>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Finał Zachodu - Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
OKLAHOMA CITY THUNDER @ SAN ANTONIO SPURS


Rozkład gier:
Game 1: OKC at SAS | Mon., May 19, 9:00 PM ET | TNT
Game 2: OKC at SAS | Wed., May 21, 9:00 PM ET | TNT
Game 3: SAS at OKC | Sun., May 25, 8:30 PM ET | TNT
Game 4: SAS at OKC | Tue., May 27, 9:00 PM ET | TNT
Game 5: OKC at SAS | Thu., May 29 | TNT | If Needed
Game 6: SAS at OKC | Sat., May 31 | TNT | If Needed
Game 7: OKC at SAS | Mon., Jun. 2 | TNT | If Needed
W sezonie regularnym:
04/03/14 OKC 106 - SA 94
01/22/14 SA 105 - OKC 111
12/21/13 SA 100 - OKC 113
11/27/13 OKC 94 - SA 88
Kursy na serie (Bet365):
Thunder: 2,75
Spurs: 1,47
Strona główna serii: link
Zapraszam do dyskusji.

UWAGA: Przed napisaniem postu proszę zapoznać się z regulaminem działu.​
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Westbrook over 23,5 @ 1,75 betsson✅
Brak Ibaki nie zmienia koncepcji gry Thunder, cała ofensywna gra nadal będzie opierała się na dwójce Westbrook-Durant. Pierwsze spotkanie Oklahoma rozgrywa poza domem - niewątpliwie bardzo ważny mecz w kontekście serii i wszystko tak naprawdę zależy od wspomnianej dwójki. Westbrook bez większych problemów radzi sobie z Parkerem, w stosunku do Amerykanina podobna sytuacja. Także obaj rozgrywający powinni się nawzajem pokrywać w ofensywie jak i defensywie. Problem polega na tym, że Spurs posiada innych strzelców w momencie gorszej formy Parkera, OKC niestety głównie gra na Duranta i Westbrooka, co prawda jest kilku zawodników na ławce, ale oni nie gwarantują równej formy strzeleckiej. Russell może i najpierw rzuca, a potem myśli ale trzeba mu uznać jedno - to lider Oklahomy i bądź co bądź zwraca uwagę innych zawodników, pomagając Durantowi. Dlatego też istnieje duże prawdopodobieństwo, że Westbrookowi uda się pokryć powyższą linię, ponieważ jego wkład w atak musi być naprawdę widoczny jeżeli goście myslą o wywiezieniu przynajmniej jednego zwycięstwa z San Antonio.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Przyznam, że absencja Ibaki nie dość, że jakoś mnie szczególnie nie zmartwiła w kontekście ich szans na awans do finału NBA, to jeszcze otworzyła moim zdaniem szereg możliwości. Jest on na tyle bogaty, że nie wiem, na co się zdecydować i może podczas pisania mnie najdzie jakaś wena.
No bo nie ma co ukrywać, że Serge i jego atletyzm to była istna udręka dla Spurs, szczególnie dla Duncana i Splittera, który musiał się mocować pod koszem, a Ibakę przepchać to jest nie lada sztuka. Nie wspominając już o zdobyczach ofensywnych naturalizowanego Hiszpana, który vs SAS zawsze notował nieco wyższe cyferki. Jego brak zaś tworzy swoistą autostradę pod kosz dla Ostróg, bo nie wyobrażam sobie jednak, żeby Perkins dał radę robić za dwóch, a duet Adams/Collison to dla mnie spora zagadka (bo to kogoś z nich spodziewam się w s5 za Ibakę), bo nie są to typowi silni skrzydłowi. Mimo więc, że odpada dość znacząca opcja ofensywna, Thunder nadal na swoje zabójcze duo - Durant i Westbrook grają znakomite play offs, na uwagę szczególnie zasługują wyczyny Russela i można było się doczepić tylko do jego skuteczności w serii z Memphis, ale i tak cyferki notował imponujące. Teoretycznie to może być problem, bo muszą wziąć na siebie jeszcze więcej, ale moim zdaniem są w stanie podołać zadaniu i jeszcze bardziej podnieść współczynniki ofensywne, ale tylko pod jednym warunkiem - to Thunder muszą mieć kontrolę nad intensywnością meczu i to oni muszą za wszelką cenę narzucać wysokie tempo. Wydaje mi się, że graczom z San Antonio powinno bardziej zależeć na trzymaniu piłki, dokładniejszym rozgrywaniu akcji, bo każda strata to mogą być szybkie i łatwe punkty dla Thunder zdobyte z transition offence. A skoro szybka koszykówka, to może by tak obniżył s5? Może i jestem szalony, ale czemu by do starterów nie wrzucić Jacksona? ???? Reggie jest jaki jest, ale w tym sezonie jego notowania znacznie wzrosły, facet prawie pół sezonu zastępował Westbrooka raz lepiej raz gorzej, ale wtedy u Grzmotów lepiej wyglądało dzielenie się piłką, a w meczach ze Spurs koleś notował w tym sezonie odpowiednio: 23, 21, 27 i 14 pkt, wszystko ponad swoją średnią. A nawet jeśli Reggie w s5 i gra niską piątką to szaleństwo, to ciągle jest on złotą opcją z ławki na San Antonio, która w każdej chwili może wystrzelić.
Co więc bym polecił na dzisiejszy mecz? Na pierwszy rzut oka wydaje się, że można cisnąć super duo z Oklahoma City, ale ja się dziś nie odważę. Durant ma za dobre warunki fizyczne, żeby nie spróbować go użyć jakoś do załatania luki po Ibace, więc w jakiś sposób może to się odbić na jego zdobyczach punktowych (oby nie, bo to będzie gwóźdź do trumny dla Thunder), ale może dać za to więcej zbiórek. Z drugiej strony Adams i Collison to nie wiem, czy na obwodzie to też jest taki dobry pomysł, więc San Antonio dobrze rzucające trójki z pewnością będzie miało ochotę jakieś porzucać, a w lidze są w tym jedni z lepszych (poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale nie patrzę w żadne statsy, opisuję własne, wizualne odczucia). Westbrook to chyba też jest dobry pomysł, kolega kieran go opisał, to ja się już powtarzał nie będę, ale jak mu nie dadzą piłki, to Russ nie będzie sobą. Spróbuję więc pójść w stronę Jacksona i to będzie dla niego test, czy jest już mężczyzną, gotowym na porządne granie i rywalizację w PO, czy pozostał małym chłopcem, w cieniu zastępującym Westbrooka. Ze strony Spurs zagrożenie może płynąć na dwa sposoby - albo pełna penetracja w stylu Parkera, a więc może i lepsze punkty Duncana, albo ostrzał za trzy. Wszystko zależy, jak się poukładają matchupy, szczególnie podczas obecności rezerwowych na parkiecie. Kończąc zatem moje wystąpienie, zarzucam takie oto propozycje:
R. Jackson over 12,5 pkt @1,85 Milenium ✅
K. Durant over 8,5 rebounds @1,85 Milenium ✅
T. Parker over 20,5 pkt @1,85 Milenium ⛔
T. Splitter over 8,5 pkt @1,85 Milenium ⛔
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Jego brak zaś tworzy swoistą autostradę pod kosz dla Ostróg, bo nie wyobrażam sobie jednak, żeby Perkins dał radę robić za dwóch, a duet Adams/Collison to dla mnie spora zagadka (bo to kogoś z nich spodziewam się w s5 za Ibakę), bo nie są to typowi silni skrzydłowi.
Collison akurat jest nominalnym PF. Adams to rezerwowy center, który przez część RS grał w podstawowym składzie zastępując kontuzjowanego Perka.
Ciekawe co wymyśli Brooks (a wiemy, że ten gość lubi kombinować aż za bardzo). Realnie to Perkins/Adams na centrze a na pozycji silnego Collison w wyjściowej piątce i Durant lub Perry Jones kiedy Nick będzie odpoczywał. Tak Thunder grali z Jazz w RS kiedy Ibaka nie występował. Mecz pokaże jak to będzie wyglądało ale na tą chwilę typowałbym, że wysocy Spurs popunktują. Na Splittera dobry bet. Już w tych pamiętnych PO 2012 kiedy Spurs mierzyli się z Thunder Tiago robił taką linię grając ledwie przez 12-15 minut w meczu. Jeśli dziś dostanie więcej (a powinien) to powinno być na miękko. Swoje powinien też rzucić Duncan bo Collison czy Perry Jones to nie ta sama półka w defensywie co Ibaka.
Odnośnie Westbrooka to ludzie chyba nieźle na niego pompują bo wszędzie linie już wynoszą 25.5 jak nie więcej. Typ na over jest (był?) jak najbardziej ok ale teraz to już musztarda po obiedzie ????
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Collison akurat jest nominalnym PF. Adams to rezerwowy center, który przez część RS grał w podstawowym składzie zastępując kontuzjowanego Perka.
Ciekawe co wymyśli Brooks (a wiemy, że ten gość lubi kombinować aż za bardzo). Realnie to Perkins/Adams na centrze a na pozycji silnego Collison w wyjściowej piątce i Durant lub Perry Jones kiedy Nick będzie odpoczywał. Tak Thunder grali z Jazz w RS kiedy Ibaka nie występował. Mecz pokaże jak to będzie wyglądało ale na tą chwilę typowałbym, że wysocy Spurs popunktują. Na Splittera dobry bet. Już w tych pamiętnych PO 2012 kiedy Spurs mierzyli się z Thunder Tiago robił taką linię grając ledwie przez 12-15 minut w meczu. Jeśli dziś dostanie więcej (a powinien) to powinno być na miękko. Swoje powinien też rzucić Duncan bo Collison czy Perry Jones to nie ta sama półka w defensywie co Ibaka.
Odnośnie Westbrooka to ludzie chyba nieźle na niego pompują bo wszędzie linie już wynoszą 25.5 jak nie więcej. Typ na over jest (był?) jak najbardziej ok ale teraz to już musztarda po obiedzie ????
Może warto grać under bo jednak Spurs pokazali w meczach z Portland, że potrafią zabić ofensywę przeciwnika. Westbrook to ceglić też potrafi rozkosznie, a brak Ibaki może istotnie zmniejszyć ilość zbiórek i drugich szans dla Westbrooka &amp; Co.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Może warto grać under bo jednak Spurs pokazali w meczach z Portland, że potrafią zabić ofensywę przeciwnika. Westbrook to ceglić też potrafi rozkosznie, a brak Ibaki może istotnie zmniejszyć ilość zbiórek i drugich szans dla Westbrooka &amp; Co.
Westbrook potrafi ceglic tyle ze mecze z Clippers pokazały jak dla mnie ze Russell dojrzał wiadomo defensywa Clippers to nie obrona Spursow tyle ze San Antonio moim zdaniem to wcale nie jest najlepsza defensywa NBA.Portland to nie była drużyna na miarę Spurs ale OKC to całkiem inna jakość.Moim zdaniem Ibaki bedzie brakować ale nie na tyle zeby OKC stało na straconej pozycji.Wedlug mnie do finału wejdzie OKC.Odnosnie dzisiejszego meczu mysle ze San Antonio juz dzisiaj zostanie złamane Westbrook zajedzie Parkera zobaczymy jak ustawi Duranta Brooks ale to ze bedzie musiał walczyć z wysokimi Spurs moim zdaniem wyjdzie na plus dla OKC.Mysle ze i tak Popovich rzuci na niego Leonarda i bedzie zamierzał podwajac Kevina.Dlatego jeśli ktoś znajdzie taki bet zagralbym na over asyst Duranta.Moim zdaniem kurs na OKC jest przesadzony w tej chwili skoro Dallas postawiło tak ciężkie warunki Spursom to OKC ich przejdzie a dzisiaj juz gram OKC-2.5 3.50 Bet365
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Może warto grać under bo jednak Spurs pokazali w meczach z Portland, że potrafią zabić ofensywę przeciwnika. Westbrook to ceglić też potrafi rozkosznie, a brak Ibaki może istotnie zmniejszyć ilość zbiórek i drugich szans dla Westbrooka &amp; Co.
granie overalli punktowych w meczach Spurs to bardzo ciężka sprawa :p Wojcirej dobrze napisał - OKC będzie zależało na napędzaniu ofensywy szybkimi akcjami. Spurs niekoniecznie ale z nimi nigdy nic nie wiadomo.

Orientuje się ktoś jakie linie były na Leonarda pkt+zb+as w meczach z Portland?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Może warto grać under bo jednak Spurs pokazali w meczach z Portland, że potrafią zabić ofensywę przeciwnika. Westbrook to ceglić też potrafi rozkosznie, a brak Ibaki może istotnie zmniejszyć ilość zbiórek i drugich szans dla Westbrooka &amp; Co.
tylko, że to nie Spurs zabili ofensywę przeciwnika, tylko Portland zabiło własną ofensywę. Przeskok pomędzy Rockets McHale&#39;a a Spurs Popa był tak duży, że to Portland spękało a sztab trenerski nie miał za bardzo pomysłu na San Antonio. Dlatego seria Spurs Blazers jest dla mnie nieistotna. Bardziej bym się skupił na serii z Mavsami i to jak Mavs grali. Jeśli Thunder przestudiują te mecze, a nie wyobrażam sobie, żeby bylo inaczej (choć zostawiam sobie margines błędu z powodu Brooksa), to z Ibaką czy bez Ibaki, OKC powiezie Spursów w tej parze, bo na sposob gry Mavs OKC ma znacznie lepszy personel.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
tylko, że to nie Spurs zabili ofensywę przeciwnika, tylko Portland zabiło własną ofensywę. Przeskok pomędzy Rockets McHale&#39;a a Spurs Popa był tak duży, że to Portland spękało a sztab trenerski nie miał za bardzo pomysłu na San Antonio. Dlatego seria Spurs Blazers jest dla mnie nieistotna. Bardziej bym się skupił na serii z Mavsami i to jak Mavs grali. Jeśli Thunder przestudiują te mecze, a nie wyobrażam sobie, żeby bylo inaczej (choć zostawiam sobie margines błędu z powodu Brooksa), to z Ibaką czy bez Ibaki, OKC powiezie Spursów w tej parze, bo na sposob gry Mavs OKC ma znacznie lepszy personel.
Jedna rzecz mnie faktycznie zszokowała, OKC wygrała w tym sezonie wszystkie mecze ze Spurs mimo, że SAS grali w sezonie na dość wysokim poziomie. Wydaje się więc, że stylem gry OKC wyjątkowo pasuje grać ze Spurs. Z drugiej strony gra Spurs w playoffach wygląda jeszcze lepiej niż ta z sezonu. Gdyby nie brak Ibaki to bym grał w stronę OKC bez wątpienia, a tak to do końca nie wiadomo jaki to będzie miało wpływ.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja tam ide mocno w strone moich kochanych Spurs. Dziwi mnie ten wasz hurraoptymizm i stawianie na OKC. Z wielkim bólem obejzalem do tej pory 3 mecze OKC w tych PO i mialem za kazdym razem odruch wymiotny. Wydaje mi sie, ze Parker nie bedzie kryc Westbrooka bo wiadomo, ze jest za mały i, ze nie moze tracic wiele sil na defensywe w ktorej i tak duzo nie ugra z RW. Brak Ibaki to mega osłabienie taka prawda bo on bardzo dobrze gra na Pickach i w ataku i w obronie a wiadomo, ze to najwieksza bron SAS. Tutaj bedzie mega roznica. Kiedy Ibaka gra to SAS zdobywali o wiele mniej punktow na dana ilośc posiadań. Durant rowniez zagra przeciwko byc moze jeszcze lepszemu obroncy jak Tony Allen a wszyscy pamietamy jak Tony zjadal KD w serii OKC MEM. Leonard jest troszke wyzszy i ma dluzsze rece no i byc moze jest jeszzcze szybszy. Wspolczuje tutaj Durantowi. Nie porzuca sobie tutaj z latwych pozycji, nie ucieknie za wiele razy od Leonarda i bedzie skazany w wielkim procencie na rzuty z trudnych pozycji bedac tylem do kosza.
Do tego dochodzi kwestia motywacji, SAS do dzis pameitaja pewnie serie z przed dwoch lat. Prawda jest taka, ze brak Ibaki to dla OKC prawie cos takiego jak brak Duncana w Spurs i tego nic nie zmieni.

SAS -3,5 1,65
milenium
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ciezko rozkminic jak Brooks podejdzie do tego spotkania ale fakty sa takie, ze ktos te minuty Ibaki musi przejac wiec prawdopodobnie bedzie duzo grania niskimi zawodnikami z jednym wysokim. To oznacza pewnie troche wiecej niz dotychczas minut dla Sefoloshy. WIadomo jakim on jest zawodnikiem, w obronie kilka rzeczy potrafi a w ataku raczej pasywny gosc, trafiajacy tylko wide open. Mimo wszystko linia wystaiowna w marathonbecie bardzo kuszaca i lekko, podkreslam lekko sprobuje bo co to jest 5 punktow dla obwodowego? W serii z Clippers dwa razy przekroczona, dwa razy 5 punktow i dwa razy ponizej. Widac mocno stykowo ale tak jak pisalem= przez absencje Ibaki powinien troche wiecej pograc wiec i szanse na punkty wieksze.
Thabo Sefolosha over 5pkt 2.00 marathonbet⛔
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja tam ide mocno w strone moich kochanych Spurs. Dziwi mnie ten wasz hurraoptymizm i stawianie na OKC. Z wielkim bólem obejzalem do tej pory 3 mecze OKC w tych PO i mialem za kazdym razem odruch wymiotny. Wydaje mi sie, ze Parker nie bedzie kryc Westbrooka bo wiadomo, ze jest za mały i, ze nie moze tracic wiele sil na defensywe w ktorej i tak duzo nie ugra z RW. Brak Ibaki to mega osłabienie taka prawda bo on bardzo dobrze gra na Pickach i w ataku i w obronie a wiadomo, ze to najwieksza bron SAS. Tutaj bedzie mega roznica. Kiedy Ibaka gra to SAS zdobywali o wiele mniej punktow na dana ilośc posiadań. Durant rowniez zagra przeciwko byc moze jeszcze lepszemu obroncy jak Tony Allen a wszyscy pamietamy jak Tony zjadal KD w serii OKC MEM. Leonard jest troszke wyzszy i ma dluzsze rece no i byc moze jest jeszzcze szybszy. Wspolczuje tutaj Durantowi. Nie porzuca sobie tutaj z latwych pozycji, nie ucieknie za wiele razy od Leonarda i bedzie skazany w wielkim procencie na rzuty z trudnych pozycji bedac tylem do kosza.

Do tego dochodzi kwestia motywacji, SAS do dzis pameitaja pewnie serie z przed dwoch lat. Prawda jest taka, ze brak Ibaki to dla OKC prawie cos takiego jak brak Duncana w Spurs i tego nic nie zmieni.


SAS -3,5 1,65
milenium
Wszystko pięknie tylko ze Spursi mieli matchupy łatwiejsze od OKC.Teraz dla Spurs prawdziwy test bo trafił im sie najbardziej niewygodny rywal i daje sobie rękę uciąć ze tak łatwo nie bedzie.Troche dziwie sie ze piszesz ze Parker nie bedzie krył Westbrooka to kogo?I tu przechodzimy do meritum sprawy sam piszesz ze bedzie oszczędzal siły tak bedzie tak samo jak Duncan bo prawda jest taka ze SAS to dziadki i w tej serii polegna przez brak tych sił.Z jednym sie zgodzę Durant bedzie miał problem z Leonardem pewnie bedzie podwajanie przez wysokiego+Leonard także ja bym uderzał w under Duranta dzisiaj.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Jak Wam się wydaje ile punktów na linii wart jest Ibaka? Potem usunę
chodzi mi o linię handicapu, która teraz jest na poziomie 5.5 ptk
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
chodzi mi o linię handicapu, która teraz jest na poziomie 5.5 ptk
2.5 ? 2?
Jakby bukmacherzy zareagowali na jego nieobecność to pewnie linia by się zrobiła -7 tylko wtedy niektórzy by się od razu połapali o co chodzi i zaczeli grać. Skoro linia jest stała to mają w tym jakiś swój plan ;]
Wychodzi na to ze i tak trzeba grać OKC czy sie mylę?
skoro bukmacherzy są tacy spokojni to pewnie lepiej SAS na obecną chwilę, ale to ja mogę się mylić. Ja handi nie dotykam dziś. Wole popatrzec co zagraja bez Ibaki

Linia +5.5 mocno przemawia za OKC, ale dziwi mnie spokój z tą stała linią 5.5 po info, że nie bedzie Ibaki
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
2.5 ? 2?

Jakby bukmacherzy zareagowali na jego nieobecność to pewnie linia by się zrobiła -7 tylko wtedy niektórzy by się od razu połapali o co chodzi i zaczeli grać. Skoro linia jest stała to mają w tym jakiś swój plan ;]
Wychodzi na to ze i tak trzeba grać OKC czy sie mylę? :roll:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom