>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIFA 07 - newsy....

H 0

hans00

Użytkownik
Warezem sie interesujesz ;] nie ładnie kup sobie PS2 i oryginalna gre w sklepie
Tylko że ja chce sobie pograć na komputerze. A że nie ma tej gry na PC to jak mam ją kupić?
Kwestia prosta śćągnij Emulator do PlayStation i bez problemu odpalisz


Pozdro
Tja, tylko nie wiedzialem, ze fifa 2006 jest na psx&#39;a. Bo sprawnego emulatora ps2 nie ma i to długo nie będzie.

no napisalem przecie ze bez dodatkow sie nie dalo w to grac Razz ja tam mialem wszystko pieknie jak oficjalne, ale kosztowalo to 700MB dodatkowego downloadu Razz [Wolf&#39;s Pack 2.0 czy jakos tak]
To sciagales jakas kobyle, ja tylko save, ktore ma 1mb ???? Ale bylo warto, gra, ktora miazdzy i uzaleznia.
 
H 0

hans00

Użytkownik
Nie umiesz czytać? Przecież napisałem, że nie ma żadnego dobrego emu ps2! Mało wymagające gry dochodzą do max 10fps&#39;ow w menu (w grze gora 1), a to itak trzeba miec niezlego potwora w domu. A le jak tak bardzo chcesz to masz Click, ale i tak nic nie odpalisz.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Z tego co wyczytałem, na oficjalnej stronie Fify 07, to magazyn Playstation 2, chwali bardzo nową fife ???? Może w końcu coś ciekawszego wydali ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
PS2 a PC jest troche inna... czekam na FIFE i zastanawiam się czy wydac ponad 100zł. na FIFE czy kupic sobie nową rakiete Wilsona do tenisa? Musze się zastanowic... ale jak zarobie będzie to i to ???? ... bliżej tamatu:

Pare osób wymyślą jakieś newsy ze stron ktorych tak na prawde nie ma... i robi się z tego łańcuszek... Jezeli chodzi o DEMO... to po co się tak do tego dobijacie? Będziecie mieli gre z kompem i wybrac sobie druzyne chyba z 7 dostępnych... bez przyjemności... Nawet wiele razy się zdarzalo że DEMO było wybrakowane... to znaczy grafika była ta inna niz ta która jest w PEłNEJ WERSJI... Ja nie ściagam zazwyczaj dem... strata czasu i miejsca na dysku ????
Wracając do daty czego sie czepiacie o premiere DEMA? Przeciez OFICJALNEJ informacji nie było a więksozś ludzi czepiało się bo demo miało byc wczoraj a dzisiaj nie będzie a ni za tydzień... Gadanie bez sensu i w takie newsy wpuszczają dzieci neostrady... owszem lubie pofikcjowac i nabierac znajomych ale potem mówie ze to byl żart... nie pamiętam ale chyba w 2004 był taki przeciek że wyszło to z agranice za kontynent i jeszcze tam gdzie mogło dotrzec... nie warto sie przejmowac demem warto czekac na PW na która ja czekam ????


Pzdr.! Drago
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Czekam na tą fife i czekam 06 byla dobra zagrałem 14 sezonów na word cllasie i wcale gra mi się nie znudzila gram w nią do teraz tyle ze troche zadziej ciekaw jestem jak bedzie sie gralo w 07
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
za nic w swiecie nie zamienilbym komentarza John&#39;a Motsona na Szpaka i Szaranka do spółki...

edit: wyszło już demo FIFY 07. Neostradowiczów 128 muszę zmartwić :p 562 MB do pobrania
 
drago 108

drago

Użytkownik
6... 5... 4... 3... 2... 1... ! Odliczajmy dni do nowej FIFY 07!

Możemy juz zajmowac miejsce w miejskich sklepach i czekac na przyjazd nowej dostawy wraz z FIFA 07. Nie mogę się doczekac gdy wreszcie zagram sobie w nową fife ???? Wy kupujecie? czy wolicie sciagac?


Pzdr. Drago
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja kupie oryginal :] Co do PESa to nie wiem czy zmiecie... Jeni lubi fife drudzy PESa, pamietacie fife 96 czy 97 :?: Na tamte czasy to byly hity :!: Jak dla mnie Fifa jest nadal najlepsza...
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Ja mam w domu Fife 2000 , dla mnie najlepsza jest Fifa 2002 , moglbym nadal w nia grać jakby był plik który zmienia składy na te które są obecnie.
 
H 0

hans00

Użytkownik
Dla mnie fifa to po prostu arcade, a pes to symulacja ???? Pes rządził od czasów psx&#39;a i dalej rządzi. Po prostu kocham tą gre ????
 
dmo-domino 0

dmo-domino

Użytkownik
Kazda Fife mam u siebie w domu.
Pamietam jeszcze jak z moim kolega gralismy w 2002 dzien i noc (doslownie).
Pobudka 10 rano (czasami w dni szkolne, tak to juz bywa :p) i ja ide do niego albo on do mnie i gramy do polnocy, z dnia na dzien tak samo to wygladalo. Chyba ze jeden spal u drugiego.
Cztery lata pozniej pojechalismy razem na mistrzostwa Fify 2006 w Polsce, przeszlismy do 3 etapu, niestety nie moglismy sie na nich zjawic.
W tym roku oczekujemy na mistrzostwa, zeby moc powalczyc o wyzsze lokaty niz 3 runda eliminacyjna.
Wy tez jedziecie na Mistrzostwa Polski? ????
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Powiem tyle. Ja mam chyba każdą gre o tematyce piłkarskiej na PC, która wyszła po 2000 roku. I musze powiedzieć, że Fifa była najlepsza na kompa dopóki nie zrobili konwersji PES. Pro Evolution Soccer rządzi!!!

Poza tym do wszystkich fanów Fify mam pytanie: Co zmieniło się między wersjami 2004 - 2005 - 06 :?:



I tak całkiem na marginesie mam pytanie czy słyszał ktoś coś o tym że w PES 6 na PC ma komentować Borek i Kołtoń?
 
Do góry Bottom