>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Freeroll - aktualne turnieje

Status
Zamknięty.
pyszu 0

pyszu

Użytkownik
to i tak nie jest tak źle ???? mogłeś odpaść na Chipleadzie jako 11 beatbetem ???? to jest dół dopiero
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
to i tak nie jest tak źle ???? mogłeś odpaść na Chipleadzie jako 11 beatbetem ???? to jest dół dopiero
Na chipleadzie nie da się odpaść w jednym rozdaniu, no chba żeby było 2 chipleader&#39;ów :p, zresztą kto by wchodził całą kasą w takim przypadku. A juz zdarzało mi sie odpaść na krawędzi wypłat a nigdy nie trafiłem na tę listę jako ostatni nagradzany. taki los ????
 
frans 0

frans

Użytkownik
Szkoda bo ja zajołem 5 miejsce i awansowałem do tura jutrzejszego !!! ????
Teraz się zastanawiam czy samo mnie zapisze czy dostałem coś w postaci tricketa ?!
 
pyszu 0

pyszu

Użytkownik
Szkoda ze nie zdazyłem na tego tura :/ oblewałem mature zdana na 100% tak z czystej ciekawości:
Ile osób brało udział w turnieju?
 
pyszu 0

pyszu

Użytkownik
A co to za room ??

Edit.
Dzisiaj mam nocke to sobie zagram z przyjemnością

btw grasz w Semi-Pro dzisiaj ?
 
pyszu 0

pyszu

Użytkownik
Wszystko gra, faktycznie mało graczy, wiec jak ktos jeszcze nie spi to nic tylko sie wbijać.
Za pierwsze miejsce 112,5$
Ale szata graficzna jest fatalna :/
no cóż... darmówka to darmówka sie gra jaką sie ma :p

Edit.
To sie nagrałem na semi pro.... 3 rozdanie i bed beat
co za szajs... na flopie dostaje najwyzszego strita koles raisuje.... ja mam J10 na łapie flop to AKQ.... no to re raise. Koleś all in... no co sie robi w takiej sytuacji? Instant call. Kolo pokazuje
AQ oczywiscie co na riverze dochodzi.... walona dama :/ 3 rozdania sobie pograłem.... Gitara.
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
jeśli ktoś ma konto na paddy power poker to dzisiaj o 21 jest turniej paddypooloza, pula 500$ jeszcze wolnych około 150 miejsc
 
arahja88 0

arahja88

Użytkownik
Chodzi o to Iron że tej kasy bez własnego wkładu i tak nie wypłacisz, a jest wiele Pokerroomow, ktore daja 100% do depo i łatwiej jest to ugrać niz na bwinie te skromne sumki przy minimalnym depozycie 40 zeta.
Dlatego nie chciałem go tam zamieszczać. ale widze że jeżeli już ktoś zna jakis turniej ktorego tam nie ma to nie pisze ani tam ani do mnie ani nic.
fajnie by było razwinąc tamtą liste o nowe turnieje, tylko nie te z bwina :p i na bet24 też przycinają, dlatego ich freerolli nie zamiesciłem.
tylko z turnieju o 23 kasy nie wyplacisz bez w kladu freeroll ktory jest o 12 to po wygraniu odrazu jest dodawana do konta, chyba ze terazcos sie zmienilo......
 
M 0

marwis

Użytkownik
W
tylko z turnieju o 23 kasy nie wyplacisz bez w kladu freeroll ktory jest o 12 to po wygraniu odrazu jest dodawana do konta, chyba ze terazcos sie zmienilo......
W tym turnieju który jest rozgrywany o 14.30 i 0.00 udało mi się ugrać 6$ i kasa była zaraz na koncie ????
 
oulu 2

oulu

Użytkownik
Spieszcie sie...

CDPoker Leaderboard o 350$

dziś godz 18 ale jeszcze około 500 miejsc wolnych.

Hasło składa się z 4 liter pierwsze litery wyrazów dadzą hasełko: Lód,Eustachy,Alibaba,Dupcyś dodajemy jeszcze liczbe 60 i mamy hasełko ????

pospieszcie sie :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom