>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FireBet 3

F 0

firebet

Użytkownik
Zrobiłem test dla 9 tys. zdarzeń, z których okazuje się, że najwięcej do gadania mają kryteria:
- bramki ogółem (5 ost.),
- bramki strony,
- bramki strony (5 ost.).
 
F 0

firebet

Użytkownik
Wersja 3.1 nie posiada instrukcji (brakło czasu, ale nadrobie), ale można skorzystać z wersji 3.0.9. Zasada się nie zmieniła:

1. We wtyczce baza danych pobieramy mape lig, następnie zaznaczamy ligi z bieżącego sezonu (guzik bazy ze strzałką w dół) i guzik aktualizuj bazę danych.
2. Przechodzimy do listy kursowej, wybieramy okres od - do, klikamy pobierz listę kursową,
3. Przechodzimy do analizy meczów, zaznaczamy kryteria i klikamy analizuj.

Link do instrukcji z poprzedniej wersji:
http://rapidshare.com/files/277247832/Instrukcja-pl-PL-1.1.pdf

W wolnym czasie zrobię nową.
 
M 1

momodzik

Użytkownik
świetny program. moim zdaniem przydalaby sie jeszcze mozliwosc przewidywania liczby bramek over/under. da sie to zrobic?
Panie kochany, no jak się nie da, jak się da!
Wszystko się da, ale to zależy ile pieniędzy przelejesz na konto, aby mieć dostęp do wszystkich funkcji tego programu. Będziesz Pan zadowolony!
W ramach promocji mogę ci dać jeden &quot;pewny&quot; typ:
POLSKA - CZECHY under 3.50
Jak chcesz, to program może wytypować strzelców bramek, ale to tylko w finalnej wersji &quot;exclusive&quot;, nad którą ciężko pracujemy i która to wersja będzie kosztować dwa razy więcej od podstawowej.
A wszystko to robimy dla Was, drodzy potencjalni klienci! Żeby w końcu ograć buków!!!
Teraz w ramach promocji dajemy Wam w pełni funkcjonalny program GRATIS. Jak przepierd...icie swoje pieniądze, to dajcie nam znać, co poszło nie tak, a my postaramy się go udoskonalić.
Tylko pamiętaj, drogi kliencie, że nie odpowiadamy za straty wynikające z używania naszego super programu &quot;FireBet3&quot;. To co wygracie, to Wasze, a to co przepierniczycie, to nasze.
Reklamacji nie uwzględniamy.

Parafrazując skąd inąd fajny serial: &quot;Szpital na peryferiach&quot;, napiszę:
Gdyby głupota potrafiła latać, to użytkownik &quot;ssebek&quot; poleciałby z tym programem jak g(o)łąb.
 
F 0

firebet

Użytkownik
Panie kochany, no jak się nie da, jak się da!
Wszystko się da, ale to zależy ile pieniędzy przelejesz na konto, aby mieć dostęp do wszystkich funkcji tego programu. Będziesz Pan zadowolony!
W ramach promocji mogę ci dać jeden &quot;pewny&quot; typ:
POLSKA - CZECHY under 3.50
Jak chcesz, to program może wytypować strzelców bramek, ale to tylko w finalnej wersji &quot;exclusive&quot;, nad którą ciężko pracujemy i która to wersja będzie kosztować dwa razy więcej od podstawowej.
A wszystko to robimy dla Was, drodzy potencjalni klienci! Żeby w końcu ograć buków!!!
Teraz w ramach promocji dajemy Wam w pełni funkcjonalny program GRATIS. Jak przepierd...icie swoje pieniądze, to dajcie nam znać, co poszło nie tak, a my postaramy się go udoskonalić.
Tylko pamiętaj, drogi kliencie, że nie odpowiadamy za straty wynikające z używania naszego super programu &quot;FireBet3&quot;. To co wygracie, to Wasze, a to co przepierniczycie, to nasze.
Reklamacji nie uwzględniamy.

Parafrazując skąd inąd fajny serial: &quot;Szpital na peryferiach&quot;, napiszę:
Gdyby głupota potrafiła latać, to użytkownik &quot;ssebek&quot; poleciałby z tym programem jak g(o)łąb.
W tym co piszesz jest sens i masz rację. Pozdrawiam
 
M 0

mysju

Użytkownik
Rozumiem ze kazdy chciałby zarobic za swoja cieżka prace, przeciez to jest ludzkie tylko czy ten program spełnia swoja funkcję i czy jest wart tych pieniędzy????
 
F 0

firebet

Użytkownik
Rozumiem ze kazdy chciałby zarobic za swoja cieżka prace, przeciez to jest ludzkie tylko czy ten program spełnia swoja funkcję i czy jest wart tych pieniędzy????
Najpierw trzeba sprecyzować do czego on służy?
Bo jeśli ktoś sądzi, że do tego by podać na tacy gotowe typy, które trzeba grać to się myli i takiemu zainteresowanemu, ja jako autor programu, odradzam jego użytkowanie.
To są tylko czyste obliczenia matematyczne, nic więcej. A jak wiadomo matematyka nie ma wglądu w kartki, sytuację drużyn, fixy, insidery, problemy finansowe i wiele innych czynników wpływających na wynik danego spotkania.
A w związku z tym, że nie muszę na nim zarabiać bo mam dobrą pracę i dobre pieniądze, to nie będę nikomu udowadniał jakiż ów program jest cudny, bo nie jest.
Nie oczekuje również tłumów użytkowników opłacających abonament.
Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma wybór - czy chce użytkować lub nie. To jest jego indywidualna sprawa.
A co do momodzika - arogancją niczego nie załatwisz Panie kochany.
 
M 1

momodzik

Użytkownik
A co powoli gubisz się w tym co mówisz?
Dobranoc.
Mam nadzieję, że przynajmniej jednego użytkownika tego forum przekonałem, aby nie kupował głupich programów i aby nie inwestował swoich zarobionych pieniędzy w zakłady.
BO PRZEGRASZ!
 
F 0

firebet

Użytkownik
Dobranoc.
Mam nadzieję, że przynajmniej jednego użytkownika tego forum przekonałem, aby nie kupował głupich programów i aby nie inwestował swoich zarobionych pieniędzy w zakłady.
BO PRZEGRASZ!
Chciałbym się dowiedzieć o co Ci chodzi - o to, że na program jest nałożony abonament czy o to żeby użytkownicy nie grali u bukmacherów?
 
Do góry Bottom