>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Finał: Holandia - Hiszpania [Niedziela 20:30]

Status
Zamknięty.
P 1

prawil

Użytkownik
Hahaha ???? z tą ośmiornicą to może być podpucha z parę razy udało się jej wytypować dobrze żeby ludzie jej zaufali a w finale Holandia - Hiszpania specjalnie ustawili żeby wybrała Hiszpanów ludzie sugerując się w większości jej typem i kursem u buków postawią na Hiszpanie bo przecież pewny typ od ośmiornicy a tu kicha i buki mają sporo € do przodu...

Czy jak by ktoś z was miał coś takiego co typuje mu dobre wyniki to na 100% byście siedzieli cicho nie rozgłaszając tego ;) więc jak to się zaczęło ośmiornica na początku sama wyszła z akwarium i powiedziała że będzie typowała wyniki ? nie ktoś wpadł na taki pomysł o ile to nie bukmacherzy wymyślili a ludzie naiwni i stawiają kase ???? Dzisiaj mój pies wytypował że wygra Holandia jemu bardziej wierzę ???? i postawię na Holandię
 
H 0

hasselbaink

Użytkownik
Witam od samego poczatku mundialu bylem za Holandia moze to dlatego ze w pro evo gram zawsze nia..ale na ms2006 roku grali przecietnie..muwiono i wrozono ze za 4lata Holandia moze wygrac..juz dwa lata temu byla to najlepsza druzyna jaka w zyciu widzialem..przypominala mi Polske z 74..trafili na Rosje ktora Nie wiem czym sie nacpala..Holandia zapomniala wtedy ze jest najlepsza.. W 74 przegrali final z Niemcami a w 78 z Argentyna..co ciekawe Niemcy i Argentyna byli gospodarzami...takze sciany zawsze pomagaly im..skrzywdzona Holandia zasluguje na mistrzostwo..pewnie wygra Hiszpania..bo Holandia miala swoje szanse,ale dostali 3szanse..byc moze ostatnia..jestem za nimi tak jak bylbym za Polska..bo maja dramatyczna przeszlosc z pilka jak my..moze i my dostaniemy kiedys 3szanse..szkoda mi takze Robbena..on nie ma szczescia..kiedy stal sie jednym z najlepszym pilkarzy to ktos musial go skontuzjowac..i kiedy po raz drugi wrocil po dwoch latach na prawie szczyt to znow kontuzja..nie poddal sie i dostal trzecia szanse..wygral z rakiem,wygral zycie,przegral lige mistrzow..nic wielkiego nie osiagnol..i jestem pewien ze w finale da z siebie wszystko chocby mial juz nigdy nie zagrac..Robben jest wielka postacia..to czlowiek ktory wygral z rakiem i przeciwnosciami losu..dlatego zasluguje na mistrzostwo..dla mnie Robben jest strasznie podobny do Zidana..i ktos pewnie powie ze Nie mozna go porownywac,bo nic nie osiagnol..dla mnie Robben to magiczny pilkarz taki jak Zidane..i mam nadzieje ze strzeli 2bramki tak jak Zizu w Brazylia w98
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Wczoraj można było wyczytać iż Wesley Sneijder złapał kontuzję, bardzo mnie to zmartwiło, zwazywszy ze przed mistrzostwami postawilem pare grosza na zwyciestwo Holendrow a bez Sneijder&#39;a szanse spadają baaardzo... Stwierdzilem ze napisze, i zapytam, czy ktos ma moze jakis info na temat czy Wesley dzis zagra. Mam nadzieje ze to byla tylko taka zagrywka ze strony Holendrow i jeden z ich glownych atutow wygra.
W kazdym badz razie szykuje sie znakomity mecz, juz sie doczekac nie moge. Oby Holendrzy wygrali ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie chce mi się czytac wszystkiego co tu jest napisane bo domyślam się jak są podzielone zdania co do finału. Ja swojego nie zmieniam. Dla mnie Hiszpania gra nudno, a mnie się taki futbol nie podoba i nigdy podobać mi się nie będzie. Dlatego nie będe im kibicował. Poza tym nie lubię jak ktoś ma farta w drabince. Holandia też nie gra nic rewelacyjnego, ale zarówno w grupie jak i w fazie pucharowej rywali miała trudniejszych. Przed MŚ stawiałem na wygraną Holandii lub Anglii więc nie ukrywam, że liczę, iż finał będzie pomarańczowy. Nie chcę aby piłkarski świat miał takiego mistrza jak Hiszpania. Oranje!
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
NIECH WYGRA LEPSZY...........

ALe szczerze powiem wam jedno.. Mistrzem zostanie Hiszpania.

Z niemcami sie sprawdziło...na lepszych rywalach są bardziej skupieni i grają to co właśnie potrafią.
Wyeliminowali drużyne, która wbiła 4 bramki Anglikom i Argentynie.

Holandia mimo, że wygrywa to każdy chyba widzi jak ich obrona jest dziurawa.

mecz dzisiaj rostrzygnie się w 90 minut i sami zobaczycie, że to Hiszpania z Davidem Villą na czele zdobędzie ten tytuł.

Stwierdzam fakt mimo, że moi faworyci juz odpadli....

ALe stawiam HISZPANÓw.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Robin Van Persie - David Villa kto strzeli więcej goli 2,90 Unibet

David Villa razem z 4 zawodnikami strzelił na tych mistrzostwach już 5 goli i jest liderem klasyfikacji strzelców, z tym, że dziś on oraz Wesley Sneijder mogą ten dorobek poprawić i walczyć o samodzielną pozycję króla strzelców. Villa jest w świetnej formie, tylko dwa spotkania kończył bez gola na koncie. Na przeciwnym biegunie jest natomiast Robin. Przez dłuższy czas w tym sezonie leczył kontuzję powracając na ostatnie mecze ligowe. W większości meczów mundialu niezbyt widoczny, bez klarownych sytuacji do strzelenia gola. Jedyne trafienie zaliczył w meczu z Kamerunem, zamykającym ich zmagania grupowe. Wydaje mi się to dobrym typem, kurs również moim zdaniem zawyżony troszke ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Hahaha ???? z tą ośmiornicą to może być podpucha z parę razy udało się jej wytypować dobrze żeby ludzie jej zaufali a w finale Holandia - Hiszpania specjalnie ustawili żeby wybrała Hiszpanów ludzie sugerując się w większości jej typem i kursem u buków postawią na Hiszpanie bo przecież pewny typ od ośmiornicy a tu kicha i buki mają sporo € do przodu...

Czy jak by ktoś z was miał coś takiego co typuje mu dobre wyniki to na 100% byście siedzieli cicho nie rozgłaszając tego ;) więc jak to się zaczęło ośmiornica na początku sama wyszła z akwarium i powiedziała że będzie typowała wyniki ? nie ktoś wpadł na taki pomysł o ile to nie bukmacherzy wymyślili a ludzie naiwni i stawiają kase ???? Dzisiaj mój pies wytypował że wygra Holandia jemu bardziej wierzę ???? i postawię na Holandię
Uważasz że to jest podpucha ????, zakładając że tak to osoba która tym manipuluje musiała by znać wyniki ;) co jest mało realne (oczywiście jeśli zaistniał fakt korupcji to owszem, ale wątpię że tak jest) , bardziej prawdopodobne jest że to czysty fart, zresztą komentator powiedział że ma 75% :cool:,

Dziś typowała Hiszpanów i wątpię że ludzie ich typujący zasugerowali się jej typem, lecz własnym odczuciem
 
vde 119

vde

Użytkownik
Widzę że tutaj też madryckie i katalońskie dzieci się skumulowały i stoją murem za hiszpankami, nie będę pisał analizy bo będzie ona subiektywna, to jest mecz z gatunku takiego jak Niemcy - Hiszpania , kocha się jedną drużynę a nienawidzi drugiej, wiec analizy i tak będą mocno subiektywne. Jak dla mnie Oranje bardziej zasługują na triumf, wiadomo że mistrza nie zdobywa się za zasługi, jednak moja sympatia od zawsze jest po stronie Oranje ! Nie mogę się doczekać tego płaczu wszystkich kibiców hiszpanek po 22giej.:grin: Jak ktoś wymienia szumnie &quot;wielkie&quot; nazwiska Villa, Torres, Xavi, Casillas, Pedro itp. to ja wam mogę powiedzieć, że Oranje ma lepszych piłkarzy: van Persie, Sneijder, Robben, Elja, Huntelaar, van Bommel, van Bronckhorst itd. itd..

MISTRZ MISTRZ ORANJE !!!
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
Nie wiem jak można stawiać dziś na Holendrów.. Przecież to czysta głupota jest ;) Wyczerpali już limit fuksów w tym turnieju.. Mam nadzieję, że Sneijdera znów nie trafią w głowę,a jednonożny Robben nie ukuje nic ze swojej lewki. O resztę się zbytnio nie martwię bo chyba &#39;super-snajper&#39; Van Persie się nie zerwie i nic nie strzeli. Drewnochronem powinni go pomalować na te mistrzostwa ;) Podobnie jak wielu innych. Hiszpanie prócz ogórkowatego Torresa i Puyola prezentują się bardzo ciekawie i są bezprzecznym faworytem. A kolega wyżej to chyba trochę odleciał ???? van Persie, Sneijder, Robben, Elja, Huntelaar, van Bommel lepsi od Villi, Pedro, Xaviego czy Iniesty ? ???? Haha, dobre sobie. Przypomnij gdzie te holenderskie gwiazdeczki grają i co prezentują ;) Holenderskiemu antyfutbolowi mówię NIE! ????
 
vde 119

vde

Użytkownik
Nie wiem jak można stawiać dziś na Holendrów.. Przecież to czysta głupota jest ;) Wyczerpali już limit fuksów w tym turnieju.. Mam nadzieję, że Sneijdera znów nie trafią w głowę,a jednonożny Robben nie ukuje nic ze swojej lewki. O resztę się zbytnio nie martwię bo chyba &#39;super-snajper&#39; Van Persie się nie zerwie i nic nie strzeli. Drewnochronem powinni go pomalować na te mistrzostwa ;) Podobnie jak wielu innych. Hiszpanie prócz ogórkowatego Torresa i Puyola prezentują się bardzo ciekawie i są bezprzecznym faworytem. A kolega wyżej to chyba trochę odleciał ???? van Persie, Sneijder, Robben, Elja, Huntelaar, van Bommel lepsi od Villi, Pedro, Xaviego czy Iniesty ? ???? Haha, dobre sobie. Przypomnij gdzie te holenderskie gwiazdeczki grają i co prezentują ;) Holenderskiemu antyfutbolowi mówię NIE! ????
koledze przypominam że zakłady są od 18 lat..to tak na wstępie.. antyfutbol holenderski ? kpisz sobie chyba... od lat Holandia prezentuje jeden z ładniejszych sposobów gry, a to że w tym roku przyjeli taką taktykę to tylko chwała im za to... trafiony w głowę ? bez komentarza... Gdzie grają ? Nieważne... liczy się zespół, charakter , a nie to coś co Hiszpania sobą reprezentuje... zresztą poczekamy do 22:00 wtedy z Was wszystkich dzieci hiszpanek madryckich czy katalońskich będę się śmiał :} :} :} Wcale lepsi od Holendrów nie są... przekonacie się... Fani Brazylii też skakali że jakich to nie mają piłkarzy... i dostali konkretnie w plecy..

MISTRZ, MISTRZ, ORANJE !!!
 
T 0

tomcyk1991

Użytkownik
Widzę że tutaj też madryckie i katalońskie dzieci się skumulowały i stoją murem za hiszpankami...[/img]
Nie zaprzeczę również śmieszą mnie Ci wielcy fani Hiszpanii którzy są za nimi od roku 2008 kiedy wygrali Euro. żenada.
Jak dla mnie Oranje bardziej zasługują na triumf.
Bardziej zasługują? Wygrane z Dania, Kamerunem, Japonia tak na prawdę bez jakiegokolwiek stylu, bez polotu. Potem mecz ze Słowacja z którą tak na prawdę się męczyli i gdyby Vittek wykorzystał sytuacje które miał to Holandia już wtedy pojechała by do domu. Kolejny mecz z Brazylia gdzie w pierwszej połowie nie istnieli. W drugiej połowie gdyby nie debilizm Melo nie wiem czy awansowali by dalej.
Ostatni mecz z Urugwajem, spotkanie w którym pomimo tego iż Urugwaj grał bez kilku zawodników walczył jak równo z równym i również Holandia nie zaskoczyła. Gdzie zauważasz te zasługi?
Hiszpanie nie grała na tym turnieju dobrze. Faza grupowa zagrana na pół gwiazdka, podobnie grała jak Holandia. Jednak awans z pierwszego miejsca. Potem mecz z Portugalia, gdzie nie dali pograć ani Krystynie ani innym Portugalskim grajkom, mecz z Paragwajem raczej słaby w którym przyznam mieli dużo, a nawet bardzo dużo szczęścia. Jednak spotkanie z Niemcami fenomenalne w wykonaniu graczy del Bosque. Zagrali świetnie taktycznie, zaatakowali od początku przez co Niemiecka drużyna nie mogła grać tego co grała z Anglia tudzież z Argentyna. Nie uważam aby Hiszpania grała tutaj fenomenalnie w tym turnieju, ale jestem zdecydowanie przeciwny gadania iż Holandia w tym turnieju od początku gra lepiej i to im się należy za zasługi ten Puchar i te medale.

Nie mogę się doczekać tego płaczu wszystkich kibiców hiszpanek po 22giej.:grin:
Takich jak Ty anty fanów Hiszpanii przed turniejem było wielu, ba! Wciąż jest ich wielu, którzy przy okazji każdego meczu mocno wierzyli w to iż będzie to ostatni mecz. Już po meczu ze Szwajcarami mówiono iż Hiszpania odpada po fazie grupowej. A tu mamy Finał a Hiszpania dalej jest w grze. Kto będzie płakał po 22-giej to zobaczymy za te kilka godzin. Pewny nie jestem wygrania Hiszpanii. Tak jak to Ty jesteś pewien wygrania Holandii. Ja szacunek do rywala mam i wiem że jest to świetna ekipa bo pokonała 7 rywali zanim doszła do Finału co jest wielkim sukcesem a w finale spotykają się zawsze dwie najlepsze ekipy i szanse są fiftifiti czyli 50-50.
Jak ktoś wymienia szumnie &quot;wielkie&quot; nazwiska Villa, Torres, Xavi, Casillas, Pedro itp. to ja wam mogę powiedzieć, że Oranje ma lepszych piłkarzy: van Persie, Sneijder, Robben, Elja, Huntelaar, van Bommel, van Bronckhorst itd. itd..

Lepszych? A przepraszam bardzo zapytam pod jakim względem lepszych? Porównując każdą formacje na papierze Hiszpania ma lepszych zawodników, dodatkowo ławka rezerwowych również lepsza. Pedro? Chciałem zauważ że to jest jego imię na nazwisko ma Ledesma. Dodatkowo nie wiem kto Ci powiedział iż jego nazwisko jest jak to napisałeś &#39;wielkie&#39;. Przecież chłopak dopiero niecałe dwa lata jest w prawdziwym futbolu. Po Torresie również na tych mistrzostwach pozostało jedynie nazwisko. Wielkimi piłkarzami z wielkimi nazwiskami którzy są świetni to są: Casillias, Puyol, Pique, Ramos, Xabi Alonso, Xavi, Iniesta, Villa czy to Sergio Busquets który jest młody ale jest jednym z najlepszych defensywnych pomocników na świecie. Holandia? Również ma świetnych graczy ale na pewno nie lepszych. W reprezentacji Holandii na pewno wyróżnił bym świetnego Sneijdera, Robbena, de Jonga czy to van der Wiela lub Kuyta. Ale żeby mówić iż van Bommel, GIO, Huntelaar, Elija czy to van Peresie są świetni no to już jest przesada. Bommel drewniak, który mase fauluje i jeszcze zawsze udaje niewiniątko w meczu z Brazylia bezmyślny faul przed polem karnym w ostatnich minutach, może i dużo czyści ale wymieniłeś jego a grającego trzy razy lepiej de Jonga już nie. Gio? Emeryt, który swoje lata świetności dawno temu w Barcelonie miał, świetna bramka w ostatnim meczu z Urugwajem. Ale to już nie ta szybkość, zwinność co kiedyś, dzisiaj Pedro wkręci go w ziemie podobnie jak ostatnio lewego obrońce Niemiec - Boatenga. Huntelaar kolejny świetny lepszy niby może od Villi gracz? Swoją lepszość pokazał w Realu gdzie grzał ławkę rezerwowych a jak już wchodził to grał piach, zresztą podobnie mu idzie we Włoszech. Elija? Nie znałem tego piłkarza, poznałem dopiero na tych Mistrzostwach. Świetny drybling, świetna szybkość. Ale tak na prawdę dobrze zagrał jedynie w jednym meczu fazie grupowej. No i Van Peresie to podobna sytuacja co z Torresem po kontuzji to nie ten sam gracz. Tylko problem Holandii jest takowo iż nie mają drugiego napastnika klasowego. W Hiszpanii jest Villa który pewnie zostanie królem strzelców, w Holandii kogoś takiego nie ma. Więc gadanie że Holandia ma lepszy skład jest co do prawdy śmieszne bo nie wiem po jakim względem to określasz.

Ze swojej strony dodam jedynie tak jak wcześniej to napisałem. Szanuje rywala bo uważam że byle kto do finału nie dochodzi. Serce i rozum podpowiadają że wygra dzisiaj Hiszpania. Chyba że Holandia zaskoczy czymś, czego jeszcze na tych mistrzostwach w ich wykonaniu nie widziałem. Pozdrawiam i mam nadzieje że obejrzymy dobry mecz, w którym bohaterem (głównym) nie będzie Howard Webb. Niech wygra lepszy!
visca el Barca! visca el Catalunya! vamos Espana!
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
W Holandii już widzę niewielkie tłumy na ulicach.To bedzie magiczny wieczór.To bedzie wielki dzień w Holandii.Browar bedzie lał sie strumieniami a z gratulacjami poczekajcie do 22.Wszystkim stawiajacym na Hiszpanie zycze powodzenia.Z tego co zauwazylem w Coralu(pracuje tam) to mecz podobny do spotkania Hiszpania - Niemcy.Pisałem dobitnie ze Niemcy nie dadza rady.Dzis pisze dobitnie nie da rady Hiszpania.Nie napisze czemu.Sami sie przekonacie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Ja myślę, że wygrają Hiszpanie. Jest to w tej chwili najlepsza drużyna na świecie. Przekonali mnie do siebie meczem półfinałowym, w którym zagrali bardzo dobrze. W przekroju całego turnieju może nie grali efektownie, ale za to efektywnie. Myślę też, że bardzo im pomaga doświadczenie z EURO 2008 i przekonanie, że mogą wygrywać wielkie turnieje.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Wesley Sneijder nie zagra !

Kursy drastycznie spadają na Hiszpanów , info potwierdzone na 100% , blokady przeciwbólowe nic nie pomagają , Holendra nie udalo się postawić na nogi.

spore osłabienie Halandii !
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
# 16. Holandia - Hiszpania (20:30)
Typ: Doliczony czas I połowa. 0-1 minut. @ Kurs : 1,40 @ Stawka : [7/10] @ Expekt.

Dzisiaj o godzinie 20:30 rozegrane zostanie 64 spotkanie Mistrzostw Świata 2010 w Południowej Republice Afryki. W finale spotkają się dwie najlepsze drużyny tej imprezy, Holandia odprawiła z kwitkiem po drodze: Kamerun, Danie, Japonię, Słowację, Brazylię oraz Urugwaj. Hiszpania natomiast przegrała jedynie swoje pierwsze spotkanie w fazie grupowej z drużyną Ottmara Hitfelda (Szwajcaria), w kolejnych spotkaniach m.in z Hondurasem, Chile, Portugalia, Paragwajem oraz Niemcami wygrywała. W dzisiejszej analizie nie będę się rozpisywał jak w poprzednich moich analiz które doskonale już znacie. Powód? Po prostu przy takim typie zbyt wiele argumentów znaleźć nie można, a dodatkowo pogoda strasznie upalna powoduje iż nie mam siły kompletnie na rozległe pisanie. Więc przejdźmy do sedna sprawy. W 99% spotkań na tych Mistrzostwach sędziowie dodawali do pierwszych połów spotkania minutkę lub zapraszali do szatni piłkarzy bez dodania dodatkowego czasu gry w pierwszej części meczu. Ileż spotkań było takich w których sędzia dokładał więcej niż minutę? Z tego co pamiętam, na tych Mistrzostwach było tylko jedno takie spotkanie w którym sędzia dołożył ponad minutę czasu. Kurs na ten zakład jest zawyżony o 0.15-0.20 w poprzednich meczach na ten zakład kurs zawsze był 1.20-1.25 więc skąd 1.40 na dzisiejszy mecz? Tego nie wiem, mam nadzieje że jednak zakład wejdzie bez problemowo a sam Howard Webb nie będzie chciał wyrastać na bohatera spotkania i nie będzie dodawał niestworzonej ilości czasu dodatkowego jak w meczu Hiszpania-Szwajcaria kiedy to do drugiej połowy dołożył aż 5 minut.
 
N 0

nvn

Użytkownik
A co myślicie o zakładzie:

Holandia - Hiszpania : Liczba spalonych powyżej 4.5 1.75

Obie drużyny graja ofensywnie więc będzie więcej okazji do łapania na spalone. Druga sprawa to sędziowie, może troche się zagalopuje ale wydaje mi się, że w trudnych sytuacjach w dodatku w finale sędzia woli pokazać spalony nawet jeżeli okaże się później, że go nie było niż puścić grę i ma paść niesłusznie bramka.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Wesley Sneijder nie zagra !

Kursy drastycznie spadają na Hiszpanów , info potwierdzone na 100% , blokady przeciwbólowe nic nie pomagają , Holendra nie udalo się postawić na nogi.

spore osłabienie Halandii !

Wesley Sneijder ZAGRA!!!!

I nie wprowadzaj ludzi w błąd!!!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wesley Sneijder ZAGRA!!!!

I nie wprowadzaj ludzi w błąd!!!
Własnie miałem się pytac usera, który to podał skąd takie informacje. Zajrzałem teraz na holenderskie portale i stronke Fify i nic nie było o tym.
A co do meczu to panowie nie ma sensu się sprzeczac i napinac. Obstawiac też w zasadzie nie ma co bo to przecież FINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA. Taki mecz zdarza się raz na 4 lata. Obejrzyjmy go z wypiekami na twarzy bez obstawiania, a emocji i tak nie powinno Nam myślę zabraknąc. Owszem kazdy ma swoje sympatie, krótsze bądź dalsze, ale nie ma sensu się przekrzykiwac że wygra ten lub tamten. Piłka przecież jednoczy;)
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Obiektywnie patrząc jeśli Hiszpania meczem z Niemcami powróciła do formy to nie widzę większych szans dla Oranje. Co nie znaczy, że mecz będzie jednostronny. Holandia podczas tego mundialu w każdym meczu ma wzloty i upadki. Mecz z Urugwajem to dobitnie pokazuje. Gdzie strzelili dwa gole w przeciągu paru minut. Hiszpania ostatni mecz zagrała cały na 100% z Niemcami.
Ja myślę, że ten mecz w przeciwieństwie do wczorajszego będzie underowy.
 
B 6

brecht

Użytkownik
Holendrzy dziś sobie nie pograją. Hiszpania będzie naciskać od strefy środkowej boiska, co skutecznie zablokowało Niemców, tak będzie i teraz. Prawdopodobnie pierwsza połowa będzie bezbramkowa, a coś wpadnie dopiero w drugiej, co warto było obstawiać w tym spotkaniu. Zwycięzca jest nie do przewidzenia, chociaż przeczucie podpowiada że to będzie Hiszpania ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom