>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Freeroll - aktualne turnieje

Status
Zamknięty.
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
a ja tak napomkne. jeśli ktoś ząłożył konto w w kwietniu centerbet.com to za 35 minut jest tam turniej dla tych ludzi z pulą 5000$ ja tam mam przyjemnośc pograć w tym turze, a dodam ze narazei jest zarejestrowanych 129 osób : D

a jaki jest link zeby sie zarejestrowac tam? i jakiees hasełko do tego tura?
hasła nie ma, to jest turniej dla ludzi którzy sie w zarejestrowali w kwietniu. następny taki turniej daj boze bezie za miesiąc dla ludzi którzy sie zarejestrowali w maju.
pozdrawiam
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
a ja tak napomkne. jeśli ktoś ząłożył konto w w kwietniu centerbet.com to za 35 minut jest tam turniej dla tych ludzi z pulą 5000$ :] ja tam mam przyjemnośc pograć w tym turze, a dodam ze narazei jest zarejestrowanych 129 osób : D
Też tam zagram, ale jak narazie przełożyli na 21-45, chyba serewr im padł bo nie mogę wejść.
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
a ja tak napomkne. jeśli ktoś ząłożył konto w w kwietniu centerbet.com to za 35 minut jest tam turniej dla tych ludzi z pulą 5000$ :] ja tam mam przyjemnośc pograć w tym turze, a dodam ze narazei jest zarejestrowanych 129 osób : D
Też tam zagram, ale jak narazie przełożyli na 21-45, chyba serewr im padł bo nie mogę wejść.
no właśnei ja też nie moge wejsć : /
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
niom kasa za majowy weekend w unibecie na koncie - wiecie jak kase ta przelac na pokera ??? wogóle da sie? a pozatym jaka jest minimalna wypłata? i jakie waruunki obrotu tych 20 PLN? ????
 
frans 0

frans

Użytkownik
niom kasa za majowy weekend w Unibecie na koncie - wiecie jak kase ta przelac na pokera ??? wogóle da sie? a pozatym jaka jest minimalna wypłata? i jakie waruunki obrotu tych 20 PLN? ????

Musisz ją obrobić 3* kurs minimalny bodaj 1,3 lub 1,4 !

Planuje dziś zagrać nocke w pokera ! Jakie turnieje proponujecie (frerolle) , w których gra mało ludzi i można więcej wygrać ?! Myśle , że mam 1 a mianowicie Unibet o 2-30!
 
P 0

polpol

Użytkownik
niom kasa za majowy weekend w Unibecie na koncie - wiecie jak kase ta przelac na pokera ??? wogóle da sie? a pozatym jaka jest minimalna wypłata? i jakie waruunki obrotu tych 20 PLN? ????

Musisz ją obrobić 3* kurs minimalny bodaj 1,3 lub 1,4 !

Planuje dziś zagrać nocke w pokera ! Jakie turnieje proponujecie (frerolle) , w których gra mało ludzi i można więcej wygrać ?! Myśle , że mam 1 a mianowicie Unibet o 2-30!
a da rade przelac na pokera?? bo ja nie mogę tego przelać :zy3ou: :zy3ou:
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
standardowe pytanko : macie coś na teraz? najlepeij na haśło gdzie mało rywali a stawki imponujące? ????
 
D 0

dalkus

Użytkownik
niom kasa za majowy weekend w Unibecie na koncie - wiecie jak kase ta przelac na pokera ??? wogóle da sie? a pozatym jaka jest minimalna wypłata? i jakie waruunki obrotu tych 20 PLN? ????

Musisz ją obrobić 3* kurs minimalny bodaj 1,3 lub 1,4 !

Planuje dziś zagrać nocke w pokera ! Jakie turnieje proponujecie (frerolle) , w których gra mało ludzi i można więcej wygrać ?! Myśle , że mam 1 a mianowicie Unibet o 2-30!

Z tego co pamietam to przy minimalnym kursie 1,4 .

A czy przy kazdym kolenym zakladzie ( 2 i 3 ) tez musze jeszcze postawic poprzednia wygrana czy tylko te 20 zł musze obrocic ?

Zasady
Bonus do konta bukmacherskiego jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla graczy, którzy wezmą udział we wszystkich trzech turniejach.
Jeden bonus 20PLN na jednego gracza Aby otrzymać bonus nie wystarczy się tylko zarejestrować do turnieju trzeba w nim zagrać.
Bonusy za udział jak i nagrody za zwycięstwo w turnieju pojawią się na kontach graczy w ciągu 48 godzin od zakończenia ostatniego turnieju. Aby można było swobodnie dysponować bonusem bukmacherskim należy wykonać nim 3 krotny obrót po minimalnym kursie 1.40
Moglby ktos to wyjasnic ? Nalezy postawic kupon 3x 20zl po kursie wiekszym niz 1,4
Czy 3 kupony za 20 plus wygrana z poprzedniego zeby tym swobodnie operowac ?
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Czwartek z pokerem!

Multitable tournaments --&gt; specials
Godzina 20.00CET
Rejestracja rozpoczyna się 2 godziny przed turniejem
Unlimited re-buy za 1 dolara przez pierwszą godzinę

Przypominamy, że ten turniej jest przeznaczony tylko i włącznie dla graczy z Polski, w związku z tym, aby się do niego zarejestrować musisz wpisać hasło, które brzmi - *****

Nie podajemy hasel na forum wiesz czemu ;-)
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Yeeeees wkońcu coś wskoczyło po pechowym kwietniu! :jupi:
13,50 $ &gt;&gt;&gt; 2 Miejsce w turnieju Happy Hour Freeroll Omaha, Osób - 2191. UNIBET
Aktualnie możecie sprawdzic jeśli nie wierzycie w &quot;Complete&quot;
2. miejsce &quot;marekw112&quot; &lt;&lt;&lt; Mój nick.

Narazie!!! ???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
emde 0

emde

Użytkownik
Majowy weekend c.d.

Majowy weekend trwa!
Doskonała wiadomość dla tych, którzy bawili się w naszej serii Majowy weekend.
Prywatny freeroll o wielkie pieniądze!
500 dolców jest do wygrania w bardzo łatwy sposób!

O co chodzi?
Przypominamy, że tydzień temu zaczęliśmy zabawę pod nazwą Majowy weekend pokerowy, każdy kto zagrał w trzech specjalnych freerollach został nagrodzony bonusem do konta bukmacherskiego w wysokości 20 złotych.

Ponieważ promocja nasza spotkała się z ogromnym zainteresowaniem postanowiliśmy kontynuować zabawę i zaprosić wszystkich, którzy zagrali przynajmniej w jednym z tych freerolli do specjalnego prywatnego turnieju o 500 dolarów!

Zapraszamy w niedzielę 6 maja na godzinę 20.00!

Uwaga! Tym razem nie ma hasła i obcokrajowców, a na dodatek nie trzeba czekać dwa dni na pieniądze bo wypłacamy automatycznie!
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
CD poker
Pokerinside semi-pro freeroll
turniej zaczyna się o 2 rano 10.05.2007
pula 500$
max 1000 osób (narazi ejest troche ponad 500)
hasło: pimoney
powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom