>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

FC Barcelona - Real Madrid C.F. - Gran Derbi Europa - 29.11.2010 CAMP NOU

Status
Zamknięty.
P 95

piotrek_

Forum VIP



29. 11. 2010
godz. 21:00









Oferta bukmachera : Bwin

Josep Guardiola _______ Jose Mourinho

***
Składy - obecne wyjściowe jedenastki :


REAL MADRID






BARCELONA




Zaznaczeni są na zielono najczęściej wprowadzani zmiennicy w trakcie meczów ligowych.


***

http://www.youtube.com/watch?v=H_KJs7frgbU&amp;amp;feature=related


CAMP NOU

***


Zapraszam do obfitej i merytorycznej dyskusji i wymiany poglądów na temat formy zawodników i szans zespołów !
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Jako kibic Realu wierze w zespol prowadzony przez Mourinho chodz o zdobycie punktow na Camp Nou bedzie bardzo bardzo ciezko ... wiadomo ze w takich spotkaniach obie druzyny sa zmotywowane na tyle jakby byl to final ligi mistrzow . Gran Derbi moze decydowac takze o koncowym miejscu w tabeli dlatego tez sa takie ekscytujace . Powiedzialem ze wierze w Real bo nie wiem czy cos wiecej mi pozostaje ... przyjscie do Realu najlpszego trenera na swiecie zmienilo juz sporo w tej druzynie .. i chodz wiekszosc spodziewalo sie zmiany gry ofensywnej w defensywna to jednak ofensywa dziala bardzo dobrze ... lecz uwazam ze to jeszcze nie jest ten Real na ktory czekam i ktory moglby wygrac z Barca w tak waznym spotkaniu , chyba ze w skladzie zabraklo by obecnie najlepszego pilkarza na swiecie Messiego . Osobiscie cieszylbym z kazdego punktu zdobytego przez Królewskich a wymarzonym wynikiem bylby remis ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Niesamowita gradka dla takich ortodoksyjnych fanów Ligi Hiszpanskiej na przeciw siebie staną dwa najbardziej utytułowane zespoły w Hiszpanie po raz pierwszy w Gran Derbi zagra Jose Mourinho oczywiście na ławce rezerwowych jako trener przyjezdnych,szczerze to trochę się obawiam ponieważ Mou zawsze wiedział jak grać z Barcą pamiętacie mecze jeszcze jak prowadził Chelsi zwycięstwo 4:2 z Barcą później był Inter i 3:1 ale napewno widzicie pewną prawidłowość zespoły prowadzone przez Jose Mourinho nigdy z Barceloną nie wygrały na wyjeździe,wszystkie zwycięstwa jaki odniósł Mou ze swoimi zespołami nad Barcą były odniesione na własnym terenie nigdy na wyjeździe z Barcą jego zespół nie wygrał.I myśle że i tym razem zejdą przegrani. O tak szaleńczym sezonie jak w tam tym roku raczej możemy zapomnieć jak narazie zespół który może jak na razie pomieszać szyki liderą to zespół Villareal,po dobym początku Valanci jakos przystopowała,Liga Hiszpanska w tym sezonie jest naprawde ciekawa do gry powoli wraca Sevilla,Valencia tez z pewnoscią łatwo skóry nie sprzeda,Atletico też jest groźne,beniaminek Hercules też może postraszyć,wygląda to naprawde ciekawie.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Mecz zapowiada się ekscytująco ???? Obie drużyny gromią rywali w lidze, są w doskonałej formie. Dwa ostatnie mecze Realu to dwa zwycięstwa i bilans goli 9:1, zaś Barcelona również w dwóch ostatnich meczach dwie wygrane, bilans goli 11:0. Siła ofensywna barcy jak i Realu jest najlepsza na świecie, dwóch na tą chwilę najlepszych piłkarzy na świecie czyli pojedynek Messi vs. Ronaldo. Szykują się nam niezywkłe emocje.

Kto wygra??? ????
 
modestvermin 0

modestvermin

Użytkownik
Na począku Barca miała zadyszkę, ale patrząc na ostatnie mecze gra świetnie. Coraz lepiej. Realowi będzie ciężko, choć wszystko może się zdarzyć. Real staje się wreszcie drużyną no i mają Mourinho ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ciekawe na jaką strategię zdecyduje się Mourinho. Wydaje mi się, że Real zadba o defensywę podobnie jak to było za czasów gry Interu na Camp Nou...
Z pewnością będzie to wielkie wydarzenie, mecz na najwyższym poziomie, co jednak nie oznacza, że zobaczymy w nim wiele bramek. Pierwsza myśl to remis do przerwy lub under 2,5.
Z drugiej jednak strony perspektywa odniesienia zwycięstwa na Camp Nou jest kusząca, a z racji iż Mourinho ma w Realu lepszych wykonawców niż w Interze...
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Z drugiej jednak strony perspektywa odniesienia zwycięstwa na Camp Nou jest kusząca, a z racji iż Mourinho ma w Realu lepszych wykonawców niż w Interze...
To mnie rozbawiłeś ???? , kto tutaj jest lepszym wykonawcą niż w Interze? Higuain jest lepszy od Milito czy Eto&#39;o? Ozil jest lepszy od Sneidera? czy może mówisz o Ronaldo który gdy jeszcze nigdy nie strzelił gola Barcelonie i zawsze gdy przyjdzie zagrać z tą drużyną to potyka sie o własne nogi? , nie wspominając już o obronie którą Inter deklasuje Real o głowe i nie ma się chyba co z tym kłócić.

Jak dla mnie w tym meczu pewne zwycięstwo Barcy . Real gra słabizne na wyjazdach , zagrali słabe mecze czy to z Milanem czy to ostatnio w lidze z Gijonem . Barca ostatnio niszczy swoją formą i tym bardziej w takim meczu i na CN powinna ograć Real tak jak to robiła przez ostatnie dwa sezony , choć teraz pewnie będzie ciężko bo Mourinho postawi autobus na polu karnym tak jak za czasów Interu , ale jak wiadomo Barca z Interem u siebie wygrała i pewnie wygra też w poniedziałek.

Dla poprawienie humoru jeszcze filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=O2bX_lt91As&amp;amp;feature=related
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Higuain jest słabszy od Eto&#39;o czy Milito??? Według mnie słabszy napewno nie jest. Każdy z tych napastników ma inny styl.

Ozil w mojej osobistej ocenie jest bardzo dobrym piłkarzem.

Zgadzam się z tym że Mourinho ma lepszy zespół w Realu niż miał w Interze.

Dawid Ty patrzysz na to spotkanie mało obiektywnie, jesteś kibicem Barcy to fajnie, też w tym meczu będę kibicował Barcelonie ale obiektywizm to podstawa w typowaniu, nie raz się o tym przekonałem.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Higuain jest słabszy od Eto&#39;o czy Milito???
No to jest chyba pytanie retoryczne. O ile trzyma jeszcze poziom Milito o tyle już przy Samuelu to jest pan Pikuś. Tak, jestem obiektywny. Zresztą zobaczymy co Ronaldo i Higuain pokażą grając z Barcą. Bo takiej Almerii czy Saragossie to żaden problem ładować po 2 bramy.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Higuain jest słabszy od Eto&#39;o czy Milito??? Według mnie słabszy napewno nie jest. Każdy z tych napastników ma inny styl.
Nie mów mi że gość przez którego Real odpadł w 1/8 LM w tamtym sezonie (partolił wszystko w drugim meczu z Lyonem i nie trafił do pustej bramki ???? ) jest lepszy od gościa który strzelił 2 bramki w finale LM , strzelił gola w meczu z Barcą w 1/2 , czy zdobył bardzo ważną bramke z Chelsea . Nie mówie już o tym że to Milito został uznany za najlepszego gracza ostatniej edycji LM , kto uważa go za gorszego piłkarza od Higuaina jest idiotą (nikogo nie obrażając).
Ozil w mojej osobistej ocenie jest bardzo dobrym piłkarzem.
Dobrym może i jest ale co z tego? jest zawodnikiem gorszym od Sneidera i nie podlega to żadnej wątpliwości.
Zgadzam się z tym że Mourinho ma lepszy zespół w Realu niż miał w Interze.
Na jakiej niby podstawie?!
O ile trzyma jeszcze poziom Milito o tyle już przy Samuelu to jest pan Pikuś.
Rozmowa jest akurat o tym jakim składem dysponował Mourinho w Interze a akurat Eto&#39;o za Mourinho był cieniem samego siebie i grał akurat słabo (świetnie gra dopiero od tego sezonu) - więc Higuain jest może lepszym zawodnikiem od Samuela z tamtego sezonu ale jeśli chodzi o Milito to jest przy nim zerem co udowodniłem wyżej.
Igła to dobry , klasowy napastnik ale do klasy Milito z tamtego czy Eto&#39;o z tego sezonu jeszcze dużo mu brakuje.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Tylko że w tym sezonie nie ma Milito. Higuian dla mnie jest gorszy od Milito i to samo tyczy się Ozila i Sneijdera.
Cała ta czwórka to zawodnicy wielkiej klasy.

Casillas lepszy od Julio Cesara.
Cała formacja defensywna Realu(Ramos,Pepe,Carvalho,Marcelo) jest napewno lepsza od defensywy Interu(Maicon,Lucio,Samuel,Chivu)
Cambiasso, Zanetti chyba nie porównujesz tych zawodników do Khediry i przede wszystkim do Xabiego Alonso!
Pandev vs. Ronaldo = ślepy i głuchy wybierze Ronaldo
Milito vs. Higuian = remis obaj strzelają dużo goli, czyli obaj spełniają rolę napastnika.

Real ma znacznie silniejszą ławkę rezerwowych niż Inter w tamtym sezonie...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Haha co za żenująca dyskusja panowie ! ???? My tu mamy rozmawiać o meczu FC BARCELONA - REAL MADRYT, a nie o tym, czy Inter z poprzedniego sezonu miał lepszych zawodników niż dzisiejszy Real.
Odnośnie meczu to nie ma co ukrywać, ale spotkają się dwie aktualnie najlepsze drużyny na świecie. Zarówno Barca jak i Real prezentują się świetnie, chociaż Real się prezentuje o 1% lepiej bo jeszcze w tym sezonie nie przegrał żadnego meczu i to jest na pewno jakiś sukces. Atutem w tym meczu dla Barcelony na pewno będzie własny stadionie gdzie grają na nim po prostu genialnie. Na wyjazdach w LM nie prezentowali się nigdy najlepiej, a jak przyszło im grać na CN to czy to był Arsenal, Bayern Monachium czy Stuttgart to dostawali po 4 od Barcelony.
Ja daję szanse obydwu zespołom 50% na 50% i nie widzę tu faworyta. Real ma genialnego trenera JM, a Barca ma stadion Camp Nou. Jaki będzie wynik ? Trudno przewidzieć. Według mnie ten mecz skończy się underem o ile nie padnie szybko bramka.
Pamiętajcie, że w takich meczach różnica klas poszczególnych zawodników jest znikoma, a najważniejszą rolę odegra zapewne kolektyw zespołu.
Mecz na pewno ważny dla Barcelony bo o ile ten mecz przegrają strata do Realu będzie wynosiła o ile się nie mylę już 5 punktów.
Ja osobiście odradzałbym typowanie tego meczu i kierowanie się sympatiami do danych klubów, ale jak już miałbym wskazać zwycięzcę to Barcelona na 25%, 20% szans dla Realu i reszta na remis (0:0, 1:1).
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Casillas lepszy od Julio Cesara.
Cała formacja defensywna Realu(Ramos,Pepe,Carvalho,Marcelo) jest napewno lepsza od defensywy Interu(Maicon,Lucio,Samuel,Chivu)
Cambiasso, Zanetti chyba nie porównujesz tych zawodników do Khediry i przede wszystkim do Xabiego Alonso!
Pandev vs. Ronaldo = ślepy i głuchy wybierze Ronaldo
Casillas lepszy od Cesara? ???? nie no nie żartuj , Cesar w tamtym roku nie zrobił chyba przez cały sezon jednego błędu i wiele razy ratował Inter przed utratą bramki , a Iker? patrz mecz wyjazdowy z Milanem i jego potforny &quot;babol&quot; , nie wiem w czym ten człowiek jest lepszy od Cesara ale chyba tylko w nazwisku.
Uważasz Carvalho czy tego nieudacznika Pepe za lepszych piłkarzy niż Samuel czy Lucio z tamtego sezonu? ty chyba nie jesteś poważny , uważasz Ramosa za piłkarza lepszego od Maicona ? Jezu...
Khedira to dla ciebie lepszy zawodnik od Cambiasso? nie mam pytań. Poza tym dlaczego porównujesz Zanettiego do Alonso? porównaj sobie do niego Sneidera (co jak co , podobna pozycja) , wtedy Inter znów wyjdzie lepiej.
Milito vs. Higuian = remis obaj strzelają dużo goli, czyli obaj spełniają rolę napastnika.
Napisałem już dlaczego Milito jest lepszy ale widze że się upierasz przy swoim .
MILITO TO NAJLEPSZY ZAWODNIK POPRZEDNIEJ LM - napisze tak bo jak napisałem inaczej to chyba tego nie zauważyłeś , jak można w ogóle porównywać takiego piłkarza to Higuaina?
Ogólnie trzeba być albo zaślepionym fanem Realu albo nie mieć zielonego pojęcie o piłce żeby powiedzieć że Real ma mocniejszy skład od Interu z tamtego sezonu.
Odnośnie meczu to nie ma co ukrywać, ale spotkają się dwie aktualnie najlepsze drużyny na świecie.
A czym takim wykazał się Real że uznajesz go za najlepszą ekipe świata? nie przeszedł 1/8 LM w tamtym roku? (nie mówie już o poprzednich latach)
Jesteś ANTY REAL i dla Ciebie każdy zawodnik jest słaby...

Myśl dalej, że jaki ja jestem ekspert, jaki ja fajny jestem to daleko zajdziesz!
Brak argumentów co?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
A czym takim wykazał się Real że uznajesz go za najlepszą ekipe świata? nie przeszedł 1/8 LM w tamtym roku? (nie mówie już o poprzednich latach)
ale spotkają się dwie aktualnie najlepsze drużyny na świecie.
Aktualnie nie widzę nikogo w Europie kto może dorównać tym dwóm zespołom. Manchester ? W tym sezonie grają średnio i bardzo się męczą. Arsenal pewnie skończy tak jak co roku. Milan dopiero buduje swoją potęgę, Inter masa kontuzji i słabe wyniki, Bayern tak samo jak Inter. Jedynie chyba Chelsea jest na mniej więcej takim samym poziomie.
Liczę, że moderator pousuwa niepotrzebne posty bo zaczyna się głupia dyskusja z fanatykami.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jose powiedział że wygra z Barcą jesli będzie miał 11 piłkarzy na Boisku,ja juz dawno tą teze obaliłem bo były mecze które Mou przegrywał na Camp Nou mimo iż miał 11 piłkarzy od 1 do 90 minuty dla mnie ten mecz jest oczywisty,juz w tam tym sezonie real zrównał się z Barcą jesli chodzi juz o wyniki przegrali w prawdzie dwa razy 1:0 i 2:0 ale te porażnki nie były aż tak rażące zgodze się z tym że Real gra słabiej na wyjazdach ale znowu Barcelona w tym sezonie na Camp Nou juz potraciła punkty i to w cale nie z potęgami Hercules 0:2,Mallorca 1:1.Z Drugiej strony ze wszystkimi zespołami z czołówki wygrali Villareal,Sevilla,Valencia,Atletico Madryt.Jesli tak będzie to wygrają również z Realem,Jose pewnie na Barcelone ustawi zasieki bo każdy wie że z nimi nie da się grać otwartej piłki,Guardiola może zadziwic troszke i może wpusci Adriano bardzo mi się podobał w meczu w Atenach oddał pare groznych strzałów na bramkę potrafi grac obiema nogami co praktycznie może utrudnic zadanie obrącą Realu,Busquets czy Mascherano jako defensywny pomocnik to też jest pytanie tabu ciekawe na kogo postawi Pep Guardiola.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Ja powiem tak, jestem fanem realu, ale Dawid kieruj się troche obiektywizmem.. Spotykałem się nie raz z takimi ludźmi jak ty.. Nie nawidzisz realu i gadasz, że każdy piłkarz jest taki słaby. Ja nie nawidze Barcy ale moge ich wyróznić, bo grają na prawde dobry futbol.

W tym sezonie, póki co Real osiąga lepsze wyniki niż Barca. Real jest niepokonany u siebie, nawet nie stracił u siebie nawet 1 pktu. Nie zgodze się także, że Real gra słabo na wyjeździe bo to nie prawda. Z gijon zagrali słabo to prawda ale wygrali (tak na prawdę, sądze że było to spowodane tym, że mourinho nie miał jak przekazywać wskazówek Karance i swoim zawodnikom, gdyż siedział za daleko ławki) Ktoś podał przykład Milanu, wg mnie grali nawet dobrze a Milan nie zasłużył wtedy na urwanie pktów realowi. Real zdecydowanie przeważał a przegrał przez błąd sędziego.

Co do oceny czy Inter z tamtego sezonu był lepszy czy ten Real. Sądze, że nie ma sensu o takich rzeczach gadać, gdyż to się okaże na koniec sezonu. Nie zapominajcie, że to tak na prawdę zasługa Mourinho bo bez niego nie mieliby potrójnej korony.

Real z Mourinho może osiągnąc wiele. A co do wspomianego autobusu na LM. To przypomne jeden fakt, że póki Motta nie dostał czerwonej kartki, mecz był wyrównany i nie było żadnego &quot;anty-futbolu&quot;. Widać, że fani &quot;wielkiej Barcelony&quot; nie moga się pogodzić, że odpadli. Jakby nie wasz zajebisty Sergio Busquets(piękna symulacja) to mecz by był 11 vs 11 a wtedy Mourinho by nie był zmuszony do zmian taktycznych. Tutaj udowadnia to tylko tyle, że wie jak ustawić zespół a nie grając w osłabieniu rzucać się na rywala mając korzystny wynik. Jakby guardiola tak zrobił, byście nic nie gadali ;d Po 2 nie porównujcie drużyny Barcy i Interu bo to zupełnie inny styl i liga.

Także zwróce się do postaci Ronaldo. Co z tego, że nie strzelił nigdy bramki Barcy? Głupie statystyki a także gadanie, że Ronaldo jest cienki i nie umie grać z lepszymi. Proszę przykład nie dawnych meczy. Mecz Hiszpania vs Portugalia, gdzie osmieszył i Pique + samego Ikera, gdzie powinien paść gol ale sędzie nie uznał bo Nani ją tracił. A była po 1 już za linia a po 2 Nani nie był na spalonym ???? http://www.youtube.com/watch?v=7wo9JvCqMME&amp;amp;feature=player_embedded#!
Czy to nie jest zagranie godne jednych z najlepszych zawodnikow na świecie?

Wg mnie Ronaldo i Messi to zawodnicy prawie komletni i są najlepsi na świecie.

A co do typowania wyniku Gran Derbi sądze, że nie da się jednoznacznie stwierdzić kto wygra. Gdyż drużyny są porównywalne i wygra drużyna, która zagra poprostu lepszy mecz ???? Dlatego wg mnie każdy wynik może paść. Można być tego pewnym, że kibice Barcy zgotują Mourinho nie miła niespodziankę ;d Miejmy nadzieję, że nie taką jak w meczu w sezonie 2002/2003, Figo ;d Bo takiego przywitania nie życzę nikomu ;d

Jeszcze słówko do Jagr, real w tym sezonie to inna drużyna. Pellergini a Mourinho to duża róznica. Pellergini grał futbol totalny.. Nie patrzył na obronę, cały składem atakował bez asekuracji.. Przez to min odpadli szybko w LM. Taka gra nadaje się na średniaki La Liga ale z lepszymi zespołami takim sposobem wygrać się nie da. Mourinho zapewnia harmonie.. Gdy wybiega Ramos to Marcelo zostaje w obronie i na odwór. Defensywni pomocnicy asekurują obróńców. Drużyna wreście gra jak drużyna.. Atakują prawie całym zespołem i tak sobie bronią. Zreszta wystarczy spojrzeć jak idzie Realowi teraz w lidze, mają najmiej straconych bramek a także najwięcej strzelonych (razem z BArca). Więc porównywanie drużyny z tego sezonu do tamtej jest dziwne i nie na miejscu. Na dodatek w drużynie zaszły zmiany gdyż do 1 składu doszedł Carvalho, Ozil, Khedira i Di Maria, którzy jak na razie + Ronaldo i Marcelo prezentują się najlepiej w realu. Barca gra świetnie ale póki co Real też gra świetnie. Na dodatek real stracił tylko punkty w 1 meczu w LM a Barca troche więcej, a real teorytycznie miał lepszą grupę. Także trzeba dać realowi troche czasu, gdyż ten zespół jest nadal budowany. Styl barcy jest szlifowany od dawna, real znów musiał przevhodzić przez wielkie zmiany. Guardiola to trener idealny dla Barcy, gdyż był jej wychowankiem a także prowadził juniorów, którzy preferują podobny styl jak 1 skład Barcy. Jednak jeśli Guardiola by odszedł do innego klubu nie osiągał by takich wyników jak w Barcy. Gdyż on jest stworzony dla Barcelony, zna klub bardzo dobrze od wnętrza i od zewnątrz. Wychowywał się w nim i kontynnuuje styl drużyny od czasów Cruyffta.

Dziękuje za uwagę ;) Wszystko wyjaśni się w poniedziałek ???? Niech wygra lepszy ! :d
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zakończmy tą dyskusję na temat porównywania do Interu Mediolan...
Sam ją wywołałem i sam ją zakończę. Mourinho przed meczami wypowiada się w taki sposób, że można odnieść wrażenie iż on sam twierdzi, że ma lepszych wykonawców niż w Interze. W ogóle zostawmy najlepiej ten temat...
KONIEC dyskusji na temat porównań do Interu Mediolan, każdy kolejny post na ten temat będzie usuwany.
Skupmy się na poniedziałkowym meczu.
Ja trzymam się opcji, że ustawienie taktyczne zespołu przez Mourinho spowoduje fakt, że mecz będzie underowy.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Ja nie wyobrażam sobie, żeby ten mecz zakończył się underem 2,5. Messi, Ronaldo, genialni pomocnicy z obu stron i słabsze od pozostałych formacje obronne (nie widać tego wyraźnie w meczach z cieniasami z hiszpańskiej ligi). Ja zagram najwyższy over jaki będzie dostępny ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Wszyscy mówią że Ronaldo i Messi są najlepszymi na swiecie piłkarzami dla mnie tylko Messi jest warty zachodu,Ronaldo strzela bramki ale w więkoszosci slabym rywalą gdy przychodzi silny rywal odrazu na jego koncie widnieje 0 ;) Także miejcie litośc w ocenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom