>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał Ligi Mistrzów: Real Madryt vs. Atletico Madryt 24.05.2014

Status
Zamknięty.
dani222 144

dani222

Użytkownik
Real Madrid - Atletico Madrid
Real Madrid ball possession % Bet On: Over [email protected] triobet
Nie czepiałbym się ale zakład na posiadanie należy do moich ulubionych choć rzadko jest w ofercie, sam to pograłem na under 59,5 i weszło, po 90-minutach było 59-41. Po dogrywce 60-40. Liczy się czas regulaminowy i w podanym buku przez Ciebie. Jeśli tak wprowadzasz ludzi w błąd, rozliczasz błędnie swoje zakłady nabijając reputacje, bez komentarza.
 
L 11

latomek7lol

Użytkownik
Mecz moim zdaniem średni. Athletico nie pokazało nic szczególnego. Zaraz powiecie, że grało mądrze w obronie, bo miało korzystny wynik ale nie pamiętam żeby wyprowadziło jakąś groźną kontre gdy real się otworzył. Postawili autobus jak chelsea w polu karnym i odliczali czas i to ich zgubiło. W dogrywce już istniał tylko Real.
Wielki szacunek jednak dla athletico za dojście do finału i co najważniejsze wygrania ligi. Wreszcie może liga hiszpańska nie będzie taka monotonna.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mecz moim zdaniem średni. Athletico nie pokazało nic szczególnego. Zaraz powiecie, że grało mądrze w obronie, bo miało korzystny wynik ale nie pamiętam żeby wyprowadziło jakąś groźną kontre gdy real się otworzył. Postawili autobus jak chelsea w polu karnym i odliczali czas i to ich zgubiło. W dogrywce już istniał tylko Real.
Wielki szacunek jednak dla athletico za dojście do finału i co najważniejsze wygrania ligi. Wreszcie może liga hiszpańska nie będzie taka monotonna.
Mimo, że grałem na Real wcale nie podzielam Twojego zdania. To, że Real od 38 minuty nie umiał odrobić tej straty z osłabionym kontuzjami i zmęczonym Atletico nie świadczy dobrze o tej ekipie. No i Casillas, który popełnił taki prosty, juniorski błąd, chciał pomóc obrońcom, ale wyszedł za daleko od bramki - to nie powinno się zdarzyć. Powiedzmy sobie szczerze, Real miał mnóstwo szczęścia, że raz sędzia doliczył 5 minut, a nie np 3 minuty, że w końcu wpakowali piłkę do bramki. Tak naprawdę zaczęli napierd... ostro na bramkę po zmianach ok 60 min, ale i tak przez 30 min nic nie zdziałali. Atletico było zmęczone po Barcelonie co napisałem w swojej analizie, ma mniejszy budżet, wąską ławkę i nie dało rady, ale wybacz, ale strzelenie słaniającym się na nogach graczom Atletico nawet 10 bramek w dogrywce nie robi na mnie wrażenia. Oczywiście się cieszę, bo typ poboczny na awans mi wszedł, ale Real raził nieskutecznością (Bale zmarnował co najmniej 2 świetne okazje), a Casillas dał d.. po całości i o mało co przez ten błąd nie stracili tego pucharu.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, skąd sędzia naliczył w drugiej połowie aż 5 minut doliczonych do regulaminowego czasu gry ?
Nie przypominam sobie by były jakieś dłuższe przerwy w drugiej połowie a były raczej w pierwszej gdzie doliczył zaledwie minutę.
Podczas doliczonego czasu zaobserwowałem niespotykana rzecz na bet365.
Miałem postawiony zakład trzy zdarzeniowy z tego meczu.Dwa zdarzenia były wygrane a trzecim zdarzeniem był remis w tym meczu.Zakład zagrany za 5 funtów.
W 92 minucie bet365 oferowali mi jeszcze wypłatę 5,78 funta(zakład na ten czas był przegrany) gdzie nigdy nie oferują wypłacania pieniędzy kiedy leci już dodatkowy czas....
Potraktowałem to jako zachętę z ich strony i oczywiście nie wypłacałem pieniędzy...po chwili padł gol na 1-1
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, skąd sędzia naliczył w drugiej połowie aż 5 minut doliczonych do regulaminowego czasu gry ?
Nie przypominam sobie by były jakieś dłuższe przerwy w drugiej połowie a były raczej w pierwszej gdzie doliczył zaledwie minutę.
Podczas doliczonego czasu zaobserwowałem niespotykana rzecz na bet365.
Miałem postawiony zakład trzy zdarzeniowy z tego meczu.Dwa zdarzenia były wygrane a trzecim zdarzeniem był remis w tym meczu.Zakład zagrany za 5 funtów.
W 92 minucie bet365 oferowali mi jeszcze wypłatę 5,78 funta(zakład na ten czas był przegrany) gdzie nigdy nie oferują wypłacania pieniędzy kiedy leci już dodatkowy czas....
Potraktowałem to jako zachętę z ich strony i oczywiście nie wypłacałem pieniędzy...po chwili padł gol na 1-1
Atletico się trochę pokładało, w tym trochę przedłużali czasu, może na 5 min tego nie było, ale sędzia się na pewno obroni bo Holender jest bardzo skrupulatny. Co do cashback na bet to nawet nie wiedziałem, że w ogóle istnieje. Generalnie wyczuwam u Ciebie subtelną aluzję o jakiejś spiskowej teorii. Absolutnie się z tym nie zgadzam, można kwestionować te 5 min, co zresztą chyba Simeone uczynił wielokrotnie, ale nie ma żadnego spisku UEFA. Po prostu Real od 60 min przypuścił zmasowany atak i dopiero złamali obronę Atletico w czasie doliczonym. Mieli sporo szczęścia.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Nie czepiałbym się ale zakład na posiadanie należy do moich ulubionych choć rzadko jest w ofercie, sam to pograłem na under 59,5 i weszło, po 90-minutach było 59-41. Po dogrywce 60-40. Liczy się czas regulaminowy i w podanym buku przez Ciebie. Jeśli tak wprowadzasz ludzi w błąd, rozliczasz błędnie swoje zakłady nabijając reputacje, bez komentarza.
Jesli nie chcesz sie czepiac, to sie nie czepiaj, mam zaklad rozliczony na plus w triobecie, tak wiec nie wiem skad te brednie z twojej strony
triobet uwzglednia dogrywke, to tak dla Twojej wiadomosci na przyszlosc
Nastepnym razem dobrze wglab sie w regulamin zanim zaczniesz kogos publicznie oskarzac na forum
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Jak można kwestionować doliczony czas? Wykorzystane 6 zmian + pod koniec meczu ciągłe przeciąganie czasu przez Atletico. Nie wspomnę o Gabim, który został lekko doknięty a zwijał się chyba przez 30 sek, z twarzą wtuloną w trawę i nie reagował na sędziego. Nie wiem kogo on chciał oszukać, bo sędzia raczej nie potraktował go poważnie. Przeciągali, aż się doczekali.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Każda zmiana to podobno 30 sekund , pierwsza zmiana była w pierwszej połowie a kolejne 5 zmian było w drugiej połowie więc za zmiany doliczony czas powinien wynieść 2 i pół minuty. Ok Atletico przeciągało ale jak miarodajnie można obliczyć dodany czas gry do tego jak Atletico przeciągało grę ? Czemu dał 5 minut a nie np 6 ?
Śmiem twierdzić że jakby Real nie strzelił gola w 93 minucie to z tych doliczonych pięciu minut zrobiło by się 6-7 ????
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
triobet uwzglednia dogrywke, to tak dla Twojej wiadomosci na przyszlosc
Nie wyczytałem, że uwzględnia dogrywkę...Skoro masz na plus to zwracam honor i proszę o usunięcie przez moderatora mojego komentarza do Twojego zakładu. Gratuluje i przepraszam.
 
k4ro_ 22

k4ro_

Użytkownik
Wanderlei, a ile według ciebie powinien doliczyć, pewnie 3min ? Czyli było 30 sekund przerw nie licząc zmian ? Obejrzyj jeszcze raz drugą połowę ze stoperem w ręku i to policz. Sam Gabi dłużej &quot;dochodził&quot; do siebie, a ile minęło zanim utykając zszedł, oczywiście możliwie najdłuższą drogą, ciężko ranny Filipe Luis ? Atletico przedłużało przy każdej możliwej okazji i jestem pewny, że uzbierało by się tego na dwie i pół minuty czyli 5min doliczając zmiany.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
...
Atletico Madryt @ 4.120 Pinnacle (5/10) ⛔
Atletico Madryt wygra do zera @ 7.890 Pinnacle (2/10) ⛔
Dokładny wynik 0:1 @ 12.270 Pinnacle (1/10) ⛔
Tak blisko wygrania trzech zakładów, po takich kursach, nie byłem jeszcze nigdy. Zacząłem liczyć wygrane pieniądze w 90 minucie i stało się to co się stało... Po golu Ramosa i gwizdku sędziego zagrałem od razu, odnosząc się do tych samych stawek, że Real wygra w dogrywce (nie będzie rzutów karnych) po 2.060 (8/10) i nawet wyszło na minimalny plusik, ale niesmak pozostał ????
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
bez jaj... spodziewałem się doliczenia 5-6 min przez to ciągłe i maksymalne przedłużanie gry
przez Atleti, wykorzystywali na to dosłownie każdą możliwość, plus zmiany, plus skurcze łapiące zawodników obu zespołów. Kładli się, rozciągali mięśnie, to zajęło także trochę czasu, nie jestem pewien, ale takie przerwy też zapewne nie zostały przeoczone przez skrupulatnego sędziego, zresztą dobrze ????
kompletnie nie widzę tu złośliwości sędziego, spisku czy przesady.
jak byłem nastolatkiem to pamiętam bardzo dobrze mecz mundialu w USA w &#39;94, rozgrywki grupowe, mecz Boliwia - Korea. Pamiętam po nagłówku z wyborczej, bo zbierałem artykuły piłkarskie. Nagłówek krzyczał: &quot;Zerowe 104 min.!&quot; Sędzia przedłużył mecz grupowy o 14 minut (bodaj o 6 i 8 min. każdą połowę ???? ). Wtedy takie sytuacje się prawie nie zdarzały.
pzdr.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Real miał więcej szczęscia mogli oni ten mecz przegrać ale zmęczenie ze strony Atletico dało siwe znaki temu zespołowi w dogrywce do tego dodam że wygrał zespół który miał więcej szczęscia w tym finale gdyby sędzia doliczył o dwie minuty mniej z pewnością to Atletico cieszyło by się z wygranej tak jednak się nie stało ,Real przeszedł do histori i po 12 latach nie bytu w końcu wygrał LM&gt;
 
k4ro_ 22

k4ro_

Użytkownik
Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam !! gdyby sędzia doliczył 2 minuty mniej... Ale jak mógł doliczyć 2 minuty mniej ?! Jakim głąbem trzeba być żeby pieprzyć takie farmazony, za same rozciąganie mięśni pod koniec powinno być 3 minuty(bo oczywiście 2.30min jest ze zmian). A co z leżeniem na glebie Gabiego czy Filipe Luisa i przedłużanie przy każdej możliwej okazji ?! Potem taki osioł pieprzy że wygrał zespół który miał więcej szczęścia, a jego szczęście polegało na tym że sędzia nie doliczył 3minut co byłoby ku*** skandalem, tylko 5 !!! Natomiast w tej bramce którą zdobyło Atletico to już wiadomo, o szczęściu mowy nie ma... i gdyby po tej bramce Atletico dociągnęło ten wynik do końca zamurowując własną bramkę to oczywiście nie byłoby w tym zwycięstwie krzty szczęścia i wygrał by w pełni zasłużenie zespół lepszy.... Co za kretynem trzeba być żeby pieprzyć coś takiego. To chyba właśnie tacy idioci głosowali wczoraj po raz kolejny na tuska ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom