>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Football Manager 2007

pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Witam. Chcę sobie pograć w FM 08 w wakacje, jestem graczem początkującym. Macie jakieś ciekawe dodatki do gry, patche, aby ulepszyć grę ? ;&gt;
 
E 0

expert0

Użytkownik
Ja się mogę dopisać ;) Ostatnio gram w Skandynawii i jest przyjemnie ???? Obecnie zaczynam 3 sezon GAIS w 1 sezonie 13 miejsce w drugim 5, a teraz?? ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ja się mogę dopisać ;) Ostatnio gram w Skandynawii i jest przyjemnie ???? Obecnie zaczynam 3 sezon GAIS w 1 sezonie 13 miejsce w drugim 5, a teraz?? ????
teraz pewnie mistrz ????
Osobiście grałem Arsenalem ( 2 sezony - 2 razy mistrz), Lechem ( 2 sezony raz mistrz raz 2).
 
E 0

expert0

Użytkownik
Ja nie lubie grać mocnymi zespołami. Na początku gram zawsze Lechem w 2k8 wygrałem nimi LM w 2014 roku. Mistrza Polskie zazwyczaj miałem już po 1 rundzie ???? Teraz gram słabszymi klubami i sprawia mi to frajdę ????
 
L 237

lookash

Użytkownik
grałem w grudniu ubiegłego roku przy świętach i najdłużej wytrwałem manu (chyba 2 sezony) ale w wakacje z chęcią bym pograł sobie znów ;p
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ja nie lubie grać mocnymi zespołami. Na początku gram zawsze Lechem w 2k8 wygrałem nimi LM w 2014 roku. Mistrza Polskie zazwyczaj miałem już po 1 rundzie ???? Teraz gram słabszymi klubami i sprawia mi to frajdę ????
rzeczywiście, zwycięstwo założmy Wigan, będzie ciekawsze niż Chelsea ????
Najważniejsze w graniu słabszym zespołem(moim zdaniem ???? ), jest znalezienie talentów ( chyba każdy wie na jakiej stronce) no i wygranie nimi ligę (a potem sprzedać, i dalej kupować młodych). Ja tak robię w Lechu. Ważna jest też taktyka, bo nie zawsze te młode knapki się sprawdzą.
 
E 0

expert0

Użytkownik
A macie jakieś talenty fajne?

Ja osobiście polecam Luisa Ramireza chłopak gra w moim GAIS genialnie. Gdy grałem TPS Turku to Aaritalo, Lomski i Hamalainen wymiatali.
 
showtime 0

showtime

Użytkownik
Ja gram zawsze Widzewem, doprowadzam go kilkakrotnie do wygrania LM po czym... wychodzi kolejny FM i wszystko od poczatku ????
 
Do góry Bottom