>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Free spins in pfgames

Status
Zamknięty.
endriu 361

endriu

Forum VIP
moze macie maile w spamie,ja tak przynajmniej mialem.
po pierwsze nie, a po drugie właśnie przyszedł meil potwierdzający rejestrację, widocznie nie było widać z powodu obciążenia że mnie zarejestrowało, lecz teraz jak chcę się zalogować to albo nic się nie dzieje, albo pisze że ip jest zablokowane, nie wiem co robić !
 
S 55

stacho27

Użytkownik
Właśnie ja nie moge zlecić wypłaty bo napisane jest że nie potwierdziłem maila. Po jakim czasie przyszedł ci na skrzynke ten maila bo ja juz czekam od pół godziny?
Na dodatek teraz w ogóle nie moge sie zalogować na tą strone, jakiś błąd wyskakuje
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
kurde ja juz dostalem u nich raz spiny i wyplacalem i nie bylo problemow !
kurde takie fajne promo nas ominie :/.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
jej zaraz oczywiscie bedzei klotnia ja mam 2 kompy w domu i robie zawsze jak jest promo na siebie kontto a z 2 pc robie na matmka bo ona ma kont na mb i tak zawsze robie oczywiscie zaraz pujdzie gadka ze kotna robie! zreszta nie robie tak jak inny po 100 kont tylko 2 ! bo wiem ze tak moge;) i nie lamie regulaminu
W większości firm bukmacherkisech, kasyn.... jest w regulaminie punkt który mówi jasno że mozna korzystać tylko raz z PROMOCJII na gospodarstwo domowe(Konto oczywiście można miec więcej, ale nie moga brać udział w żadnych promocjach no deposit, i również z promocjo od depozytu)
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
A ja zalozylem konto na siebie i siostre..... Siostra ma inne nazwisko bo wyszla za maz....

Zlecilem wyplate 20 euro...i jest w trakcie realizacji...jesli kasa dojdzie dam znac !!! jesli nie to mam peszka ????
 
blaster 0

blaster

Użytkownik
Ze spinów ugrałem 15 euro. Aktualnie mam 30 bo zagralem wszystko na kolor. 15 Euro moge juz wypłacać na konto w banku czy od ilu moge wypłacić?
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Właśnie ja nie moge zlecić wypłaty bo napisane jest że nie potwierdziłem maila. Po jakim czasie przyszedł ci na skrzynke ten maila bo ja juz czekam od pół godziny?
Na dodatek teraz w ogóle nie moge sie zalogować na tą strone, jakiś błąd wyskakuje
bo ja wiem 5-10min max
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Ze spinów ugrałem 15 euro. Aktualnie mam 30 bo zagralem wszystko na kolor. 15 Euro moge juz wypłacać na konto w banku czy od ilu moge wypłacić?

Musisz miec 35 euro ... bo to co ugrales ze spinow nie mozesz wyplacic tylko to co ugrasz powyzej ...

czyli jeszcze 5 euro musisz ubić !! i bedziesz mogl wyplacic 20 euro bo od tylu mozna wyplacac
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Właśnie ja nie moge zlecić wypłaty bo napisane jest że nie potwierdziłem maila. Po jakim czasie przyszedł ci na skrzynke ten maila bo ja juz czekam od pół godziny?
Na dodatek teraz w ogóle nie moge sie zalogować na tą strone, jakiś błąd wyskakuje



Najlepiej miec poczte na GOOGLE wtedy odrazu przychodzi weryfikacja


Pzdr
 
rans 0

rans

Użytkownik
Fajne promo miałem 4e i trafiłem na bonus i wygrałem dodatkowo 8e .
Gdybym trafił nie 2/5 tylko 3/5 z bonusa to miałbym z 80e albo i więcej .
Zobaczę czy można przelać an pokera i dam znać .
Fajne promo pozdrawiam !
 
jk 0

jk

Użytkownik
zobaczymy czy firma wyplacalna, mialem juz 50euro, no ale zlecilem wyplate 35e.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
moim zdaniem wyplaca kazdemu ???? bez depo! wydaje mi sie tylko ze moga prosic o skany! bo firma widze cos jak betsson ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
panowie, możecie się normalnie logować teraz ??? bo ja nie mogę, nawet zresetowałem hasło bo myślałem że mam złe, lecz i na nowym gdy klikam dane do logowania to nic się nie dzieje, albo jakiś błąd wyskakuje ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom