>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

U 0

Usunięty użytkownik 176886

Gość
Spytałem od razu praktycznie, jednak nadal jestem nieufny mimo, że twierdzili, że to ich pracownik pisał.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dokładnie, tam jest wymienione "Między innymi..." a lista takich instytucji jest dużo dłuższa... wszędzie gdzie możesz "wyprać" pieniądze tj. gdzie są fintechy, kryptowaluty, dotpay, paypale etc. jest taki obowiązek nakładany na tych co z tego korzystają. Toć ecopayz ile czasu nie ma a już wysyłało takie "ankiety" do wypełnienia. W przyszłym roku obejmie to giełdy kryptowalut...

A teraz ciekawostka... Instytucja, która ma obowiązek przeprowadzać procedury w zaresie kontroli AML dostaję odmowę o pochodzeniu środków... jakie są wtedy procedury? :) Czy wtedy osoba, która tego odmawia nie obciąża się "czynnikami ryzyka" i nie daje powodów do powiadomienia o sobie odpowiednim służbom? Ja tam się nie znam na prawie... ale tam są wymienione konsekwencje z dopiskiem "m.in." więc zakładam, że oprócz zamknięcia konta w fortunie jest jakiś obowiązek powiadomienia o takiej osobie kogoś kto to nadzoruje. Albo zrobisz to co napisał H hagi84 albo możesz mieć prze... na własne życzenie.
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Ktoś dostał info o bonusie 100%? Do jakiej kwoty? Bo ja przez przypadek odrzuciłem i nie wiem czy dużo straciłem :)
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Informacja od Fortuny:

W odpowiedzi na decyzję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji o wpisaniu spółek i osób związanych z organizacją High League na listę sankcyjną podmiotów, wobec których stosowane są środki w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę, złożyliśmy oświadczenie o natychmiastowym odstąpieniu od umowy sponsorowania ww. organizacji.
 
arass1 178,5K

arass1

Użytkownik
uporałeś się z tym problemem? Na nowszym telefonie po aktualizacji apka śmiga a na starszym samsungu S7 nie pomaga czyszczenie pamieci oraz reinstalacja. Już nie mam pomysłu
Na telefonie i tablecie zainstalowałem aplikacje fortuny z ich strony i na razie nie robiłem aktualizacji do najnowszej wersji. Póki co śmiga.
 
G 2,4K

groch1989

Użytkownik
Radzę uważać na promocje fortuny i dokładnie czytać ich regulaminy. Na prime mma zrobili promocję, w której grasz za dychę kurs minimalny 2.00 ze zdarzeń tylko z prime mma i obojętnie czy kupon przegrany czy wygrany to dostajesz te 10 zł w punktach fortunowych. Dodali sobie jednak do regulaminu punkt, że jeżeli któraś walka zostanie rozliczona po 1.00, to wtedy ten kupon do promocji się nie kwalifikuje. Znajomy zagrał specjalnie 3 zdarzenia po wyższych kursach, żeby w razie zwrotu nadal mieć kurs ponad ten minimalny, ale no nie wiedział, że któraś z walk zostanie odwołana lub zawodnikowi coś się stanie (ztrolowany). Widzicie tę abstrakcję? Fortuna daje promkę i dodaje sobie w regulaminie, że jeżeli coś będzie zwrócone, to już nie bierzesz udziału w promocji. Skąd użytkownik ma wiedzieć, czy dana walka zostanie przerwana czy coś? Przecież to jest bardzo nie fair zagranie ze strony fortuny.

Kolejna sprawa: aktualnie trwa promocja polegająca na zagraniu zdarzeń live za minimum 30 zł. W regulaminie tej promki jest również wpis, że gdy jedno ze zdarzeń na kuponie zostanie zwrócone, to wasz kupon również nie weźmie udziału w promocji i nie dostaniecie zwrotu w punktach fortunowych. Uważajcie na nich!!! Nieprzypadkowo robią to w czasie Wimbledonu, bo wiedzą, że sporo osób będzie grało tenis, w którym dość często zdarzają się zwroty za krecze. Nie grajcie też jakichś overow/handicapow azjatyckich, bo w razie zwrotu tego jednego zdarzenia już nie bierzecie udziału w promocji!

Nie wiem, czy ktoś nie powinien się czasem zająć takimi regulaminami (np jakiś UOKiK), bo to jest jawne działanie na niekorzyść klienta i szukanie okazji do "wykiwania" go.

Uważajcie na fortunę i jej nieczyste zagrania w stosunku do klientów!!
 
A 5,8K

AaronAnthony

Użytkownik
Nieczyste zagranie, bo masz w regulaminie zanim postawisz jasne warunki jak będą rozliczać? Jaja sobie robisz? 😆
 
Otrzymane punkty reputacji: +144
G 2,4K

groch1989

Użytkownik
Nieczyste zagranie, bo masz w regulaminie zanim postawisz jasne warunki jak będą rozliczać? Jaja sobie robisz? 😆


Tak, to jest celowe działanie na szkodę klienta. Skąd ma ktoś wiedzieć, w której walce na prime mma będzie zwrot? Gdy jest kurs minimalny, to ludzie grają pomimo tego wyższy, żeby w razie zwrotu kupon był nadal "w grze". Nie widzisz tutaj serio niezbyt fair zagrywki ze strony fortuny? Zagrasz sobie ako50 i jeden zostanie zwrócony, i już nie bierzesz udziału w promocji pomimo tego, że bez tego zwróconego masz kurs 50 razy wyższy. Nie widzisz, serio? :) Nie dziwię się potem, że polskie buki rozgrywają ludzi w ten sposób, skoro ludzie się nie buntują przy takim czymś.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik


Tak, to jest celowe działanie na szkodę klienta. Skąd ma ktoś wiedzieć, w której walce na prime mma będzie zwrot? Gdy jest kurs minimalny, to ludzie grają pomimo tego wyższy, żeby w razie zwrotu kupon był nadal "w grze". Nie widzisz tutaj serio niezbyt fair zagrywki ze strony fortuny? Zagrasz sobie ako50 i jeden zostanie zwrócony, i już nie bierzesz udziału w promocji pomimo tego, że bez tego zwróconego masz kurs 50 razy wyższy. Nie widzisz, serio? :) Nie dziwię się potem, że polskie buki rozgrywają ludzi w ten sposób, skoro ludzie się nie buntują przy takim czymś.
Nie buntują się bo korzystając z bonusu akceptują regulamin promocji. W sumie nawet zasad promocji z prime nie znasz, bo Fortuna dawała 10zl w punktach za zagranie kuponu za 10zl. Nie mieli żadnej promocji bez ryzyka na prime
 
G 2,4K

groch1989

Użytkownik
Nie buntują się bo korzystając z bonusu akceptują regulamin promocji. W sumie nawet zasad promocji z prime nie znasz, bo Fortuna dawała 10zl w punktach za zagranie kuponu za 10zl. Nie mieli żadnej promocji bez ryzyka na prime
Dokładnie to napisałem w poście:

"Na prime mma zrobili promocję, w której grasz za dychę kurs minimalny 2.00 ze zdarzeń tylko z prime mma i obojętnie czy kupon przegrany czy wygrany to dostajesz te 10 zł w punktach fortunowych."

Czytałeś ze zrozumieniem? :)


Jeszcze warto dodać, co pisze fortuna po wejściu w promocję ASY Fortuny:

"Zasady:
W celu wykonania pierwszego Wyzwania, w dniu 04.07.2023, zagraj kupon za min. 30 zł z kursem min 2.5, zawierający wyłącznie zdarzenia z oferty live. NIEZALEŻNIE OD WYNIKU KUPONU, OTRZYMASZ BONUS W WYSOKOŚCI 30 ZŁ W PUNKTACH FKP, a ponadto zagwarantujesz sobie przejście do drugiego etapu promocji "Asy Fortuny"."

Jednak nie do końca niezależnie od wyniku :)
 
Ostatnia edycja:
X 19,4K

xoli20

Użytkownik


Tak, to jest celowe działanie na szkodę klienta. Skąd ma ktoś wiedzieć, w której walce na prime mma będzie zwrot? Gdy jest kurs minimalny, to ludzie grają pomimo tego wyższy, żeby w razie zwrotu kupon był nadal "w grze". Nie widzisz tutaj serio niezbyt fair zagrywki ze strony fortuny? Zagrasz sobie ako50 i jeden zostanie zwrócony, i już nie bierzesz udziału w promocji pomimo tego, że bez tego zwróconego masz kurs 50 razy wyższy. Nie widzisz, serio? :) Nie dziwię się potem, że polskie buki rozgrywają ludzi w ten sposób, skoro ludzie się nie buntują przy takim czymś.
Ale co tu niby jest nie fair? Tak jak ty nie wiesz czy w jakimś meczu nie będzie zwrotu, tak samo buk (Fortuna) też przecież tego nie wie. Nie ma tu żadnego wprowadzenia w błąd ani rozliczania wbrew regulaminowi skoro od razu napisali że jest taka zasada. Tak naprawdę nieuczciwe by tutaj było gdybyś dostał ten bonus, bo postąpili by wbrew regulaminowi. Ale wtedy pewnie byś nie narzekał :)
 
A 5,8K

AaronAnthony

Użytkownik


Tak, to jest celowe działanie na szkodę klienta. Skąd ma ktoś wiedzieć, w której walce na prime mma będzie zwrot? Gdy jest kurs minimalny, to ludzie grają pomimo tego wyższy, żeby w razie zwrotu kupon był nadal "w grze". Nie widzisz tutaj serio niezbyt fair zagrywki ze strony fortuny? Zagrasz sobie ako50 i jeden zostanie zwrócony, i już nie bierzesz udziału w promocji pomimo tego, że bez tego zwróconego masz kurs 50 razy wyższy. Nie widzisz, serio? :) Nie dziwię się potem, że polskie buki rozgrywają ludzi w ten sposób, skoro ludzie się nie buntują przy takim czymś.
Niefair zagrywki to jak sobie ktos nagina regulamin pod swoje widzimisie, tutaj masz jasno powiedziane - jest zwrot, to sie nie zalicza. Nie pasuje Ci, to nie grasz
 
korzymo 18,8K

korzymo

Użytkownik
Zauważ, że zwrot nie wyklucza cię z promocji, w regulaminie masz jasno napisane że możesz zagrać kolejny kupon kwalifikujący się do nagrody.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
Do góry Bottom