>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał Argentyna - Francja [18.12.2022, niedziela godz. 16:00]

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2022.12.15 13.14 - 002.png

Mecze grupowe Argentyny(Grupa C)

Argentyna - Arabia Saudyjska 1:2
Argentyna - Meksyk 2:0
Polska - Argentyna 0:2

1/8 finału:

Argentyna - Australia 2:1

1/4 finału:

Holandia - Argentyna 2:2 (k. 3-4)

1/2 finału:

Argentyna - Chorwacja 3:0

Mecze grupowe Francji (Grupa D)

Francja - Australia 4:1
Francja - Dania 2:1
Tunezja - Francja 1:0

1/8 finału:

Francja - Polska 3:1

1/4 finału:

Anglia - Francja 1:2

1/2 finału:

Francja - Maroko 2:0

Zapraszam do dyskusji oraz podawania typów wraz z analizami.

1671106564454.png
 
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Superbets: poniżej 4.5 gola, obie drużyny wykonają powyżej 3.5 rzutów rożnych, obie drużyny otrzymają powyżej 1.5 kartki
4.75 Superbet

Decyduje się na taki oto typ, bardziej dla lepszego oglądania niż zarobku, bo jak to się mówi finałów się nie obstawia tylko ogląda. Zagram to za symboliczną stawkę.
Jesli chodzi o gole, to uważam że ta linia nie zostanie przekroczona. Pierwsza połowa to może być takie wzajemne badanie się obu drużyn i może się skończyc bez bramek. Myślę, że tak właśnie będzie. Więc trudno będzie o 5 bramek w połowie drugiej .
Rzuty rożne widzę w sposób następujący. To raczej Argentyna będzie częściej przy piłce . Myślę, że będą próbowali gry bokami i 4 różne nabija . Francja będzie częściej próbowała z kontry, skrzydła bardzo szybkie i pewnie też nie jeden ich róg zobaczymy, byle było ich więcej jak 3.

Zostają kartki. Sędziuje nasz rodak, mamy swój Polski akcent. I jakoś tak o te kartki mocno się nie boje. To jest finał, ogromną stawka, ogromne nerwy i emocje dla jednych jak i drugich. Gdy wynik dla którejkolwiek z drużyn będzie niekorzystny to emocje zaczną jeszcze bardziej narastać. Uważam, że Polak pokaże po minimum 2 kartki dla obu zespołów.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Argentyna - Francja
Typ: Francja
Kurs: 2.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Francja ma turbo atak, o to dosłownie bo jak z piłką sie rozpędzi Mbappe to można jedynie oglądać jego numerek. W reprezentacji Francji całą linia pomocy sieje spustoszenie. Francja zagrała wyrównany mecz z Maroko tylko że Maroko odprawiło w tym turnieju Portugalię, Hiszpanie o ograło też Belgię w meczu o wszystko dla Belgów. Uwazam, że Argentyna miałaby także poważne problemy z ograniem Maroko. Argentyna w przeciwieństwie do Francji ślizga się. Po porażce z Arabią miała dwóch wygodnych rywali, Polskę i Meksyk. Potem już było nerwowo z Australia prowadząc 2:0 prawie doprowadzili do remisu. Powtórka z rozrywki była w meczu z Holandią. Tam Pomarańczowi wyrównali na 2:2 i tylko w karnych przegrali z Argentyną. Chorwacja z kolei zagrała słaby mecz z Argentyną i sama sobie sprezentowała dwa gole. W którym meczu natomiast mieli poważne problemy Francuzi? W meczu przeciwko Tunezji mieli już zapewniony awans w przeciwieństwie do Argentyny która drżała do końca. Francja nie zagrała wyjściowym składem i miała prawo odpuścić mecz. Przeciwko Anglii cały czas byli bramkę do przodu, gdyby nie głupi faul Hernandeza nie byłoby karnego do Anglii którego Anglicy nie wykorzystali. W mojej ocenie Argentyna będzie w większym posiadaniu piłki a Francja będzie liczyła na szybkie kontry ponieważ Argentyna ma wątpliwą linie obrony. Francja też miewa w tej kwestii problemy dlatego spodziewam się dużo walki w środku pola. Francuzi dysponują w mojej ocenie większą liczbą kreatywnych zawodników z przodu. Argentyna grę opiera głównie na geniuszu Messiego. Dochodzą informację o niewielkim urazie Messiego, podczas ostatneij sesji treningowej nie wziął udziału. Według mnie dyspozycja Argentyńczyka będzie decydująca dla Argentyny. W przypadku Francji amuletem jest Mbappe, ale tak jak pisałem powyżej, cała reszta pomocników jest zdolna to strzelania gola po indywidualnej akcji. Uważam, że Argentyna zostanie pokonana przez kontry francuzów. Jedyną informacją która może być niepokojąca to fakt że mecz będzie sędziować Marciniak, mam pewne wątpliwości, czy nie Polak nie będzie stronniczy w stronę Argentyny. Jeżeli nie zostanie podyktowany rzut karny z kapelusza w stronę Argentyny uważam, że Francja to wygra.
 
ketrab99 9,6K

ketrab99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Argentyna - Francja
Typ: Multiwynik 1:2 1:3 1:4
Kurs: 7.6
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Niedzielny finał będzie 13. spotkaniem Argentyny i Francji we wszystkich rozgrywkach. Mistrzowie Ameryki Południowej odnieśli do tej pory sześć zwycięstw w porównaniu z zaledwie trzema dla ich europejskich odpowiedników, a kolejne trzy zakończyły się remisem. Osobiście twierdzę że Argentyna w tym turnieju nie miała trudnych przeciwników ale pokazała się z dobrej strony. Argentyna i Francja zdobyły do tej pory łącznie 25 bramek w 12 meczach mistrzostw świata a Francja zachowała tylko jedno czyste konto w meczu podczas tego turnieju. Podsumowujac, myślę że obie drużyny strzelą a Francja wygra całe spotkanie z przewagą 1 bądź 2 bramkami.
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
O ile w meczu o 3 miejsce spodziewam się otwartego widowiska. O tyle tutaj spodziewam się szachów, zachowawczej gry do pierwszej bramki. Ten kto pierwszy strzeli, ten wygra. No i obie drużyny mnie jakoś nie przekonują na tym mundialu. Ale w sumie 4 lata temu przy finale miałem to same odczucie a zachowawcza strategia okazała się skuteczna i tak też okaże się tym razem. Obie drużyny mając mega potencjał ofensywyny decydują się oddać piłkę rywalowi, wycofać i grać z kontry, mimo bycia faworytem meczu. Tak było w Półfinałach tych drużyn. Teraz też pewnie będzie zachowawczo i czystą loterią dla mnie jest kto zdobędzie ten arcywazny pierwszy gol. Dlatego gram pod to że za szybko on nie padnie i w tym meczu będzie mało goli, mało rogów, mało strzałów.
Jeśli jednak musiałbym postawić na kogoś (a kursy zachęcają) to jest to Argentyna. Nie licząc wpadki z Arabią niesamowita seria bez porażek, więc są na fali. Awans po karnych w 1/4 ich uskrzydlił i patrząc na wynik mocno się przejechali po Chorwacji. Poza tym aż huczy w mediach, że idealna okazja do ukoronowania pięknej kariery Messiego i wszystko mi się składa, że tak właśnie będzie. Mam wrażenie, żę wszyscy będą temu kibicować i to będzie ten 12 zawodnik po stronie Argentyny, który może zrobić różnice na korzysć. Francja tym składem już wygrywała 4 lata temu więc tu nikt nie ma głodu, że teraz albo nigdy. Będą kolejne imprezy dla tych zawodników, w których mogą wygrać turnieje. A ten mają już wygrany i nie ma takiego musiku na powtórke. Niby to może zadziałać pozytywnie bo mała presja. Mimo wszystko myślę jednak że będzie jak w 98 roku gdzie sytuacja byłą identyczna. Brazylia broniąca trofeum i wspierana przez 12 zawodnika Francja która wreszcie mogła coś wygrac po latach posuchy. Wygrała ten mecz 3-0 i tutaj nie zdziwi mnie taka sama analogia.

Argentyna - Francja 1 @ 2,85
Poniżej 2,5 gola i poniżej 8,5 rożnego @ 2,65
Kursy Fortuna
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Argentyna to setka . Argument. Messi czekał na to cała karierę. Francja nie gra nic wielkiego. Ja wejdę w awans albo czyste 1. Jeszcze Messi króla strzelcow niech zrobi .
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Francuzi tak naprawdę przeszli gładko do finału, nie mieli newralgicznego momentu na tym turnieju, mogło by się wydawać że mogli mieć go z Maroko czy nawet z Nami, z Anglią która przestrzeliła karnego ale nie doszło do takiej sytuacji i takie są fakty.Argentyna po falstarcie odrobiła lekcje na mecze z Meksykiem i Nami, ale już w 1/8 przy pełnej kontroli z Holandią znowu dali ciała i kwestie awansu pozostawili ,Fartowi,
Reasumując Argentyna na tym turnieju z nożem na gardle była 2x, Francji wymachiwano nożem gdzieś tam z daleka i na tym się tylko skończyło.

Typ X @3.15
1-1 @5.80

uni
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1282
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Argentyna - Francja
Typ: w meczu będzie remis i obie reprezentacje strzelą gola
Kurs: 4,60
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Inny typ:
Argentyna zdobędzie trofeum @1,95 Superbet

Przed nami już ostatni i najważniejszy mecz mistrzostw. Taki skład finału nie jest żadną niespodzianką, bo zaraz po Brazylii to właśnie te dwie reprezentacje miały największe szanse na mistrzostwo. Jedni i drudzy pokazują na tych mistrzostwach kawał dobrej gry. Argentyna miała wpadkę w swoim pierwszym meczu grupowym kiedy to sensacyjnie przegrała z Arabią Saudyjską 1:2. Były też niespodziewane problemy z Holandią, gdyż Argentyna prowadziła 2:0, ale niepotrzebnie dali się zepchnąć do głębokiej defensywy i zrobiło się 2:2, jednak w rzutach karnych lepsi byli Messi i spółka. Francja też przegrała jak dotychczas tylko jeden mecz, ale to było już nieistotne spotkanie trzeciej kolejki fazy grupowej, gdzie Francuzi nie wystawili optymalnego składu.
Francja ma trochę większy potencjał jeśli chodzi o ofensywę, za to defensywa jest lepsza u Argentyny. To jest finał, a jak wiadomo finały MŚ często nie są porywające i nierzadko potrzebna jest dogrywka/karne, by wyłonić zwycięzcę. Według mnie zobaczymy tutaj bramkowy remis, najbardziej prawdopodobnym wynikiem jak dla mnie jest 1:1. W ewentualnej dogrywce/karnych czuję, że górą będzie Argentyna i Lionel Messi wreszcie wzniesie do góry to upragnione trofeum.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +938
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Argentyna vs Francja
Typ: rzut karny w meczu
Kurs: 3.25✅️
Bukmacher: STS
Analiza:


Albiceleste zaskoczyli swoją nieporadnością w pierwszym meczu Mundialu z Arabią Saudyjską. Naturalnie większość nie skreślała ich szans na walkę o awans i na ewentualny finał, ale presja, która ciążyła na piłkarzach oraz na sztabie szkoleniowym Argentyny była duża. Kamieniem milowym było spotkanie z Meksykiem, gdzie ekipie z Ameryki Południowej również nie szło, ale Leo Messi wziął ciężar na swoje barki i swoim golem z dystansu dał prowadzenie swojemu zespołowi, a potem pierwszy komplet punktów. Kolejne starcia to już popis Albiceleste i były momenty słabości w rywalizacjach z Australią oraz Holandią, niemniej jednak widać, że z każdym małym sukcesem budowała się drużyna. Selekcjoner Lionel Scaloni od początku szukał odpowiedniego ustawienia swojej 11, która poprowadziła Argentynę do finału i pamiętamy przecież jak zaczynał turniej z Lautaro Martinezem, czy też Angelem Di Marią. Ta dwójka zajmuje miejsce na ławce rezerwowych i Alexis Mac Allister oraz Julian Alvarez nie są teraz do wygryzienia z pierwszego składu. Leo Messi na swoim koncie nie ma tytułu Mistrza Świata, a blisko było w 2014 roku. Czy to jest ten dzień, gdzie legenda Barcelony dopisze sobie kolejne wielkie osiągnięcie w karierze?

Francja w finale Mistrzostw Świata, czy skądś to znamy? Tak jest, Trójkolorowi to obrońcy tytułu sprzed 4 lat, gdzie w decydującym starciu pewnie pokonali reprezentację Chorwacji.
To tylko pokazuje, jaki ogromny potencjał drzemie w tej nacji i nie bez powodu mówi się, że Ligue 1 jest kopalnią talentów. Największe pieniądze są w Anglii, ale Barcelona i Real są w Hiszpanii, ale to właśnie nad Sekwaną produkuje się młodych graczy, którzy zdobywają potem puchary. Tak naprawdę przy zdrowych piłkarzach Francja mogłaby utworzyć dwie 11, które z powodzeniem radziłyby sobie na turnieju w Katarze. Obserwatorzy a przede wszystkim fani wymagają od swoich ulubieńców bardzo dużo i można powiedzieć, że brak obrony tytułu przez Trójkolorowych będzie uznane za porażkę. Selekcjoner Didier Deschamps od 10 lat prowadzi reprezentację i w kolejce czeka już Zinedine Zidane, który szykowany jest na następcę tego trenera. Jak jednak zwolnić człowieka, który osiąga sukcesy? Pomimo konfliktów, które pojawiły się w przeszłości, udało się zjednać do siebie szatnię i walczyć o najwyższe cele. Czy stać formalnych gości na drugie złoto z rzędu?

Naprawdę trudno wskazać jest faworyta tej rywalizacji. Zarówno Argentyna, jak i Francja mają swoje argumenty, aby sięgnąć po tytuł Mistrza Świata. Należy wspomnieć, że u obrońców złota pojawiło się kilka kontuzji oraz wirus, który z pewnością zakłócił przygotowania do tego decydującego starcia. Niemniej jednak Trójkolorowi posiadają tak szeroką kadrę, że są w stanie zastąpić praktycznie każdego zawodnika z pierwszej 11.

Jako że finał sędziuje nasz rodak to mój typ nieco związany z Szymonem Marciniakiem. Stawiam na podyktowanie rzutu karnego. Dobrze wiemy, jak Polak chętnie dyktuje 11 na boiskach Ekstraklasy. Nieco mniej jest ich na międzynarodowej arenie, ale dzisiaj czeka nas rywalizacja Leo Messiego z Kylianem Mbappe. W półfinałach, czy też w meczu o 3. miejsce dochodziło do wielu kontrowersji i wiele rzutów karnych nie zostawało podyktowanych, pomimo tego, że powtórki pokazywały tę sytuację inaczej. Wierzę, ze Szymon nie popełni tego błędu i przy wątpliwościach skorzysta z VARu.

Zerknijmy jeszcze do statystyki pod kątem 11 obu zespołów na tegorocznych Mistrzostwach Świata:
  • Argentyna otrzymywała je w starciach z Arabią Saudyjską, Polską, Holandią oraz Chorwacją (4/6 meczów z rzutem karnym)
  • Francja faulowała w polu karnym w starciach z Polską oraz z Anglią (2/6 meczów z rzutem karnym)
Sporo, co? Jest tutaj pewna zależność, że Albiceleste otrzymuje 11, a Trójkolorowi do nich doprowadzają. Do tego ciekawostką jest fakt, że obie reprezentacje na poprzednim Mundialu w Rosji rywalizowały ze sobą w 1/8 finału i tam również padł rzut karny. Życzę Wam i sobie dobrego finału i oby nas on nie zawiódł. Dawaj Szymon!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2281
neutralny 444,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Argentyna - Francja
Francja powyżej 1.5 żółtych kartek @1.59 Fortuna


To co wczoraj odstawiał parodysta z Kataru gwiżdżący w meczu o trzecie miejsce wołało o pomstę do nieba. Odnosiłe wrażenie, że chyba chciał dotrwać do końca meczu bez kartek w którym powinien ich pokazać minimum 5-6.
Dziś fajny, polski akcent na finiszu Mundialu. Najważniejszy mecz na świecie posędziuje Polak Rodak Szymon Marciniak, którego osobiście na przekór 75 % społeczeństwa bardzo cenię.
Szymon na pewno wczorajszy mecz oglądał i wie, jakie błędy popełnił kolega po fachu i dziś takich błędów nie popełni.
Kartki muszą dziś być, to jest finał, osobiście gram jednak over Francji, bo wydaje mi się, że będę mieli mniej piłkę i są ostrzej grającą drużyną. Czy to Hernandez, czy Kounde, Rabiot, Tchouameni wszyscy z wyżej wymienionych w każdym meczu grają na granicy kartki. Mam nadzieję, że w pokryciu tej linii pomoże mi również wynik, bo stawiam to na trójkolorowych i przy ich prowadzeniu i naciskach Argentyny o zółtka powinno być łatwiej. W każdym jednak wypadku dwie kartki spokojnie do złapania przez podopiecznych Deschampsa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1852
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Argentyna - Francja 2:2 (3:3 po dogrywce) 4:3 po rzutach karnych

Przed nami Grande Finale! Argentyna vs Francja. Czy będzie powtórka z przed 4 lat kiedy to Francuzi cieszyli się ze zdobytego Mistrzostwa Świata? Czy może będzie rewanż za mecz w 1/8 finału gdzie Francuzi pokonali Argentynę po jednym z lepszych meczów na MŚ 4:3...
Obie ekipy mocne i bardzo wyrównane, Argentyna tylko 1 wpadka na samym początku porażka 1:2 z Arabią i słaba końcówka z Holandią gdzie mieli już 2:0 i potrafili sobie strzelić 2 bramki. Francja natomiast prócz ostatniego spotkania z Maroko gdzie wygrali 2:0 tracili w każdym meczu bramkę.
Dziś na pewno o wiele więcej mówi się o Francji ale w tym gorszym kontekście - a to afera z Karim Benzema a to o niespodziewanym wirusie w reprezentacji. Jednak to wszystko należy odłożyć na bok, jest to 1 mecz 90 minut a może i 120 minut i trzeba dać z siebie 200%.

Liczę na genialne spotkanie z obu stron i liczę na to, że obie drużyny co najmniej po 1 razie strzelą bramkę.

obie strzelą + powyżej 5,5 rzutów rożnych 2,25
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1091
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Argentyna - Francja
Typ: Francja
Kurs: 2.80
Bukmacher: Fortuna

Nie zmienię, zdania, od fazy grupowej typowałem żabojadów na mistrzów.
I na razie w żadnej fazie turnieju nie pomyliłem się. Francja to wygra, łatwo w przeciągu przepisowego czasu gry.
Krewcy Argentyńczycy przegrywając zaczną faulować, może być czerwona kartka (jak będą już przegrywali) ale to na live pogram.
wynik 1:2 lub 1:3
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Remis 3.15
BTTS 1.95


Spotykają dwa najlepsze zespoły tego turnieju. Argentyna którą wyeliminowała na ostatniej prostej Chorwacje z patentem na wielkie zespoły ale zmęczona dwiema dogrywkami oraz Francja którą okazała się lepsza od Czarnego Konia turnieju - Maroko.
Gra defensywna zarówno jednych jak i drugich pozostawiała duzo do życzenia aż do półfinału, gdzie zachowali czyste konto, choć to Francja miała dużo większe problemy z Maroko niż ich dzisiejszy rywal z Modriciem i spółka.
Trojkolorowi strzelali gola w kazdym spotkaniu za wyjątkiem ostatniej kolejki fazy grupowej z Tunezja, gdzie jak wiemy wystawiony został mocno rezerwowy sklad.
Argentyna z kolei strzelala w każdym meczu i jedynie Arabia unikneła straty dwóch goli.
Głównym dyrygentem jest oczywiście Leo Messi, który w 6 spotkaniach zaliczył 5 trafień i trzy asysty, czyli 8 udziałów przy 12 golach Albicelestes. Stawiam tutaj na gole po obu stronach oraz remis. Wyobrażam sobie scenariusz z 1:1 po 90 minutach i dogrywka gdzie lepsza okaże się Francja.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1625
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Argentyna - Francja

Dziś ostatni akcent, przewidywałem na starcie, że to będzie Argentyna - Anglia, 50% się sprawdziło i dziś idę w stronę Argentyny, Francuzi mnie nie przekonywali od początku, uważam że mają braki w obronie i można ich zaskoczyć, trochę przeslizgnęli się z Anglikami, pragmatycznie z Marokiem, dziś ostatni sprawdzian i ostatni taniec Leo i tak jak niektórzy mówią, dziś brzydko mówiąc choćby miał się zesra... to on ten puchar podniesie. Druzyny przede wszystkim z dużym potencjałem w ofensywie, dlatego tutaj można by się głównie spodziewać dobrej gry. Niby finały bardziej się rozgrywa, często under, ale wiele zalezy od tego jak szybko padnie bramka, ja jednak tutaj widzę overowy i BTS-owy kierunek.

Argentyna i BTS @5,5
Argentyna -1,5 @6
Argentyna zwycięstwo finału @1,92
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1282
Do góry Bottom