>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FORTUNA - ZEZWOLENIE na Internet

Status
Zamknięty.
B 0

budzik9367

Użytkownik
Widzę, że nikt jeszcze nie wypłacał ???? .
Zleciłem o 1 w nocy pierwszą wypłatę dla wypróbowania na przyszłość jak długo idzie, więc z tego co pisali o 12:00 mieli wykonać przelew.
O 8:07 przychodzi mi sms, że wykonali przelew środków na moje konto.
Kasy jeszcze nie ma. Zobaczymy jak długo będę czekał. Konto mam w mbanku.
Dam znać ???? .
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Ja mam taką informację o kursach , jak to według niektórych Fortuna zawsze będzie miała niższe niż internetowi zagraniczni bukmacherzy.
Kupon:
Bachinger+Ljubcic+Dutra Silva
Fortuna: 2,46
Bet365: 2,45
Po odliczeniu podatku to wciąż ustępuje ofercie Bet365 ale moim zdaniem fakt pełnej legalności i braku niepożądanych konsekwencji rekompensuje ten 12% podatek.
Jak ktoś dobrze typuje to i tak na swoje wyjdzie. A jak ktoś przegrywa to i w bet365 przegra. A jakby się jeszcze trafiło że nie dość że przegrał to go kiedyś namierzą to wtedy dopiero pójdzie po rozum do głowy.
Każdy gra na własną odpowiedzialność, ja po prostu zauważam, że dla mnie komfort psychiczny wynikający z legalnej gry jest bardzo ważny
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 3

alter.vultus

Użytkownik
Po odliczeniu podatku to wciąż ustępuje ofercie Bet365 ale moim zdaniem fakt pełnej legalności i braku niepożądanych konsekwencji rekompensuje ten 12% podatek. Jak ktoś dobrze typuje to i tak na swoje wyjdzie. A jak ktoś przegrywa to i w Bet365 przegra. A jakby się jeszcze trafiło że nie dość że przegrał to go kiedyś namierzą to wtedy dopiero pójdzie po rozum do głowy.
Musisz miec mocno sprany mozg zeby nie zauwazac, ze 12% twoich ewentualnych wygranych zjada fortuna ktora musi zywic panstwo.
Oddziel typowanie od wychodzenia na swoje. Tylko kompletni idioci tak pisza, ze jak dobrze typujesz to wyjdziesz na swoje.
Zakladajac takie samo typowanie ten co gra w fortunie zarobi na rower z komisu a ten co gra legalnych bukmacherach w panstwach Unii Europejskiej w tym czasie zarobi na sprowadzonego z rajhu Golfa trojke.
Zauwaz tez misiu, ze porownales kursy do oferty bet365. Jest mnostwo innych bukow rzetelnych co napewno dawali lepsze ako niz bet365 i ta cala fortuna.
Każdy gra na własną odpowiedzialność, ja po prostu zauważam, że dla mnie komfort psychiczny wynikający z legalnej gry jest bardzo ważny
Kazdy gra na wlasna odpowiedzialnosc. Ty se plac 12% podatku i do dupy kursy w fortunie a normalni tez beda mieli komfort zarabiajac na nowego Golfa czworke jak tobie bedzie gnil rower z komisu i bedziesz dalej przegrywal w fortunie bo caly ewentualny zysk oddasz panstwu (podatek 12%) i buki (ogromna marza).
Powodzenia.
p.s.
Zacznijcie ludzie uczyc sie matematyki i wosu juz w podstawowce.
Matma potrzebna jest zeby wiedziec ile tracisz zarabiasz, wos zeby wiedziec jak dziala prawo w panstwie i Europie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
O 27

odrzanski

Użytkownik
Dziwna sprawa. Mam od dawna konto na fortunie, żeby przegląć oferte itp a teraz chcialem dokończyc rejestracje żebym mógł grać przez internet, no więc, wbijam numer dowodu, pesel, skany dowodu i gdy zatwierdzam to wyskakuje mi komunikat, że mam poprawić dane, bo na ten numer dowodu i na pesel jest zarejestrowany już użytkownik. Tak zapytam, WTF ??
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Pisz koniecznie do Fortuny o wyjaśnienie.
Może chodzić o to, że już wcześniej ten dowód podawałeś i mają już go zapisanego. A nie można wykluczyć, że ktoś posłużył się Twoim dowodem. A więc polecam jak najszybszy kontakt bezpośrednio z Fortuną.
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
No właśnie nie pamiętam czy przy rejestracji która była wymagana bodajże od 1 stycznia 2011 (żeby przegladac strone), trzeba bylo podawac numer dowodu i pesel ? A tak to dopiero teraz chcialem dokonczyc rejestrację bo nie było mi to do tej pory potrzebne, więc nigdy nie przesylalem tam skanów dowodu. A co do kontaktu to chyba tylko mail pozostaje podany na stronie ? Bo liveczatu to pewnie szybko się nie dorobią.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Jak wejdziesz w Zakłady live, to po prawej stronie jest okienko &quot;Wsparcie online&quot;, ale w tym momencie jest offline. Przypuszczam, że to funkcjonuje w określonych godzinach. A że funkcjonuje to wiem na pewno, bo 2 razy w ten sposób się z nimi kontaktowałem.
 
B 0

bialas997

Użytkownik
Ja mam taką informację o kursach , jak to według niektórych Fortuna zawsze będzie miała niższe niż internetowi zagraniczni bukmacherzy.
Kupon:
Bachinger+Ljubcic+Dutra Silva
Fortuna: 2,46
Bet365: 2,45

Po odliczeniu podatku to wciąż ustępuje ofercie Bet365 ale moim zdaniem fakt pełnej legalności i braku niepożądanych konsekwencji rekompensuje ten 12% podatek.
Jak ktoś dobrze typuje to i tak na swoje wyjdzie. A jak ktoś przegrywa to i w bet365 przegra. A jakby się jeszcze trafiło że nie dość że przegrał to go kiedyś namierzą to wtedy dopiero pójdzie po rozum do głowy.

Każdy gra na własną odpowiedzialność, ja po prostu zauważam, że dla mnie komfort psychiczny wynikający z legalnej gry jest bardzo ważny
I jeszcze jedno. W zależności czy jest to wykroczenie czy przestępstwo skarbowe (zależy chyba od tego ile kasy się wypłąciło) to wykroczenie przedawnia się po roku a przestępstwo po 5 latach.
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Uważam ,że trzeba grać i tu i tu.Choć od roku nie puściłem kuponu w naziemnym,to czasem można upatrzyć sobie zdarzenie ,którego nie oferuja internetowi.
Np: w F1 safety car na torze w czasie wyścigu wyjedzie/nie wyjedzie.
Taki zakład można spotkać chyba tylko w Fortunie.Emocje przez cały wyścig gwarantowane ,bo kibicujesz za kolizją na torze.
 
B 0

bialas997

Użytkownik
Jednorazowe wypłacenie od bet365 załóżmy 1 tys zł to raczej wykroczenie?
Nie wiem na jakiej zasadzie jest to rozstrzygane. Pewnie od wielkości popełnionego czynu zabronionego. Ale zauważ że w Polsce na 38 milionów ludzi gra w bukmacherke internetową zagraniczą kilkaset tysięcy jak nie kilka milionów ludzi. Więc uważam że jeżeli ktoś wypłacił w sumie nie więcej niż 10 tys bez podatku to co najwyżej może dostać kilkaset złotych grzywny o ile to się wyda co jest mało prawdopodobne.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Orientujecie sie ile idzie przelew do fortuny z konta BPS?
Zakładam, że tyle samo co z każdego innego.
Buki internetowe księgują wpłatę po 2-3 dniach roboczych. Tu powinno być podobnie (jeśli robiłeś zwykły przelew internetowy).
Jeśli korzystałeś z jakieś szybszej formy (wyczytałem, że mają tam coś na wzór przelewów24) to kasa powinna być dużo szybciej.
Jeśli się nie pojawiła - pisz do buka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom