>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

FORTUNA - ZEZWOLENIE na Internet

Status
Zamknięty.
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
Witam
Strasznie mnie drażni w Efortunie że jak postawię AKO, to przy niewejściu meczu na kuponie dostaję on status &quot;przegrany&quot; dopiero po rozegraniu wszystkich spotkań. Po prostu trzeba czekać na potwierdzenie przegranej do ukończenia wszystkich zdarzeń (nawet jak nie weszło pierwsze z dziesięciu)
a co to za różnica :p Czy odrazu czy na końcu ?
 
K 358

koeman66

Użytkownik
no tak gra sie w fortunie, a ida tez male przelewy rzedu 50, 100 zl z betssonow i innych sportingbetow... ciekawe czy nie pakuje sie w wielkie g...o, bo podobno klienci legalnych bukow beda przeswietleni jako pierwsi! i wtedy wyjda na jaw zyski z zagranicznych &quot;nielegalnych&quot; z drugiej strony polskie prawo ma byc dostosowane do prawa unijnego, a te nie zabrania grania w zagranicznych bukach, wiec to nie moja wina, ze w tym smiesznym kraju mamy popeline i b....l!!!!!
 
P 10

petepistol

Użytkownik
z drugiej strony polskie prawo ma byc dostosowane do prawa unijnego, a te nie zabrania grania w zagranicznych bukach
piszesz to jako luźną uwagę czy zapowiedź czegoś co ma nastąpić? nie chcę być złośliwy, ale jeśli tak to podaje się źródło... prawo unijne ma być dostosowane, ale wg kogo? na razie to tylko pobożne życzenie niektórych grających.
 
camek 0

camek

Użytkownik
Panowie, jest możliwość grania systemami &quot; 11-stka, 26, 57 itp. &quot;. ? bo jakoś nie potrafię wyszukać takiej możliwości.
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
Panowie, jest możliwość grania systemami &quot; 11-stka, 26, 57 itp. &quot;. ? bo jakoś nie potrafię wyszukać takiej możliwości.
Jak wybierzesz mecze do kuponu, to po prawej stronie w pasku z meczami jest okienko oznaczone jako typ kuponu i tam masz &quot;AKO&quot; ustawione jako domyślne, klikasz na strzałkę w dól i wybierasz z listy &quot;MAXIKOMBI&quot; i później juz masz systemy :razz:
chyba o to chodziło :razz:??
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 358

koeman66

Użytkownik
piszesz to jako luźną uwagę czy zapowiedź czegoś co ma nastąpić? nie chcę być złośliwy, ale jeśli tak to podaje się źródło... prawo unijne ma być dostosowane, ale wg kogo? na razie to tylko pobożne życzenie niektórych grających.
nie prawo unijne ma byc dostosowane tylko polskie ma byc dostosowane do unijnego
 
P 10

petepistol

Użytkownik
nie prawo unijne ma byc dostosowane tylko polskie ma byc dostosowane do unijnego
wiem,wiem, miałem to na myśli. jak na razie jednak cisza ( niestety ) na temat tego, żeby polskie prawo miało być dostosowane. ustawa sobie trwa w najlepsze w polskim prawie i tak może jeszcze być długo...
 
K 358

koeman66

Użytkownik
i dlatego ch..a zrobia komus, chyba ze ktos wygra kilkaset tysiakow, ale wtedy ten ktos zrobi popeline i wiekszosc graczy pojdzie za gosciem, ja sam wstawie sie za takim czlowiekiem
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
i dlatego ch..a zrobia komus, chyba ze ktos wygra kilkaset tysiakow, [...]
Dla skarbówki wysokość wygranej nie będzie miała znaczenia jeśli natrafiłaby w jakiejkolwiek sytuacji na wpływy z takiego źródła. Niejednokrotnie okazywała się być już bezwzględna wobec groszowych spraw podatkowych.
W US pracują tylko ludzie i na pewno często przychylni podatnikom, ale i oni są tylko trybikami, które muszą podporządkować się przepisom.
Przepisom, które wymyślane są przez osoby, nierzadko funkcjonujące w swoim własnym &quot;świecie&quot;. Świecie bezpłatnych podróży, bezplatnych służbowych limuzyn i mieszkań, diet &quot;na życie&quot; i obsługę tego życia na kwoty w wysokości kilkudziesięciu tysięcy miesięcznie ... Świecie utartych schematów, gdzie każdy inny, choćby jak najbardziej pozytywny nowatorski pomysł jest upier ... już na wstępie. Świecie podjazdów i najazdów, gdzie każdy każdemu wilkiem a nie liczy się człowiek tylko to jaki znaczek ma wpięty do klapy gajera.
 
S 0

sbl

Użytkownik
Poza tym, zasłyszana gdzieś wcześniej obowiązkowa wypłata pieniędzy z wygranych po okresie 3 miesięcy jest trochę dziwnym wymogiem, nie uważacie ?
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Poza tym, zasłyszana gdzieś wcześniej obowiązkowa wypłata pieniędzy z wygranych po okresie 3 miesięcy jest trochę dziwnym wymogiem, nie uważacie ?
Wypłata z wygranych po trzech miesiącach bez zagrania ani jednego kuponu, a to znacząca różnica...Gdybyś się np. dwa miesiące nie logował a potem zagrał jeden kupon za dowolną kwotę to znów masz trzy miesiące ;) Czy to takie bardzo upierdliwe i dziwne - hmm nie uważam tak, bo po co wpłacasz tam pieniądze skoro ani nie chcesz za nie grać ani ich wypłacić?
 
S 0

sbl

Użytkownik
Wypłata z wygranych po trzech miesiącach bez zagrania ani jednego kuponu, a to znacząca różnica...
To oczywiście zmienia postać rzeczy ;) Przeczytałem gdzieś jak się okazuje błędną interpretację jednego z graczy.
 
P 10

petepistol

Użytkownik
i dlatego ch..a zrobia komus, chyba ze ktos wygra kilkaset tysiakow, ale wtedy ten ktos zrobi popeline i wiekszosc graczy pojdzie za gosciem, ja sam wstawie sie za takim czlowiekiem
dlaczego ch.. zrobia ? jeśli ustawa sobie działa to właśnie mają podstawę do tego, żeby karać. czy zgodnie z prawem nadrzędnym unijnym to nieważne. ważne żeby ukarać ;/
 
duda 380

duda

Użytkownik
A ja mam pytanko - jak jest z logowaniem z innego komputera? Czy kiedy założę konto, to mam obowiązek logować się tylko ze swojego, czy mogę grać także w pracy, szkole etc.?
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
Wypłata z wygranych po trzech miesiącach bez zagrania ani jednego kuponu, a to znacząca różnica...Gdybyś się np. dwa miesiące nie logował a potem zagrał jeden kupon za dowolną kwotę to znów masz trzy miesiące ;) Czy to takie bardzo upierdliwe i dziwne - hmm nie uważam tak, bo po co wpłacasz tam pieniądze skoro ani nie chcesz za nie grać ani ich wypłacić?
Według regulaminu:
4. Klient ma prawo zgłosić polecenie dokonania wypłaty wygranej w terminie kolejnych trzech miesięcy. Bieg terminu rozpoczyna się z upływem dnia, w którym ogłoszono oficjalne wyniki zgodnie z ust. 1. Po upływie tego terminu Klient traci prawo do wygranej z wyjątkiem ust. 5.
5. Każdorazowo gdy Klient przeznaczy na zawarcie nowego zakładu środki (w całości lub w części) uzyskane z wygranej (które nie zostały wypłacone) od tej chwili, termin do zgłoszenia polecenia wypłaty wygranej, o którym mowa w ust.4, odnośnie tej części wygranej rozpoczyna bieg od nowa.
wynika, że jednak termin wypłacenia wygranej zwiększa się tylko dla tej części, którą zagraliśmy ponownie a nie dla całości. Przynajmniej ja tak to rozumiem.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
W US pracują tylko ludzie[...]
Przepraszam, że cytuję sam siebie siebie ale jest &quot;okazja&quot;:
http://www.wykop.pl/ramka/1041539/panstwo-w-panstwie-szef-urzedu-skarbowego-ofiara-urzedniczych-patologii/

... a tu troszkę odbiegając od tematu ale dalszy ciąg patologii państwowej. Tym razem inna &quot;branża&quot; ale schemat podobny. Jak wyciąć w sraństwie prawa kilka lat z życiorysu?&quot;
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20120128%2FREPORTAZ%2F481019073
http://wyborcza.pl/1,87648,10854032,_Zurom__walczy_z_pomowieniami__Jezus
 
marcinbp 0

marcinbp

Użytkownik
U was te live też tak kiepsko funkcjonuje!?? Po co te live skoro nie można w nie grać:p Wchodzę na mecz ŁKS-POLONIA jest 30min a tu zakłady zakończone:/ Wchodzę na mecz kosza....trwa 2 kwarta(mecz aktywny w live) a tu zakłady zakończone:/ Co za bezsens! Ale to i tak nic jak już wybrałem mecz w hokeja to nie mogłem go obstawić ;/ Ciągle widze ten sam napis...trwa autoryzacja czy coś! A po chwili zakład już nie istniał! Nie wiem ale z tym live to jakieś przekręty....dziś zauważyłem że w kosza MALAGA-SEVILLA do końca kwarty było 3min wynik już nie pamiętam ale mały...więc puściłem że będzie mniej niż 42pkt! Co się okazało te 3 minuty trwały tak naprawdę 11min i wynik diametralnie poszedł do góry!!!
Suma sumarum uważam, że te live jest do du*y!
 
moneymach 10

moneymach

Użytkownik
Ciekawi mnie kilka spraw dotyczących wypłat z Fortuny na konto bankowe. Czy każdą wypłaconą kwotę należy zgłaszać do skarbówki? I jak traktować wygrane - jako dodatkowy przychód?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom