>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIFA 07 - newsy....

m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
zdecydowanie poprawli gameplay w tej wersji, ruchy są płynniejsze, bliżej im do PESowej wersji, nie ma już takich kołków :p
wreszcie można przeprowadzać niejednostajne akcje i wypracować sobie sytuacje do na prawde ladnych bramek ;)

minus jaki zauwazylem (babol): Widzew do czerwonej koszulki i spodenek ma getry w kolorze niebieskim :p
 
fudi 0

fudi

Użytkownik
A mi się ten komentarz fify nawet podobał chociaż to nie to co w tv, ale zawsze coś a w PESie na 100% nie będzie polskiego ???? Tak myśle no chyba, ze to już macie potwierdzone ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
Niektórzy moi znajomi (3) ma FIFE 07 angielska wersje... może ktoś by napisał co i jak? Komentarz akcje i tak dalej... nie moge doczekac sie piatku... ????


Pzdr. Drago
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ale Polski komentarz miedzy FF 06 o World Cupem polepszył sie bo w FF 06 to bylo nieporozumienie, a w World Cupie mozna bylo posluchac tego komentarza ???? Zobaczymy jak to bedzie w FF 07 ;)
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
A ma pytanie jeszce jedno , jak klikam 8.4.2.6.5 to pojawia mi sie tabliczka w rogu ekranu z jakimis skrótami , może mi powiedzić ktoś co one oznaczają ??? ,
 
drago 108

drago

Użytkownik
O widze nowe minki ???? )
Do tematu

Mam ją od dnia wydania w Polsce (od jutra)
i co neico wiem... gralem mecz FC Barcelona vs. Espanyol i komentator mówił przed emczem kto gra (obie druzyny) bardzo fanie

Strasznei podobna gra do FIFA 06 grafika... ta sama piłkarze tacy sami... zmieniają troche nowa ,,trawa&quot;, a także to ze GAMEPLAY jest wyrapbisty ???? ... pozatym byłaby :34tger5y:

Komentatorzy juz po dwóch meczach powtarzają kwestje i już odechciewa sie ich słuchac...

Genialne strzały z daleka mogą być już strzeliłą na EASO wyrąbistą Ronaldinho mneij więcej z 30m walnął podkręconą i tak podkręciła omineła bramkarza (wysunięty był stąd ten strzał) leciała koło prawego słupka a po minięci skręciła na lewy i odpiła się prosto w róg siatki bramki z prawej strony... kurde zapomnialem zapisac :[ :zy3ou:

Potem dodam jak już mój staż będzie większy... jestem w trakcie tworzenia mojego klubu... szkoda że tak mało miejsca na znaki :/ wesżło mi tylko PKSD. a nazwa to PKS Drago T. ... Polski Klub Sportiwy ????


No to jutro dodam wiecej infa... ;))


Pzdr. Drago
 
Do góry Bottom