>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finlandia - Veikkausliiga

Status
Zamknięty.
loky 0

loky

Użytkownik
1 1140 MyPa - KuPS 1 1.50
2 1141 RoPS - KooTeePee 1 1.50
3 1145 KePS - KaPa 1 1.65

Co myślicie o tym kuponie. Zdecydowani faworyci na swoim boisku. Powiedzcie skąd można wziąć informację o dyspozycji zawodników i kontuzjach? Proszę o komentarz.
 
makaveli23 143,2K

makaveli23

Użytkownik
Dobre info na tym blogu, rowniez polecam :spokodfhgfh:

tutaj mozna jeszcze skroty z meczow poogladac ????
MyPA i RoPS powinny odniesc spokojne zwyciestwa, ale kursy nie zachwycaja...
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
RoPS - KTP

Czas na kolejne spotkania w lidze fińskiej. Dzisiaj wpadło mi w oko jedno spotkanie, a mianowicie pojedynek pomiędzy RoPS a KooTeePee . W tym spotkaniu jest tylko jeden faworyt - gospodarze i zdziwie sie bardzo jesli goscie wywioza chociaz punkt (co im raczej nie grozi). Gospodarze dzisiejszego pojedynku zajmuja aktualnie 9 pozycje w tabeli z dorobkiem 13 punktów. Ich bilans na własnym stadionie to 3 zwyciestwa 2 remisy i zadnej porazki. W dzisiejszym spotkaniu RoPS zagra w najmocniejszym składzie. Ostatnie spotkanie RoPS przegrało nieznacznie na wyjezdzie z wiceliderem 3:2. Jesli wygrają dzisiejsze spotkanie mają szanse wskoczyc na 5 miejsce w tabeli. Teraz kilka słów o gosciach. KTP jest zdecydowanie najsłabszą druzyną w lidze. 10 spotkan juz za nami a druzyna ta nie wygrała jeszcze zandego spotkania, zdobywając tylko 2 punkty. Na wyjazdach grają tragicznie - 5 spotkan - 5 porazek. Strzelonych 5 bramek a straconych az 18 !!! Na domiar wszystkiego KTP zagra osłabiony brakiem dwóch zawodników - Ikävalko i Okafor . W tym spotkaniu wygrają gospodarze którzy mają szanse przeskoczenia kilka pozycji i grają w najmocniejszym składzie. Jednak pierwsza liga nie jest jeszcze dla KTP które gra dzisiaj w osłabieniu. Stawiam na gospodarzy w tym spotkaniu ;)

Mój typ: RoPS ✅
Kurs: 1,50
Wynik: 3-0
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
FC Lahti - FC KooTeePee ✅
Typ: 1/1
Kurs: 1.80
Bukmacher: BWIN

Jutrzejszy pojedynek pomiędzy piłkarzami Lahti a KooTeePee można porównać do bitwy Dawida z Goliatem. Gospodarze to drużyna zajmująca aktualnie 6 pozycję w tabeli z dorobkiem 22 punktów. Ich forma w ostatnich 3 meczach, nie zachwyca... Są to dwie porażki z silnymi HJK Helsinki i FC Haka oraz zwycięstwo z niżej notowanym IFK Mariehamn. Bilans meczów u siebie gracze Lahti mają przeciętny... Trzy zwycięstwa i trzy porażki nie powala na kolana, ale nie ma też tragedii... Jutrzejszy rywal FC Lahti nie jest zbytnio wymagający... Drużyna ta zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z hańbiącym dorobkiem zaledwie 3 punktów przy 13 rozegranych spotkaniach. Ich forma w ostatnich 3 meczach to jeden remis z Haką na wyjeździe (!) i dwie porażki z TPS i RoPS. Bilans meczów wyjazdowych jest beznadziejny... 6 porażek i jeden remis... Co tu więcej pisać... Drużyna KooTeePee zdecydowanie znalazła się co najmniej o jedną klasę rozgrywkową za wysoko, dlatego też zdecydowanie odstaje od reszty stawki i są zwykłymi &#39;chłopcami do bicia&#39;. Myślę, że piłkarze Lahti nie będą mieli jutro najmniejszych problemów z wywalczeniem 3 punktów i będą prowadzić zarówno do przerwy jak i do końca spotkania. Polecam tym bardziej, że kurs naprawde godny grania! Pozdrawiam...
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Kuopio - Haka ✅
Typ:2
Kurs:2.50
Buk:BWIN
Już jutro kwadrans po zakończeniu Teleexpressu piłkarze najważniejszej ligi Finlandii rozpoczną piętnastą kolejkę tego sezonu. Na stadion trzynastego zespołu Kuopio przyjeżdżają koledzy po fachu będący na szóstej pozycji. Ci koledzy jak widać o wiele lepiej wykonują swoja pracę, goście po czternastu kolejkach mają 24 pkt a ich bilans to: 7 W, 3 R, 4 P, jak widać bilans średnio ciekawy lecz nie zmienia to faktu iż do zespołu będącego na pierwszym miejscu tracą oni tylko cztery punkty a jutrzejsza wygrana da im awans na drugą pozycję. Jeśli chodzi o drużynę występującą w roli gospodarza to prezentuje ona znacznie niższy level umiejętności za czym idize przedostatnie miejsce w tabeli. Mają oni dziesięć punktów i jak dotąd wygrali dwa mecze, zremisowali cztery i przegrali osiem. Jeśli chodzi o formę w ostatnich dziesięciu meczach to wygląda ona lepiej niż to pokazuje tabela miejsc. Haka na trzecim miejscu Kuopio dwunastym. Biorąc pod lupę efektywność grania meczy na własnym stadionie lub na wyjeździe oba zespoły wykazują bardzo podobne statystyki które jednak nie przynoszą im chwały. Kuopio ma serię dwóch meczy bez zwycięstwa i wątpię żeby jutro ją zakończyli. Teraz coś na koniec: biorąc pod uwagę mecze obu drużyn od 2005 roku to aż czterokrotnie górą byli piłkarze Haki i raz padł remis, jak dla mnie pewna dwójka po pięknym kursie ;)

Vaasa - Lahti ✅
Typ:2
Kurs:2,90
Buk:NordicBet
Równolegle do wyżej opisanego meczu będzie rozgrywany mecz pomiędzy czwartym zespołem Lahti mającym na swym koncie 25 pkt, a dziewiątym Vaasa z 18 pkt. Goście tracą do lidera tylko 3 punkty więc jutrzejsza wygrana sprawi że zrównają się punktowo z zespołem Inter Turku, bilans przyjezdnych prezentuje się następująco: 8 W, 1 R, 5 P więc jak widać jest to bardzo &quot;szalona&quot; statystyka dzięki której można zauważyć że ta druażyna często stawia wszystko na jedną kartę przez co raz wygrywa raz przegrywa, ten fakt mówi nam że takie instrukcje najprawdopodobniej wydał im trener którego chęć zdobycia mistrzostwa i wrodzona ambicja nie dają ani chwili spokoju. Jeśli chodzi o gospodarzy to można powiedzieć że jak dotąd grają bez rewelacji 4 W, 6 R, 4 P, tylko czekać kiedy ten zespół &quot;wróci z dalekich wakacji&quot; ;) . Biorąc pod uwagę formę czy to na własnym obiekcie czy na wyjeździe, da się wychwycić wyraźną przewagę zespołu Lahti który bez najmniejszej tremy policzkuje inne zespoły w lidze przed ich kibicami. dla Vaasy to czy gra na wyjeździe czy na własnym obiekcie najwyraźniej nie robi różnicy patrząc na dotychczasowe rezultaty wygrywała tylko 2 razy u siebie. Bezpośrednie spotkania z przeszłości również jednoznacznie wskazują zespół Lahti, który od 2001 roku raz zaliczył remis i raz trzy punkty zachowali piłkarze Vaasy a tak to jeśli mnie wzrok nie myli, a nosze okulary, to naliczyłem osiem zwycięstw zawodników z piątego co do wielkości miasta tego kraju Skandynawii.a
 
gyvate 0

gyvate

Użytkownik
FC Honka - FF Jaro
1
1.45
Stryyke
Już dzisiaj o godzinie 17:30 rozpocznie się mecz fińskiej Veikkausliiga pomiędzy FC Honka i FF Jaro. Gospodarze zajmują w tabeli 5 miejsce i tracą do lidera 4 punkty. Goście natomiast są 11-ści i mają 3 punkty przewagi nad strefą barażową. W ostatnich 5 meczach Honka zdobyła 13 punktów. FF Jaro natomiast 4. Goście nie zdobyli ani punktu już od 3 spotkań. Licząc punkty z ostatnich 10 spotkań wszystkich drużyn Honka jest 2 z 20 punktami. Jaro 11-ste z 9 punktami na koncie. W meczach w których Honka była gospodarzem zdobyła 14 punktów(6 wynik w lidze). Jaro na wyjazdach zdobyło 7 punktów ( 9 wynik w tabeli). Liczę, że i dziś Honka podtrzyma swoją formę i wygra ten mecz
 
K 0

kaml1992

Użytkownik
⚽Kotka-HJK Helsinki✅
Typ: 1
Wynik 0-1
Kurs: 1.43
Bukmacher: fortuna

Analiza


Dzisiaj odbędą się dwa spotkania z fińskiej Veikkausliiga. Jednym z nich jest mecz Kotka-HJK Helsinki. Zdecydowałem się postawić na gości gdyż myślę że są o wiele lepszą drużyną od zajmującej ostatnie miejsce w lidze drużyny gospodarzy i liczę że dzisiaj to potwierdzą. Ostatnie sześć meczy drużyny HJK Helsinki mówią o formie tej drużyny 5 wygrali, a tylko w jednym musieli uznać wyższość rywala byli to piłkarze Haka którzy wygrali tamto spotkanie 2-1. Za to o formie drużyny Kotka nie można powiedzieć nic dobrego pięć z sześciu ostatnich spotkań przegrywali zaledwie jeden remisując.W dzisiejszym spotkaniu z pewnością drużyna HJK przyjedzie do gospodarzy zmotywowana i głodna sukcesu gdyż piłkarze na pewno chcą potrzymać świetna pasę 3 meczy zwycięskich i zbliżyć się do czołówki.Bilans wyjazdowych spotkań HJK wynosi 3-3-1, przy 5 straconych i 9 strzelonych bramkach, drużyna gospodarzy grała na własnym boisku 6 razy ani jednego meczu nie wygrała dwa zremisowała i cztery przegrała strzelając przy tym zaledwie 1 bramkę a tracąc ich aż 9. Muśel że drużyna z Helsinek powinna bez większych problemów wygrać ten mecz.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Mecz: KooTeePee - Mariehamn
Typ: 2 ⛔
Kurs: 2.29
Bukmacher: Betfair
Mecz 16 kolejki pierwszej ligi finlandzkiej pomiędzy zespołem KooTeePee, a zespołem Mariehamn. Gospodarze dzisiejszego meczu są najsłabszą ekipą w lidze. Zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem tylko 3 pkt na 15 spotkań. Na własnym obiekcie na 7 spotkań nie wygrali żadnego meczu, przegrali 5 razy i 2 razy zremisowali. Strzelili tylko 1 bramkę tracąc przy tym 10. Jak widać KooTeePee jest na jak najlepszej drodze do spadku o klasę niżej. Zespół gości plasuje się na 11 miejscu z dorobkiem 13 pkt. Na obiektach rywali piłkarze Mariehamn wygrali 2 razy, raz zremisowali oraz ponieśli 4 porażki. Strzelili 5 bramek tracąc przy tym 11. Goście mają na pewno większe ambicje niż ich rywale i moim zdaniem powinni sięgnąć dzisiaj po 3 pkt i oddalić się od strefy spadkowej. W meczach pomiędzy tymi zespołami od 2006 roku wygrywa zespół Mariehamn i tak było również w pierwszym meczu obu drużyn w tym sezonie gdzie padł wynik 4:2. Moim zdaniem dzisiaj 3 pkt powędrują ponownie do zespołu gości, którzy potrzebują pkt. aby oddalić się od strefy spadkowej.
Wynik: 1-0 ⛔
 
makaveli23 143,2K

makaveli23

Użytkownik
W IFK duzo kontuzji, slaba forma, pierwszy mecz wygrali 4-2 ale gdybys widzial skroty z tego meczu, nie bys byl tak do konca zachwycony gra IFK ;). KooTeePee ostatnio nie przegrywa tak zdecydowanie z dobrymi rywalami a teraz trafiaja na przeciwnika rownego i maja szanse na pierwsze trzy punkty, napewno mecz ten nie bedzie pieknym widowiskiem, w pierwszym pojedynku bylo tyle bledow z obydwu stron, ile bramek i dzisiaj cos mi sie zanosi na podobny mecz. Over 2.5
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Mecz: Inter Turku - KooTeePee
Typ: Inter (-1.75) ✅
Dzisiaj o godz. 17.30 mecz pomiędzy zespołami Inter Turku a KooTeePee zakończy 19 kolejkę 1 ligi finlandzkiej. Gospodarze dzisiejszego spotkania zajmują drugie miejsce ze stratą 1 pkt do lidera, którym jest zespół HJK Helsinki. Cały zespół jest zmotywowany aby powrócić na fotel lidera, a w tym pomoże im zwycięstwo na KooTeePee. Inter na własnym obiekcie nie przegrał jak do tej pory meczu. Na 8 spotkań rozegranych wygrał 5 oraz 3 zremisował, sstrzelając przy tym 14 bramek oraz tracąc tylko 5. Zespół gości jest najsłabszym zespołem w lidze. Zajmuje ostatanie miesjce z dorobkiem 8 pkt w 18 meczach. Na obiektach rywali na 9 spotkań nie wygrali rzadnego, natomiast przegrali 7 oraz 2 mecze zakończyły się remisem. Piłkarze KooTeePee strzelili tylko 7 bramek i stracili 24. W obecynm sezonie Inter wygrał na boisku rywala 2:0 i w dzisiejszym meczu również powinien pewnie zwyciężyć nie tracąc przy tym bramek.
Wynik: 3-0 ✅
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Jaro - Lahti

Zainteresowało mnie to spotkanie z jednego względu. Otóż gospodarze jutrzejszego spotkania w ostatnich 10 spotkaniach mieli 8 wyników powyżej 2.5 bramki. Lahti pod tym względem wypada troche gorzej bo tylko 5 &quot;overów&quot; w 10 meczach.

Jednak patrząc na poprzednie spotkania pomiędzy obiema druzynami jasno widać, ze lubią one sobie postrzelać. 7 na 10 meczy z ich udziałem zakończyło się wynikiem powyżej 2 bramek.

Kurs na over w tym spotkaniu to 1.97 w expekt, więc sądzę, że jest wart zaryzykowania.

Typ Over 2.5 kurs 1.97 Expekt wynik 2-2 ✅
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Vaasa - Honka
W 22 kolejce ligi fińskiej spotkają sie zespoły Vaasy oraz Honki. Dla goście będzie to bardzo ważny mecz, ponieważ mają jeszcze szanse na mistrza kraju i do dzisiejszego meczu powinni podejść bardzo zmotywowani bo tylko 3 pkt i zadowolą. Gospodarze zajmują 10 miejsce z dorobkiem 22 pkt oraz bilansem 4 zwycięstw, 10 remisów oraz 7 porażek. Na własnym obiekcie piłkarze Vaasy zdobyli 12 pkt na 10 meczy z czego 6 meczy zremisowali oraz wygrali i przegrali po 2 razy. Co ciekawe w tych 10 meczach na własnym obiekcie Vassa straciła tylko 6 bramek z czego 4 w ostatnim meczu na własnym stadionie z liderem ligi, Interem Turku. Honka zajmuje 2 miejsce ze stratą 6 pkt, lecz mają jeden mecz mniej niz lider. Goście do tej pory 13 razy wygrali oraz zremisowali i przegrali po 4 mecze. Piłkarze są w bardzo dobrej formie ponieważ w ostatnich 10 meczach odeniśli 9 zwycięstw oraz jeden mecz zremisowali. Na obiekatach rywali Honka odniosła 6 zwyciestw, jeden remis oraz poniosła 3 porażki. Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się niespodzianką ponieważ zwycięstwo odniosła drużyna gospodarzy. Moim zdaniem piłkarze Honki wiedzą że mają jeszcze szanse na zwycięstwo w lidze, ale żeby to zrobić nie mogą tracić pkt w takich meczach jak ten, tylko po prosty muszą go wygrać, dlatego stawiam dzisiaj na zespół gości ponieważ wierzę w ich umiejętności.
Typ: 2 ✅
Wynik: 1-4
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
KooTeePee - Rovaniemi PS
Typ:2 ✅
Kurs:2.10
Scandic

Dziś o godzinie 17:30 w Finlandii jedenasty zespół tabeli przyjeżdża do ostatniego które wygrało jak dotąd tylko jeden mecz w lidze. Ich dzisiejsi przecowncy potrzebują jedno zwycięstwa aby mieć zapewnione mijsce w lidze na następny sezon. To jedna z ostatnich szans aby zapewnoc sobie wcześniej miejsce gdyż następny mcz grają z Kups i jak wiadomo są z góry na przegranej pozycji.
Kops jedną z najgorszcyh drużyn w historii ligi fińskiej. Trener Kautonen mówi że bardzo mu ciężko zmotywować swoich piłkarzy tym bardziej w końcówce sezonu więć być może da szansę rezerwom.
Dokładnie trzy miesiące temu Rovaniemi pokonało Kops u siebie 3-0 myślę że i tym razembędzie podobnie.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Inter Turku - Jaro
Typ: Over 2,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Spotkanie 26 i zarazem ostatniej kolejki Fińskiej Veikkausliga w którym zmierzą się zajmujący aktualnie fotel lidera zespół Inter Turku z 8 Jaro. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 12 spotkań przed własną publicznością w których 8x wygrali a 4x zremisowali strzelając przy tym 23 bramki a tracąc ich 5. Goście natomiast rozegrali do tej pory 12 spotkań wyjazdowych w których 6x wygrali 1x zremisowali a 5x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 18 bramek a tracąc 21. W spotkaniu tym wygrana gospodarzy zapewni im tytuł mistrzowski kraju a co z tym idzie będą chcieli hucznie zakończyć tegoroczne rozgrywki. Reasumując myślę, że Over 2,5 bramki w tym spotkaniu jest wysoko prawdopodobny a my możemy go zagrać po dobrym kursie 1.80 jak znalazłem na to zdarzenie w Sportingbet.

2:0 ⛔
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: VPS Vaasa - TPS Turku
Typ: X
Kurs: 3.60
Bukmacher: Betfair

Analiza:

Spotkanie 26 i zarazem ostatniej kolejki Fińskiej Veikkausliga w którym zmierzą się będący aktualnie na 10 pozycji w tabeli zespół VPS Vaasa z TPS Turku. Gospodarze tego spotkania rozegrali w tym kończącym się sezonie 15 spotkań przed własną publicznością w których udało im się 3x wygrać 6x zremisować a 3x ponieśli porażkę strzelając przy tym 7 bramek a tracąc 11. Goście natomiast w rozegranych 12 spotkaniach wyjazdowych 4x wygrali 2x zremisowali a 6x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 15 bramek a tracąc 18. Gospodarze tego spotkania rozgrywają w środę finał pucharu Finlandii z zespołem HJK a co z tym idzie nie będą wkładali większego trudu w ten mecz gdyż nie grają już o nic w lidze i zapewne będą oszczędzali siły na środowy finał. Podobna sytuacja ma się w zespole gości którzy także nie grają już o nic i myślami zapewne są już na urlopach. Reasumując myślę, że remis w tym spotkaniu będzie zadawalający dla obydwu ze stron a my możemy zagrać na to zdarzenie w Betfair po bardzo dobrym kursie 3.60.

2:3 ⛔
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Spotkanie: FC Honka - FC TPS Turku
Typ: Remis
Kurs: 3,60 ✅
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Jutro o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie 13 kolejki Veikkausliiga. Na Tapiolan Urheilupuisto FC Honka zagra z FC TPS Turku. Będzie to mecz piątej z trzecią drużyną ligowej tabeli. Gospodarze mają zaledwie dwa punkty mniej i myślę, że taka sama różnica punktowa utrzyma się po zakończeniu tego spotkania. FC Honka na swoim stadionie rozegrali zaledwie cztery mecze, dwa remisy i dwa zwycięstwa to bilans ekipy Mika Lehkosuo. W ostatnich dwóch spotkaniach zdobyli 6 punktów, ale drużyny, z którymi walczyli nie są zbyt wymagającymi. FC TPS Turku znajdują się obecnie w wysokiej formie, nie stracili punktów od czterech meczów, ale podobnie jak w przypadku ich jutrzejszych rywali nie musieli mierzyć się z dobrymi klubami. Zawodnikom FC Turku nie będzie już tak łatwo, owszem nie powinni tego starcia przegrać, ale czy dadzą radę wygrać? nie sądzę, dlatego typuję remis. Obie drużyny spotkały się już w tym roku w Pucharze Ligi, tam dopiero po rzutach karnych lepsza okazała się ekipa FC Turku. Także remisem zakończyło się ostatnie spotkanie obu drużyn w lidze gdy gospodarzami byli zawodnicy FC Honka. Spodziewam się wyrównanych 90 minut i podziału punktów.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Kanonier gratulację typu.Ja mogę tylko żałować, że nie napisałem tego w typach dnia bo miałem identyczny typ [ nawet po Tobie mogłem go wrzucać :p ], ale po przez moje lenistwo straciłem.Trudno.
Co do meczu to remis jak najbardziej do przewidzenia, statystyki przemawiały za remisem i tak weszło.Mecz ewidentnie na remis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom