>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Free spins in pfgames

Status
Zamknięty.
artur202 4

artur202

Użytkownik
Powiem wam tak, wystarczy,że przeczytacie na 2 stronie moje posty i będziecie wiedzieć w co grać, jak przetransferowac pieniądze, jak zlecić wypłatę bez depozytu na mb, czy zniknie wam bonus przy transferze pieniędzy.
 
baz 25

baz

Użytkownik
ja wygrałem całe 2.3 euro potem bj z bj 4 euro i poszedłem na pokera i w 20 min p ponad 20euro i już zleciłem wypłatę, polecam pokera, nie wiem czy ja miałem taki stół, ale poziom naprawde marny, no chyba że ludzie grają za kasę z tej promocj i im nie szkoda, naprawde polecam tam pokera !! gram tam dalej ????
 
adrjan77 37

adrjan77

Użytkownik
dostam 10 free spinow, z tego wygrałem następne 15 i jakieś bonusy ciągle wpadają, już z 5 minut mi się tak kręci za free xD
no to 74€ w cashierze
 
K 6

koziuch

Użytkownik
ja polecam BJ low roller, z 21 euro ktore wygralem zrobilem 52 euro, 31 wyplacone, a 21 euro wkoncu przegralem, chyba soft sie wkurzylc :p teraz czekam na kaske na mb
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
dobra mam ???? sorki za nie porozumienie! ale moze lepiej napisac tak ze wchodzimy w zakladke poker i tam jest cash transfer i moze wszedzie kase przelac!!
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
czy wam też stronka muli się jak nie wiem, czy to moja radiówka, bo ogólnie strony mi chodzą wolno, ale ta jakby miała obciążenie, jak to jest ?
 
E 0

eldoctoro

Użytkownik
u mnie chodzi spoko.osobiscie polecam grac w hi-low professional switch i grac karty wieksze niz 10,jopoki,damy.przegrywa sie ale jak wejdzie to jest sie na plus.ja tak wygralem i dobilem do 20 euro do wyplaty.
 
S 55

stacho27

Użytkownik
Ja trafiłem 14euro ze spinów, dalej grałem na tej maszynie i ugrałem 90 ojro, zlecam wypłate, dzieki za promo :-D
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
ja ze spinow ugrałem 9e z groszami a i zagrałem w gre Texas Holdem w kasynie. Troche mało realistyczna ale ugrałem te 19e i nie wiem za bardzo co z tym zrobic
PS: ta cała stronka teraz tak mi muli ze szok...a jeszcze godzine temu wszystko było dobrze
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ja ze spinow ugrałem 9e z groszami a i zagrałem w gre Texas Holdem w kasynie. Troche mało realistyczna ale ugrałem te 19e i nie wiem za bardzo co z tym zrobic
PS: ta cała stronka teraz tak mi muli ze szok...a jeszcze godzine temu wszystko było dobrze
właśnie, a ja na dodatek że nie odpisuje support chciałem założyć konto na swój stały login i pisze że jest zajęty, a gdy już dałem inny to pisze IP BLOCKED i support oczywiście nie odpisuje ... lipa
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
właśnie, a ja na dodatek że nie odpisuje support chciałem założyć konto na swój stały login i pisze że jest zajęty, a gdy już dałem inny to pisze IP BLOCKED i support oczywiście nie odpisuje ... lipa

to ja własnie mam identyczną sytuacje, wysłałem emial i tez nie odpisują
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
właśnie, a ja na dodatek że nie odpisuje support chciałem założyć konto na swój stały login i pisze że jest zajęty, a gdy już dałem inny to pisze IP BLOCKED i support oczywiście nie odpisuje ... lipa
musisz poczekac, jak połowa Polski zwartym ruchem myszki atakuje ich strone to sie nie dziw ze nie odpisuja:jezora:
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
właśnie, a ja na dodatek że nie odpisuje support chciałem założyć konto na swój stały login i pisze że jest zajęty, a gdy już dałem inny to pisze IP BLOCKED i support oczywiście nie odpisuje ... lipa
endriu mam ten sam problem IP BLOCKED ! nie wiem co mam zrobic ;/ do supportu nawet nie pisze jak mowisz ze nie odpisuja
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
endriu mam ten sam problem IP BLOCKED ! nie wiem co mam zrobic ;/ do supportu nawet nie pisze jak mowisz ze nie odpisuja
no nie opłaca się, mówię nawet jeśli odpiszą że mam konto to znając życie będzie po promo, a konta i tak założyć nie mogę, bo nie dość że ip zablokowane to jeszcze stronka muli jak nie wiem ... trzeba czekać ale support ma na razie u mnie ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom