>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Freeroll - aktualne turnieje

Status
Zamknięty.
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
a ja tak napomkne. jeśli ktoś ząłożył konto w w kwietniu centerbet.com to za 35 minut jest tam turniej dla tych ludzi z pulą 5000$ ja tam mam przyjemnośc pograć w tym turze, a dodam ze narazei jest zarejestrowanych 129 osób : D

a jaki jest link zeby sie zarejestrowac tam? i jakiees hasełko do tego tura?
hasła nie ma, to jest turniej dla ludzi którzy sie w zarejestrowali w kwietniu. następny taki turniej daj boze bezie za miesiąc dla ludzi którzy sie zarejestrowali w maju.
pozdrawiam
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
a ja tak napomkne. jeśli ktoś ząłożył konto w w kwietniu centerbet.com to za 35 minut jest tam turniej dla tych ludzi z pulą 5000$ :] ja tam mam przyjemnośc pograć w tym turze, a dodam ze narazei jest zarejestrowanych 129 osób : D
Też tam zagram, ale jak narazie przełożyli na 21-45, chyba serewr im padł bo nie mogę wejść.
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
a ja tak napomkne. jeśli ktoś ząłożył konto w w kwietniu centerbet.com to za 35 minut jest tam turniej dla tych ludzi z pulą 5000$ :] ja tam mam przyjemnośc pograć w tym turze, a dodam ze narazei jest zarejestrowanych 129 osób : D
Też tam zagram, ale jak narazie przełożyli na 21-45, chyba serewr im padł bo nie mogę wejść.
no właśnei ja też nie moge wejsć : /
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
niom kasa za majowy weekend w unibecie na koncie - wiecie jak kase ta przelac na pokera ??? wogóle da sie? a pozatym jaka jest minimalna wypłata? i jakie waruunki obrotu tych 20 PLN? ????
 
frans 0

frans

Użytkownik
niom kasa za majowy weekend w Unibecie na koncie - wiecie jak kase ta przelac na pokera ??? wogóle da sie? a pozatym jaka jest minimalna wypłata? i jakie waruunki obrotu tych 20 PLN? ????

Musisz ją obrobić 3* kurs minimalny bodaj 1,3 lub 1,4 !

Planuje dziś zagrać nocke w pokera ! Jakie turnieje proponujecie (frerolle) , w których gra mało ludzi i można więcej wygrać ?! Myśle , że mam 1 a mianowicie Unibet o 2-30!
 
P 0

polpol

Użytkownik
niom kasa za majowy weekend w Unibecie na koncie - wiecie jak kase ta przelac na pokera ??? wogóle da sie? a pozatym jaka jest minimalna wypłata? i jakie waruunki obrotu tych 20 PLN? ????

Musisz ją obrobić 3* kurs minimalny bodaj 1,3 lub 1,4 !

Planuje dziś zagrać nocke w pokera ! Jakie turnieje proponujecie (frerolle) , w których gra mało ludzi i można więcej wygrać ?! Myśle , że mam 1 a mianowicie Unibet o 2-30!
a da rade przelac na pokera?? bo ja nie mogę tego przelać :zy3ou: :zy3ou:
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
standardowe pytanko : macie coś na teraz? najlepeij na haśło gdzie mało rywali a stawki imponujące? ????
 
D 0

dalkus

Użytkownik
niom kasa za majowy weekend w Unibecie na koncie - wiecie jak kase ta przelac na pokera ??? wogóle da sie? a pozatym jaka jest minimalna wypłata? i jakie waruunki obrotu tych 20 PLN? ????

Musisz ją obrobić 3* kurs minimalny bodaj 1,3 lub 1,4 !

Planuje dziś zagrać nocke w pokera ! Jakie turnieje proponujecie (frerolle) , w których gra mało ludzi i można więcej wygrać ?! Myśle , że mam 1 a mianowicie Unibet o 2-30!

Z tego co pamietam to przy minimalnym kursie 1,4 .

A czy przy kazdym kolenym zakladzie ( 2 i 3 ) tez musze jeszcze postawic poprzednia wygrana czy tylko te 20 zł musze obrocic ?

Zasady
Bonus do konta bukmacherskiego jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla graczy, którzy wezmą udział we wszystkich trzech turniejach.
Jeden bonus 20PLN na jednego gracza Aby otrzymać bonus nie wystarczy się tylko zarejestrować do turnieju trzeba w nim zagrać.
Bonusy za udział jak i nagrody za zwycięstwo w turnieju pojawią się na kontach graczy w ciągu 48 godzin od zakończenia ostatniego turnieju. Aby można było swobodnie dysponować bonusem bukmacherskim należy wykonać nim 3 krotny obrót po minimalnym kursie 1.40
Moglby ktos to wyjasnic ? Nalezy postawic kupon 3x 20zl po kursie wiekszym niz 1,4
Czy 3 kupony za 20 plus wygrana z poprzedniego zeby tym swobodnie operowac ?
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Czwartek z pokerem!

Multitable tournaments --&gt; specials
Godzina 20.00CET
Rejestracja rozpoczyna się 2 godziny przed turniejem
Unlimited re-buy za 1 dolara przez pierwszą godzinę

Przypominamy, że ten turniej jest przeznaczony tylko i włącznie dla graczy z Polski, w związku z tym, aby się do niego zarejestrować musisz wpisać hasło, które brzmi - *****

Nie podajemy hasel na forum wiesz czemu ;-)
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Yeeeees wkońcu coś wskoczyło po pechowym kwietniu! :jupi:
13,50 $ &gt;&gt;&gt; 2 Miejsce w turnieju Happy Hour Freeroll Omaha, Osób - 2191. UNIBET
Aktualnie możecie sprawdzic jeśli nie wierzycie w &quot;Complete&quot;
2. miejsce &quot;marekw112&quot; &lt;&lt;&lt; Mój nick.

Narazie!!! ???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
emde 0

emde

Użytkownik
Majowy weekend c.d.

Majowy weekend trwa!
Doskonała wiadomość dla tych, którzy bawili się w naszej serii Majowy weekend.
Prywatny freeroll o wielkie pieniądze!
500 dolców jest do wygrania w bardzo łatwy sposób!

O co chodzi?
Przypominamy, że tydzień temu zaczęliśmy zabawę pod nazwą Majowy weekend pokerowy, każdy kto zagrał w trzech specjalnych freerollach został nagrodzony bonusem do konta bukmacherskiego w wysokości 20 złotych.

Ponieważ promocja nasza spotkała się z ogromnym zainteresowaniem postanowiliśmy kontynuować zabawę i zaprosić wszystkich, którzy zagrali przynajmniej w jednym z tych freerolli do specjalnego prywatnego turnieju o 500 dolarów!

Zapraszamy w niedzielę 6 maja na godzinę 20.00!

Uwaga! Tym razem nie ma hasła i obcokrajowców, a na dodatek nie trzeba czekać dwa dni na pieniądze bo wypłacamy automatycznie!
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
CD poker
Pokerinside semi-pro freeroll
turniej zaczyna się o 2 rano 10.05.2007
pula 500$
max 1000 osób (narazi ejest troche ponad 500)
hasło: pimoney
powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom