>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

FIFA 07 - newsy....

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
FIFA 07

Premiera: 22 września 2006r.

Wymagania:
- system: XP
- procesor: 1,3GHz lub większy
- karta graficzna: 64mb lub lepsza (najlepjej GE Force 3 / Radeon 7500)
- wolne miejsce: 4GB
- Internet (multiplayer)
- 256 ram (zalecane 512mb)

Screeny:







Muzyka: FIFA 07 Tracks

Co sądzicie o nowej FF 07 :?:
 
D 6

daniel_2b

Użytkownik
Wersja demo miala wyjsc kilka dni temu,potem przelozono to na ten weekend...
Weekend sie powoli konczy,a dema,jak nie bylo tak nie ma...
Ktos wie kiedy sie pojawi w internecie wersja demonstarncyjna Fify 07?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Demo Fify 07

Drużyny:
- Manchester United :mrgreen:
- FC Barcelona
- Lyon
- Werder Brema
- Chivas
- Milan

Stadion:
- New Wembley ????

Ilość graczy:
- 2

Wyjście dema: Ponoć na 100% 15 września :zy3ou:
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
Mnie już nie ruszają te Fify o wiele lepsze są PES ????
o ile trailery nie kłamią, to Fifa zbliżyła się do gameplay&#39;u PES&#39;a; dla mnie PES w tym aspekcie jest dużo lepszy, zobaczymy co programiści z EA wykombinowali na ten rok; wielkim minusem PESa jest grafika (bez dodatkow graficznych po 700MB nie ma co grac moim zdaniem) oraz sedziowanie :p
 
H 0

hans00

Użytkownik
ee mi sie w PESie nie podobalo ze sklady byly nieoficjalne ;/ nie mozna bylo orginalni LM zagrac albo worldcupa :/

Podmienia się jedn plik i ma sie wszystkie sklady. Fifa mi w ogole nie interesuje, nedza i tyle. A teraz pes 6 z polskim komentarzem :mrgreen:
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Fifa od dłuższego czasu się prawie wogóle nie zmienia. Ja tam gram w PES. Oczywiście mam każdą (od 98 roku) gre serii Fifa która ukazała się na rynku i zdobęde też jej najnowszą wersje, ale zdecydowanie wole PES. Dlatego czekam na premiere Pro Evolution Soccer 2007 który wedle zapowiedzi zdeklasuje Fife. I na koniec pytanie:

Czy nie wie ktoś skąd ściągnąć Fife Street żeby chodziła na PC? ]

Słyszałem że można użyć emulatora tylko nie wiem skąd takiego ściągnąć.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Mi sie najbardziej podobała FIFA 2005 najlepsza grywalność moim zdaniem aco do PES to jest takie średnie :p fifa ładniejsza o wiele :]
Mooserix, Warezem sie interesujesz ;] nie ładnie kup sobie PS2 i oryginalna gre w sklepie
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Mi sie najbardziej podobała FIFA 2005 najlepsza grywalność moim zdaniem aco do PES to jest takie średnie :p fifa ładniejsza o wiele :]
Mooserix, Warezem sie interesujesz ;] nie ładnie kup sobie PS2 i oryginalna gre w sklepie
jak dla mnie najlepsza byla fifa 2000 na PS grywalem w to kiedys po 3-4 godziny dziennie ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
mi sie np podobal WC 2006 ???? no i moja pierwsza fifka 99 ???? The best. super to bylo jak sie szlo trikiem na W przez cale boisko i po 14:0 wygrywalo ???? ;p a z pesow to piatka najlepsza chociaz do trojki nie mialem kompa;/
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
A teraz pes 6 z polskim komentarzem :mrgreen:
tylko nie to!!! ????

ee mi sie w PESie nie podobalo ze sklady byly nieoficjalne ;/ nie mozna bylo orginalni LM zagrac albo worldcupa :/
no napisalem przecie ze bez dodatkow sie nie dalo w to grac :p ja tam mialem wszystko pieknie jak oficjalne, ale kosztowalo to 700MB dodatkowego downloadu :p [Wolf&#39;s Pack 2.0 czy jakos tak]
 
W 2

wislak

Forum VIP
aha no czytalem kiedys o tym, ale z tego co pamietam to wyszlo to do neta juz z miecha po tym jak PES mi sie znudzil ???? ???? ????
 
Do góry Bottom