>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FORTUNA - ZEZWOLENIE na Internet

Status
Zamknięty.
U 0

uzytkownik719

Użytkownik
Witajcie ???? niepokoi mnie, ze strona fortuny wogle nie jest szyfrowana. Co porawda w regulaminie napisano ze po zalogowaniu operacje będą szyfrowane, ale dlaczego tylko to? Np. rejestracja gdzie trzeba wysłać skany swojego dowodu odbywa sie bez https.
 
zambi 0

zambi

Użytkownik
Wczoraj o 16 postanowiłem się zarejestrować. Rejestracja zajęła mi chwilę, weryfikacja im z pół h, kasa doszła od razu [mBank]. Więc nie jest źle. Dla mnie ta opcja internetowa jest dobrą opcją ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Też jak na razie złego słowa powiedzieć nie mogę . Weryfikacja błyskawiczna , przelew dotarł błyskawicznie , gra na Live bardzo fajnie się prezentuje. Oby tak dalej ????
 
aletenis 11

aletenis

Użytkownik
Nawet w ofercie biegow narciarskich nie mieli wlasnie tam usuwam konto niech se sami graja z taka oferta
Właśnie,że mieli tylko,że do godziny 11.15, bo wtedy ruszały kwalifikacje.
Dziś kurs na wygranie Justyny Kowalczyk w Fortunie wynosił 10 :grin:.
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
U mnie weryfikacja trwała 16 minut ???? nawet SMSa dostałem, że już mnie zweryfikowali.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
a jaka jest minimalna wyplata? czy moge zagrac np. za 10 zl, postawic mecz po kursie 1.2 i wyplacic 12 zl oczywiscie minus podatek? czy trzeba uzbierac odpowiednia ilosc kasy jak w bwin, betssonie i reszcie?
 
oczko123 2

oczko123

Użytkownik
a jaka jest minimalna wyplata? czy moge zagrac np. za 10 zl, postawic mecz po kursie 1.2 i wyplacic 12 zl oczywiscie minus podatek? czy trzeba uzbierac odpowiednia ilosc kasy jak w bwin, betssonie i reszcie?
możesz sobie nawet 5 zeta wypłacić jak masz taką potrzebę ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wszystko fajnie z tą fortuną ale.....oferta do d....... połowy nie ma
Nie porównując tych dwóch rzeczy i zachowując odpowiednie proporcje,
jest coś być może z takiej ulgi, jak w przypadku pierwszej reakcji na pierwszy odruch Rosjan i Rosji w odniesieniu do Katastrofy Smoleńskiej. &quot;Nie muszę już ich nienawidzić&quot;. (Dotyczy osób, które nie pałały wcześniej sympatią w tamtym kierunku).
W przypadku Katastrofy Smoleńskiej, był to moim zdaniem, najpewniej odruch dziecięco naiwny a nie chcę ciągnąć wątku bo to nie ten temat.
---
Co do oferty Fortuny ... Są jeszcze w &quot;uzupełnieniu&quot; buki brytyjskie, maltańskie, inne, jakiekolwiek :grin:. Obiektywnie legalne.
 
U 0

uzytkownik719

Użytkownik
Odnośnie tej rejejestracji. Odbywa się ona bez protokołu HTTPS(milenium i sts mają już strony szyfrowane mimo że jeszcze nie uzyskały zgody MF), czy jest to bezpieczne jak myślicie? Wkońcu wysyła się tam skan swojego dowodu.

Dzięki za ew. odpowiedz

Pozdrawiam
 
D 0

duralexsedlex

Użytkownik
Odnośnie tej rejejestracji. Odbywa się ona bez protokołu HTTPS(milenium i sts mają już strony szyfrowane mimo że jeszcze nie uzyskały zgody MF), czy jest to bezpieczne jak myślicie? Wkońcu wysyła się tam skan swojego dowodu.

Dzięki za ew. odpowiedz

Pozdrawiam
Nie jest to bezpieczne ani zgodne z polskim prawem (Art. 36. ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych), trzeba złożyć doniesienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa.

Pozdrawiam
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
dużo nowych postaci pojawia się na tym forum ???? albo ktoś kto założył konto 2 lata temu nagle pierwszego posta dzisiaj pisze ???? hm... ciekawe
użytkownik719 i duralex, sedlex :
To, że w adresie www nie ma &#39;https&#39; to wcale nie znaczy, że brak jest szyfrowania. Na stronce rejestracji w fortunie trzeba zaglądnąć w źródło a tam jest taki zapis:
&lt;form action=&quot;https://www.efortuna.pl/pl/rejestracja/index$521201-register.html&quot; method=&quot;post&quot; class=&quot;userForm skipCheck&quot; id=&quot;registration_form&quot; enctype=&quot;multipart/form-data&quot;&gt;
...ble ble ble
&lt;/form&gt;
zatem wg mnie to wysyłanie formularza rejestracyjnego jest szyfrowane ????
 
P 0

polgar

Użytkownik
serdecznie witam społeczność forum bukmacherskiego, jestem tutaj nowy. dzisiaj od rana fortuna live nie wyświetla u mnie oferty[tylko kalendarz]nie mogę obstawiać nic na żywo,wczoraj wszystko działało ok. prosiłem o pomoc poprzez wsparcie online i nic,również formularz kontaktowy nie pomógł,proszę forumowiczów o odpowiedź czy ktoś jeszcze ma ten problem a może komuś udało się to przywrócić
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
serdecznie witam społeczność forum bukmacherskiego, jestem tutaj nowy. dzisiaj od rana fortuna live nie wyświetla u mnie oferty[tylko kalendarz]nie mogę obstawiać nic na żywo [...]
Z ciekawości zaglądnąłem. Jeśli nie wyświetla, to u Ciebie nie wyświetla.
Spróbuj z innej przeglądarki, wyczyść ciasteczka, itp., itd.
 
P 0

palle_legend

Użytkownik
A ja mam trochę inne pytanie, tak w ogóle to mój pierwszy post tutaj, ale najwidoczniej ten temat jakoś tak działa, że niektórzy zaczynają właśnie pierwsze posty na tym forum zamieszczać tutaj. Czy dostał ktoś już jakiś limit? W zasadzie to pytanie do tych, co pograli grubiej tzn. za 10 tys.; no właśnie czy tacy odważni już się znaleźli, jak tak to czy przyjęli taki zakład?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
A ja mam trochę inne pytanie, tak w ogóle to mój pierwszy post tutaj, ale najwidoczniej ten temat jakoś tak działa, że niektórzy zaczynają właśnie pierwsze posty na tym forum zamieszczać tutaj. Czy dostał ktoś już jakiś limit? W zasadzie to pytanie do tych, co pograli grubiej tzn. za 10 tys.; no właśnie czy tacy odważni już się znaleźli, jak tak to czy przyjęli taki zakład?
Myślę, że spokojnie część pytań w tym Twoje, możnaby skierować tutaj i w ogóle &quot;pierwsze kroki&quot; ... (FAQ i w ogóle POMOC ...) ...
Niezależnie od tego czy ktoś już pograł &quot;grubiej&quot; czy dopiero pogra:
http://www.efortuna.pl/pl/pomoc/faq_test/index.html
 
K 358

koeman66

Użytkownik
jedno mi sie u nich podoba... dla tych, ktorzy lubia duzo obstawiac i sa jakby nie mowic uzaleznieni od grania, a nie moga sobie pozowlic na jakas rozrzutnosc, maja fajna opcje! mozna nawet 5 groszy dac na parke w jakims mega rozpisie, ja sam wczoraj zagralem rozpis 8 z 11 za smieszne 7 zl, a ugralem kilka zl do przodu, mialem malego pecha w nocy (wiadomo NHL jest ciezkie w typowaniu), a tak ugralbym ponad szesc stow... fajna opcja!
 
P 53

pablos

Użytkownik
Witam
Strasznie mnie drażni w Efortunie że jak postawię AKO, to przy niewejściu meczu na kuponie dostaję on status &quot;przegrany&quot; dopiero po rozegraniu wszystkich spotkań. Po prostu trzeba czekać na potwierdzenie przegranej do ukończenia wszystkich zdarzeń (nawet jak nie weszło pierwsze z dziesięciu)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom