>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Football Manager 2007

michalksg 0

michalksg

Użytkownik
No ja bym sobie pograł niby mam neta 2mb .Ale jak gram to mi sie ta gra tnie ,a komputer mam chyba niezły:Celeron 2,8 520 ramu.Co to może być.Jeśli ktoś by znalazł odpowiedz to bym zagrał ,moge grać najlepiej Wisłą ale jeśli jest zajęta to niech będzie Korona albo Groclin
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wisła zajeta, a co do sciniania to mam o wiele slabszy procek jednak mam prawie 800 DDR RAM. I moze odpalasz za duzo lig naraz, lub grasz na maximum pamieci gry(database czy jakos tak)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Taka moja mała rada

Zebyscie sobie teraz juz ustalali taktyki,składy i kogo najwyzej by kupic zeby potem przed rozpoczeciem sezonu nie czekac ponad 1h przed pierwszymi meczami.

Ps. I kasujemy sparinigi przed sezonem max 1-2 zostawmy dla zasady.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ten link do PATCHA nie dziala.
A tego cracka to musiales na rapidzie umieszczac? (najwiekszy syf)

PS. ktora wersja hamachi? czy to nie robi roznicy?? Niech bedzie: Wersja Stabilna - Hamachi 0.9.9.9 Windows, Polska. EE jednak lepiej ta --&gt; Hamachi 1.0.2.2 (Windows, Wersja Polska) bo tamta stara nie kazdemu działa.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Zebyscie sobie teraz juz ustalali taktyki,składy i kogo najwyzej by kupic zeby potem przed rozpoczeciem sezonu nie czekac ponad 1h przed pierwszymi meczami.
Czyli normalnie mam wejsc w &quot;Nowa gra &quot; wybrac lige polską i grac czy to musze wejsc gdzies w siec :?:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zeby z nami pograc musisz odpalic hamachi i gre przez siec, ale to w pozniejszym czasie, narazie zbieramy ekipe.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ten link do PATCHA nie dziala.
A tego cracka to musiales na rapidzie umieszczac? (najwiekszy syf)

PS. ktora wersja hamachi? czy to nie robi roznicy?? Niech bedzie: Wersja Stabilna - Hamachi 0.9.9.9 Windows, Polska. EE jednak lepiej ta --&gt; Hamachi 1.0.2.2 (Windows, Wersja Polska) bo tamta stara nie kazdemu działa.
Ja tego nie umieszczałem tylko znalazłem w necie. ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Bananq czytaj posty wczesniejsze, link z patchem nie dziala i czy jest roznica ktora wersje hamachi zainstalujemy ?
 
bartekrk 0

bartekrk

Użytkownik
no to najwyzsza pora ustalamy !! mi pasuje kazda godzina praktycznie, ja gram legią ted wisla tamten kolo craxą odra zajeta korona chyba tez a wiec?
 
Do góry Bottom