>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Football Manager 2007

bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Wpadłem na pomysł, żeby zagrać foumowo w Managera. ????
Wybralinyśmy jakąś lige, a drużyny to by się losowało. ????
Co wy na to kto, się pisze?

Wymagania:
-Gra :p
-Hamachi (można bez problemu pobrać z internetu http://www.hamachi.pl )
-patch 7.02 POBIERZ: TUTAJ
*Jeżeli ktoś nie ma oryginalnej gry tutaj jest crack do patcha POBIERZ ;)
Gdy zbierzemy minimum 8 osób, wybierzemy ligę. ;)
I w tedy będe prosił o drużyny jakie najlepiej będzie się chciało po prowadzić, jeżeli dogadamy się pomiędzy sobą obejdzie sie bez losowania. ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Tez sie na to pisze, ale taka gra wymaga duzo wolnego czasu. A to bedzie trudno by 8 osob znalazlo w tej samej chwili min. 1-2h.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Na kij patch, wiecej problemow, lepiej zwykla weersja i tyle. Lepiej podawajcie swoje łącza bysmy wybrali serwer.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Na kij patch, wiecej problemow, lepiej zwykla weersja i tyle. Lepiej podawajcie swoje łącza bysmy wybrali serwer.
Po to, że jak słusznie Picia zauważył nie ma prawie wogóle błędów, w grze przez sieć. Podane wszystko więc nie ma chyba z niczym problemu (nawet link do patcha i cracka podany)

Moje łącze: Aster 2Mb

Jutro o 12:00 wyśle wszystkim którzy się zgłosili nazwe naszego serwera w hamachi i hasło do niego. Oprócz parametrów waszego łącza podawajcie równierz, godziny w których najlepiej będzie wam grać ja: 23:00 - 1:00.
Jutro także do 12:00 ta liga która będzie miała najwięcej głosów zostanie wybrana. ;)
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
To gramy w naszą lige. ;)
Może w kwestii co do drużyn się dogadamy, podawajcie drużyny którymi chcecie grać, wiadomo, że kilka osób będzie na jeden klub ale w tedy to jakoś rozwiążemy. ????
Ja osobiście wybieram: Cracovie.
 
bartekrk 0

bartekrk

Użytkownik
Siema Siema
Legia Warszawa ???? ???? ???? (wolalbym Wisłe) a i jak odpalamy 2 lige tez to wtedy gram LECHIĄ GDAŃSK albo ŚLĄSKIEM WROCŁAW
 
Do góry Bottom