>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał: Holandia - Hiszpania [Niedziela 20:30]

Status
Zamknięty.
boromir 134

boromir

Użytkownik
do Ola13 drabinke to sobie i ja moge za chwile zasymulowac ????
do Akha shakal podobno ze osmiornica typuje tylko spotkania Niemcow wiec o czy bredzisz znowu??
A to ze lubicie tutaj panowie ciekawostki z osmiornicami garniturami to dodam ciekawostke od siebie ????
Sedzia spotkania bedzie Howard Weeb a wiec ten sam pan który sedziowal jedyne spotkanie przegrane przez Hiszpanow w tych mistrzostwach ze Szwajcaria ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
do Ola13 drabinke to sobie i ja moge za chwile zasymulowac ????
do Akha shakal podobno ze osmiornica typuje tylko spotkania Niemcow wiec o czy bredzisz znowu??

A to ze lubicie tutaj panowie ciekawostki z osmiornicami garniturami to dodam ciekawostke od siebie ????

Sedzia spotkania bedzie Howard Weeb a wiec ten sam pan który sedziowal jedyne spotkanie przegrane przez Hiszpanow w tych mistrzostwach ze Szwajcaria ????

To jest drabinka z predictora z unibetu sprzed MŚ.

Jak nie wierzysz to wejdź TUTAJ, znajdź ranking Poland i zobacz na 3 miejsce.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
A sorki sorki sam mam tą drabinke teraz skojarzylem ???? przypomniales mi i wlasnie na nia sobie wszedlem i powiem Ci ze w finale mam Hiszpanie z Brazylia.Brazylie sam nie wiem czemu bo w rzeczywistosci stawialem na Holandie ???? a w drabince mam wlasnie Brazylia-Holandia
 
gystlik 14,1K

gystlik

Użytkownik
Witam!
Mam pytanie odnosnie zakładu na Króla Strzelców Mistrzostw Świata w RPA.
Kilka dni temu postawiłem w SportingBecie zakład na to że David Villa zostanie KS po kursie 2,80 ( jeżeli DV zajmie miejsce równolegle z innym zawodnikiem to mój [ 2,80 ] zostanie podzielony przez 3 );
Obecnie David Villa i Wesley Snejder mają na swoim koncie po 5bramek.
Mam pytanie czy jeżeli oboje z zawodników nie strzelą bramki w finale a wygraja Hiszpanie to kto z tych zawodników zostanie KrólemStrzelców??
I jak w takiej sytuacji rozpatrzy to mój bukmacher - Sportingbet - czy podzieli mi kurs przez 3 czy może z racji tego że ew. Hiszpanie zostaną mistrzami świata i co z tego wynika Hiszpanie w końcowej klasyfikacji beda przed Holandia to DVilla zostanie KrólemStrzelców. Troche to pogmatwane, ale mam wielki problem.
Prosze o pomoc.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ja stawiam na Hiszpanie ponieważ mają lepszego bramkarza i drugą linie więc to spotkanie powinni wygrac,Holendrzy nie mają szcżescia do finałów dwa razy grali i dwa razy przegrali może do trzech razy sztuka ?? nie raczej ten mecz będzie ciężki do wytypowania.Stawiam na Hiszpanów chodz szanse są 50/50 :]
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Na holenderskich stronach piszą dziś o kontuzji Stekelenburga i jego występ w finale stoi pod znakiem zapytania. Jeżeli Maarten nie wystąpi, to może być spore osłabienie...
 
anferne 5

anferne

Użytkownik
Witam!
Mam pytanie odnosnie zakładu na Króla Strzelców Mistrzostw Świata w RPA.
Kilka dni temu postawiłem w SportingBecie zakład na to że David Villa zostanie KS po kursie 2,80 ( jeżeli DV zajmie miejsce równolegle z innym zawodnikiem to mój [ 2,80 ] zostanie podzielony przez 3 );
Obecnie David Villa i Wesley Snejder mają na swoim koncie po 5bramek.
Mam pytanie czy jeżeli oboje z zawodników nie strzelą bramki w finale a wygraja Hiszpanie to kto z tych zawodników zostanie KrólemStrzelców??
I jak w takiej sytuacji rozpatrzy to mój bukmacher - Sportingbet - czy podzieli mi kurs przez 3 czy może z racji tego że ew. Hiszpanie zostaną mistrzami świata i co z tego wynika Hiszpanie w końcowej klasyfikacji beda przed Holandia to DVilla zostanie KrólemStrzelców. Troche to pogmatwane, ale mam wielki problem.
Prosze o pomoc.
Nie wiem jak jest na sportingbecie, ale ja przed mundialem dałem też na Ville po kursie 10 na betgunie, i jak dzisiaj się dowiedziałem, że jeżeli kilku piłkarzy będzie miało na koncie taką samą ilość bramek, to każdy z kuponów jest wygrany, bez zmiany kursu ????
 
gystlik 14,1K

gystlik

Użytkownik
Nie wiem jak jest na sportingbecie, ale ja przed mundialem dałem też na Ville po kursie 10 na betgunie, i jak dzisiaj się dowiedziałem, że jeżeli kilku piłkarzy będzie miało na koncie taką samą ilość bramek, to każdy z kuponów jest wygrany, bez zmiany kursu ????
To mi napisali na Bwinie cos takiego ( tam chciałem zrobić kontry ) -
Nawiązując do Pana wcześniejszego pytania, prosimy o zapoznanie się z następującym punktem regulaminu:

B1.7 Zwycięzcy ex aequo i remis (Dead Heat):
Jeśli kilku uczestników lub drużyn zdobędzie to samo miejsce, wtedy mowa jest o zwycięzcach ex aequo. Jeśli nie podano inaczej i jeśli nie oferowano odpowiedniego zakładu, wysokość wygranej będzie obliczana w przypadku remisu (Dead Heat) lub zwycięzcy/ów ex aequo w następujący sposób: kursy na zwycięzców (podstawą jest kurs europejski w formie dziesiętnej) dzielone są przez ilość tych wariantów typów, które uważane są za wygrane i mnożone przez daną stawkę wniesioną na zakład. Te warianty typów - zwycięzca ex aequo i remis (Dead heat) - przedstawiane są w koncie użytkownika pod opcją &#39;Moje zakłady&#39; z uzupełnieniem &quot;d/h&quot; (ang. Dead Heat).
Jeśli nie podano inaczej, reguła ta obowiązuje we wszystkich przypadkach, kiedy dwa lub więcej zakładów rozstrzygniętych jest jako typy na zwycięzcę.
Przykład: wyścig narciarski zakończył się remisem pomiędzy uczestnikiem A (kurs 4,60) i uczestnikiem B (kurs 9,00). Użytkownik, który wniósł 10 euro na uczestnika A, wygrywa 23 euro (kurs x stawka : ilość wariantów typów, które wygrały = 4,60 x 10 : 2). Użytkownik, który wniósł 10 euro na uczestnika B wygrywa 45 euro (9,00 x 10 : 2).

Jeżeli tak ci to rozlicza na Betgunie...
To czuje sie w...wiony...
????????????
Ale ostatecznie kontry zrobiłem na Sportingbet;
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Na holenderskich stronach piszą dziś o kontuzji Stekelenburga i jego występ w finale stoi pod znakiem zapytania. Jeżeli Maarten nie wystąpi, to może być spore osłabienie...
Jeżeli nie wystąpi... a gwarantuje ci że wystąpi, gdyby miał nie wystąpić to było by głośno o tym nie tylko w Holandii, a ja przejrzałam popularniejsze str Polskie i takiej info nie widzę, więc to celowe spekulacje żeby zarobić €
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Holandia - Hiszpania
Typ: 1X
Kurs: 1.73
Buk: Betgun

Każdy czeka na finał. Pora na moją analizę. Czy śmiercionośny duet Oranje: Wesley Sneijder i Arjen Robben zatopią hiszpańską armadę, czy też najskuteczniejszy zawodnik La Roja, David Villa, zniweczy nadzieje Holendrów na mistrzostwo? Żaden z zespołów nie tryumfował wcześniej na Mundialu, ale jednemu uda się to już w tę niedzielę. Moim zdaniem będzie to drużyna Holadnii. Obydwie jedenastki mają zakomitych piłkarzy. W tym typie kieruje się również tym że nie przepadam za drużyną Hiszpanii. A czemu? Bo nie lubie Barcelony. Połowa składu Hiszpanii to Barcelona. To dla mnie jest trochę żenujące. Victor Valdes, Gerard Pique, Carles Puyol, Sergio Busquets, Andres Iniesta, Xavi, jeszcze długo by wymieniać.. Pedro, David Villa. Prawie cała Barcelona. Odziwo trenerem nie jest Hiszpanii nie jest Josep Guardiola ???? Holandii należy się zwycięstwo w Finale z racji takiej że wygrali z Brazylią. Pokazali haryzmę w meczu z Urugwajem. Eliminacje mieli fenomenalne i nie przegrali żadnego z meczy Mundialu. Gdyby nie wygrali finału to byłoby to po prostu niesprawiedliwe. Hiszpania miała słabych rywali w drodze do finału. Dopiero w półfinale trafili na Niemców, którzy mimo porażki pokazali że można spokojnie rywalizować z Hiszpanami na wysokim poziomie. Prawda jest taka że ten mecz bardziej Niemcy przegrali sami niż Hiszpania wygrała. Gracze z Półwyspu Iberyjskiego są zgrani, grają ładną piłkę dla oka, długo się utrzymują przy piłce. Tego im nie można zarzucić. Ale ale.. to samo można powiedzieć o Holandii.. Arjen Robben ten człowiek przyprawia mnie o dreszcze. Z piłką potrafi zrobić wszystko. Imponuje mi na mistrzostwach Wesley Sneijder i walczy o króla strzelców mundialu. Gdyby nim został a Holandia wygrała finał to byłoby coś pięknego. Robin Van Persie nic nie pokazuje zgadzam się tym. Biega po boisku szukając piłki a ona nie chce go znaleźć. Dirk Kuyt też nie prezentuje się jakoś nadzwyczajnie, to tylko pracuś, nieskuteczność nadrabia zaangażowaniem w grę. Nie bede się rozpisywał o Hiszpanii bo każdy zna tych geniuszy jak własny palec i nie mam zamiaru dalej wychwalać Iniestę i Davida Villa. Poprostu są świetni. 1X do 90&#39; minuty to mój typ. Myślę że ma duże prawdopodobieństwo na sukces. Dogrywka w finale bardzo możliwa. A lawina bramek wykluczona. Bezpieczna zachowawcza gra przez cały mecz, do momentu gdy padnie pierwsza bramka. Wtedy zacznie się walka na całego!
Holandia aeejaa ooo :browar565: aeejaa ooo :browar565:
 
legia 122

legia

Użytkownik
Jak ktoś miał obiekcje niech stawia że złoto zdobędzie Hiszpania , dosłownie przed chwilą był na żywo przekaz - ośmiorniczka wskazała Hiszpanie ????
jestem nieco spokojniejszy o moje 45 000 które mam do wyjęcia.
oby głowonóg podtrzymał passe
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jak ktoś miał obiekcje niech stawia że złoto zdobędzie Hiszpania , dosłownie przed chwilą był na żywo przekaz - ośmiorniczka wskazała Hiszpanie ????

jestem nieco spokojniejszy o moje 45 000 które mam do wyjęcia.

oby głowonóg podtrzymał passe
Nie był bym taki pewny, bo z tego co się orientuje to jej typy sprawdzają się tylko w spotkaniach reprezentacji Niemiec ;) I też nie zawsze :razz:

A poza tym to na jakiej zasadzie można oceniać jej trafne typy, to jest na takiej samej zasadzie co rzut monetą raz reszka raz orzeł.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
VS.
HOLANDIA - HISZPANIA
11 lipca 20:30
vs.

Zarówno David Villa, jak i Wesley Sneijder mają strzelonych po 5 bramek i mają największe szanse aby zostać królem strzelców na tym mundialu. Tutaj nie można wskazać który jest lepszy bo obaj są skuteczni, a to na takim turnieju liczy się najbardziej. 1:1
vs .
Dużym atutem bramkarza Holandii (Maarten Stekelenburg) jest na pewno jego wzrost 197 cm. To na pewno ułatwia bronie. Natomiast Iker Casillas to klasa sama w sobie. Dużo o nim nie trzeba pisać. Myślę, że tutaj doświadczenie bramkarza Hiszpanii i umiejętność bronienia karnych jest dla nich dużym atutem. 0:1
vs .
Van Bommel jest doświadczonym graczem o najwyższą stawkę w końcu grał w finale LM. Lecz na mundialu on często fauluje, na pewno jest on słabym atutem tej drużyny. Puyol to natomiast podstawowy obrońca Hiszpanii i FC Barcelony. Ostatnio ten środkowy obrońca strzelił bramkę Niemcom. Zawziętość tego zawodnika stoi na najwyższym poziomie. 0:1
vs .
Trener Holandii ustalać skład zaczyna od Dirka Kuyta. Według mnie bardzo słusznie. Jego gra prezentuje się najlepiej z pośród wszystkich Holendrów. Zawziętość i wkładanie w mecz z siebie 100%. Podoba mi się gra tego zawodnika. Iniesta na pewno zawodzi, nie znacząco, ale zawodzi, może przez to, że jest jeszcze obok Xavi. Ale na pewno Drik Kuyt prezentuje się znacznie lepiej od Iniesty na tym mundialu. 1:0
vs .
W moim mniemaniu obydwaj zawiedli na tym mundialu zarówno Van Persi jak i Fernando Torres. Obydwu trener zawsze jako pierwszych daje do zmian. 0:0
Hiszpania ma jeszcze kogoś takiego jak Xavi. Ostatnio w meczu z Niemcami został przez Fifę wybrany zawodnikiem meczu. Również ma on predyspozycje do zdobycia złotej piłki, za najlepszego zawodnika na tym mundialu. Nikt w ekipie Holendrów nie jest porównywalny z nim. 0:1
vs .

Obydwie reprezentacje nie zachwycają swoją grą na tym mundialu, ale są skuteczne. Według mnie lepszym trenerem jest Bert van Marwijk ponieważ on poukładał drużynę i zlepił ją w całość, natomiast Vicente miał ułatwioną sprawę bo tam 60% zawodników jest z Barcelony i doskonale się znają więc nie trzeba było ich tak bardzo układać.
Dodam do tego, że trener Holandii przegrał z reprezentacją tylko jedno spotkanie na początku kariery reprezentacyjnej z Austrią. 10 zwycięstw pod rząd. Chyba 25 meczy bez porażki. 1:0
- - - - - - - - - - - - - - -
A teraz to co najważniejsze. Hiszpania, zagrała z żelazną defensywą Portugalii, tu Portugalia nie miała wiele do powiedzenia i przegrali. Hiszpania zagrała z drużyną Niemiec która potrafiła rozbić 4:0 Argentynę i 4:1 Anglię, tu Niemcy nie mieli dużo do powiedzenia, nie strzelili żadnej bramki.
Hiszpania zagrała z ofensywnym Chile, tu również Hiszpania wygrała 2:1. - - - - - - - - - - - - - - - Spotkania obydwu reprezentacji w historii
4 zwycięstwa Hiszpanii i 4 zwycięstwa Holandii
1 remis
Chociaż Holandia wygrała 2 razy w latach 2000 to jednak jestem skłonny znowu postawić remis. 1:1
 
anferne 5

anferne

Użytkownik
To mi napisali na Bwinie cos takiego ( tam chciałem zrobić kontry ) -
Nawiązując do Pana wcześniejszego pytania, prosimy o zapoznanie się z następującym punktem regulaminu:


B1.7 Zwycięzcy ex aequo i remis (Dead Heat):

Jeśli kilku uczestników lub drużyn zdobędzie to samo miejsce, wtedy mowa jest o zwycięzcach ex aequo. Jeśli nie podano inaczej i jeśli nie oferowano odpowiedniego zakładu, wysokość wygranej będzie obliczana w przypadku remisu (Dead Heat) lub zwycięzcy/ów ex aequo w następujący sposób: kursy na zwycięzców (podstawą jest kurs europejski w formie dziesiętnej) dzielone są przez ilość tych wariantów typów, które uważane są za wygrane i mnożone przez daną stawkę wniesioną na zakład. Te warianty typów - zwycięzca ex aequo i remis (Dead heat) - przedstawiane są w koncie użytkownika pod opcją &#39;Moje zakłady&#39; z uzupełnieniem &quot;d/h&quot; (ang. Dead Heat).

Jeśli nie podano inaczej, reguła ta obowiązuje we wszystkich przypadkach, kiedy dwa lub więcej zakładów rozstrzygniętych jest jako typy na zwycięzcę.

Przykład: wyścig narciarski zakończył się remisem pomiędzy uczestnikiem A (kurs 4,60) i uczestnikiem B (kurs 9,00). Użytkownik, który wniósł 10 euro na uczestnika A, wygrywa 23 euro (kurs x stawka : ilość wariantów typów, które wygrały = 4,60 x 10 : 2). Użytkownik, który wniósł 10 euro na uczestnika B wygrywa 45 euro (9,00 x 10 : 2).

Jeżeli tak ci to rozlicza na Betgunie...
To czuje sie w...wiony...
????????????
Ale ostatecznie kontry zrobiłem na Sportingbet;
Ja dostałem odpowiedź typu: jeśli kilku zawodników strzeli taką samą ilość bramek to każdy kupon wygrywa bez zmiany kursu ;)
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Z tego co wiem, to ośmiornica pomyliła się tylko raz, 2 lata temu w finale euro ???? To może być dobra prognoza dla Holendrów ???? A co do 3 miejsca, to długo siedziała przy Urugwaju, ale zdecydowała się na Niemców. Może Niemcy będą wg. ośmiornicy gonić wynik? A może dogrywka i rzuty karne?
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Tak. Macie rację. Tak naprawdę to ośmiornica Paul rozsądza mecz. Piłkarze Holandii nie mają po co wychodzić na boisko bo wiadomo że przegrają. Śmieszne to wszystko. A ja dam swojemu psu chrupki z napisem Holandia i Hiszpania. Ciekawe kogo wybierze. Co do analizy Aka Shakala to nie zgodzę się z tym że van Bommel gra słaby turniej. Może i fauluje często ale takie jego zadanie. Ma skutecznie przerywać ataki rywali. Wydaję mi się że to on gra lepiej od Puyola. To samo z pojedynkiem Kuyt vs Iniesta. Owszem Kuyt zawsze gra na maksa i swoją robotę wykonuje świetnie. Ale Iniesta gra o wiele lepiej niż Xabi Alonso. Tutaj dałbym punkt Inieście
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Co do tej osmiornicy to podobno ona typuje tylko spokkania Niemiec wiec o Holandii i Hiszpanii wie nie wiele hehe.Dodam ze jesli sie myli to wlasnie w spotkaniach finalowych.Jesli w sobote ustrzeli zwyciestwo Niemiec to przeciez musi sie wkoncu gdzies potknac i wszystko bedzie wskazywalo ze na Holandii zakonczy sie jej passa typowania ????
Drugim plusem jest Howar Webb który sedziowal juz przegrane spotkjanie Hiszpanii z Szwajcaria ????
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Ja stawiam na Hiszpanie ponieważ mają lepszego bramkarza i drugą linie więc to spotkanie powinni wygrac,Holendrzy nie mają szcżescia do finałów dwa razy grali i dwa razy przegrali może do trzech razy sztuka ?? nie raczej ten mecz będzie ciężki do wytypowania.Stawiam na Hiszpanów chodz szanse są 50/50 :]
Jeżeli skoro uważasz, że sznase są równe to głupotą byłoby granie Hiszpanów po niższym kursie. W taki wypadku lepiej zagrać na Holandię.
PS. Nie wiecie czy buki wypłacają już wygrane zakłady na finał na podstawie typowania ośmiornicy?
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Naprawdę takie gadanie, że mięczak wyłoni zwycięzcę meczu wzbudza u mnie śmiech. Niezależnie od tego większość typowałaby i tak Hiszpanie jako faworyta. Jak malutka ośmiorniczka wytypuje poprawnie mecz Hiszpanów i Niemiec to nie wiem, wybudują jej pomnik , bukmacherzy ją kupią i nie wiem co jeszcze. Nie dajmy się zwariować. To można traktować jako formę zabawy i robienie szumu. Większość i tak by typowała wygraną drużyny Niemiec z Urugwajem .
Co do meczów, kibicowałem i kibicuje obu tym drużynom na mundialu. Dlaczego?
Przede wszystkim ze względu na Ville i Robbena. Robbena , który na pewno jest głodny zwycięstwa. Nie udało się w LM przeciwko Interowi. Na pewno wyróżniał się w tamtym meczu i robił wszystko by odwrócić losy meczu. Zawodnik , który posiada niebagatelne umiejętności i dysponuje wielką precyzją i techniką. Robben klasa sama w sobie, trochę egoistyczny ale często skuteczny i strzelający decydujące bramki, podobnie jak .... David Villa. Villa , który nie dał rady w swoim poprzednim klubie Valencii poprowadzić do zwycięstwa w LE i odpadli z Atletico Madrid w ćwierćfinale. Tak czy inaczej poprowadził swój zespół najdalej jak mógł czyli 3 miejsce w Primera Division. Spełnił swój obowiązek i został najlepszym strzelcem swojej drużyny. Teraz przyszła kolej na to by poprowadzić reprezentację narodową ku zwycięstwu. Tak też się stało. Nie trzeba wspominać ile razy na obecnym mundialu rozstrzygał losy meczu.
Ten mecz finałowy to będzie zdecydowanie pojedynek Villa vs Robben oraz Casillas vs Stekelenburg . Wydaje się , że to Hiszpania jest faworytem , większość piłkarzy z Barcelony, Realu Madryt. Rozumieją się znakomicie. Wiele razy już było mówione , że gra się tak dobrze na ile pozawala przeciwnik. Tu nie będzie pokazu strzeleckiego. Tu będzie pokaz skuteczności i techniki przez co wcale dużo bramek nie musi paść bo przede wszystkim nikt błędu nie będzie chciał popełnić.
Najrozsądniejszym typem w tym meczu będzie wybór w której połowie padnie więcej bramek. Zapewne będzie to w 2 połowie spotkania gdy u zawodników będzie widać zmęczenie , chęć rozstrzygnięcia meczu do końca regulaminowego czasu przez co zaczną popełniać błędy co może ale nie musi skutkować większą ilością sytuacji podbramkowych.
Sądzę, że pomimo tego, że typuję w tym meczu Under 2.5 będzie to mecz pełen emocji z wieloma sytuacjami bramkowymi i walką do samego końca. Być może ujrzymy remis i będzie dogrywka. Na pewno każdy z miłośników futbolu chciałby dłużej oglądać mecz i emocjonować się karnymi dlatego też nie pogardzę w tym meczu remisem by ujrzeć kolejną dawkę emocji późnym wieczorem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom