>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Freeroll - aktualne turnieje

Status
Zamknięty.
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
150$ w puli!



PokerHeaven ma zaszczyt zaprosić wszystkich polskich graczy do darmowego turnieju. Wiemy, że lubicie grać. A Wy wiecie, że lubimy rozdawac pieniądze.


Tym razem stawką jest 150 dolarów!


Turniej odbędzie się 14.06 (Czwartek) o godzinie 21:00 polskiego czasu.



Hasło to: samswoi tylko miedzy sam i swoi dodajcie 1 (dla pewnosci bo obcokrajowcy pewnie juz hasła szukają ????

Spiesz się, bo jest ograniczona liczba miejsc!
Takiej gratki nie możesz przegapić!
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
cdpoker przyslal mi maila ze dostalem 2tokeny za problemy techniczne na freeroll o 1000$ ale musialem sie o nie upomniec do suportu!
sprawdzcie lepiej maile i jak nie ma tokenow na koncie to atakujcie ich pomoc!

Też dostałem tego meila ale mam pytanie gdzie mogę sprawdzić w CDpoker czy mam przyznane te Tokeny??

wchodzisz w my account i CDpoints
moje sie rozmnażaja jak króliki!!!
teraz mam 5!
:jupi:
 
J 0

jelonek

Użytkownik
No ja mam 3 tokeny ale wszystkie na jeden dzień 18.06
Więc nie wiem co jest grane, jakie tokeny dostałeś kacper21pl każdy na inny dzień??
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
po co my tu sie tajniaczymy z hasłami , jak przez przypadek znalazłem sie na innym forum , a tam hasła wszyscy podają bez niczego ... i sie dziwic ze obcokrajowcy grają..ehh pozdro
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
na pokerstars jest parez razy w tygodniu freeroll dla polakó, tylko nei wiem w jakie dni dokładnie (dzisiaj np jest). odpbywają się one o 21 gra koło (nie pamietam już) 300 osób chyba
o 100$
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
150$ w puli!



PokerHeaven ma zaszczyt zaprosić wszystkich polskich graczy do darmowego turnieju. Wiemy, że lubicie grać. A Wy wiecie, że lubimy rozdawac pieniądze.


Tym razem stawką jest 150 dolarów!


Turniej odbędzie się 14.06 (Czwartek) o godzinie 21:00 polskiego czasu.



Hasło to: samswoi tylko miedzy sam i swoi dodajcie 1 (dla pewnosci bo obcokrajowcy pewnie juz hasła szukają ????

Spiesz się, bo jest ograniczona liczba miejsc!
Takiej gratki nie możesz przegapić!
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Mam haslo do turnieju na pokerheaven, do wygrania 100$ + 10 super biletow, odbedzie sie dzisiaj o 21:30, w tej chwili zapisanych ok 45 osob ????

Zapraszam na pw
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom