>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finlandia - Veikkausliiga

Status
Zamknięty.
komarr 4

komarr

Forum VIP
Dobra widze ze tutaj w ogole ruchu nie ma to trzeba rozruszac ten dział :spokodfhgfh:

Dzisiejsza kolejka wyglada nastepuajco:




Postaram wam przyblizyc co mysle o tych spotkaniach + dodatkowe informacje:

HJK Helsinki v AC Oulu

&quot;Ciekawy mecz sie zapowiada w Helsikach. Druzyny te spotkaly sie juz dwukrotnie, niedawno styczyły one bój o cwiercfinal pucharu ligowego (czyli puchar Finlandii). Oulu niespodziewanie... przegralo ale dopiero po rzutach karnych ! Wiec to byl niebywaly sukces dla tej druzyny ktora wg mnie i tak daleko zaszla w pucharze. HJH i Oulu spotkaly sie rowniez raz ale bylo to az w roku &#39;94 gdy jeszcze Oulu gralo w I lidze i wtedy padl remis, ale to nie wyklad z historii tylko mecz w roku 07. Helsinki maja dzisiaj problemy z defensywa, zabraknie najprawdopodobniej obroncow: Marjamaa i Halsti. HJK w ostatnim meczu pokonalo &#39;Kotke&#39; (czyli druzyne Kooteepee) 3:1 na wyjezdzie i zaprezentowali dobre ofensywny futbol. Oulu natomiast w swoim inauguracyjnym meczu z zremisowalo 1:1 z FC Viikingit. w Druzynie gosodarzy rowniez zabraknie dwoch zawodnikow: Minkenen (ten zawodnik jest wyporzyczony do Oulu wlasnie z druzyny HJH Helsinki) oraz Stafsula. Najprawdopodobniej druzyny wystapia w takich oto skladach:&quot;

HJK: Wallén, Aalto, Savolainen, Aho, Nurmela, Zeneli, Medo, Medjoudj, Sorsa, Samura, Ghazi.


AC Oulu: Viander, Kaijalainen, Hietanen, Fomitsev, Bulgakov, Banduliev, Koivuranta, Kolic, Rafinha, Järvitalo, Brovkin.


Moj typ: 1



***************************************************************************


IFK Mariehamn v Lahti


&quot;Lahti chce jak najszybciej zapomniec o meczu z pierwszej kolejki. Wlasnie tam doznali sromotnej porazki na wlasnym boisku 4:1 z druzyna FF Jaro. Druzyna Lahti wygrala puchar Finlandii w tym roku i nic nie zapowiadalo tak zlego startu w lidze. IFK natomiast zaczeli sezon przyzwoicie, zremisowali oni na wyjezdzie bezrbamkowo z druzyna Turku PS i jest to dla nich niewatpliwie &quot;maly&quot; sukces. Obie druzyny beda mialy dzisiaj sporo klopotow, a to za sprawa kontuzji w obu zespolach. w IFK nie wystapia: Carlsson D, Ahnström, Sandvärn, Isaksson (najbolesniejsza bedzie chyba strata klucza defensywy druzyny gospodarzy Sandvarna). W druzynie Lahti nie wystapia natomiast: Kemppinen, Shala + Korte i Sadik powracaja do zespolu po kontuzjach i nie wiadomym jest czy wystapia dzisiaj w spotkaniu z druzyna gospodarzy. Tak wiec dzisiejszy mecz bedzie trudnym dla Lahti ktore napewno chcer wymazac pierwsza porazke i zdybyc pierwszze punkty w tym sezonie. Na dzien dzisiejszy sklady wygladaja nastepujaco:&quot;

IFK: Kuismala, Gustafsson, Lyyski, Blomberg, Hansell, Wirtanen, Stevic, Niskala, Weckström K, Sjölund, Vajanne

Lahti: Slawuta; Eerola, Haara, Kärkkäinen, Hauhia M.; Moilanen, Sund, Kainu, Taulo; Rafael, Sadik


Moj typ - X


**************************************************************************


Inter turku vs VPS


&quot;Dzisiejszego dnia oba zespoly beda upatrywac pierwszego zwyciestwa w tym sezonie. Inter po zacietej walce przzegral 1:0 w wyjazdowym meczy z druzyna FC Haka. VPS natomiast zaprezentowalo sie dobrze i po ciezkim boju zremisowalo z Tampere Utd. 1:1. Do druzyny Inter turku powraca dzisiaj podstawowy bramkarz ktory byl zawieszony dyscyplinarnie w ostatnim meczu z Haka i mysle ze to bedzie spore wzmocnienie w bramce gospodarzy. Dla obu zespolow to bedzie trudny mecz, w druzynie Haki najprawdopodobniej zabraknie Ollo ktory doznal urazu glowy w meczu z Tampere. Wiec w druzynie gosci nie ma wielu brakow. Inter dzisiaj zagra bez swoich 2 podstaowywhc graczy: Sarparanta, Tumanto. Ciezki mecz do wytypowania ale mysle iz Inter stac na zwyciestwo w tym meczu i dla &#39;hazardzistow&#39; polecam 1 na to spotkanie.&quot;

Sklady obu ekip:

FC Inter: Bantamoi, Lehtonen, Hooiveld, Gustafsson, Aho, Ojala, Chatto, Mutumba, Laaksonen, Turunen, Ilo

VPS: Sillanpää, Paija, Koskimaa, Nyg&amp;aring;rd, Itälä, Hietaharju, Taipale, Ylinen, Hahto, Victor, Agolli.

Typ: 1, 1X.



***************************************************************************



Jaro vs FC Haka


&quot;Ogromna niespodzianka poki co w Veikkausliiga. Mierniak z poprzedniego sezonu FC Jaro liderem tabeli ! Jest to wrecz widok niecodziennie musze przyznac, bo druzyna ta nie ma zadnych wspanialych osiagniec w swojej historii. Jaro przed spotkaniem w Lahti juz z miejsca zostalo okrzykniete przegranym a tutaj wspanialy rezultat i wygrana 4-1 na wyjezdzie z druzyna lahti. Ale nie podpalajmy sie, sezon dopiero co sie zaczal. Haka wygrala z FC Inter ale wg mnie ogladajac skroty nie zaprezentowala niczego wspanialego, co nie oznacza za nie zdobyli cennych 3 punktow na poczatek sezonu. Co ciekawe dzisiaj w bramce Jaro stanie nowo - pozyskany bramkarz Koljander ktory zostal zakupiony wlasnie .... z druzyny FC Haka wiec napewno bedzie chcial sie jak najlepiej zaprezentowac i udowodnic ze jego sprzedasz z druzyny Haka byla bledem. Z zawieszenia dyscyplinarnego do druzyny Haki powraca Strandvall ktory zasiadzie na lawce rezerwowych. Obie druzynie nie maja wielkich brakow w skladach, jedynym nieobecnym w tym meczu bedzie Viljanen z druzyny Haki. Mysle iz uskrzydlona druzyna Jaro powinno ugrac w tym meczu punkcik tak wiec typ X lub 1X bedzie dobrym typem z przyzwoitym kursem imo.. Tak wiec...&quot;

Sklady:

FF Jaro: Koljander, Kullström, Heikinheimo, Jonas Portin, Jens Portin, Storbacka, Emet, Matrone, Wargh, Piracaia, Koivisto.

FC Haka: Dovbnya, Kangaskorpi, Okkonen, Parviainen, Holopainen, Innanen, Kauppila, Fowler, Manninen, Popovits, Lehtinen.

Typ: 1X



***************************************************************************


MyPa vs TPS


&quot;Druzyny te w swojej historii spotykaly sie uz 13-stokrotnie. MyPa osiagnela lepszy bilans miedzy tymi zespolami bo 7-2-4 na korzysc gospodarzy. MyPa przegrala ostatnio w wyjazdowym meczu 2:1 z druzyna Honka. Z tego co widzialem MyPa miala klopoty w ofensywie i nie mogla sobie poradzic z defensywa Honki. jedyny gol jaki trafili to byl z rzutu karnego i duzy blad popelnil Huttunen ktory... nie wykrozystal drugiego karnego ! nie trafiajac go. Tak wiec MyPa mogla wywiezdz 1 pkt po marnym meczu ale na wlasna prosbe nie zdolala tego uczynic. TPS chociaz ze zremisowal 1:1 z IFK to mial o wiele wiecej dogodnych sytuacji aby strzelic gola lecz mecz zakonczyl sie remisem. TPS bedzie miala duzy klopot dzisiaj poniewaz nie wystapi u nich ich najlepszy strzelec druzyny, napastnik - Rähmönen ktory ma grype. w druzynie MyPy zabbraknie trzech nieznaczacych dla druzyny zawodnikow: Kuparinen, Kansikas, Karhu. Mysle iz zadowalajacym kursem bedzie w tym spotkaniu X2.&quot;


Sklady obu ekip:

MyPa: Korhonen, Pulkkinen, Miranda, Marchis, Huttunen, Nykänen, Mustafi, Agboh, Nykänen, Puhakainen, Hyyrynen

TPS: Lehtovaara, Sarajärvi, Heinikangas, Nuorela, Vellamo, Ääritalo, Valakari, Cleaver, Hämäläinen, Ady, Paatelainen

Moj typ: X2



***************************************************************************


Tampere Utd. v Kooteepee

&quot;I ostatni typ dzisiejszy to mistrzowie Finlandii spotykaja sie z druzyna Kooteepee czyli sredniakiem ligi. Tampere Utd. w ostatnim spotkaniu niefortunnie zremisowalo n a wyjezdzie z VPS. Nie mam zadnych wyrzutow sumienia jak powiem ze na stan dzisiejszy druzyna gospodarzy jest najsilniejsza druzyna w lidze ktora jest wg mnie glownym kandydatem do ponownego wygrania mistrzostwa. Jezeli mialbym porownac Tampere do jakiejs druzyny z Europy w lidze to napewno bylby to Lyon i liga francuska. Dzisiaj niestety Tampere przystapi do tego spotkania w sporym oslabieniu tak samo jak druzyna gosci. Ale skupmy sie na Tamu(czyli Tampere utd). W druzynie tej zabraknie dwoch bardzo dobrych zawodnikow ktorzy sa motorem napedowymt ej druzyny - czyli Niemi, Wiss (mozliwy wystep chociaz nie na 100%). Z drugiej jednak strony Kooteepee ma rowniez problem w ofensywie bo nie zagra dwoch napastnikow i Koteepee mysle iz bedzie sie dzisiaj bronic aby nie przegrac zbyt wysoko. Druzyna gosci przystapi w dniu dzisiejszym do gry z 1 napastnikiem i w formacji defensywnej. Mysle iz pewne zwyciestwo odniesie Tampere nawet bez podstawowych zawodnikow. Ja w moim temacie pokusilem sie o zaklad ze Koteepee nie strzeli gola po kursie 2,0. &quot;

Sklady ekip:

Tampere United: Kavén, Aho, Lindström, Myntti, Ojanperä, Saarinen, Kujala, J. Savolainen, Petrescu, Pohja, Hynynen.

FC KooTeePee: Henriksson, Majava, Tuunainen, Kinnaslampi, Viren, Davidson, Hänninen, Eronen, Inutile, Ikävalko, Liljeqvist.

Moj typ: 1







Powodzenia i zachecam do dyskusji. ????
 
widmo21 0

widmo21

Użytkownik
MyPa vs TPS

MyPa przegrala ostatnio w wyjazdowym meczu 2:1 z druzyna Honka. Z tego co widzialem MyPa miala klopoty w ofensywie i nie mogla sobie poradzic z defensywa Honki.
A gdzie pokazywali? Jeżeli wolno spytać ;-)
A tak na poważnie, skorzystać z informacji podawanych przez &quot;tubylców&quot; na zagranicznych forach to nie grzech a nawet i wskazane jest ale przepisywać analizy to już trochę nie wypada chyba, co? A jak tak patrzę to na to mi wygląda.
Kto chce niech sam oceni -&gt; http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?p=1496256#1496256
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Wkoncu ktos opisal ????

Miedyz innymi skorzystalem z jego informacji na zagranicznym forum lecz jakby sie dobrze przypatrzec... to analizy nie sa takie same czyz nie ? Jezeli ja bezkarnie je w pełni &quot;przepisalem&quot; to mnie zbesztaj... a jak nie to mijemy nadzieje ze moje prognozy co do typow beda trafne ????



ps. w internecie mozna znalezc skroty meczow :spokodfhgfh:
 
widmo21 0

widmo21

Użytkownik
Miedyz innymi skorzystalem z jego informacji na zagranicznym forum lecz jakby sie dobrze przypatrzec... to analizy nie sa takie same czyz nie ? Jezeli ja bezkarnie je w pełni &quot;przepisalem&quot; to mnie zbesztaj... a jak nie to mijemy nadzieje ze moje prognozy co do typow beda trafne
Spoko, mi to tam prawdę mówiąc lata. Wspomnij tylko na przyszłość o zasługach tubylców ;-) . Poza tym robisz dobrą robotę. Nie ma lepszego źródła informacji niż opinie miejscowych. Sam jak wybieram typy to później sprawdzam czy nie ma informacji na temat tych zdarzeń.

pozdro
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
I poki co to wczoraj wyslalem mu PW czy moge korzystac z jego informacji ale jezeli uznac to za plagiat moge nie pisac oczywiscie tego ^/


Pozdrawiam, ????


ps. Jako plagiat to ja uwazam skopiowanie analizy slowo w slowo czego ja w tym momencie napewno nie robie ;-)
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Wyniki kolejki ( ✅ = moj typ wszedl, ⛔ = moj typ nie wszedl)

FF Jaro 1 - 2 FC Haka ⛔
HJK Helsinki 0 - 0 AC Oulu ⛔
IFK Mariehamn 0 - 0 Lahti ✅
Inter Turku 5 - 0 Vaasa PS ✅
MyPa 0 - 2 Turku PS ✅
Tampere United 2 - 1 Kooteepee ✅


Jezeli chodzi o analizy to mam pelna zgode uzywania tych analiz od tego uzytkownika od ktorego pewne informacje tutaj podalem. Jezeli ktos ma jakies watpliwosci &gt; pw.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Jaro v IFK Mariehamn 2.40 3.20 2.70

Jaro v IFK

Ciekawie zapowiada sie dzisiejsze spotkaneie w lidze Finskiej. Jaro bardzo dobrze zaczal sezon wygrywajac niespodziewanie 4;1 z druzyna Lahti. Druzyna IFK nie pokazala nic ciekawego w dotychczasowych meczach i po slabej grze zremisowala 2 mecze 0:0 z druzynami TPS i Lahti. Dzisiejszy mecz zapowiada sie wiec wyrownanie, czy Jar oodniesie zwyciestwo i zacznie sezon niespodziewanie dobrze, czy tez jak w ubieglych latach beda uciekac przed strefa spadkowa? To i jeszcze wiecej dowiedza sie Panstwo w nastepnym odcinku... yyy, mniejsza o to. Ogladajac skroty meczow ligi Finskiej widzialem ze IFK mialo duzo szczescia nie tracac goli, niestety nie widzialem meczy Jaro zLahti a pewnie byloby na co popatrzec ale poki co mysle ze Jaro powinno urwac punkty IFK tylko czy to beda 3 punkty czy 1 ? Tak wiec dla odwaznych polecam czysta 1 dzisiaj a na podbicie kursu chyba sam postawie 1X.

Moj typ: 1 , 1X
Kurs 2,40
 
komarr 4

komarr

Forum VIP



Oulu - Inter Turku FC


Beniaminek Oulu podejmowac bedzie druzyne ktora gra od zawsze solidnie i znajduja sie przeaznie w gornej czesi tabeli czyli Inter Turku. Poki co beniaminek radzi sobie calkiem niezle, zanotowali oni dwa remisy ale z owiele slabszymi druzynami czyli HJH Helsinki i Viikingit Helsinki. Inter turku natomiast po slabym meczu inaguracyjnym pokazalo klase i wostatniej kolejce rozgromili 5:0 VPS ktorzy nie sa &#39;fryzjerami&#39; w lidze finskiej. W ekipie Oulu zabraknie obroncy Kaijalainen. Natomiast druzyna gosci wystapi w pelnym skladzie i bedzie napewno gralo o 3 punkty. Druzyny te spotykaja sie po raz pierwszy w swojej historii i mysle ze ztego pojedynku zwyciesko wyjdzie druzyna gosci czyli Inter Turku.


Moj typ: 1


***************************************************************************

FC Viikingit - FC Kooteepee


Spotykaja sie dwa sredniaki ligi finskiej. Bukmacherzy typuja na wygrana gospodarzy ale wg mnie tutaj moze sie wszystko zdarzyc. Viikingit jeszcze nie zanotowal przegranej natomiast Kooteepee juz zaznalo porazki... dwukrotnie w dwoch kolejkach. Druzyna gospodarzy ma problemy w lini obrony, z podstawowej formacji linni obronnej wystapi tylko Sorja wiec dziura w obronie moze byc kluczem do sukcesu druzyna gosci. Ale moj typ w tym meczu kieruje sie do over 2,5 gola. Druzyna Viiking dwoch meczach strzelilo 4 gole i stracilo 3... Kooteepee strzelilo 2 gole i 5 stracilo. Wiec w 4 meczach obu tych druzyn padlo 3 overy. Mysle wiec ze ryzykownym typem bedzie X2 a odpowiednim typem bedzie over 2,5 w tym meczu.


Moj typ: X2 / over 2,5
Kursy: 1,59 / 1,80


Pozdrawiam i zachecam do analiz ????
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
FC Haka Valkeakoski - FC Lahti
Typ - Typ: 1 1,75
BAH


Mecz który dziś wybrałem i chciałbym go omówić to spotkanie 3 kolejki ligi Finlandzkiej
FC Haka vs FC Lahti.Gospodarze po 2 kolejkach prowadzą w tabeli z kompletem 6 pkt.Goście natomiast po dotkliwej porażce u siebie z Jaro i remisie z Mariehamn zajmują 11 miejsce.Haka jak do tej pory wygrała własnie z Jaro i Interem Turku.Dziś nadarza sie świetna okazja by powiększyć dorobek punktowy o kolejne 3.W ostatnich meczach między tymi drużynami obronną reką wychodziła FC Haka.W 5 meczach u siebie gospodarze wygrali z FC Lahti 3 razy i 2 razy zremisowali.Uważam że dziś poradzą sobie po raz 4 i umocnią sie na pozycji lidera Fińskiej ekstraklasy :spokodfhgfh:
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
FC Viikingit - FC Kooteepee
typ X2 ✅ over 2,5 ⛔


Dzisiaj jeden mecz kolejki:

Honka v Tampere Utd. 2.60 3.20 2.50


Tampere kiepsko zaczelo ten sezon, aktualnie zajmuja 6 miejsce z dorobkiem 4 punktow. Wygrali oni w ostatnim meczu ze slabym Kooteepee 2:1 oraz zremisowali w 1 kolejce z VPS 1:1. Honka natomiast dobrze sezon, trafili na dwoch slabych przecinikow ale wygrali oni tylko z Mypa 1:0 i w ostatniej kolejce polegli na wyjezdzie 3:2 z Viiking. Jezel by spojrzec ogolnie na te dwie druzyny to dzieli je naprawde sporo, Tampere jest wg. mni enajlepsze pod kazdym wzgledem, pilkarzy, funduszy a osiagniete w poprzednim mistrzostwo finlandii moze to potwierdzic, al ejak wiemy to pilkarze graja a nie pieniadze/historia/cyferki tak wiec licze na ciekawy mecz ze strony gosci. Dzisiaj mysle ze wkoncu pokaza dobry futbol i zrewanzuja sie swoim kibicom za te dwa slabe mecze.

Moj typ: 2 [dla odwaznych ;) ]
Kurs: 2,50
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Honka v Tampere Utd. 2.60 3.20 2.50


Tampere kiepsko zaczelo ten sezon, aktualnie zajmuja 6 miejsce z dorobkiem 4 punktow. Wygrali oni w ostatnim meczu ze slabym Kooteepee 2:1 oraz zremisowali w 1 kolejce z VPS 1:1. Honka natomiast dobrze sezon, trafili na dwoch slabych przecinikow ale wygrali oni tylko z Mypa 1:0 i w ostatniej kolejce polegli na wyjezdzie 3:2 z Viiking. Jezel by spojrzec ogolnie na te dwie druzyny to dzieli je naprawde sporo, Tampere jest wg. mni enajlepsze pod kazdym wzgledem, pilkarzy, funduszy a osiagniete w poprzednim mistrzostwo finlandii moze to potwierdzic, al ejak wiemy to pilkarze graja a nie pieniadze/historia/cyferki tak wiec licze na ciekawy mecz ze strony gosci. Dzisiaj mysle ze wkoncu pokaza dobry futbol i zrewanzuja sie swoim kibicom za te dwa slabe mecze.

Moj typ: 2 [dla odwaznych ]
Kurs: 2,50
Honka - Tampere 1:2 ✅


Dzisiaj tylko 1 meczyk.

TPS v HJK Helsinki
typ 2
kurs 2,30


Co do powyzszego meczu doszly mnie niepotwierdzone sluchy ze druzyna gospodarzy bedzie dzisiaj silnie oslabiona. Z tego co mi kolega przetlumaczyl to w druzynie gospodarzy zawodnikow dopadla grypa zołądkowa ale nie jestem w stanie nic innego powiedziec, jak dla mnie kurs war ryzyka.

Pozdrawiam ????
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Honka v Tampere Utd. 2.60 3.20 2.50


Tampere kiepsko zaczelo ten sezon, aktualnie zajmuja 6 miejsce z dorobkiem 4 punktow. Wygrali oni w ostatnim meczu ze slabym Kooteepee 2:1 oraz zremisowali w 1 kolejce z VPS 1:1. Honka natomiast dobrze sezon, trafili na dwoch slabych przecinikow ale wygrali oni tylko z Mypa 1:0 i w ostatniej kolejce polegli na wyjezdzie 3:2 z Viiking. Jezel by spojrzec ogolnie na te dwie druzyny to dzieli je naprawde sporo, Tampere jest wg. mni enajlepsze pod kazdym wzgledem, pilkarzy, funduszy a osiagniete w poprzednim mistrzostwo finlandii moze to potwierdzic, al ejak wiemy to pilkarze graja a nie pieniadze/historia/cyferki tak wiec licze na ciekawy mecz ze strony gosci. Dzisiaj mysle ze wkoncu pokaza dobry futbol i zrewanzuja sie swoim kibicom za te dwa slabe mecze.

Moj typ: 2 [dla odwaznych ]
Kurs: 2,50
Honka - Tampere 1:2 ✅


Dzisiaj tylko 1 meczyk.

TPS v HJK Helsinki
typ 1
kurs 2,30


Co do powyzszego meczu doszly mnie niepotwierdzone sluchy ze druzyna gospodarzy bedzie dzisiaj silnie oslabiona. Z tego co mi kolega przetlumaczyl to w druzynie gospodarzy zawodnikow dopadla grypa zołądkowa ale nie jestem w stanie nic innego powiedziec, jak dla mnie kurs war ryzyka.

Pozdrawiam ????

Nic z tego nie rozumiem,mówisz ze gospodarze są osłabieni i na nich stawiasz :zoltakartka:
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Honka v Tampere Utd. 2.60 3.20 2.50


Tampere kiepsko zaczelo ten sezon, aktualnie zajmuja 6 miejsce z dorobkiem 4 punktow. Wygrali oni w ostatnim meczu ze slabym Kooteepee 2:1 oraz zremisowali w 1 kolejce z VPS 1:1. Honka natomiast dobrze sezon, trafili na dwoch slabych przecinikow ale wygrali oni tylko z Mypa 1:0 i w ostatniej kolejce polegli na wyjezdzie 3:2 z Viiking. Jezel by spojrzec ogolnie na te dwie druzyny to dzieli je naprawde sporo, Tampere jest wg. mni enajlepsze pod kazdym wzgledem, pilkarzy, funduszy a osiagniete w poprzednim mistrzostwo finlandii moze to potwierdzic, al ejak wiemy to pilkarze graja a nie pieniadze/historia/cyferki tak wiec licze na ciekawy mecz ze strony gosci. Dzisiaj mysle ze wkoncu pokaza dobry futbol i zrewanzuja sie swoim kibicom za te dwa slabe mecze.

Moj typ: 2 [dla odwaznych ]
Kurs: 2,50
Honka - Tampere 1:2 ✅


Dzisiaj tylko 1 meczyk.

TPS v HJK Helsinki
typ 1
kurs 2,30


Co do powyzszego meczu doszly mnie niepotwierdzone sluchy ze druzyna gospodarzy bedzie dzisiaj silnie oslabiona. Z tego co mi kolega przetlumaczyl to w druzynie gospodarzy zawodnikow dopadla grypa zołądkowa ale nie jestem w stanie nic innego powiedziec, jak dla mnie kurs war ryzyka.

Pozdrawiam ????

Nic z tego nie rozumiem,mówisz ze gospodarze są osłabieni i na nich stawiasz :zoltakartka:
Uff ktos sie wkoncu zlapal, bla ten byl zamierzonym bledem c oby zobaczyc czy ktokolwiek tutaj zaglada. Brawo za spostrzegawczosc i oczywiscie ze gram dziisaj HJH 2 ????
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
TPS v HJK Helsinki
typ 2
kurs 2,30


Co do powyzszego meczu doszly mnie niepotwierdzone sluchy ze druzyna gospodarzy bedzie dzisiaj silnie oslabiona. Z tego co mi kolega przetlumaczyl to w druzynie gospodarzy zawodnikow dopadla grypa zołądkowa ale nie jestem w stanie nic innego powiedziec, jak dla mnie kurs war ryzyka.

Pozdrawiam

TPS v HJK Helsinki 0:1 ✅

Pozdrawiam, ????
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Nastepna kolejka Veikkausliiga:




Tampere Utd. v Viikingit

Kurs biedny bo biedny ale mysle ze dosyc pewny mecz. Tampere u siebie podejmowac bedzie oslabiona druzyna Viikingit ktora w ostatniej kolejce zagrala bardzo slabo i przegrala na wlasnym boisku z Kooteepee. Viikingit jest dzisiejszego dnia bardzo oslabione, polowa podstawowej defensywy nie zagra w tym meczu. Tamu w ostatnim meczu wygrala dosyc szczesliwie z Honka. W dzisiejszym meczu beda mieli okazje podbudowac morale druzyny i wygrac mysle przynajmniej dwoma bramkami.

Typ: 1 z handicapem / over 2,5
Kursy: 1,73 / 1,70


IFK Mariehamn v FC Haka

Haka ma bardzo duze problemy w tym meczu. Ponownie nie zagraja ich najlepsi gracze ktorzy sa silknikiem napedowym tej druzyny. Nie zagraja: Okkonen, Viljanen, Popovits. Linia ofensywna Haki poprostu &quot;nie dziala&quot; tak jak powinna. Po dobrym poczatku sezonu myysle ze przyszedl jakos &quot;dolek&quot; w druzynie Haki. W ostatnim meczu przegrali oni u siebie z Lahti. IFK natomiast w 3 kolejkach zanotowalo 3 remisy... tracac 1 gol i strzelajac 1 gol. IFK ma problem ze strzelniem gola bo wciaz brakuje im ich najlepszego napastnika ktory przewaznie strzelal gola dla tej druzyny czyli Carlssona.

Typ: under 2,5
Kursy: 1,70


????
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Tampere Utd. v Viikingit 1:0 // typ z handicapem nei wszedl ale na czysta 1 tak 8) ale pisze ⛔

IFK Mariehamn v FC Haka 0:1 ✅ under wchodzi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom