>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Freeroll - aktualne turnieje

Status
Zamknięty.
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
A jest gdzieś jeszcze jakiś freeroll tak od godziny 16-17??
expekt, unibet

------------
a dla lubiących nocną gre proponuje także na CD poker pokerInside semi pro freeroll. zaczyna się koło 3 rano. max 1000 osób (jest już ponad 850) pula 500$ hasełko: pimoney
powodzenia
-----------
a do pokerinside freeroll hasło jest: picash :] też max 1000 garczy ale pula 1000$ :] tur się jakoś za 3 dni zaczyna
 
V 0

variater

Użytkownik
ludziska! o ile się nie mylę, to jutro o 19 na bet24 jest ten turniej freeroll co kilka tygodni temu, w ktorym za wyeliminowanie pracownikow obslugi BET24 jest extra kasa! Tych gości jest tam rozsianych chyba z 20! Sam za wyeliminowanie jednego dostalem ostatnio 20$! pilnujcie sobie zapisow do tego turka, bo warto! jest to w ogole freeroll 700$, z czego 300 czy 400$ idzie wlasnie na te &quot;wyeliminowania&quot;.
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Każdy polski członek Pokerstrategy.cc, który 6. Maja będzie miał status &#39;Braz&#39; lub wyżej, może wziąć udział we Freerollu o Puli liczącej ponad 1000$!!

20. Maja odbędzię się pierwszy polski Freeroll No-Limit na serwerach PartyPoker.

Kto może brać udział?


Udział może brać każdy, kto w profilu jako język ma ustawiony &quot;polski&quot;.


Jakie są warunki?

Udział może brać każdy członek PokerStrategy o statusie brąz. Osiągnięcie statusu &quot;brąz&quot; jest bardzo proste. Jeśli masz status basic po prostu zdaj quiz, jeśli masz status szary po prostu zdobądź 1 PartyPoint aby osiągnąć status brąz.

Uwaga: Dzień, w którym będziemy sprawdza kto ma status brąz to 6 maja 2007. Kto tego dnia nie będzie miał tego statusu niestety nie będzie mógł brać udziału w tym freerollu.

Oczywiście każdy kto ma status wyższy może brać udział. (członkowie ze statusem srebrnym czy złotym)

Kiedy odbędzie się turniej?


Turniej odbędzie się 20 maja br.

Good Luck bo turniej niezly napewno dużo osób nie bedzie a pula ładna 1000$ :jezora:
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Buehehe Przypadkowo znalazłem turniej freroll w zakładce special.
Tylko, że... płacą za 1 miejsce... TYLKO! Ale zato 1000 $$$$$$$$$ Ja sobie pogram bo mam wolne... Jak chcecie to zapraszam.

Winner Takes All Freeroll. Godzina19:30 aktualnie jest 652 osoby na tysiaka.

Powodzenia!
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
a ja tak napomkne. jeśli ktoś ząłożył konto w w kwietniu centerbet.com to za 35 minut jest tam turniej dla tych ludzi z pulą 5000$ :] ja tam mam przyjemnośc pograć w tym turze, a dodam ze narazei jest zarejestrowanych 129 osób : D
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
a ja tak napomkne. jeśli ktoś ząłożył konto w w kwietniu centerbet.com to za 35 minut jest tam turniej dla tych ludzi z pulą 5000$ ja tam mam przyjemnośc pograć w tym turze, a dodam ze narazei jest zarejestrowanych 129 osób : D

a jaki jest link zeby sie zarejestrowac tam? i jakiees hasełko do tego tura?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom