>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher forBET - opinie

slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Ja juz takie kartki i selfie wysyłałem już u większości bukow. We wszystkich klonach ruskich bukmacherów, w lvbet, noblebet, superbet itd. Także wyślij i kase wyplaca
O ile w tych zagranicznych bukach to idzie jakoś zrozumieć, o tyle w polskim, te selfiaki to trochę kabaret dla mnie :D wysyłasz im zwykły przelew, dane są 1:1 jak u buka, a oni jeszcze wpadną na pomysł, a zobaczymy, jak wygląda :D
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Uwaga na największych złodziei!!!!!!!
Każdy mój zakład jest mielony i przyjmowanie trwa ok 2 minut niecałe.Grałem żużel i jak w trakcie biegu mój zakład nie wchodzi to na 3 średnio okrążeniu te pajace przyjmują ,a jak się trafił zakład ,który zdecydowanie wchodził grając na gospodarzy ,a prowadzili 5-1 na ostatnim łuku -ZAKŁAD ZOSTAŁ ODRZUCONY
TO JEST KRYMINAŁ !!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
H 0

hunden

Użytkownik
Rzadko stawiam na wyniki, a bazuję przede wszystkim na stałych fragmentach gry. Rzuty rożne, wolne, a nawet karne – to wszystko mam pod ręką u tego bukmachera. Słowo uznania należy się moim zdaniem także za podejście do upomnień, gdzie w forBET nie typujemy ilości kartek, ale liczbę punktów kartkowych. Jest to nie tylko ciekawy wyróżnik, ale przede wszystkim znakomita opcja do wygranych. Wynika to z tego, że w takiej konfiguracji czerwona karta ma szczególne znaczenie, bowiem to ona daje nam najwięcej.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Macie dostępny cashout po postawieniu zakładu? Ja mam wszystkie kwoty "na szaro" i nie mogę zrobić żadnego caschoutu w żadnym momencie. Nieważne czy to u/o 1x2 czy btts... Czy macie aktywny caschout w forbecie czy tak jak ja macie "na szaro"?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Macie dostępny cashout po postawieniu zakładu? Ja mam wszystkie kwoty "na szaro" i nie mogę zrobić żadnego caschoutu w żadnym momencie. Nieważne czy to u/o 1x2 czy btts... Czy macie aktywny caschout w forbecie czy tak jak ja macie "na szaro"?
Na telefonie też masz problem? Ja jak u nich grywałem to na komputerze nie mogłem skorzystać z tej funkcji a na telefonie normalnie działało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +129
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
U mnie czasami działa a czasem właśnie jest tak na szaro. Nie wiem czy to błąd czy od czegoś zależy że dają albo nie
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
NA telefonie też niedostępny a po kliknięciu na kupon na komputerze przez ułamek sekundy (jak za pierwszym razem się wejdzie w kupon) jest zielony i dostępny caschout xd mam dobry refleks, ale nie aż tak xd

edit: żeby nie było, że mi się coś przywidziało hehe ale tylko za pierwszym wejściem w kupon tak jest, potem trzeba odświeżyć stronę i znowu wejść w kupon, żeby to zobaczyć xd

1663419190363.png
 
Ostatnia edycja:
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Po kilku latach owocnej współpracy z forbet dzis brak możliwości zawierania zakladow i wplat. Od konsultanta dostałem info , że powiązali je z jakimś innym kontem, i nie ma możliwości by w przyszłości zostało odblokowane. Oczywiście żadnych informacji co to za konto i jak to możliwe. Myslalem , że chociaż ten bukmacher w tych ciężkich czasach nie bedzie szukał dziury w całym. Co prawda od 2lat wszystkie zaklady trafiały do raczej akceptacji ale dalo się jakoś grac.

Edit: dziwnym trafem akurat dzis oferują bonus 50% do 250zl:)
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Swoją drogą forBET chciał zrobić niezły wałek na promocji "strefa vip". Wystarczyło być aktywny przez 47 dni by otrzymać bonus 1000 zł lub min. 30 dni by otrzymać 500 zł (wystarczyła by co dzień grać kupon za co najmniej 10 zł). Kilka dni przed końcem promocji dodali punkt do regulaminu: " Podstawą do przyznania ekstra nagrody jest uzyskanie minimum 50 000 punktów w rankingu Strefy VIP. ".
Było to nierealnienie dla graczy, którzy grali codziennie za minimalne stawki grali kupony spełniające wymóg.

Zrobiła się niezła nagonka w social mediach i się zreflektowali, gdyż znieśli ten wymóg. Jednak niesmak pozostał. Szkoda, bo to jeden z nielicznych buków, który miał ostatnio dość przyzwoite promocje.
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Po kilku latach owocnej współpracy z forbet dzis brak możliwości zawierania zakladow i wplat. Od konsultanta dostałem info , że powiązali je z jakimś innym kontem, i nie ma możliwości by w przyszłości zostało odblokowane. Oczywiście żadnych informacji co to za konto i jak to możliwe. Myslalem , że chociaż ten bukmacher w tych ciężkich czasach nie bedzie szukał dziury w całym. Co prawda od 2lat wszystkie zaklady trafiały do raczej akceptacji ale dalo się jakoś grac.
Też mnie to spotkało, grałem dużo zakładów turbokurs. Szkoda 😔
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
ciekawe jakby sprawa do sadu trawiła działają legalnie powinni sie wytłumaczyć jeśli ktos jest czysty z bonusów mogą wykluczyć ale żeby zabronić grania... fortuna juz cos podobnego w sadzie chyba miała
 
H 0

hajtauer920

Użytkownik
Witam,
ktoś ma aktualne info jak precyzyjnie wygląda promocja bez ryzyka? Przegrana z konta bonusowego może być obracana na wielu kuponach przed te 14 dni czy jest wymóg obrotu całej kwoty jednym kuponem?
 
H 0

hajtauer920

Użytkownik
A ar0nek


"6. Przyznanym bonusem należy w całości dokonać jednokrotnego obrotu, zawierając kupon spełniający następujące warunki:

- min. 3 zdarzenia na kuponie – wszystkie zdarzenia z kursem 1.30 lub wyższym. "

Oczywistym jest, że trzeba obrócić całą kwotą bonusu, oczywistym, że jeden raz, ale czy jest tu informacja o konieczności zrobienia tego na jednym kuponie, lub informacja jasno mówiąca, że można robić na więcej?

Moim zdaniem nie ma tu jednoznacznie wskazanego, spotkałem się z jedną opinią w sieci, iż musi być to jeden kupon, ale szukam potwierdzenia.

edit: jedynie zwrot "kupon" w liczbie pojedynczej sugeruje, że to ma być jeden. Ktoś potwierdzi?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
A ar0nek


"6. Przyznanym bonusem należy w całości dokonać jednokrotnego obrotu, zawierając kupon spełniający następujące warunki:

- min. 3 zdarzenia na kuponie – wszystkie zdarzenia z kursem 1.30 lub wyższym. "

Oczywistym jest, że trzeba obrócić całą kwotą bonusu, oczywistym, że jeden raz, ale czy jest tu informacja o konieczności zrobienia tego na jednym kuponie, lub informacja jasno mówiąca, że można robić na więcej?

Moim zdaniem nie ma tu jednoznacznie wskazanego, spotkałem się z jedną opinią w sieci, iż musi być to jeden kupon, ale szukam potwierdzenia.

edit: jedynie zwrot "kupon" w liczbie pojedynczej sugeruje, że to ma być jeden. Ktoś potwierdzi?
"W całości ", jesli masz wątpliwości to na liveczacie Forbetu uzyskasz odpowiedź w 5min
 
M 0

martin123154

Użytkownik
ciekawe jakby sprawa do sadu trawiła działają legalnie powinni sie wytłumaczyć jeśli ktos jest czysty z bonusów mogą wykluczyć ale żeby zabronić grania... fortuna juz cos podobnego w sadzie chyba miała
zgadza sie, sam to miałem, jeszcze mnie przyblokowali jak mój turbokurs nie był rozliczony, na szczęście dla nich finalnie nie siadł to nie drążyłem tematu, jak im sie nie podoba że gram często turbokursy to po prostu niech wzorem betfana mi owe boosty zlimitują żebym nie mógł ich grać a nie oskarżać o jakieś powiązanie kilku kont, co jest oczywistą nieprawdą, kłamstwem z premedytacją po to żeby usunąć nieprzynoszącego zysków klienta. Karygodne praktyki.
 
Ostatnia edycja:
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Babol straszny wyszedł dziś rano z ich strony.

Zrobili mi zwrot zakładu "kto więcej 180's" w lotki, choć typ okazał się być wygrany, argumentując to w mailu po mojej interwencji na czacie - uwaga, tu cytuję - "
Po konsultacji z działem bukmacherskim informujemy, że nie ma możliwości zweryfikowania wyniku Pana zakłdu w sposób nie budzący wątpliwości.
Jedynym rozwiązaniem w takiej sytuacji było anulowanie zakładu i taka forma rozliczenia zostaje podtrzymana.".

Padłem. Uderzyłem na czat znowu i choć wiem, że muszę dalej reklamować zakład mailowo, to jednak dostałem kolejne info, że - "firma bukmacherska nie ma źródeł do weryfikacji".
Jak oni karwa fa rozliczają zatem wszystko inne? Nie mam pojęcia. Pal sześć pieniądze, ale takiego cyrku to się nie spodziewałem. Gdzie logika?

Siekierka!
 
Do góry Bottom