>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Freeroll - aktualne turnieje

Status
Zamknięty.
S 11

support75

Użytkownik


Zapisy do freerolla otwarte!
Turniej o 100$ dziś 16 czerwca o 19:00
Tydzień temu było nas 47! Sądze że dziś będzie podobna liczba.
Hasło do turnieju znajdziecie na stronie w zakładce - Liga Pokera - Wykaz turnieji.
Więcej szczegółow (minimalnie jak sie zarejestrowac oraz haslo do freerolla) znajdziecie na stronie
http://promocje24.net

Jakby były jakieś problemy to zapraszam na gadu gadu badz priv.
Życze powodzenia.
Pozdrawiam

P.S. Na 3 godzin przed turniejem liczba zarejestrowanych osób -&gt; 38 !
 
maslak88 0

maslak88

Użytkownik
nom wycofali ten freeroll na Bwin o 17 był tez o 23 i wczoraj juz go nie było tak samo jest na interwetten freerolle były kazdego dnia od 18 do 22 i teraz ich nie ma :;/: jak by ktoś wiedział czemu to niech da znac :spokodfhgfh:
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Witam!

Może mi ktoś podać hasło, do everesta, a turniej nazywa się Cockpoker.com $50 Free.

Będe wdzięczny
Sory za OT...

Nie chce być niemiły, ale to jest Twój czwarty post i jednocześnie trzeci w którym o coś prosisz! Człowieku google i szukaj!
 
C 0

casano

Użytkownik
No wybacz, szukam, ale nie zawsze mam okazję wszystkiego znaleźć, dlatego w ostateczności zwracam się z pomocą do Was.
 
X 0

xcamelx

Użytkownik
Jak ktos ma konto na 888 i wplacal tam $ to plecam turniej New Depositors 500$ o 21:30. Dzisiaj gralo 96 osob, pochwale się że udało mi sie wygrac turka i 140$.
 
S 0

szki3lko

Użytkownik
Witam.
Dostalem takiego maila od Poker Heaven:
Tonight&#39;s tournament takes place at 19:30 GMT. Registration is now open and the password is: straight. The tournament can be found in the &#39;Multi Tourney&#39; lobby under the &#39;special&#39; tab.
Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom