>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Freeroll - aktualne turnieje

Status
Zamknięty.
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Jakie jest hasło do cocorico?! Please szybka odpowiedz! :spokodfhgfh:

PS: Do Matiz 12 Który gra ze mną na jednym stole na turnieju. Sorry ale zbanowali mnie na chacie i nie moge pisac :cry:
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
eh kurde czlowiek ma akurat zas to neima nic ciekawego ???? , jest tu o 3 w nocy na usdbet a teraz nic ????
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
DMH 500$ wednesday freeroll
start o 20.30

PPP - Paddypalnoza freeroll, pula 500$ start o 22.00


dream pker - Forum Challenge $250 Freeroll, start 20.00, haslo: shuffleup

CD poker PokerInside Player freeroll 1000$ hasło: picash, tur w niedziele
CD poker PokerInside Semi-Pro 500$ hasło: pimoney, start o 2 w nocy

bet24 - champions league, pula 500$ start o 18.00
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
bet24 - champions league, pula 500$ start o 19.00
Jeszcze przed wieczornym meczem zapraszamy na wyjatkowego free rolla - usiadz do stolu o godz. 18:00 CET a jesli dostaniesz sie do finalowego stolu, dorzucimy do Twojej wygranej 50$ ekstra! Warunkiem otrzymania premii jest zawarcie zakladu na mecz Milan-Liverpool za co najmniej 20$ ( 55zl.) Zapraszamy.
 
oulu 2

oulu

Użytkownik
Chrzanie to bet24,kiedyś wygrałem 50$ i chciałem wypłacic na MB ale stamtad zeby wyplacic to trzeba chyba wplacic kase poprzez MB.Więc napisałem do supportu i kazali mi podać dane z MB to odblokują,dałem skan i mi napisali(po kilku dniach) ze odblokowane jest juz.Przez tydzien patrzylem czy faktycznie odblokowali....haha lecz se w kulki polecieli. ????

Ps.Mazaq widzimy sie o 20.30 :p powodzonka ????
 
S 55

stacho27

Użytkownik
A w tym bet24 do wypłaty wygranej we freerolu nie potrzeba żadnych rake hands, czy tam bonus points? Bo coś mi się obiło o uszy że w bet24 takie wałki kręcą...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom