>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Football Manager 2007

J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nie ma jeszcze . Demo ma wyjść 30 września . I tak lepiej kupić oryginał z polską wersją i potem nie szukać cracków do każdego patcha itd. ;-)
 
K 0

kamas89

Użytkownik
Ściągnełem cracka ale nadal mam problem . Wyskakuje komunikat &quot;Nie znaleziono punktu wejścia procedury SymGetLineFromAddrW64 w bibliotece dbghelp.dll.


Co jest ?
 
D 0

djalo1

Użytkownik
siema to ja djalo1 cracka i program hamachi już mam teraz właśnie ściągam patcha.Chciałbym zagrać w lige angielską tam jest zawsze zażarta walka i są znakomite drużyny.Zajmuje Arsenal Londyn
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Żeby nie zakładać nowego tematu , mam pytanie o FM 2008
Mam zainstalowaną grę ale chciałbym powgrywać sobie koszulki ,zdjęcia oraz herby i tu moje pytanie gdzie coś takiego trzeba wkleić.
Próbowałem na wiele sposobów i nic nie ma.Jakby ktoś mógł czytelnie mi objaśnić jak to zrobić będe wdzięczny.
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Wkleiłem pliczek &quot;Anglia &quot; z koszulkami lig angielskich do pliku graphics ,odznaczyłem w ustawieniach i dalej nie działa.Wie ktoś jak to poprawnie zrobić ?
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
w FM-y fajnie się grało i gra ???? w 2007 pamiętam że najlepszym w/g mnie talentem był Celsinho, teraz niedawno grałem w Arsenalem i też kilku ciekawych zawodników było .
 
Do góry Bottom