>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
https://prnt.sc/ia3622
Bukmacher który jeszcze kilka tygodni temu szczycił się mozliwościa wygranych do 600 tysięcy nie przyjmuje zakładu za 100 zł na bramkę K. Glika, gdzie wygrana wynosi poniżej 2280 ? Za takie rzeczy to powinno się koncesje odbierać. Mega żenada ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Grając strzelca bramki i wybierając &quot;2+&quot; zawodnik musi strzelić dwie bramki żeby typ wszedł czy trzy?
Jeśli masz opcje, że zawodnik strzeli bramkę, nie strzeli, strzeli pierwszą w meczu, ostatnią w meczu, 2+ i 3+, to raczej wydaje się oczywiste, ale upewnię Cię - w przypadku 2+ wystarczą dwie bramki, co wskazuje nawet stosunkowo nieduży kurs, bo jak na bramkę jest 2,2 to dziwne by było, że za 5,5 by był hattrick ????
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Wiadomo kiedy zakończy się konserwacja strony internetowej fortuny?
Bo planowo miało to nastąpić chyba o 8.30 o ile się nie mylę, a zaraz południe mamy...
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Strona nie działa, ale apka tak, tylko w aplikacji jak zaktualizowalem wyskoczyl przy saldzie taki wykrznik, po kliknieciu wyskoczyl napis &quot;ustaw limity dla swojego konta&quot;, tylko ze ja nie chce zadnych limitow, wy tez takie coś macie?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Strona nie działa, ale apka tak, tylko w aplikacji jak zaktualizowalem wyskoczyl przy saldzie taki wykrznik, po kliknieciu wyskoczyl napis &quot;ustaw limity dla swojego konta&quot;, tylko ze ja nie chce zadnych limitow, wy tez takie coś macie?
Tak, ale to dajesz przy tych limitach &quot;ustaw swój&quot; i np. dzienny masz wtedy od razu 24h, miesięczny 744h, dzienny limit zagrania 1 000 000zł bodajże ???? Może jakieś nowe wymogi, czy coś, że takie coś musieli wprowadzić ???? I jak zapiszesz, to nie zdziw się, jak dostaniesz maila, że potwierdź maila ???? Ja dostałem, że witamy w Fortunie itd. :p Ale umowa w załączniku normalnie z datą założenia konta prawidłową, czyli rokiem 2012. Nie wiem, o co chodzi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
a jaki jest e-mail do fortuny, to zapytam o co chodzi?
ustawiłem te limity jak ty, ale strona im dalej nie działa
wychodzi na to że to jakaś dodatkowa weryfikacja była
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Czemu Fortuna nie rozliczyła jeszcze meczu Piasta z Górnikiem? Czekają na komunikat KL czy co? Ile mają czasu na rozliczenie meczu?
Kasa zamrożona...
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Już dawno po komunikacie, a mecz dalej nierozliczony (tzn spodziewam się zwrotu zgodnie z regulaminem).
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Przecież wszystko macie w regulaminie, w takich przypadkach zwroty następują po 3 dniach kalendarzowych - czyli ich chyba nie obchodzi, że już oficjalne komunikaty wydane, czekają na dokończenie meczu i już :confused: A co do zwrotu, to zależy, co stawiałeś, bo tam jest napisane, że zakłady już rozstrzygnięte w czasie meczu będą ważne, czyli np. jak grałeś, że Piast strzeli bramkę, to powinieneś mieć wygrany zakład.
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Ktoś wie dlaczego fortuna nie wystawia pełnej oferty np. na jutrzejsze mecze LM. Chciałbym zagrać np. kartki lub różne w meczu Juve, a niestety nie ma takiej opcji. Od czego to zależy? Niestety często spotykana praktyka..
Edit.
Pojawiło się w ofercie to co chcę, może ktoś tu zagląda z fortuny
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Ktoś wie dlaczego fortuna nie wystawia pełnej oferty np. na jutrzejsze mecze LM. Chciałbym zagrać np. kartki lub różne w meczu Juve, a niestety nie ma takiej opcji. Od czego to zależy? Niestety często spotykana praktyka..
Edit.
Pojawiło się w ofercie to co chcę, może ktoś tu zagląda z fortuny
W dniu meczu sie takie kursy najczęściej pokazują.
 
M 20

maciejbks

Użytkownik
Wyskoczyła mi w wczoraj aktualizacja aplikacji na Android wersja 2.8.1, i żąda dostępu do plików i zdjęć. Też tak macie? Napisałem do nich w jakim celu im taki dostęp jest potrzebny ale bez odpowiedzi.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Dla mnie lekka żenada.
Jak mi napisała pani na czacie &quot;Jest to decyzja bukmacherów&quot;. A o co chodzi?
A o to, że chciałem zagrać 1 liga czeskiego hokeja awans Brna i Pilzno 1-4. System wyrzucił komunikat &quot;Spotkanie tworzy wspierającą się kombinację zakładów.&quot;
Nie ma to żadnego związku ze sobą, jak dla mnie ????
 
K 51

kolo12

Użytkownik
jeden z gorszych bukow - wygrane mecze rozliczaja na 1 bo niby zagralem o 20:28 a mecz zaczl sie o 20:00 (wg livescore) wiec czemu do k... nedzy go przyjeli. Jestem na 100 % pewny ze jakby byl przegrany caly kupon by zaliczyli jako przegrany. ODRDZAM tego zbuka
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Prawda jest taka, że nie ma gdzie grać w tej chwili. Każda z firm ma większe czy mniejsze wpadki.
Ja nie nazwałbym tego wpadką, skoro kupon odrzucony przy stawce 100,- PLN i nie ma żadnej innej informacji, to ja to rozumiem, że tego zakładu nie można zagrać, bo kurs na przeciwniczkę był na pewno poniżej 1,10. To po co trzymać kursy, nie lepiej zablokować.
Niedawno Fortuna podawała informację, że teraz wygrane możliwe nawet 600.000,- PLN, to może niech również podadzą ogólne info np. na live kursy ponad 5,0 blokujemy, żebyś nie stracił swoich pieniędzy, zapraszamy do gry...
 
Do góry Bottom