlatego, że organizuje ten turniej. Do tego gra bez kibiców. Przy atucie własnej publiczności miałbym wątpliwości, ale przy pustej hali Portugalia to powinna spokojnie wygrać. Holandia i tak osiągnęła wynik ponad stan i myślę że mogą być już myślami przy ewentualnym meczu o awans z Serbią. Portugalia na dużych imprezach lubi chociaż raz zaaplikować sporo bramek rywalom i śmiem twierdzić, że stanie się to właśnie w niedzielne popołudnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1006
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzisiaj dwa mecze, ja skupiam się na jednym:

Hiszpania vs Bośnia i Hercegowina: Hiszpania powyżej 5.5 goli @2.06 Fortuna⛔

Hiszpania w ostatnich latach była powstrzymywana przez Portugalię. Rok temu na MŚ w fazie ćwierćfinału, a na poprzedni EURO dopiero w finale. Tym razem ich odwieczny przeciwnik jest nieco osłabiony brakiem Ricardinho i myślę, że to właśnie Hiszpania jest tym razem głównym faworytem do sięgnięcia po złoto. Dzisiaj zmierzą się z totalnym outsiderem, który debiutuje na tak wielkiej imprezie. Ciężko mi jest coś napisać na temat Bośni i Hercegowiny, bo nie oglądałem żadnego spotkania z ich udziałem i są dla mnie zagadką, ale nie ulega wątpliwości, że Hiszpanie są o kilka klas wyżej od swoich dzisiejszych rywali. Ich doświadczenie pozwoli nie zlekceważyć Bośnie i Hercegowinę i stawiam na jednostronny pojedynek. Przygotowania formalnych gospodarzy przebiegały świetnie i można przełożyć to na parkiety w Holandii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +314
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Futsal/EURO 2022
Godzina: 20:30
Spotkanie: Finlandia vs Kazachstan
Typ: powyżej 5.5 goli
Kurs: 1.70✅
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Suomi łatwo nie poddali się Włochom i trzeba przyznać, że ostatecznie to oni byli bliżej zwycięstwa. Jedna z ostatnich akcji zdecydowała o podziale punktów i trzeba przyznać, że jest to mały sukces formalnych gospodarzy. Cały czas są szanse na awans i sprawienie niespodzianki, bo Finowie to przecież debiutanci na Mistrzostwach Europy i nie mają większego doświadczenia na takich imprezach. Od ich poniedziałkowego rywala oczekuje się znacznie więcej i Kazachowie zawiedli swoich kibiców w rywalizacji ze Słowenią. Spory wpływ na ich postawę miała czerwona kartka otrzymana przez Alberta Akbalikova i zabrakło później tego gracza do rotacji. Nie mniej jednak formalni goście pokazali charakter i ostatecznie zremisowali.

Nie ma wątpliwości, kto jest faworytem w tym spotkaniu, ale jestem zdania, że Finowie mogą postawić się Kazachom. Ich przygotowania do debiutanckiego EURO przebiegały bardzo dobrze i potwierdzają soją formę na parkietach w Holandii. Skupiam się na ogólnym overze, ponieważ siła ofensywna formalnych gości jest spora, a outsider też coś zapewne od siebie dorzuci. Jako że pierwsze pojedynki w grupie B kończyły się remisami, to ewentualna przegrana dzisiaj nie przekreśli ostatecznie szans na awans. Mam nadzieję, że piłkarze obu drużyn podejdą odważnie do tego meczu. Liczę, że Douglas Junior znów popisze się świetnym wolejem po rozegraniu rzutu wolnego, a Henri Alamikkotervo dalej będzie skuteczny, tak jak to było w pojedynku z Włochami.

W drugim starciu Włochy vs Słowenia też myślę nad overem 5.5 po kursie @1.55 w Fortunie⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +457
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Futsal/EURO 2022
Godzina: 20:30
Spotkanie: Polska vs Słowacja
Typ: 1 DNB (remis=zwrot)
Kurs: 1.65 zwrot
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Przenosimy się do spotkania Polaków, dla których jest to mecz o wszystko. To samo możemy powiedzieć o Słowakach, dlatego tym bardziej nie możemy doczekać się tego pojedynku. Nasi reprezentanci popełniali wiele podstawowych błędów w pierwszej części starcia z Chorwacją i rywale skrzętnie to wykorzystywali. Wynik 1:3 po 20 minutach jest jak najbardziej do odrobienia, ale nie był to dzień graczy Błażeja Korczyńskiego. Bardzo dobrą zagrywką była zmiana zawodników co minutę, co pozwalało utrzymać intensywność gry i dominację nad przeciwnikami. Szwankowała skuteczność i sam Mikołaj Zastawnik oddał kilkanaście strzałów, które nie znalazły swojego celu. Dzisiaj od początku należy być skoncentrowanym i nie dać rywalowi łatwych okazji do pokonania Michała Kałuży. Co dobrego powiedzieć o Słowakach? Szczerze mówiąc, nie wiem. Oglądałem ich pojedynek z Rosją i w pierwszej połowie dotrzymywali tempa rywalom, ale im dłużej trwało tamto spotkanie, tym większa różnica klas dzieliła tamte reprezentacje. W ten wtorek muszą zagrać na 100% swoich umiejętności, aby liczyć na punkty z Polską. Czy stać ich na to?

Liczę na Polaków, którzy pokazali na tym turnieju, że są w stanie nawiązać walkę z lepszymi od siebie reprezentacjami. Nasi zawodnicy okrzepli już na tegorocznym EURO i pierwszy stres z występami zapewne minął. Trzeba lepiej nastawić celowniki i Mikołaj Zastawnik zapewne wreszcie wykorzysta jedną z okazji. Słowacja to debiutant na tak wielkiej imprezie i mam nadzieję, że trema i stres będzie obecny po ich stronie. Jeżeli nasza reprezentacja zagra tak jak w drugiej połowie rywalizacji z Chorwacją, to o wynik jestem spokojny. Stawiam na 1 DNB i zwrot w przypadku remisu.

W drugim starciu stawiam zdecydowanie na Rosję, Chorwaci to zespół, który przechodzi zmianę pokoleniową i jest to dla nich ostatni turniej gdzie mają realne szanse na złoto. Rosjanie wspierani naturalizowanymi Brazylijczykami poradzą sobie z rywalem.

Chorwacja vs Rosja: 2 @1.50 Fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
25.01.2022 20:30
Polska - Słowacja
Polska (-2.5) @ 5,80 Superbet ❌

Mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor... banały, ale niestety po raz kolejny przerabiamy taki scenariusz, a raczej wszystko na to wskazuje. Mimo ogromnej przewagi w drugiej połowie w meczu z Chorwacją nie strzeliliśmy nic. Dużo pochwał dostaje bramkarz Zarko Luketin, ale prawda jest taka że zagraliśmy poniżej poziomu przyzwoitości. Oczywiście, Chorwaci technicznie byli lepsi i nie bez powodu okupują piątą lokatę światowego rankingu, ale wiedzieliśmy o tym od początku. A w drugiej połowie mieliśmy multum okazji, ale zawiodła skuteczność. Niedosyt - to chyba słowo które po tym meczu przewija się w mediach najczęściej i w pełni się z tym zgadzam. Chorwacja była w naszym zasięgu, a tak jak zwykle w drugiej serii gier gramy z nożem na gardle.
Na wstępie zaznaczę, że nie będzie to obiektywna analiza. O reprezentacji Słowacji wiemy dość mało oprócz tego, że debiutują na tej imprezie, przegrali w pierwszym meczu dość mocno, a do tego mają jedną wyróżniającą się postać. Ale o tym za chwil parę.
Przede wszystkim przebieg meczu - według mnie mecz przynajmniej w pierwszej połowie nie będzie obfitował w bramki. Ostrożne badanie się obu ekip, z naciskiem na grę obronną. Dla obu nacji to mecz o być albo nie być. Ale po przerwie ktoś będzie musiał się otworzyć i jestem niemalże przekonany, że któraś z drużyn będzie grała bez bramkarza. Stawianie wszystkiego na jedną kartę przy jednoczesnym otwarciu się - to zdecydowanie sprzyja handicapowi. I miejmy nadzieję, że ten handicap pokryją własnie Polacy, a nie Słowacja. Jak przegrywać to na potężnych kursach, które w przypadku wygranej dają satysfakcjonujące zyski.
Szczerze mówiąc na tyle na ile obserwuję poczynania trenera Korczyńskiego to nie zdziwię się, że dziś w bramce zagra Nawrat. Z Chorwatami Kałuża mimo ogrania na naprawdę wysokim poziomie parę razy zachowywał się po prostu źle, tak jakby presja go przygniatała. Jakieś zabawy, niepotrzebne wyjścia. Raz strzałem z daleka prawie go zaskoczył bramkarz Chorwacji. Oczywiście przy golach raczej był bez szans, a do tego parę razy dobrze wybronił, ale miałem wrażenie że waga pojedynku powodowała u niego niewymuszone błędy. A przecież na ławce jest doświadczony Bartłomiej Nawrat, dla którego to prawdopodobnie ostatni wielki turniej i myślę że będzie w stanie udźwignąć mentalnie ciężar tego meczu.
Już po meczu nie mam wątpliwości, że w drużynie Chorwacji umiejętności techniczne były znacznie lepsze praktycznie u każdego z zawodników. Do tego akurat wskazany przeze mnie jako gwiazda drużyny Dario Marinović nic wielkiego nie pokazał. Jednak Słowacy zagrają z goła inaczej, typowo pod jednego zawodnika. Tam grę robi jeden zawodnik - Tomas Drahovsky. Nie ma co się gryźć w język - my nie posiadamy futsalisty na takim poziomie, regularnie grającego w najlepszej lidze świata. Jako całość, jesteśmy ekipą bez wątpienia lepszą, ale oni mają jedną i wyraźną gwiazdę drużyny, a my nie. Powinniśmy ze Słowacją wygrać grą zespołową, podobnie z resztą jak Rosja. Ale nie mam wątpliwości że indywidualnie to Drahovski jest topem i kluczem do sukcesu będzie powstrzymanie właśnie tego zawodnika.

Jeżeli tak jak kolega powyżej chcielibyście grać coś w stronę Polski i Rosji, to Fortuna daje nam fajny zakład specjalny - Rosja wygra oraz Polska nie przegra @ 2,30 Fortuna✅. Kurs bardzo przyjemny, a prawdopodobieństwo spore.

Bonusowo dodam, że ciekawy typ zakładów "długoterminowych" w tym roku dał STS, mianowicie możemy postawić na najlepszego strzelca Polski w turnieju. I nawet nieco zmieniają kursy w zależności od przebiegu spotkań. Do wyboru mamy pięciu zawodników (Leszczak, Zastawnik, Kubik, Marek, Lutecki) plus opcja dodatkowa "inny zawodnik". Przed pierwszym meczem faworytem był Sebastian Leszczak (kurs 3,75). Przesiedział on jednak pierwszą połowę na ławce, w drugiej dał fajny impuls ale nie wiązało to się z golami. Trzeba pamiętać, że jest on po kontuzji i jego siłami też trzeba ostrożnie dysponować, zatem po takim kursie nie ma co grać. Dla porządku - w pierwszym meczu jedynego gola strzelił Patryk Hoły, a więc w kontekście tego zakładu opcja "inny zawodnik". Dzięki temu podskoczyły kursy na resztę i chcę to wykorzystać. Proponuję opcję Najskuteczniejszy Polak w turnieju: Tomasz Lutecki @ 12,00 STS. Nie ukrywam, że polecam do grania przede wszystkim z racji kursu. Bo tak naprawdę ten zakład jest dość przypadkowy - wystarczy rozstrzelanie Słowaków przez jednego z biało-czerwonych i już wszelkie analizy stają się bezsensowne. W każdym razie zaobserwowałem, że z Chorwacją strasznie mało korzystaliśmy z usług pivota próbując daremnie atakować skrzydłami. I pewnie nie tylko ja, analitycy reprezentacji też pewnie mają swoje wnioski. Nie zdziwię się, jak większy nacisk w tym spotkaniu postawimy właśnie na tę pozycję. Co do konkretnie tego zakładu - pivotów mamy dwóch, właśnie Tomasza Luteckiego oraz Michała Marka. Marek to król strzelców sezonu 18/19, ale turniej rozpoczął na ławce, w przeciwieństwie właśnie do Luteckiego. Oczywiście, dużą rolę w naszej taktyce odgrywa rotacja, ale jakoś jestem bardziej przekonany do Luteckiego, Marek w tym sezonie nie przekonuje. Dlatego też przy tak apetycznym kursie warto spróbować. "Lutek" naprawdę dobrze wyglądał z Chorwacją. Przepychał się, kreował sytuacje, ale jak w większości przypadków tego dnia brakowało skuteczności. Można powiedzieć, że to zawodnik wymyślony przez Błażeja Korczyńskiego - z przeciętnego ligowca zrobił nam się naprawdę niezły pivot grający w reprezentacji. I szkoda tylko, że peselu się nie oszuka, bo Luteckiemu zagraniczny transfer już raczej nie grozi. Dobrze mu zrobiła przeprowadzka do Komprachcic. Tam, pod sterami Jarosława Patałucha idzie mu naprawdę dobrze - 16 goli na półmetku sezonu to świetny wynik. Ciekawym jest też rozliczenie tego zakładu w przypadku takiej samej liczby bramek u dwóch zawodników. Logika nakazywałaby zrobić zwrot, tymczasem bukmacher stwierdza, że "w przypadku tej samej liczbie goli, decyduje później strzelony gol w turnieju". Ciekawostka. W każdym razie zakładając, że pivot odegra dziś znacznie większą rolę niż w piątek, warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1421
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jak dla mnie do grania dzisiaj dubel, króciutko opisze swoje wybory:

Bośnia i Hercegowina vs Gruzja: 2 @1.55✅
Hiszpania vs Azerbejdżan: handicap -2.5 Hiszpania @1.60⛔
AKO @2.48 Fortuna⛔


Bośnia i Hercegowina to debiutant na Euro, który w meczu z Hiszpanią nie miał nic do powiedzenia. Jeden gol padł po błędzie Hiszpanów, a tak po za tym nie zbliżali się nawet do pola karnego rywali. Dzisiaj rywal trochę słabszy, ale jednak Gruzja to dalej pólka wyżej od debiutantów. Występuje tutaj kilku naturalizowanych Brazylijczyków, którzy są liderami tej reprezentacji. Ważna wygrana z Azerbejdżanem wleje dodatkowej pewności siebie w poczynaniach formalnych gości. Ten kurs to dla mnie value patrząc na poziom tych zespołów.

Co do Hiszpanów to nie zagrali nawet na 50% swoich umiejętności z Bośnią i Hercegowiną. Ich celem jest jedynie złoto i każdy inny wynik będzie rozczarowaniem. Azerbejdżan nie pokazał nic wielkiego z Gruzją i myślę, że faworyci tego turnieju od początku pokażą, kto jest górą. Handicap przyjemny, pobieram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +293
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Co myślicie o handicapie w stronę Polski w sobotnim spotkaniu z Rosją? Polacy mega niezadowoleni po remisie ze Słowacją, Rosja ma już awans. Ze Słowacja 7-1, natomiast z Chorwacją 4-0 ale po czerwonej kartce. Rosja odpuści ?
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Co myślicie o handicapie w stronę Polski w sobotnim spotkaniu z Rosją? Polacy mega niezadowoleni po remisie ze Słowacją, Rosja ma już awans. Ze Słowacja 7-1, natomiast z Chorwacją 4-0 ale po czerwonej kartce. Rosja odpuści ?
A co ma czerwona kartka do końcowego wyniku? Kolega chyba z dużej piłki ;)
Poza tym Rosjanie grali ten mecz bez Brazylijczykow (z nami moze byc podobnie), natomiast na żaden handi bym sie nie decydowal na pewno.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
A co ma czerwona kartka do końcowego wyniku? Kolega chyba z dużej piłki ;)
Poza tym Rosjanie grali ten mecz bez Brazylijczykow (z nami moze byc podobnie), natomiast na żaden handi bym sie nie decydowal na pewno.
Faktycznie moj blad :D Bez jednego zawodnika bylby pogrom. Czyli mecz nie do grania, bardziej do kibicowania. Jakie sa szanse na wyjscie z grupy ?
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Szanse na wyjście? Moim zdaniem bliskie zeru :)
My przegramy, a i Chorwacja powinna pokazać swoją wyższość na Słowakami.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Futsal/Euro 2022
Godzina: 20:30
Spotkanie: Holandia vs Serbia
Typ: Holandia zwycięstwo
Kurs: 2.36 ❌
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Holandia nie jest żadną potęgą w futsalu. Można nawet rzec, że mieliby problemy z awansem do turnieju głównego, gdyby nie to, że są gospodarzami EURO 2022. Nie mniej jednak może to być czarny koń, bo sensacyjna wygrana z Ukrainą pozwoliła realnie marzyć o wyjściu z grupy. Niestety w następnej kolejce musieli przełknąć gorzki smak porażki i przegrana z Portugalią nikogo nie zaskoczyła, ale waleczna postawa Holendrów mogła się podobać. Udało im się złapać kontakt, ale tego dnia, było to po prostu za mało na wielokrotnych mistrzów Europy i Świata. Dzisiaj przed nimi kolejny istotny test, ale tym razem wspierani przez pomarańczową falę kibiców mogą zdziałać cuda. Czy gospodarze uszczęśliwią zgromadzonych w hali fanów?

Serbia zawodzi i to konkretnie. O ile porażka z Portugalią była wkalkulowana tak wysoko przegrana z Ukrainą już nie i to spowodowało, że ich szanse na awans do fazy pucharowej są po prostu marne. Zawodzi defensywa, która w dwóch spotkaniach straciła łącznie 10 goli! To najgorszy wynik w całych tegorocznych Mistrzostwach Europy i nie można myśleć jednie o ofensywie, ale kluczem jest obrona. Matematyka pozwala jeszcze myśleć o promocji i przedłużeniu tego turnieju, ale realnie patrząc, potrzebna jest przede wszystkim wysoka wygrana nad gospodarzami. Serbia to ekipa, która wielokrotnie jest uczestnikiem dużych imprez futsalowych, ale najwidoczniej ten rok nie będzie dla nich udany. Czy goście sięgną po pierwsze i ostatnie punkty na tym EURO 2022?

To Serbowie posiadają w swoim składzie lepszych zawodników, ale Holendrzy prezentują aktualnie lepszą formę od rywali. Dodatkowo należy ponownie wspomnieć o tym, że kibice po raz pierwszy zawitają do hal, a dobrze wiemy, jak ten naród potrafi kibicować. Może to mieć wpływ na decyzję sędziów, którzy będą pod presją i przy stykowych sytuacjach faworyzacja gospodarzy jest możliwa. Stawiam tym razem odważnie na Holandię. Goście potrzebują wysokiej wygranej, aby myśleć o awansie. Nawet remis ich nie zadowala, a to stwarza szanse na trafienia do pustej bramki dla gospodarzy, bo będzie trzeba ryzykować. Mam nadzieję, ze fani zgromadzeni w hali będą szóstym zawodnikiem i to przyniesie nam trafiony singiel z interesującym kursem.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Futsal/EURO 2022
Godzina: 14:30
Spotkanie: Rosja vs Polska
Typ: Polska powyżej 1.5 goli
Kurs: 1.80 ❌
Bukmacher: STS
Analiza:


Rosjanie dosyć pewne liderują w grupie C. Dwa wysokie zwycięstwa nad reprezentacjami Chorwacji oraz Słowacji pokazują, że formalni gospodarze przyjechali do Holandii po złoto. Będzie o to trudno, ponieważ podobne plany mają takie nacje jak Portugalia i Hiszpania i to te dwie ekipy stawiane są w roli faworyta do końcowego sukcesu. Nie mniej jednak oglądając poczynania Rosjan, to ich forma jest wysoka i mogą w pojedynczym spotkaniu zagrozić tym reprezentacjom. Awans z pierwszego miejsca mają już w kieszeni i czas na dogranie fazy grupowej. Przechodzimy do Polaków, którzy na tym EURO prezentują się całkiem nieźle. Bardzo dobra druga połowa w meczu z Chorwacją i stabilna postawa ze Słowakami starczyła jak na razie na jeden punkt. Boli porażka w pierwszym pojedynku, bo nawet podział oczek byłby teraz zbawienny. Selekcjoner Błażej Korczyński nie jest zadowolony z wykonywania stałych fragmentów gry i one są często kluczowe w spotkaniach z takimi potęgami jak Rosja. Jak Polacy zaprezentują się w ostatnim starciu grupowym?

W ostatnim czasie bardzo często mierzymy się z Rosjanami w wielu dyscyplinach. Niedawno mogliśmy emocjonować się pojedynkiem w piłce ręcznej, teraz w futsalu a za chwilę czeka nas bardzo ważne starcie w piłce nożnej. Wiadomo, że Polacy motywują się podwójnie na takiego rywala i w tym upatruje szansy naszej szansy. Stawiam przekornie na dwa trafienia podopiecznych Błażeja Korczyńskiego. Przeciwnicy mogą się oszczędzać przed wymagającymi meczami w fazie pucharowej, a to tego pojawiła się kontuzja Robinho, który jest kluczowym graczem w tej reprezentacji. Mocno wierzę w naszych i na chęć rehabilitacji po ostatnich niepowodzeniach, bo sytuacji na tym EURO tworzymy sobie mnóstwo, ale brakuje dobrego zakończenia. Może to czas na przełamanie Mikołaja Zastawnika? Oby!
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Czegoś brakuje cały czas na tych ME, zostawię suche typy, które pograłem, może ktoś się nad nimi zastanowi:

Portugalia vs Finlandia: Finlandia handicap +3.5 ✅
Kazachstan vs Ukraina: powyżej 3.5 goli ✅
AKO @2.14 ETOTO ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Futsal/EURO 2022
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hiszpania vs Słowacja
Typ: Słowacja powyżej 1.5 goli
Kurs: 2.52 ❌
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Przenosimy się na futsalowy parkiet w Holandii i starcie Hiszpanii ze Słowacją. Formalni gospodarze to jeden z głównych faworytów do sięgnięcia po złoto. W Portugalii nie ma już Ricardinho, co znacznie osłabiło tę reprezentację, dlatego chcą skorzystać z tego faktu i wrócić na tron w Europie. Hiszpanie rozkręcają się z meczu na mecz i pogrom dokonany na Gruzji może robić wrażenie. Był to jednak pojedynczy mecz i tak naprawdę w play-off rozpoczyna się prawdziwa zabawa. Kilku zawodników po tym turnieju zakończy karierę, ponieważ następne Mistrzostwa odbędą się za trzy lata i to jest dobry czas na zmianę pokoleniową. Mowa tutaj np. o kapitanie Carlosie Ortiz, który ma już swoje lata. Czy faworyci łatwo i przyjemnie poradzą sobie z rywalem?

Słowację doskonale pamiętamy z meczu z Polską. Mało kto spodziewał się, że to właśnie ta reprezentacja wyjdzie wraz z Rosją z grupy, bo wiele obserwatorów stawiało na Chorwację. Coraz lepsza gra naszych sąsiadów owocowała udziałem w ćwierćfinale i postarają się sprawić sensację, eliminując jednego z faworytów po mistrzostwo. Nie jest to wcale nierealny scenariusz, ale formalni goście muszą zagrać perfekcyjne spotkanie. Na dużych imprezach Słowacja nie miała wielkich szans z Hiszpanią i gładko z nimi przegrywała, ale poziom w futsalu w Europie się wyrównał i jednym z przykładów są właśnie nasi południowi sąsiedzi. Wykorzystywanie swoich szans będzie kluczem po sensacje.

Hiszpania dosyć niemrawo prezentowała się na tym turnieju, aż do wysokiej wygranej z Gruzją. Tamto spotkanie doskonale pokazało, jaki potencjał mają faworyci i jeżeli skupią się w 100%, to są w stanie ośmieszyć rywala. Ja daje jednak szanse Słowakom, którzy szczególnie w ofensywie błyszczą i każda najmniejsza sytuacja jest przez nich wykorzystywana. Świetnie prezentuje się Tomas Drahovsky, który jest jednym z liderów swojej drużyny i liczę na jego dobry występ. Stawiam na dwa trafienie underdoga po świetnym kursie. Hiszpania po pogromie 8:0 może być nieco rozluźniona i oby to rywale wykorzystali.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom