>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

R 0

raven07

Użytkownik
No tak o tym piszę. Kupon anulowali a nie wiem wgl czy zwrócili kasę bo obstawiałem wiele kuponów i nie jestem w stanie tego stwierdzic.
 
D 219

dolgo

Użytkownik
akurat co innego miałem na mysli😀 zawsze mozesz dokładnie przeliczyć wygrane przegrane kupony lub o ile sie nie mylę poprosić na czacie fortuny o dokładny wykaz transakcji
 
Waldi1979 2M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Info ze strony Fortuny:

Szanowni klienci, informujemy, że 22.6. od godziny 6:00 do 7:30 zawieranie zakładów oraz korzystanie z oferty naszej strony będzie niemożliwe. Za utrudnienia przepraszamy.
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Panowie ważne pytanie... Mam dziś 3 "pewniaczki" które chce puścić za 4000zł oczywiście puszczając to w mniejszych kwotach żeby nie płacić podatku, ale pytanie brzmi czy można im zaufać i puścić u nich ten sam kupon kilka razy z promocją bez podatku i wypłacą bez problemu hajs a jeszcze jedna sprawa ile idzie wypłata?
 
successful 2,4M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Panowie ważne pytanie... Mam dziś 3 "pewniaczki" które chce puścić za 4000zł oczywiście puszczając to w mniejszych kwotach żeby nie płacić podatku, ale pytanie brzmi czy można im zaufać i puścić u nich ten sam kupon kilka razy z promocją bez podatku i wypłacą bez problemu hajs a jeszcze jedna sprawa ile idzie wypłata?
Powinni bez problemu przyjąć wielokrotną ilość kuponów zawierającą promocję bez podatku.
 
psychol32 478,6K

psychol32

Użytkownik
Dzisiaj zakończyła mi się długoterminówka. Kupon w historii widnieje jako wygrany ale na koncie brak środków. Myślicie że specjalnie to robią myśląc że może zapomniałem o nim?
 
psychol32 478,6K

psychol32

Użytkownik
Ok kasa jest ale jedno ze zdarzeń unieważnili które wcześniej było rozliczone jako prawidłowe. Uznali że się wspierało z innym. Mianowicie: Raków nie awansuje do Top8.
Inne zdarzenia z Ekstraklasy jakie miałem to: Jagiellonia awansuje do TOP8, Arka lepsza od Korony i Lech lepszy od Cracovii. Ja tu nie widzę nic wspierającego się.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ok kasa jest ale jedno ze zdarzeń unieważnili które wcześniej było rozliczone jako prawidłowe. Uznali że się wspierało z innym. Mianowicie: Raków nie awansuje do Top8.
Inne zdarzenia z Ekstraklasy jakie miałem to: Jagiellonia awansuje do TOP8, Arka lepsza od Korony i Lech lepszy od Cracovii. Ja tu nie widzę nic wspierającego się.
Jak się zdarzenia wspierają to PRZED postawieniem zakładu powinna być odmowa i po prostu nie powinno być móc postawić... Po postawieniu KAŻDY bet powinien być rozliczony (z wyjątkiem unieważnienia spowodowanym np. odwołaniem meczu) . Nie rozumiem czasami co te buki w Polsce wyrabiają... A w tym wypadku nie było nic wspierającego... Sam grałem na euro długoterminówki gdzie różne drużyny miały awansować do pierwszej 8 i nigdy nie miałem unieważnienia z powodu zakładów wspierających... Przecież u jednego buka można nawet grać kontry do już postawionych betów - trzeba tylko uważać z tym przy bonusach...

Moim zdaniem powinien wszystko rozliczyć
 
psychol32 478,6K

psychol32

Użytkownik
W 2014 na MŚ w piłce zagrałem na to na jakim etapie turnieju odpadnie dana reprezentacja. Bodajże 7 reprezentacji wybrałem. Za 2 zł wygrałem ponad 2k. Po tym jak się okazało że wygrałem zakład mój unieważniono twierdząc że zdarzenia się wspierały.
Na MŚ w 2018 dano ten sam rodzaj zakładu. Napisałem do nich. Opisałem swoją sytuację z przed 4 lat i chciałem by zdjęli z oferty te zakłady. Dostałem odpowiedź że te zakłady wcale się nie wspierają i można łączyć je na jednym kuponie.
Cały szkopuł jest w tym że Ci co wygrali w 2014 dostali zwrot (tak było w moim przypadku) Natomiast Ci którzy przegrali zwrotu stawki nie dostali. W 2018 tego nie grałem więc nie wiem jak wyglądała sytuacja przy rozliczaniu zakładów.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W 2014 na MŚ w piłce zagrałem na to na jakim etapie turnieju odpadnie dana reprezentacja. Bodajże 7 reprezentacji wybrałem. Za 2 zł wygrałem ponad 2k. Po tym jak się okazało że wygrałem zakład mój unieważniono twierdząc że zdarzenia się wspierały.
Na MŚ w 2018 dano ten sam rodzaj zakładu. Napisałem do nich. Opisałem swoją sytuację z przed 4 lat i chciałem by zdjęli z oferty te zakłady. Dostałem odpowiedź że te zakłady wcale się nie wspierają i można łączyć je na jednym kuponie.
Cały szkopuł jest w tym że Ci co wygrali w 2014 dostali zwrot (tak było w moim przypadku) Natomiast Ci którzy przegrali zwrotu stawki nie dostali. W 2018 tego nie grałem więc nie wiem jak wyglądała sytuacja przy rozliczaniu zakładów.
Ale to też w Fortunie ?
 
psychol32 478,6K

psychol32

Użytkownik
Oficjalne stanowisko w mojej sprawie:

Dzień dobry,
zakład „Jagiellonia wejdzie do TOP 8 Ekstraklasy” wspiera się z zakładem „Raków nie wejdzie do TOP 8 Ekstraklasy”.
Jeżeli Jagiellonia wejdzie do TOP 8, to zostanie tam już tylko miejsce dla 7-miu drużyn, więc szanse na to, że Raków w TOP 8 się nie znajdzie, automatycznie rosną.
Zgodnie z regulaminem Fortuny jedno z wspierających się zdarzeń zostaje zwrócone z kursem 1,00


Jeszcze coś takiego zamieścili

image002.png
 
Do góry Bottom