>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Finał: Juventus - Barcelona 06.06.2015 - BERLIN

Status
Zamknięty.
K 3

klaudpatr

Użytkownik
Mam takie pytanie , na bet365 jest oferta strzelec bramki kiedykolwiek Leo Messi po kursie 2. Czy stawiając ten typ jest wliczona dogrywka ? Myślę że 90 minut Barcelonie starczy żeby wygrać mecz i sięgnąć po potrójną koronę jak w roku 2006 : ) Pytam asekuracyjnie .
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik

Messi powyżej 1.5 celnego strzału w meczu @ 1,43 Kliknij, aby zobaczyć stawkę.
Tyle pięknych i poetyckich słów na temat tego meczu już zostało rzucone, że dodawanie czegokolwiek może tylko zawalić sprawę. Jeśli chcecie zarobić na tym meczu, po prostu zagrajcie ten zakład a potem delektujcie się przedstawieniem. Zakład na liczbę celnych strzałów zawodnika to zawsze coś, co przykuwa uwagę wielu typerów. Jednak gry na ten zakład nie utożsamiałbym z typowaniem piłkarza, który skradnie show tego wieczora. Równie dobrze Messi może być niemrawy i zupełnie nieprzekonujący, ale dwa strzały oddać. Zresztą - czy ktoś wyobraża sobie w ogóle wyobraża niepowodzenie tego zakładu? O ile 1,90 na gola reprezentanta Argentyny to żadna okazja, o tyle nie zagranie powyższego zakładu to po prostu grzech. Statystyk przywoływać nie mam zamiaru, bo Barcelona w tym sezonie z rywalem pokroju Juve nie grała. Uderzenia celne w Gran Derbi? To też nie jest miarodajne. Na koniec tego krótkiego wpisu zaryzykuję tylko stwierdzenie takie: tylko kontuzja Messiego może sprawić, że ten zakład nie wejdzie.
Let the show begin...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Javier Mascherano ŻK @ 2.90
Dla mnie pewniak do żółtka dziś, Javier gra twardo, nie odpuszcza. Dzisiaj będzie podobnie. Zwłaszcza że według mnie Barcelona będzie w tym meczu prowadzić, i w pewnym momencie to Juventus przejmie inicjatywe. A wtedy faulowac cześciej będą gracze Barcelony.
Też bym się przychylał do tego typu. Mascherano mimo gry na obronie ma nawyki defensywnego pomocnika i lubi czasem pójść na raz. Nie zawsze mu się to udaje ale oddać mu trzeba że potrafi zatrzymać atak rywali choć czasem przypłaci to żółtą kartką.
Dziś sędziuje Turek Cakir, więc raczej mecz będzie pod kontrolą arbitra. Od początku powinien trzymać obie ekipy twardą ręką bo sypać kartkami potrafi.
Oczywiście Barca jest faworytem i tu chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości. Juventus swojej okazji musi szukać w solidnej obronie i pojedynczych atakach. Pół składu to Włosi, więc jak nikt potrafią utrudniać i uprzykrzać grę, wybijać z rytmu. Idąc tym tropem szukam okazji zarobku na kartkach.
Andrea Barzagli dostanie żółtą kartkę: TAK 4,00 Betsson ⛔
Brak Chielliniego więc Barzagli to chyba naturalna podmianka. Mimo problemów ze zdrowiem w ostatnim czasie, dziś jest podobno gotowy do gry. Jeśli zagra od początku Ogbonna to też nie ma lipy bo drobnym druczkiem przy typie jest: Gracz musi zacząć mecz aby zakład był ważny, więc powinien być zwrot.
Czemu dostanie kartkę? Bonucci bardziej solidny, Barzagli jednak miał te problemy mięśniowe więc Suarez pewnie będzie bliżej niego biegał. Jak dla mnie kurs zbyt wysoki jak na obrońcę i chętnie pogram. Ciasno może być na wysokości pola karnego i chwila zawahania może się skończyć kartką.
Neymar dostanie żółtą kartkę: TAK 5,50 Betsson ⛔ gol był, koszulkę zdjął ale żółtej nie dostał ????
To mi od dawna po głowie chodziło. Neymar niby taki czarodziej ale jak ktoś na niego zapoluje to ciśnienie mu skacze i szuka rewanżu. Tak było chociażby w finale pucharu z Bilbao. Został sponiewierany i od razu mu się włączył autopilot &quot;szukam sprawiedliwości&quot;. Niecałe pół minuty później wracał na swoją pozycję z żółtą kartką na koncie. Nie wydaje mi się, żeby dziś dostał więcej miejsca do gry, więc i jakieś pojedynki, niekoniecznie sportowe, muszą się trafić.
Inną przesłanką do grania na Neymara jest fakt, iż w końcówkach meczu bardzo dobrze potrafi wyjść na kontrę. Jeśli Juve będzie miało niekorzystny wynik to w końcówce pewnie przycisną. Tu się otwiera pole dla Brazylijczyka. A taki gol wieńczący dzieło w znakomitej większości przypadków kończy się żółtą kartką za zdjęcie koszulki itp. Nie wydaje mi się, żeby Neymar w takiej sytuacji miał się hamować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Grzybu dobrze prawi, Barca jest w świetnej formie, Messi to człowiek z innej planety, może w każdej minucie, sekundzie meczu wkręcić wieżowców z Juve w ziemię i zdobyć bramkę, on w każdej minucie może swoim geniuszem przesądzić o losach meczu. Neymar czy Suarez też są to w stanie zrobić.

Konar25, ma jakiś problem z Barcą najwyraźniej, bowiem przypominam sobie jego wypowiedzi z meczów z City, PSG gdzie Barca pokazywała rywalom miejsce w szeregu, a kolega grał zawsze jakieś dodatnie handicapy, już pomijam jak się to zazwyczaj kończyło.

Przede wszystkim opierajmy się na faktach. Barca dzisiaj przejmie środek pola, będzie tam panowała pełna dominacja a piłka będzie chodzić jak po sznurku. Powiedzcie mi kto ma im w tym przeszkodzić? Pirlo? Nie umniejszam jego umiejętności ale facet może zdobyć się na strzał z rzutu wolnego, bo ma świetnie ułożoną stopę ale żeby biegać non stop za piłką?

Ale Barca również potrafi szybko przejść z obron do ataku? Czy ktoś widzi jakie piły dogrywa Messi partnerom? Neymar i Suarez dostają piłki w języku piłkarskim tzw masełko, tylko dołożyć nogę i jest bramka.

Oczywiście trudno będzie ugryźć Juve, bo pewnie Włosi zagrają mega defensywnie ale będą musieli choć starać się grać w piłkę a nie tylko się bronić.

Dlatego widzę to tak, Barca może mieć problemy w 1 połowie, jakieś indywidualne błędy z jednej czy drugiej strony mogą wpłynąć na wynik spotkania. Dlatego przewiduję remis do połowy, jednak jestem świadomy mocy Barcelony w przodzie i faktu, że bramka może paść w najmniej spodziewanym momencie.

Inna sprawa, Juve należy się szacunek, są hegemonem w swojej lidzie i doszli do finału ale z przeciwnikiem w takiej formie, jeszcze się nie spotkali. Bądźmy szczerzy, Barca mająca po swojej stronie takie indywidualności wygra ten mecz.

Jest to finał Ligi Mistrzów, 1 mecz a więc dla mnie dogrywka również jest możliwa, wiele scenariuszy. Jednak skłaniam się ku przewidywaniom bumkacherów, którzy dużo większe szanse dają ekipie hiszpańskiej, nie bez powodu.

Jakoś ten mecz przypomina mi niejako pojedynek Hiszpanów z Włochami z euro 2012, pamiętny finał zakończony wynikiem 4:0. Zawodnicy są o 3 lata starsi, ale wtedy Hiszpanie znaleźli sposób na włoski styl gry.
Jakie można zauważyć podobieństwa, na obronie zagrają Bonucci Barzagli oraz Buffon na bramce, oczywiście 3 lata starsi. W środku pola Pirlo i Marchisio, lepsza będzie ofensywa.
A jak zagra Barca? Ze świetnym trio, które pewnie byłoby lepsze od ofensywy Hiszpani.

Oczywiście to uproszczenie co wyżej napisałem ale zmierzam do tego, że w tym jednym meczu nie wystarczy się bronić i przy mega szczęsciu dostać karnego czy strzelić gola z kontry - taki scenariusz jest możliwy. W normalnych okolicznościach wygrywa zespół lepszy i tak dzisiaj będzie. Barcelona zdobędzie LM&gt;

Barcelona @ 1,61
Tak sie składa ze przegralem na poczatku sezonu na Barcelonie w dalszej fazie od PSG rewanżu wszystko wygrałem a tego troche było wliczając z Deportivo lub remis w ostatniej kolejce na Camp Nou także pokaz wszystkim jak to sie kończyło wyciągnij na wierzch i sam zobacz ze jest ✅ zamiast pisac farmazon w stylu tak to sie zazwyczaj kończyło.

Opierajmy sie na faktach Barca przejmie środek pola a jako tego ktory ma im przeszkadzać wskazujesz Pirlo a dlaczego do cholery nie Vidala czy Pogbe???

Na tym forum to kazdy sobie ładnie podkoloryzuje zeby tylko Barca była atrakcyjna po 1.60.Przywolywanie 4:0 Hiszpanii z Włochami???

Absurd!!!!
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Chciałbym się z Wami podzielić jak według mnie będzie dzisiaj wyglądał finał Ligi Mistrzów. Na wstępie zaznaczę że jestem kibicem Barcelony od przeszło 15 lat i uwielbiam ten klub ale potrafię podejść do ich meczu z obiektywizmem. Gorzej jest po pierwszym gwizdku :p. Także, proszę o nie napinanie się, szczególnie kibiców Barcelony bo nie wszystko musi się im w moim tekście spodobać.

Zastanawiałem się jak będzie wyglądać początek meczu. Co bym zrobił gdybym był Allegrim? Hmm zrobiłby to czego Barcelona nie lubi, czyli pressing, coś jak w pierwszym meczu z Realem. Ładnie tam pracował szczególnie Tevez, nie odstawiał nogi i wydaje mi się że może jako pierwszy dostać kartkę bo jest waleczny i na początku meczu będzie bardzo pobudzony. Tevez jako pierwszy dostaje kartkę @21 bet365. Istnieje 50% szansy że ten pressing będzie skuteczny, w pewnym momencie Barcelona się pogubi i straci bramkę w pierwszych 15 min. Jeżeli Włochom nic nie wyjdzie z tego pressingu to myślę że po 15 – 20 minutach odpuszczą bo nie można grać na takiej intensywności przez dłuższy czas (źle się by to skończyło w 2 połowie). A co będzie grać Barcelona? Wiadomo będzie chciała się utrzymywać jak najwięcej przy piłce, będą szukać Messiego lub prostopadłych piłek do Suareza. Messi będzie schodził do środka i wrzucał piłki za linie obrony Włochów (najczęściej do Neymara, więc over 0,5 spalonego Neymar @2,05 unibet) lub też grał kombinacyjnie z Alvesem, który będzie ostro dośrodkowywał w pole karne. Wydaje mi się, że pierwsza połowa skończy się wynikiem remisowym @2,30 bet365. Nawet gdyby Juventusowi udało się strzelić szybko gola to wtedy Barcelona byłaby w stanie do przerwy tego gola odrobić. Wiadomo jeśli Barcelona szybko strzeli gola to Juve powinno popłynąć ale wydaje mi się że nie ma takiej opcji. Juventus to solidna firma i na pewno pierwsze co to nie będzie chciała stracić gola. Myślę, że w pierwszej połowie maksymalnie będzie tylko jedna kartka więc under 1,5 kartki w pierwszej połowie @1,64 bah.
Jeżeli chodzi o 2 połowę to na pewno warto będzie łapać kartki na live. Jeżeli tylko linia będzie wynosić 3,5 @1,8 na pewno skorzystam. W drugiej połówce gra powinna się trochę zaostrzyć i zobaczymy jeszcze bardziej ofensywną grę Barcelony. Alves z Albą pewnie będą grać dość wysoko dlatego może się zdarzyć że będą zmuszeni faulować podczas któregoś z kontrataków Juventusu. Myślę że over 1,5 kartki Barcelony @1,83 bet365 jak najbardziej do gry. Mam nadzieję, że nie będziemy świadkami tylko gry aktorskiej w żadnej z drużyn. Wiadomo Barcelona lubi wymuszać na sędzi kartki poprzez otaczanie go a Włosi lubią trochę przyaktorzyć. Wydaje mi się że właśnie w 2 połowie rozstrzygnie się mecz. I tu oczywiście widzę szansę Barcelony. Juventus już nie będzie taki szczelny w obronie na pewno w końcu rozluźni szyki . Pewnie Messi będzie parę razy faulowany więc może się mu załączyć tryb Boga dryblingu tak jak w meczu z Atletico. (To na nim i na Neymarze Juve powinno z 2 kartki wyłapać)Moim zdaniem raczej mało realne bo w tamtym meczu wiedział, że może sobie na to pozwolić. Dziś będzie grał dla drużyny więc raczej obstawiam jego asystę lub podanie kluczowe. Barcelona powinna to wygrać ale na pewno nie łatwo i przyjemnie. Liczę na dobre widowisko i oczywiście kibicuje Blaugranie.

Tevez jako pierwszy dostaje kartkę @21 bet365 0,5/10
over 0,5 spalonego Neymar @2,05 unibet 2/10
1 połowa X @2,30 bet365 3/10
under 1,5 kartki w pierwszej połowie @1,64 bah do doubla
over 1,5 kartki Barcelony @1,83 bet365 3/10
over 3,5 kartki @1,46 bah do doubla
 
kebi 259

kebi

Użytkownik
How many South American players will start the match? - Under 7.5 @ 1.33 ✅ ✅ Przewidywane składy się sprawdziły :grin:
Betsafe
Przewidywane składy:
Juventus (4-3-1-2): Buffon - Lichtsteiner, Bonucci, Barzagli, Evra - Pirlo, Marchisio, Pogba - Vidal - Morata, Tevez.
Barcelona (4-3-3): ter Stegen - Alves, Pique, Mascherano, Alba - Iniesta, Busquets, Rakitić - Messi, Suarez, Neymar
Barca wyjdzie Once de Gala mając w składzie 5 graczy rodem z Ameryki Płd (Mascherano, Alves i MSN). Kto mógłby ewentualnie zagrać? Bravo w Champions nie występuje; Adriano jedynie jako zmiennik dla Alvesa bądź Alby (choć w tym wypadku możliwe, że zamiast niego zagrałby Mathieu); Douglas? bądźmy poważni; Rafinha w hierarchii nawet za Xavim.
Juve z Vidalem i Tevezem. Brak Chielliniego oznacza najprawdopodobniej grę Barzagliego w wyjściowej 11. Ewentualnie dostępny jest jeszcze Ogbonna. Nie są to jednak zawodnicy z Płd. Ameryki. Pereyra może wejdzie z ławki, ale jego występ od początku byłby ogromną niespodzianką.
Wychodzi nam 7 zawodników, a każdy inny scenariusz byłby sporą niespodzianką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Juventus vs. FC Barcelona o2.5, 1.96 Pinn 2/10 ✅ 1:3
Wielki finał przed nami. Dwie drużyny, które zaprezentowały się najróniej w tej edycji Ligi Mistrzów. Skazywany na porażkę Juventus podejmie rywalizację z Barceloną. Stara Dama ma jednak potencjał, który może wykorzystać. Tevez to marka sama w sobie i jeśli otrzyma dobre podanie nie powinien mieć kłopotu z wykorzystaniem akcji. Pogba, który ma odejść po sezonie będzie chciał się jeszcze raz pokazać z jak najlepszej strony. Ponadto nieprzewidywalni Pereyra i młody Morata, który przecież dał awans drużynie z Turynu. Zatem mają kim zaskoczyć i w moim mniemaniu będą w stanie dzisiaj ukąsić Dumę Katalonii. O mistrzach La Ligi już chyba wszystko dostało napisane. Brak Chielliniego powinien obfitować w bramki najlepszego Trio w Europie. Mimo to, nie skazuję tutaj Juve, które ma swoje armaty. Stąd mam nadzieję na świetne widowisko, w którym padnie spora liczba bramek.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Przede wszystkim opierajmy się na faktach. Barca dzisiaj przejmie środek pola, będzie tam panowała pełna dominacja a piłka będzie chodzić jak po sznurku. Powiedzcie mi kto ma im w tym przeszkodzić? Pirlo? Nie umniejszam jego umiejętności ale facet może zdobyć się na strzał z rzutu wolnego, bo ma świetnie ułożoną stopę ale żeby biegać non stop za piłką?
No właśnie fakty, Pirlo wbrew pozorom jest zawodnikiem którym w praktycznie każdym meczu ma najwięcej przebiegniętych kilometrów. Dodatkowo jest Vidal i przede wszystkim Marchisio który non stop zasuwa od jednego pola karnego do drugiego. Na Lichtsteinera mówi sie &quot;Szwajcarski Ekspress&quot; chyba wiadomo czemu..
Jeśli dzisiaj zagra Barzagli za Chielliniego to strato Giorgio nie jest wcale taka wielka bo osobiście uważam że Barzagli to obrońca absolutnie kompletny z tym że miał sporą przerwę w tym sezonie.
O ile wszyscy piszą o indywidualnościach Barcelony to w Juventusie przecież też jest Pogba i Pirlo. Czasem zdarzają im sie mecze w których są nieobecni ale jak mają swój dzień to mogą odwrócić losy meczu.
Poza tym szukając gdzieś jeszcze szans Juve to na pewno górne piłki. Jest wielu zawodników świetnie grających głową a Włosi jak to Włosi mają taktycznie świetnie rozpisane wszystkie stałe fragmenty gry. Poza tym Juventus gra bardzo mądrą piłkę, tak jak napisał Szkarłatny dzisiaj pewnie wyjdą niewygodnym dla Barcelony wysokim presingiem. Kiedy z Realem przegrywali na Bernabeu i byli poza finałem to nie rzucili się do hura ataku tylko konsekwentnie grali swoje.
Najsłabszy punkt Juventusu to boki bo nie ma w drużynie klasycznych skrzydłowych. Evra który bardzo fajnie się wpasował w drużynę i Lichtsteiner to jednak ofensywnie grający boczni obrońcy.
Moje pierwsze skojarzenie to też było że ten mecz może przypominać pojedynek Hiszpanów z Włochami z euro2012. W końcu reprezentacje opierają sie na zawodnikach z tych klubów a schemat gry podobny. W finale Hiszpanie gładko wygrali 4-0, ale wtedy dobrze im sie mecz zaczął, szybko strzelili zaś Włosi byli zmęczeni potwornie turniejem. Nie zapominajmy że w pierwszym meczu tego samego euro w Gdańsku również Włosi zagrali z Hiszpanami i wtedy Włosi prowadzili i tylko zremisowali 1-1 ale potrafili zneutralizować wszystkie atuty Hiszpanów.
Oczywiście to wszystko jest moze mało obiektywne ale sam jestem kibicem Juventusu od prawie 20 lat od sezonu kiedy ekipa Lippiego ograła Ajax w finale LM 96&#39; i tak zostało nieważne czy kupują czy sprzedają mecze ???? Faworytem oczywiście jest Barcelona bo to Barcelona ale to jeden mecz więc wszystko się może zdarzyć:cool:
https://www.youtube.com/watch?v=rjDYQW3YC3s
 
william-hill 27

william-hill

Użytkownik
Wiele wskazuje, że będący w znakomitej formie Lionel Messi okaże się gwiazdą spotkania w Berlinie.
William Hill przygotował następujące zakłady specjalne na mecz Juventus vs Barcelona:
  • Messi strzeli i Barcelona wygra w 90 minutach @3.00
  • Messi strzeli 2 bramki lub więcej w 90 minutach @6.00
  • Messi strzeli więcej bramek niż Juventus w 90 minutach @3.50
  • Messi strzeli w 2. połowie i Barcelona wygra w 90 minut @4.50
 
Z 8

zarny

Użytkownik
Nic innego mi nie chodzi po głowie jak zagranie Juventus z remisem. Czyste wygranie przez Barcelone wydaję mi się za łatwe. Na mesiego to wystarczą dwie mocne kosy gdzie sędzia przymknie oko i Mesi będzie sobie tylko biegał. Jeśli chodzi o włochów znają fajne sztuczki ???? I do końca wycisną przynajmniej remis.
Typ Juventus z [email protected]
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Nic innego mi nie chodzi po głowie jak zagranie Juventus z remisem. Czyste wygranie przez Barcelone wydaję mi się za łatwe. Na mesiego to wystarczą dwie mocne kosy gdzie sędzia przymknie oko i Mesi będzie sobie tylko biegał. Jeśli chodzi o włochów znają fajne sztuczki ???? I do końca wycisną przynajmniej remis.
Typ Juventus z [email protected]
Takich bzdur to ja naprawdę dawno nie czytałem;)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Moim zdaniem to kursy na ten mecz wystawili jacyś ludzie niepełnosprawni umysłowo.Juz nie bede przytaczał i próbował ludzi namówić zeby grali w kierunku Juventusu bo kazdy kto sie na Barce napalił wymyśli 1000 głupich argumentów a i tak skończy sie ze Messi ze Bayern itd.itp.
Szkoda tylko ze Juventus to drużyna ktora broni całym teamem czuje ze Messi to dzisiaj bedzie zupełnie niewidoczny.
Jeszcze co do tych kursów to kursy sa takie same jak w meczu Sevilli-Dnipro co moim zdaniem jest niedorzeczne bo miedzy rywalami Ligi Europy była większa różnica niż tutaj.
Moim zdaniem Barcelona o ile wygra w 90 minutach to nie wiecej jak 1 bramka wiec gram grubo to:
Juventus+1 1.91 Unibet ⛔
 
kfiati 15

kfiati

Użytkownik
Jak dla mnie to barcelona w obecnej formie nie ma sobie równych. Fakt faktem, juve gra super. Ale to nie wystarczy. Z kim oni grali?? Dortmund? W tym roku gral piach jakich malo (jak na ich mozliwosci), monaco? ( ledwo ledwo, szalu nie bylo, dupy nie urywalo) no i wreszcie mecz z realem ktorego nie wygrali, tylko real go przegral. Nieskutecznosc realu pomogla juve. Gwarantuje ze barca nie bedzie miala problemu takiego jak real. Barca pokonala city(mistrz angli tamtwgo sezonu) psg(mistrz francji) bayern (mistrz niemiec) 2 mecz po 1 polowie odpuscili. Widac to bylo golym okiem. Teraz czas na mistrza wloch. Kurs 1.61 to cud miod. Nie czaje ludzi co pisza ze kurs za niski... Wprost proporcjonalny do formy barcy i juve. Nie ma co sie oszukiwac ani sugerowac dwu meczem z realem, bo raz to sie udalo i nie uda drugi raz. Co za duzo to nie zdrowo. Zreszta, real mial sporo problemow i dalej je ma. Nie podoba mi sie to co sie w nim dzieje. Osobiscie chcialbym zeby mecz byl rowny, chce obejrzec ciekawy mecz, ale obawiam sie tu sporej dominacji barcy. Ta barca jest swieza, gra mistrzostwo jakiego dawno nie widzialem, graja pieknie z kontry. To nie tylko juve bedzie tu kontrowal. Nie jestem fanem zadnej druzyny, czy realu, czy barcy, juve, chelsea itp, itd... Po prostu fakty i tyle. Kurs na barce jest super, polecam.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeszcze co do tych kursów to kursy sa takie same jak w meczu Sevilli-Dnipro co moim zdaniem jest niedorzeczne bo miedzy rywalami Ligi Europy była większa różnica niż tutaj.
Na Sevillę były trochę niższe (awans 1,25), a tu na Barcelonę było na awans 1,35.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja rozumiem ze Barca gra niezły sezon ale zeby pisac ze nikt nie jest im równy?
Gdyby tak było nie męczyli by sie do końca w PD
Nie męczyli by sie z Bayernem na którym mieli brać wielki rewanż.Koniec końców rozbili ich na Camp Nou ale ja sie spodziewałem czegoś takiego jak Bayern im zrobił za Juppa.W rewanżu przegrali niby mecz o nic no ale...
City i PSG to wyglądały jak komedie nie druzyny.Barca do tego poziomu wygladała swietnie ale co bedzie gdy przyjdzie im zagrać z lepsza drużyna? Bo Juventus nie jest słabszy od tych drużyn ba oni potrafia duzo lepiej bronić niż Ci wielcy mistrzowie swoich krajów którzy z Barca zagrali po prostu bez jaj.
Włosi maja jaja.
Oczywiscie to nie jest odpowiedz na Wasz bet na Barce no ale ja nigdy nie zagrałbym na taka masówkę gdzie faworyta nie widać.
Stawiam 1:1
Adamo 80
Na zwycięstwo w regulaminowym czasie było tyle samo 1.60
Ja takie kursy jaj poniżej 1.40 to używam tylko do dodatnich handicapów nigdy na awans lub zwycięstwo.
 
G 0

garador

Użytkownik
Napiszę parę słów głównie na temat Juventusu, aby przybliżyć tego półfinalistę osobom, które nie oglądają Serie A oraz pozbyć niektórych panujących złudnych przekonań. To nie będzie pełna analiza, ale raczej spostrzeżenia.

− Oglądałem 90-95% meczy Juventusu w tym sezonie (jak i za Conte) i mogę śmiało napisać, wbrew panującej powszechnie opinii, że brak Giorgio Chielliniego może wyjść Juve na dobre. Andrea Barzagli, gdy jest w swojej normalnej dyspozycji, na pewno nie ustępuje Chielliniemu. Mimo, że to również rosły obrońca, to na pewno mniej wywrotny i mimo wszystko bardziej zwrotny co będzie ważne w spotkaniu z Barcą. Jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, gwarantuje spokój i opanowanie, grał już na tym stadionie i wygrał z reprezentacją Włoch MŚ. Poza tym nie ma na pieńku z Suarezem. Oczywiście obaj zawodnicy (Chiellini i Suarez) potwierdzają, że wszystko sobie wyjaśnili, ale w takim meczu wszystko na nowo mogłoby zaiskrzyć. Na końcu można jeszcze zaznaczyć, że zawodnicy Barcy mogą mieć złudne przekonanie, że przez tą absencję Giorgio będzie im łatwiej, tak jak wielu obstawiających myśli. Wszystko zależy od dyspozycji Andrea, ale mam nadzieję, że będzie w pełni gotowy. Gdyby wszedł Angelo Ogbonna, obawiam się, że mimo jego solidności, mogłoby mu zabraknąć doświadczenia.

− Wszyscy piszą, że będzie to mecz pomiędzy najlepszym atakiem (Barca - MNS), a najlepszą obroną. Tymczasem (jak również przewiduje trener Juventusu, Allegri), mecz najprawdopodobniej rozstrzygnie się w linii pomocy. Marchisio – Pirlo (Pereyra) – Pogba i Vidal zrobią wszystko by obrzydzić grę Barcelony i maksymalnie odciąć ich trio. Barca ma najwyższe posiadanie piłki w tej edycji LM. Na pewno będzie wysoki pressing Juve i próba odbioru piłki jeszcze na połowie Barcelony. Jeśli się nie uda, szybka reorganizacja i taktyczne żółte kartki dla Juve. Myślę, że Juve będzie bronić dość wysoko, bo ataki „małych hobbitów” będą b. niebezpieczne w szesnastce. Niebezpieczniejsze niż Realu. Bardzo ważna będzie decyzja trenera Juve co do dwójki Pirlo – Pereyra. Tak jak i Messi, Pirlo może jednym zagraniem zmienić oblicze meczu. Rzut wolny w okolicy 20m to na 80%-95% bramka dla Juve. Z drugiej strony Pirlo odstaje motorycznie od świetnie wybieganej drużyny Juve. Vidal i Lichtsteiner przebiegli najwięcej w tej edycji LM. Pereyra to nie tylko wybiegany walczak (podobnie jak Vidal), ale także ma b. dobre, „krótkie” prowadzenie piłki. G. Buffon: „Roberto Pereyra może być tym, który w finale przeważy szalę zwycięstwa na naszą stronę. Jego rajdy, jego wpływ na grę w środku pola i jego świetna technika sprawiają, że może wygrywać dla nas mecze.”. Największa różnica między tymi zawodnikami jest w grze defensywnej i myślę, że Pereyra powinien zagrać dłużej niż Andrea Pirlo.

− Juventus jest niezwykle dojrzałą i opanowaną drużyną. Jeszcze sezon temu (gdy trenerem był Conte) nachalnie i nerwowo próbowali odmieniać niekorzystny wynik meczu, często bijąc głową w mur. Dziś, co było widać choćby w meczu z Realem, są niezwykle spokojni, jakby im wyjęto układ nerwowy. Są świadomi własnych wad jak i zalet. Są również niezwykle elastyczni, łatwo przechodzą z ustawienia 4-3-1-2 na 3-5-2, którym grali bez przerwy za czasów Conte. Trzeba jeszcze zaznaczyć, że Allegri przejął Juve po Conte i Juventus ewaluował i dojrzał, podobnie jak zwycięzcy LM z poprzednich lat. Dyspozycja dnia będzie kluczowa. Jeśli powiemy, że któryś z zespołów w 10 spotkaniach wygra z drugim 6 razy, to nie wiemy jak będzie w tym jednym meczu. Poza tym, zarówno Messi, Suarez, Iniesta może zabłysnąć jak i Pogba, Pirlo, Vidal, Tevez itd. Na tym poziomie skromnie odradzam obstawiać czyste 1X2. Radzę raczej odpuścić stawianie tego meczu. Ciekaw jestem, czy to wszystko wystarczy na świetną technicznie Barcelonę. Życzę wszystkim dużo emocji i dobrego meczu. : )
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
składy:

Juventus Turyn: Gianluigi Buffon - Stephan Lichtsteiner, Leonardo Bonucci, Andrea Barzagli, Patrice Evra - Paul Pogba, Andrea Pirlo, Claudio Marchisio, Arturo Vidal - Carlos Tevez, Alvaro Morata

FC Barcelona: Marc-Andre ter Stegen - Daniel Alves, Gerard Pique, Javier Mascherano, Jordi Alba - Sergio Busquets, Ivan Rakitić, Andres Iniesta - Lionel Messi, Luis Suarez, Neymar

Juve 2 napastnikami, jak Barca strzeli szybko bramke to może wygrać to spotkanie nawet i 1-5
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
składy:

Juventus Turyn: Gianluigi Buffon - Stephan Lichtsteiner, Leonardo Bonucci, Andrea Barzagli, Patrice Evra - Paul Pogba, Andrea Pirlo, Claudio Marchisio, Arturo Vidal - Carlos Tevez, Alvaro Morata

FC Barcelona: Marc-Andre ter Stegen - Daniel Alves, Gerard Pique, Javier Mascherano, Jordi Alba - Sergio Busquets, Ivan Rakitić, Andres Iniesta - Lionel Messi, Luis Suarez, Neymar

Juve 2 napastnikami, jak Barca strzeli szybko bramke to może wygrać to spotkanie nawet i 1-5
O takim rozstrzygnięciu zapomnij. Prędzej będzie: 1-0 lub 2-0 dla Juventusu albo Barcelony po pierwszej połowie - a w drugiej przegrywająca drużyna wyrówna i będzie dogrywka.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Juventus vs Barcelona 20:45 Berlin

Dziś będziemy świadkami wielkiego widowiska druzyna Juventusu zmierzy sie z druzyną Barcelony na stadionie w Berlinie. Uważam ,że będzie to bardzo twardy mecz , w którym nikt nie odstawi nogi. Na przykladzie finału LE widzimy ,że jeżeli dochodzi do sytuacji kiedy to drużyna posiadająca znacznie dluzej pilke od druzyny teoreotycznie slabszej w finale mozemy obejrzec bardzo duza liczbe kartek. W związku z tym uważam , że Over 4,5 kartki w meczu po kursie 1,75 w betano⛔ jest bardzo fajna opcją . Finały niejednokrotnie pokazywały ,że takie zdarzenia są mocno overove i uważam ,że tak będzie również dzisiaj. Caro prawda fakt ,że nie zagra Cheillini trochę obniża prawdopodobieństwo zdarzenia jednak myślę ,że tacy piłkarze jak Bonucci czy Vidal kartkę mogą załapać, również Pogba nie jest bez szans, a co do Barcelony? Pique, Mascherano,Dani Alves albo Suarez jakiś chamski faul on takie potrafi tak samo zresztą jak Tevez. Arbitrem spotkania będzie Cunyet Cakir, turecki sędzia ,o którym nie mam najlepszego zdania po tym jak wydrukował wynik dwumeczu Real Manchester 2 lata temu. Tak więc możemy się spodziewać ,że nie będzie on panował nad boiskowymi wydarzeniami.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Myślę,że kartek dziś nie braknie więc jedziemy nazwiskami:
Tevez - numer 1 do kartki, pierwsza linia obrony Juventusu. Niesamowity walczak a do tego może ukuć bramkę a wtedy koszulka w góre ;)
Rakitic - moim zdaniem zadaniem jego będzie utrudnianie gry Pirlo, dodając do tego fakt,że na tej flance gra Pogba. Pierwszy finał Ligi Mistrzów dla niego a on jakiś wyjątkowy nie jest a starcia z Vidalem mogą go kosztować trochę
Alves - świr i tyle, nie ma co pisać więcej do tego bardzo prawdopodobne,że to jego ostatni mecz w Barcelonie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom