>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Freeroll - aktualne turnieje

Status
Zamknięty.
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
ja proponuje fajny freeroll na CD poker na wieczorek. nazywa się loverpool vs chelsea i zaczyna się o 20:45. póla nagród 1000$ zapisy zaczynają sie za 15 minut. pozdrwaim :]
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
coś na wieczór. CD poker turniej PokerInside Leaderboard. Start o 18 max 1000 osób narazie jest jakieś 370. pula 350$ HASEŁKO: lead60
powodzenia

------------------
jeszcze znalazłem tur na titanie. nonamepoker. max 300 osób narazi ejest jakieś 160. zaczyna się o 21:10. w puli jest 150$ hasło: 356sol
 
R 0

redi

Użytkownik
mam pytanko dostałem wlasnie ticketa od bet24 na freeroll 100$ dla nowych użytkownikow i problem jest taki, że ja tego turnieju nigdzie nie widzę. Ktoś wie o co może chodzić i kiedy ten turniej sie odbywa?
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
mam nadzieje ze ten tur w ktorym uczestniczylo 12000 osob to jest ten ze jezeli wezmie sie w nim udzial dzis,jutro i we wtorek otrzymuje sie 20 zl ????
 
S 11

support75

Użytkownik
Niestety nie ????
Sam pomylilem turnieje.
Zapisalem sie wlasnie do tego z 12 000 ludzmi a trzeba bylo tam gdzie ejst tylko 736 osob. Szkoda, ale za to jutro sobie zagram :jezora:
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
mam nadzieje ze ten tur w ktorym uczestniczylo 12000 osob to jest ten ze jezeli wezmie sie w nim udzial dzis,jutro i we wtorek otrzymuje sie 20 zl ????
nie bardzo : / możesz się pożegnać z dwiema dyszkami : P
ja to mam pecha...
Nie prawda, nie masz pecha, tylko Ci się czytać nie chce, albo nie robisz tego ze zrozumieniem:
Zapamiętaj
Niedziela 29 kwietnia godzina 19.00 Multi-table Tournaments Special rejestracja na dwie godziny przed turniejem, hasło xxxxxxxxxxx
Poniedziałek 30 kwietnia godzina 19.00 Multi-table Tournaments Special rejestracja na dwie godziny przed turniejem, hasło xxxxxxxx
Wtorek 1 maja godzina 19.00 Multi-table Tournaments Special rejestracja na dwie godziny przed turniejem, hasło xxxxxxxxxxxx
Do zobaczenia przy stole!
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
mam nadzieje ze ten tur w ktorym uczestniczylo 12000 osob to jest ten ze jezeli wezmie sie w nim udzial dzis,jutro i we wtorek otrzymuje sie 20 zl ????
nie bardzo : / możesz się pożegnać z dwiema dyszkami : P
ja to mam pecha...
Nie prawda, nie masz pecha, tylko Ci się czytać nie chce, albo nie robisz tego ze zrozumieniem:
Zapamiętaj
Niedziela 29 kwietnia godzina 19.00 Multi-table Tournaments Special rejestracja na dwie godziny przed turniejem, hasło xxxxxxxxxxx
Poniedziałek 30 kwietnia godzina 19.00 Multi-table Tournaments Special rejestracja na dwie godziny przed turniejem, hasło xxxxxxxx
Wtorek 1 maja godzina 19.00 Multi-table Tournaments Special rejestracja na dwie godziny przed turniejem, hasło xxxxxxxxxxxx
Do zobaczenia przy stole!

Bananeq to byl moj pierwszy freeroll wiec nie wiedzialem co i jak spytalem sie kumpla i mowil zeby tu wbijac wiec wszedlem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom