>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Finał Argentyna - Francja [18.12.2022, niedziela godz. 16:00]

M 48,2K

Masin

Użytkownik
Argentyna zdobędzie Mistrzostwo Świata a jedną z bramek strzeli Messi @3.60 LVBet
W reprezentacji Francji pojawiły się kontuzje przed samym finałem, do tego napięcie na linii Deschamps - Benzema, a jak wiemy z przeszłoście niwiele potrzeba żeby wewnatrz ich reprezentacji zawrzało. Do tego wydaje mi się. że reprezentcja Argentyny jest bardziej głodna wygranej i przede wszystkim Messi przepcha, choćby w najbrzydszym stylu, tę wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1667
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
16:00 Argentyna : Francja
Typ: poniżej 3.5 gola+poniżej 12.5 rzutów rożnych+poniżej 5.5 kartek
Kurs: 1.7
STS
No i nadeszła ta chwila wyczekiwana, a więc wielki finał.. dopiero mieliśmy mecz otwarcia a już ostatni mecz jak ten czas leci. Podsumowując turniej to jakby grac ten właśnie wariant można by było być na plus na koniec mistrzostw. Nie wypada nie zagrać a więc i dziś tego .. w meczu o trzecie miejsce również na plus ta opcja. Nie liczę dziś na zbyt ofensywne granie licznych różnych czy też kartek.. mam nadzieję że nasz rodak udźwignie rolę finału i nie będzie kartkować na prawo i lewo.. typ podsumowujący cały mundial. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
NAJLEPSZY MECZ NA MUNDIALU JAK DLA MNIE!!! BYŁO WSZYSTKO CO POWINNO. MBAPPE KAPITALNY. JEST MŁODY BĘDZIE NAJLEPSZYM PIŁKARZEM ZE ZŁOTA PIŁKA NA PEWNO
Liczyłem na Francję do końca, chciałem zobaczyć łzy rozpaczy Messiego - niestety karne zweryfikowaly. Messi ma to co chciał - ma już wszystko
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Argentyna to setka . Argument. Messi czekał na to cała karierę. Francja nie gra nic wielkiego. Ja wejdę w awans albo czyste 1. Jeszcze Messi króla strzelcow niech zrobi .
Prawie easy :) a tak poważnie to dawno nie widziałem, aby jakąś drużyna miała tyle farta co Francja. Jeszcze brakowało aby strzelił tą setkę w ostatniej minucie dogrywka na 4-3 ten francuz, ale fart ich opuścił. Karne to była formalność dla Argentyny.
Post automatycznie złączony:

Szkoda tylko że Messi mi nie wlazł jako król strzelcow. Za 5 dych było 600 zł do wygrania, ale to mały szczegół. Argentyna dała zarobić
 
Do góry Bottom