>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Free spins in pfgames

Status
Zamknięty.
mroku 104

mroku

Użytkownik
Zrobił 10 kont, na mame tate wujka babcie psa kotka.. ????
A co do promocji to jak najbardziej +. Dzięki stary ;).
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Zrobił 10 kont, na mame tate wujka babcie psa kotka.. ????
A co do promocji to jak najbardziej +. Dzięki stary ;).
ale chlopie czy ty myslisz? z jednego ip jedno konto! zebym zrobil konta na ciotki i reszta musze miec wiecej pc :jezora: powiedz mi czy lamie regulamin? nie!! kazdy kombinuje jakos zeby kase wyrwac! ????
A co moze ci co maja IP blocked to nie zrobili paru kont? wydaje mi ze tak bo bo dlaczego ip maja zablokowane na tym casynie ? moze sie myle!
 
blaster 0

blaster

Użytkownik
Wiem ze moge wyplacic wszystko ponad bonus , ale musi byc t conajmniej 20 euro , a jaki jest obrót aby móc wypłacić wszystko?
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
wydaje mi sie ze np jesli ugrasz se spinow np. 10 E i potem jakos zrobisz obrot i bedize mial np60 E! to wyplacic moze 50 E tylko! wszytko ponad to co ugrales za spiny! ;)
 
piatddz 64,8K

piatddz

Użytkownik
ale chlopie czy ty myslisz? z jednego ip jedno konto! zebym zrobil konta na ciotki i reszta musze miec wiecej pc :jezora: powiedz mi czy lamie regulamin? nie!! kazdy kombinuje jakos zeby kase wyrwac! ????
A co moze ci co maja IP blocked to nie zrobili paru kont? wydaje mi ze tak bo bo dlaczego ip maja zablokowane na tym casynie ? moze sie myle!
nie moze ale na pewno sie mylisz. ja mam IP blocked ! nigdy nie utworzylem zadnego multi. Nie mierz innych swoja miara. ze jestes psem na promocje to nie znaczy ze kazdemu blokuja konta za multi. Wplacalem tam depozyt i bylem normalnym graczem. A multikontowcow nienawidze wiec nie pisz juz gosciu nic. odnoscie mojego IP napisalem juz do supportu
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
???? i ch**j z tym ja mam tam 2 konta....na mnie i na nazwisko siostry.

Zlecilem wyplate zobaczymy czy dojdzie....

Mi tez pisało IP BLOCKED bo tak z ciekawosci przeczytalem wasze psoty i sprawdzalem na WYMYSLONE DANE zrobić konto NR 3 ale sie nie dalo.

Wiec moze to przez to ze lduzie pozakladali 10 kont.... i sie wku****li ????


No nic muszę wierzyć że kaska zlecona dojdzie.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
no to napisalem ze sie moze myle! ???? luz stary ! a co do promocji to ciekawe jak kasa bedzie szla dugo na mb, chyba ze anuluja wypate i beda chcieli skany
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
nie moze ale na pewno sie mylisz. ja mam IP blocked ! nigdy nie utworzylem zadnego multi. Nie mierz innych swoja miara. ze jestes psem na promocje to nie znaczy ze kazdemu blokuja konta za multi. Wplacalem tam depozyt i bylem normalnym graczem. A multikontowcow nienawidze wiec nie pisz juz gosciu nic. odnoscie mojego IP napisalem juz do supportu
masz rację, mati a ty się mylisz, co jeśli tak mówisz to się kieruje także do mnie, ja nie wiem czy ty wiesz sporo o sieci i komputerach, ale pewnie mniej niż ja, bo jak byś wiedział co to jest łącze radiowe ze stałym ip to byś takich bzdur nie gadał :kwasny4565:
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
ale chlopie czy ty myslisz? z jednego ip jedno konto! zebym zrobil konta na ciotki i reszta musze miec wiecej pc :jezora: powiedz mi czy lamie regulamin? nie!! kazdy kombinuje jakos zeby kase wyrwac! ????
A co moze ci co maja IP blocked to nie zrobili paru kont? wydaje mi ze tak bo bo dlaczego ip maja zablokowane na tym casynie ? moze sie myle!
to tylko ironia...
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Ehh, nie umiem kasy na pokera przesłać. Mam w main account 10E i jak przelewam pisze : &quot;Transfer Sucesfully&quot; , ale kasy nie ma na poku... ????
 
rans 0

rans

Użytkownik
A teraz co się dzieje z softem czekam 10 minut aż uruchomi mi się spin bonus i nic stoi na 0% !
 
D 319

defox

Użytkownik
Spróbuj inną grę. Ja wykręciłem 34E, a mogło być więcej bo wybrałem pentagram, w którym był 1 free spin, a w drugim było +10:p
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Ej niewiem czemu ale nie moge sie zarejestrowac wyskakuje mi takie cos The login name is taken próbuje zmienic login ale to samo nic nie daje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom