>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Finał Ligi Mistrzów: Real Madryt vs. Atletico Madryt 24.05.2014

Status
Zamknięty.
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Idzie masówka na Real, a ja swoje wiem i w finale LM nie ma drużyny lepszej/gorszej szanse są 50/50 i zadecyduje dyspozycja dnia. Jeżeli buce dają 4.25 w Betclic na zwycięstwo Atletico to ja to pobieram, bo wole zaryzykować mniej niż postawić grubo na Real i potem się denerwować....
Często tak jest że LM wygrywają nie faworyci, dla przykładu Chelsea w sezonie 2011/2012 wtedy po kursie 4.50
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Wielki finał, jednocześnie derby Madrytu. Kursy wyraźnie wskazują faworyta tego meczu. Real jest faworytem ale ile razy już się zdarzało, że faworyt przegrywał, zwłaszcza w finale, gdzie grają ten jeden jedyny mecz. Bayern przegrywający po karnych z Chelsea (kursy 1x2: 1.67 4.50 4.50) czy Milan przegrywający z Liverpoolem w 2005 (2.10 3.00 3.75). Na 10 takich meczy, jaki odbędzie się jutro, pewnie Real wygrałby z 5, padłyby ze 3 remisy i z 2 razy wygrałoby Atletico. Spróbuję więc coś pograć w stronę drużyny Diego Simeone. U królewskich zabraknie na pewno Alonso (kartki), w Atletico raczej nie zagra Diego Costa. Moim zdaniem poważniejsze osłabienie jest po stronie drużyny Ancelottiego. Alonso to centrum zespołu i ciężko będzie go zastąpić w rozbijaniu ataków, rozgrywaniu czy też zabójczych dośrodkowaniach z rzutów wolnych. Illaramendi moim zdaniem tego zadania nie wykona. Costa z kolei, można powiedzieć, że nie grał w spotkaniu z Barceloną (zszedł w 16 minucie). Jego braku jednak nie było zupełnie widać i Atletico osiągnęło korzystny wynik. O atutach obu drużyn nie muszę się chyba rozpisywać, bo napisano już bardzo dużo i ponowne wymienianie zalet każdej z drużyn nie ma sensu.
Atletico Madryt @ 4.120 Pinnacle (5/10) ⛔
Atletico Madryt wygra do zera @ 7.890 Pinnacle (2/10) ⛔
Dokładny wynik 0:1 @ 12.270 Pinnacle (1/10) ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja swoje spostrzeżenia napisałem już na poprzedniej stronie, że w typie na Atletico Madryt jest value i kurs mocno przesadzony.
Odnośnie dyskusji, że finały rządzą się swoimi prawami i Wasze wspomnienia lata wstecz ;)... A ja bym chciał przypomnieć tylko ostatni finał Ligi Europejskiej gdzie bardzo duża część osób była za Benficą. Każdy wie jak to się skończyło i kto wygrał Puchar Ligi Europejskiej.
Atletico Madryt wygrało La Ligę, zremisowali na Camp Nou z Barceloną która grała praktycznie o cały sezon. Większość meczu nie grał Turan ani Diego Costa, a to i tak nie przeszkodziło im momentami 10 minut zamknąć Blaugrany na ich własnej połowie.
Real Madryt mocno sfrajerzył końcówkę sezonu w La Lidze, a gwiazdki Realu mogą mieć to w głowie &quot;wielkich przegranych&quot;. Atletico Madryt może pójść za ciosem, prawdopodobnie wierzą teraz w siebie jeszcze bardziej niż przed meczem na Camp Nou. Na pewno serce, duch walki, ambicje są po stronie biało-czerwonej części Madrytu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 20

artonq

Użytkownik
Pamiętacie jak BVB grało w sezonie 2012/2013 ? wygrywali wszystko. Pokonywało Bayern w lidze. Pokonanie Realu u siebie (4 gole lewego). Przyszedł finał z Bayernem i jak sie skonczyło ? wszyscy pamiętamy. Nie zawsze rewelacje wygrywają. Wygrana w Lidze mistrzów to troszke wiecej niż tylko puchar.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Pamiętacie jak BVB grało w sezonie 2012/2013 ? wygrywali wszystko. Pokonywało Bayern w lidze. Pokonanie Realu u siebie (4 gole lewego). Przyszedł finał z Bayernem i jak sie skonczyło ? wszyscy pamiętamy. Nie zawsze rewelacje wygrywają. Wygrana w Lidze mistrzów to troszke wiecej niż tylko puchar.
Takie porównanie jest nie na miejscu. BVB było mistrzem dwa lata z rzędu a Atletico jest w innej sytuacji. Przerwało hegemonię Barcelony i Realu, poza tym nakładają się inne czynniki m.in. w kolejnym sezonie ten zespół może być mocno przebudowany tyle się słyszy jakiś plotek odnośnie transferów czołowych graczy madryckiej ekipy. Wynik jest prosty są w gazie, a jak odchodzić to w glorii zwycięzców. Poza tym zawodnicy Atletico mają to czego nie mają grajki Realu czyli po stracie gola mecz trwa dalej, nie wpadają w panikę - grają mądrze wiedząc, że mecz trwa 90 minut. Natomiast Real tracąc bramkę ewidentnie pokazuje braki w psychice, ponieważ stracony gol uznawany jest jako porażka w całym meczu. Może się zepną ale nie gra Alonso, Illaramendi to najsłabsze ogniowo całego składu może zagra Khedira ale nie wiadomo jaka jest jego dyspozycja.
 
k4ro_ 22

k4ro_

Użytkownik
Co za pieprzenie o szopenie się w tym temacie zrobiło, &quot;gwiazdki&quot; Realu mają w głowach sfrajerzoną końcówkę sezonu, więc pewnie ustaną ze zwieszonymi głowami i będą rozpamiętywać stracone mistrzostwo kraju ... Remis na Camp Nou ? Co z tego ? Bo Barca miała szanse na mistrza ? Miała również szanse na Lige Mistrzów, i co ? Też był remis... Atletico po prostu umie grać z Barceloną i tyle, więc ja tym remisem na Camp Nou bym się zbytnio nie podniecał, przecież na 6 meczy w tym sezonie Barca nie wygrała ani razu, to chyba o czymś świadczy ? Choć faktem jest, że przy obecnych kursach nie bardzo opłaca się grać na Real, być może sam zagram za drobne na Atletico, ale co po niektórych argumentów to nie powstydziłby się wróżbita Maciej.
 
H 187

h778

Użytkownik
Pamiętacie jak BVB grało w sezonie 2012/2013 ? wygrywali wszystko. Pokonywało Bayern w lidze. Pokonanie Realu u siebie (4 gole lewego). Przyszedł finał z Bayernem i jak sie skonczyło ? wszyscy pamiętamy. Nie zawsze rewelacje wygrywają. Wygrana w Lidze mistrzów to troszke wiecej niż tylko puchar.
Co? ???? Przypominam, że sezon 2012/13 Dortmund skończył 25 punktów za Bayernem, a w beżpośrednich meczach było dwa razy 1:1. Rzeczywiście, to analogiczna sytuacja do Atletico.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 10

tevezz

Użytkownik
Uważam, że wszelkie przepychanki słowne nie mają tutaj sensu, aczkolwiek taki urok forum. Szanse są 50/50 i to nie ulega wątpliwości, nie ma co rozpamiętywać końcówek sezonu, poprzednich meczów, historii ani statystyk, tu decyduje jeden mecz, dyspozycja dnia, indywidualne umiejętności i błędy.

Ja osobiście gram grubo na Real, ponieważ uważam, że nie wypuszczą takiej okazji na wymarzony puchar tym bardziej w meczu z odwiecznym rywalem. Aczkolwiek jest to moje odczucie i nikogo nie namawiam do typowania.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Pamiętacie jak BVB grało w sezonie 2012/2013 ? wygrywali wszystko. Pokonywało Bayern w lidze. Pokonanie Realu u siebie (4 gole lewego). Przyszedł finał z Bayernem i jak sie skonczyło ? wszyscy pamiętamy. Nie zawsze rewelacje wygrywają. Wygrana w Lidze mistrzów to troszke wiecej niż tylko puchar.
nie mogłem na coś takiego nie zareagować. Oglądałeś w ogóle ten finał? rzut karny dla Borussi to najmniejszy wymiar kary jaki spotkał Bayern bo tamto wejście Dantego w Reusa to powinna być czerwona kartka od razu, i wiem wiem to finał, nie chciał psuć widowiska. Jednak pamięta się takie rzeczy jak Van Persie dostaje drugą żółtą z Barceloną parę lat temu za kopnięcie piłki po czasie. Bayern strzelił gola w ostatnich minutach tamtego finału, tak że nie wiadomo jak ten Bayern nie pozamiatał Borussi.
 
miku 21

miku

Użytkownik
Moim zdaniem to nie jest mecz do typowania. Spokojnie obejrzeć go przed Tv i cieszyć się widowiskiem, ale mam też tylko taka jedną myśl przewodnią w głowie i się nią z wami podzielę. Real jak wyjdzie taki napakowany myślą, że jest ogromna szansa na 10 trofeum, że ten puchar jest ich, to najzwyczajniej w świecie mogą &quot;spuchnąć&quot;. No i postać Ancelottiego, przecież ten koleś ma dar do przegrywania wszystkiego na ostatniej prostej. Pamiętny finisz Juventusu jak przegrywają tytuł, to co się stało w Turcji 2005r ( finał z Liverpoolem), a już o katastrofie na El Riazor z Deportivo nie wspomnę, a w sumie nawet Real przegrał tytuł na ostatniej prostej, bo przeciez wystarczyło wygrać z Valladolid i Celtą... Jak macie coś grać to szukajcie czegoś w zawodnikach, golach, kartkach, a jak tak uparcie szukacie czegoś na zespół to pograjcie, że Atletico wygra trofeum, chociaż ono też ma swoje problemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
To i ja coś dopiszę od siebie.

W mojej ocenie, możemy być świadkami niestety nudnawego meczu. Atletico to drużyna mega zdyscyplinowana taktycznie z poukładaną jak mało która dryżuna na świecie obroną. Simeone nie będzie ryzykował taktyki polegajacej na otwartej grze, bo Real ich zje kontrami. Będzie więc wzmocniona obrona, przekazanie piłku do Realu i czekanie na stały frament gry, bo kontry Atletico chociaż są niezłe, to nie zabójcze. Real Ancelottiego dlatego dotarł tak daleko w tym sezonie, bo nie dość, że ma CR7 to jeszcze w końcu jako drużyna zaczął słuchać trenera. Ancelotti zostawił to co najlepsze od Mourihnio czyli kontrę, i dodał elementy catenaccio, co wypaliło i dało wymarzony efekt. Decima jest blisko i zawodnicy Realu tego nie wypuszczą, ja gram na Real.
Oczywiście wielka niewiadoma to zdrowie asów drużyn, czyli CR7, Bale&#39;a, Benzemy, Diego Costy czy Ardy - Real ma szerszą ławę. Atletico może tu mieć problemy. Motywacja ?? Argument, że Atletico już zrobiło swoje, do mnie nie trafia - to może być ich najlepszy sezon w historii i na pewno się nie położą. Problem Realu ?? Brak Alonso - facet jest niesamowity i Real raczej przegra środek pola, no ale ma dwie lokomotywy po bokach, więc tu się wszystko równoważy.

Moje typy na mecz:

Real win - 2,15 w Bet 365 ⛔
under 2,5 - 1,72 w Betfair ✅
BTS - nie 1,88 w Milenium ⛔
 
adi26 20

adi26

Użytkownik
witam widzę tu sporo typów w dwie strony ale nie widze by ktoś stawiał na remis który jest możliwy przy tak dużej stawce proste poczatek bedzie na pewno spokojny jeśli nikt nie strzeli to raczej skończy sie 0-0 jeśli ktoś strzeli to mecz sie otworzy i nie skończy się 1-0 a 2-0 lub nawet 3-0 którejś z druzyny co do buków to widze że jest to do trafienia bo buki na to ze obie strzelą kurs daja 2.00 a 1.73 że nie :]
moje typy to

0-0 kurs 8.50

Atletico Madryt 2-0 kurs 19.00

Atletico Madryt 3-0 kurs 41.00

Real Madryt 2-0 kurs 9.50

Real Madryt 3-0 kurs 19.00

to kursy z william hill ja gram każdy za 10 ;)
a wieczorem zobaczymy co będzie :]
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Wiec i ja dopisze swój typ tak jak wcześniej pisałem czuje ze Real zgarnie trofeum ale kurs 1.50 na Bet365 według mnie nie do gry.Mysle ze Atletico tak łatwo sie jednak nie podda i trzeba zauważyć jak w tym sezonie przebiegała rywalizacja Atletico wygrało na Bernabeu i remis na Calderon.Moim zdaniem nie ma co za bardzo patrzeć na puchar króla i ten dwumecz gdzie Real gładko sobie poradził bo widać było ze Atletico raczej odpuscilo w tym roku.Wychodzi na to ze Realowi ciezko sie gra z ekipa Simeone.Mysle ze zobaczymy dogrywke i tam lub w rzutach karnych wyłoni sie zwycięzca LM.Mysle ze Real bedzie miał mała przewagę jednak chuligani Simeone bedą w stanie podjąć walkę i stawiam Remis 3.30 Bet365 ✅
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Real - Atletico
TYP : over 4,5 kartki
bet365 1,66

Ludzie... ja nie wierze. Dla mnie ta linia to troche jak trafienie w lotka.
Mamy finał LM, mamy przed sobą najważniejszy mecz sezonu dla Realu i Athletico i takie jaja ...!!!
Wezmy ostatni mecz o stawke w lidze. Mowie oczywiscie o meczu Barcy z Athletico.
W tamtym meczu linie 4,5 pokryła sama Barcelona, która z wielkiej 3 w Hiszpanii raczej najmniej fauluje. Dziś mamy mecz o jeszcze większą stawkę dla dwóch finalistów. Mecz, w którym dodatkowo może dojść do dogrywki, która podnosi szanse na kolejne kartki i mamy linie 4,5 kartki ...
Według mnie z temperamentami zawodników obydwu ekip ten typ jest absolutna perelka na dzisiaj.
Zgadzam sie z tymi powyzej, którzy twierdza, że szanse w meczu rozkladaja sie 50 na 50. Wedlug mnie nawet 60 do 40 dla Athletico.
Przypomnijcie sobie rewanz z Chelsea w Londynie... miało być under 1,5 gola, Chelsea miała to wygrać.. itp.
Gole dziś to loteria...tego nie da się wytypować w sposób, który popierają rzeczowe statystyki, czy argumenty.
Ja upatruję ogromne value dziś w kartkach i być może jeszcze dorzucę do tego over 5,5 rożnych Realu.
To da ciekawy kupon z kursem 3.00 !!!
Dla mnie do pogrania za większe piniądze...
WYNIK :

12 kartek....
9 roznych realu, 9 atletico.
No to musialo sie tak skonczyc;)
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Mój typ na finał:
Over 30.5 fauli - 1.55 Unibet
Jeszcze rano ten typ stał trochę wyżej. Tak czy owak według mnie to promocja dnia. Finał wyzwoli w obu ekipach dodatkową wolę walki. Nawet i jakby to nie był mecz o puchar Ligi Mistrzów, to obu madryckich ekip nie trzeba byłoby specjalnie namawiać do ostrej jazdy. Real i Atletico stworzą dobre widowisko, które obfitować będzie w przewinienia. Nie wiem jak będzie z kartkami. Z tym, jak dobrze wiecie, bywa różnie. Tak czy owak faule w liczbie 31 powinny wejść ????
 
naajlepszyy 13

naajlepszyy

Użytkownik
Sprawdzając dziś statystki, a dokładnie statystki rzutów rożnych, to po własnych przemyśleniach, liniach wystawionych przez bukmacherów oraz wyników które w owych statystykach zobaczyłem mam parę spostrzeżeń.
a) Real posiadający najlepsze skrzydła na świecie dobre kilka rożnych powinien nabić bo niewątpliwie Bale i Ronaldo na flankach mają jakieś znaczenie co do rzutów rożnych
b) Przy niekorzystnym wyniku dla któreś z drużyn (bo ciężko wyobrazić mi sobie bezbramkowy remis) Owy zespół nie mając nic do stracenia, na pewno ruszy na rywala co również może skutkować rzutami rożnymi.
c) Linia wystawiona przez bukmacherów to (moim zdaniem ZALEDWIE) 10.5. Dwa powyższe argumenty może nie powalają na łopatki ale sądzę, że coś w tym może być.
d) Aż w końcu statystka która sprowadziła mnie na Ziemie. Przecierałem oczy ze zdziwienia gdy zobaczyłem, iż w meczu pomiędzy tymi zespołami może paść zaledwie 8 kornerów.
02.03.14 Atletico 6-4 Real @ 10
11.02.14 Atletico 4-2 Real @ 8
05.02.14 Real 7-4 Atletico @ 11
28.09.13 Real 7-2 Atletico @ 9
Ja jednak zaufam przeczuciu które podpowiada mi, że paradoksalnie może być to szybki mecz. Akcja za akcje. Dlatego pobieram z chęcią linie wystawioną na 10.5. Proszę inne osoby, śledzące bardziej statystki rzutów rożnych o wypowiedzenie się w tym temacie.
Over 10.5 rzutów rożnych @ 1.72 @ Bet365
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real - Atletico
TYP : over 4,5 kartki
bet365 1,66

Ludzie... ja nie wierze. Dla mnie ta linia to troche jak trafienie w lotka.
Mamy finał LM, mamy przed sobą najważniejszy mecz sezonu dla Realu i Athletico i takie jaja ...!!!
Sam podałem już taki typ na poprzedniej stronie i mam nadzieję, że wejdzie, ale trafieniem w lotka bym tego nie nazwał bo sędziowie w tak ważnych meczach (nie wiem czy tylko ostatnio) puszczają mnóstwo brudnej gry i generalnie pozwalają grać, ale myślę, że dzisiaj to będą faule taktyczne i nie da się na to przymknąć oczu.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Real Madrid - Atletico Madrid
Real Madrid ball possession % Bet On: Over [email protected]
triobet ✅
Real gra pilke ofensywna, atak pozycyjny, Atletico natomiast lubi bardziej grac z kontry, Mecze z Realem, czy Barca zawsze ukladaly sie podobnie, Atletico ma tam zawsze procent posiadania pilki w okolicach 35-37, nie wiem dlaczego dzisiaj mialo by byc inaczej. Real zapowiada gre jak z Bayernem, Atletico odnioslo ostatnio najcenniejsze zwyciestwo z Barca przy posiadaniu 36% mysle, ze dzisiaj beda chcieli zagrac podobnie, solidna obrona na zero z tylu i gra z kontry. Real prezentuje odmienny styl gry, lubi trzymac pilke i spychac przeciwnika pod pole karne. Mysle, ze typ powinien spokojnie wejsc, Real jest taka druzyna, ze nawet po strzeleniu bramki nie cofa sie, a jesli straci jako pierwszy zaraz naskakuje na rywala by odrobic straty.
A juz tak dla zabawy typuje na dzsiaj 1:1 i Real w karnych ;)
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
No panowie, tutaj może zdarzyć się wszystko. Może być jednostronny mecz Realu, jednostronny mecz Atletico też może się zdarzyć, może być 0:0, ktoś może wygrać po karnych. Także ja dzisiaj pójdę nieco w tok bukmacherskiego myślenia Shakala i obstawiam za drobne w sportingbet:

Dzisiaj kibicuje drużynie z Madrytu;) Aby było sprawiedliwie - w pierwszej połowie Realowi, a w drugiej Atletico;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Na kartki uważałbym bo sędziuje Holender Kuipers. Jednak to derby o Ligę Mistrzów więc powinno być ostro... ja spróbuje dziś w innym kierunku.

Rzut rożny przed 8.00 minutą
1.83
Bet365
W 5 ostatnich w meczach Atl. Madryt bet ten pokryty 3 razy, w ostatnich 5 meczach Realu pokryty 5/5. Dodatkowo pobieram bet na zwycięstwo Realu - La Decima to obsesja Królewskich... szanuje Atl. Madryt jednak jakość po stronie Realu

Nole - graj bezpieczniejszy bet jeżeli chodzi Ci o kartki
powyżej 5 kartek
1.825
Bet365
Opcja z azjanem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom