>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

Q 0

quentin1

Użytkownik
Możliwe, że się zorientowali, ile ludzi to pograło i jakoś inaczej załatwili tę promocję, skierowaną dla graczy nowych punktów stacjonarnych przez 6 tygodni od ich otwarcia, bo dla nich była promocja, ale że ktoś znalazł w ofercie ten kurs, który niweluje podatek i pograł, potem się podzielił tym na forum, to prawdopodobnie mnóstwo osób tak grało. Dlatego myślę, że usunęli to zdarzenie po prostu z oferty, a podatek oddają w inny sposób ;)
To &quot;spotkanie&quot; cały czas jest dostępne, ale gdy dzisiaj próbowałem wysłać kupon prze internet ukazał się komunikat &quot; Danej dyscypliny sportowej nie można grać przez Internet.&quot;.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
To &quot;spotkanie&quot; cały czas jest dostępne, ale gdy dzisiaj próbowałem wysłać kupon prze internet ukazał się komunikat &quot; Danej dyscypliny sportowej nie można grać przez Internet.&quot;.
No to tym bardziej potwierdza to moją tezę, że się skapnęli, ile osób grało to dodatkowe zdarzenie, żeby zniwelować podatek przez internet ???? Trąci amatorką, że od razu tego nie zablokowali, ale grunt, że nie porobili zwrotów albo obcięć wygranych kuponów przez internet z tym zdarzeniem już zagranym, a przynajmniej o tym cisza ;) Bo generalnie promocja przeznaczona dla graczy nowootwartych punktów, obowiązuje ona przez 6 tygodni od otwarcia punktu ;)
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Przydała by się szersza oferta... np w Piłce Nożnej kornery mozna zagrac tylko na najciekawsze spotkania, a i tak zazwyczaj jest tylko jedna czy dwie linie, juz w takim STS-ie jest duzo szersza oferta, wiecej zakładów, taki MIlenium juz nawet pod tym wzgledem od Fortuny lepiej wygląda, jedynie kursy w Fortunie bija na leb na szyje pozostale buki, co sprawia ze czesto u nich gram, ale mogliby poszerzyc ofertę zakładów bo jak na tak znana marke jest troche słaba
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
ale rozrastają się powoli, w tym momencie mają nawet na nhl punktacje kanadyjską
z tymi RR masz racje, piłka trochę pod tym względem uboga, bo lubię grać kornery/kartki no tego brakuje ????
 
O 0

ohyes

Użytkownik
pytanie, zmieniłem adres zamieszkania ale nie zmieniłem jeszcze dowodu. Moje pytanie brzmi czy fortuna wysyla jakieś listy na adres domowy czy cos? Drugie pytanie czy mozna wplacic natychmiastowo przez przelewy24 bądź coś podobnego?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
pytanie, zmieniłem adres zamieszkania ale nie zmieniłem jeszcze dowodu. Moje pytanie brzmi czy fortuna wysyla jakieś listy na adres domowy czy cos? Drugie pytanie czy mozna wplacic natychmiastowo przez przelewy24 bądź coś podobnego?
1. raczej nic nie wysyła, bynajmniej ja jeszcze nigdy żadnego &quot;papierowego listu&quot; od nich nie dostałem.
2. tak, mają natychmiastowe wpłaty
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Witam.Panowie chciałem zapytać jak jest w Fortunie z ofertą z siatkówki plażowej? Czy maja w ofercie te mniejsze turnieje fivb?Jedno i dwu gwiazdkowe?
Zapomnij. Ziemniaki plażówkę mają gdzieś. Tylko większe turnieje i to nie zawsze. Jedynie forbet jakoś na tle tego dna polskiego w miarę się wyróżnia z ofertą. Oni akurat kopiują ofertę z Dafabet obniżając nieco kursy. Oczywiście o grubej grze nie ma raczej mowy. Podczas MS zagrałem x2 za 700 i od razu limity na jakieś grosze. Może ktoś ma więcej szczęścia. Najlepsza opcje to Dafabet (szybko aktualizują ofertę na kolejne mecze, niezłe kursy, gorzej z limitem), Bah (mniejsze kursy, chociaż nie zawsze, ale spokojnie można nawet za 1000 zagrać) i oczywiście jak ktoś ma to Bet365, ale tylko na polskie dane. Na zagranicznych często limity po 50-100 dolarów.
 
uzytkownik-102873 25

uzytkownik-102873

Użytkownik
Zapomnij. Ziemniaki plażówkę mają gdzieś. Tylko większe turnieje i to nie zawsze. Jedynie forbet jakoś na tle tego dna polskiego w miarę się wyróżnia z ofertą. Oni akurat kopiują ofertę z Dafabet obniżając nieco kursy. Oczywiście o grubej grze nie ma raczej mowy. Podczas MS zagrałem x2 za 700 i od razu limity na jakieś grosze. Może ktoś ma więcej szczęścia. Najlepsza opcje to Dafabet (szybko aktualizują ofertę na kolejne mecze, niezłe kursy, gorzej z limitem), Bah (mniejsze kursy, chociaż nie zawsze, ale spokojnie można nawet za 1000 zagrać) i oczywiście jak ktoś ma to Bet365, ale tylko na polskie dane. Na zagranicznych często limity po 50-100 dolarów.
Dzięki za odpowiedź.W środę zaczyna się turniej w Sydney i pomyślałem żeby się uczepić jakiegoś legalnego buka...myślałem nad fortuna albo forbet...
 
Do góry Bottom