>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Football Manager 2007

pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
a mam jeszcze jedno pytanie. Gdy tworze nową grę to muszę wybrać bazę danych i muszę wybrać pomiędzy tymi łatkami co ty Cavior zapodałeś. Nie da się, aby te łatki razem działały ?
 
cavior 85

cavior

Użytkownik
To jest tak, ze ta latka 8.02 oprocz tego ze poprawia bledy, aktualizuje rowniez baze danych. Dlatego tez przy rozpoczynaniu gry masz do wyboru baze z łatki, oraz baze z tego drugiego uaktualnienia, ktore jest nowsze i moim zdaniem lepiej jest je wybrac. Oczywiscie wszystkie poprawki z patcha beda dzialaly niezaleznie od wybranej bazy danych ????
 
markus 0

markus

Użytkownik
ja tam gralem w 07 bardzo czesto, uwazam ja za najlepsza razem z 06 wersja gry, szkoda tylko ze 07 ma banalny poziom - kupujesz wysokiego NP, z dobra gra glowa, jumpingiem ustawiasz go jako odgrywajacego i wygrywasz praktycznie akzdy mecz. ja jeszcze nigdy w FM nie grlame I ligowce, zawsze biore kluby z najnizszej klasy rozgrywkowej danego kraju. Polsa 2 liga, Holandia 2, niemcy 3 itd. dodatkowo gram zasadami HC ktore utrudniaja gre, teraz odszedlem od 07 i od listopada gram tylko w 08, slabo mi tam idzie, ale pewnie gdybym nie gral HC to lepiej
pzdr dla wszystich graczy fma
PS. najlepsza gra wedlug mojego rankingu
 
Do góry Bottom