>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
W moim przypadku nie idzie.Babke z Chata zapytałem gdzie kasa i odp.Dzial finans.pracuje 8-16.🤣🤣Ja jej na to ,a co mnie to interesuje.W czym jeszcze mogę pomóc. Odpowiedź.🤣🤣Uważają się za porządna firmę 🤣🤣Radziłem jej żeby roboty szukała bo z takim podejściem do klienta to kariery im nie wróżę 🤣🤣
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Chcesz sobie przyjść do punktu fortuny i zagrać zakład na kartki w meczach eliminacji Ligi Mistrzów? Nie ma takiej możliwości: musisz mieć kartę fortuny. Ale już 1x2 możesz sobie bez karty zagrać. Fajna patologia
Naprawde zeby zagrac na kartki trzeba miec jakas karte fortuny? Chodzi o singla czy jak sie z czyms zmiksuje to juz nie trzeba? Dobre zarty generalnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +136
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Single same chciałem. Jeszcze konsultantka na telefonie mówi że nie widzi ograniczeń ale już w punkcie wyskakuje komunikat że niezbędna jest karta. Takie czasy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +462
E 65

Esslemont

Użytkownik
Mi dwa razy cofnięto dzisiaj wypłatę, dopiero za trzecim razem się udalo. Tłumaczono to jakimś problemami techniczni z wypłatami.
Mam duże doświadczenie z Fortuną i przyznam, że może to być racja. Nie do końca mają zgrane szybkie wypłaty i to już wiadomo nie od dzisiaj. W starym systemie chociaż wszystko wychodziło ładnie o 12.
 
F 0

filuś.pl

Użytkownik
Solidny buk. Mam beltic i STS, oraz oczywiście Fortunę, która jest zdecydowanie najlepsza. Posiada zróżnicowaną ofertę i różne dyscypliny, naprawdę nie złe !
 
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
To się komuś przyfarcilo


Powyższy puszczony 2 razy

i jeszcze takie cus

 
Otrzymane punkty reputacji: +785
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Aha chyba że tak bo wiem że czasem bukmacher robił takie wałki ze niby ktoś tam wygrał parę set tysięcy ale jak wrzucił to użytkownik to raczej autentycznie wygrał. Szacun za takie taśmy
 
Otrzymane punkty reputacji: +322
Do góry Bottom