>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FC Barcelona - Real Madrid C.F. - Gran Derbi Europa - 29.11.2010 CAMP NOU

Status
Zamknięty.
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Barcelona wygrała absolutnie zasłużenie,można gdybać,czy gdyby nie strzelili szybko bramki to pewnie mecz wyglądałby jak ten z ubiegłego roku gdzie odnieśli skromne zwycięstwo,a tak strzelili szybko bramkę,potem drugą i mogli sobie pozwolić na granie na luzie,a Real zagrał tragicznie.
Na szczęście o mistrzostwie nie decyduje jeden mecz,tylko równa forma przez cały sezon i w maju zobaczymy kto go zdobędzie.
Mourinho po meczu powiedział &quot; z Interem też przegrałem na Camp Nou,ale to piłkarze i kibice Barcelony oglądali finał Ligi Mistrzów w telewizji&quot;
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Indywidualne umiejętnosci na pewno lepsze ma Ronaldo....
Na boisku lepiej jednak sprawuje się Messi....
Hahaha ;) , o ja . To jakie umiejętności ma Ronaldo było widać we wczorajszym meczu i w ogóle we wszystkich meczach z lepszymi rywalami , co cię u niego tak zauroczyło? machanie nogami nad piłką przez minute a potem wycofanie do tyłu? przecież ten człowiek z każdą lepszą drużyną potyka się o własne nogi , o jakiech umiejętnościach ty mówisz? weź ty koleś nie obrażaj takimi tekstami Messiego bo on już udowodnił 50 razy że jest zawodnikiem lepszym od Ronaldo , i udowodnił to też wczoraj , gdy Ronaldo rzucał się z łapami na Guardiole Messi jechał zawodników Realu jak chciał i zaliczył dwie cudowne asysty (to też kolejna rzecz której Ronaldo nigdy nie zrobił i nie zrobi czyli fantastyczne podania i rozgrywanie piłki ).
Ogólnie Real zagrał błazenade , wszystko tak jak mówiłem przed meczem , Barca ich zdeklasowała jak jakąś Almerie czy Racing , zresztą niczym oprócz kozaczenia się od takich drużyn nie różnią (nie no , kase mają) , zwykłe Europejski średniaki które po raz kolejny odpadną w 1/8 LM i kolejny trener poleci .
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
Panowie o ty meczu mógłbym tutaj napisać sam 5 stron komentarza to niesamowite. Przyjeżdza na Camp nou ekipa która w dotychczasowych 12 meczach traci 6 goli a w tym jednym traci 5.
Barcelona zagrała mecz perfekcyjny w drugiej połowie totalnie ośmieszając real. Styl w jakim Barca - jej wychowankowie Pedro Busquets wymieniali między sobą piłke + oczywiscie Xavi Iniesta był niesamowity. Płakałem ze szczęscia.
Nie wiem czy kiedykolwiek ujrzymy druzyne lepszą niż TA Barcelona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Nie wiem czy kiedykolwiek ujrzymy druzyne lepszą niż TA Barcelona.
Znajduje się wiele osób, którzy twierdzą, że Barcelona sprzed roku, czy chociażby sprzed dwóch lat, miała najlepszy okres w swojej (nawet) całej &quot;karierze&quot;. W tym sezonie, a w szczególności, w meczu z Realem, pokazali, że wciąż stać ich na fenomenalne zwycięstwa, które na długo zostaną w pamięci kibiców. Jednak dobrze byłoby, gdyby Barca znów zaskakiwała nas w Lidze Mistrzów. Owszem, grają również dobrą piłkę, jednak można powiedzieć, iż nie tak bardzo efektowną. Tak, tak, niejeden od razu powie, że to dopiero początek rozgrywek, więc stąd ten &quot;zastój&quot;. Możliwe, że tak jest, przed nami jeszcze długa droga do finału, więc wszystko się okaże w czasie, bo ja nie wyobrażam sobie w tym sezonie innego finału, niż ten z udziałem FC Barcelona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 95

piotrek_

Forum VIP


Myślę, że wszystko zostało już powiedziane a wyniku szczególnie nie ma co komentować. Real nie stanął na wysokości zadania, nie podołał, nie zmniejszył rozmiarów porażki, nie strzelił nawet gola , krótko mówiąc, nie zrobił nic by uniknąć takiego blamażu. Patrząc na to z innej strony jest to gorzej niż rok czy dwa lata temu kiedy wynik był 0:2, 1:0 czy 2:6. Różnica bramek wynosiła 4. W tym sezonie już 5. Zatem jest gorzej niż było rok i dwa lata temu.
Barcelona prowadziła niesamowitą wymianę podań gdzie wręcz ośmieszała drużynę gości nie pozwalając im pod żadnym pozorem odebrać piłki. Innymi słowy, mecz do jednej bramki i wiele osób mogło odnieść wrażenie, że Barcelona wyszła po prostu na jakiś trening.
Szkoda. Wszyscy na pewno liczyli na bramki z obu stron i walkę do końca a ujrzeliśmy pogrom.
Zapraszam do obejrzenia następujących filmów video .
Pod pierwszym video ujrzymy akcje, w których Barcelona utrzymywała się długo przy piłce i prowadziła grę jak chciała. Akcję przeplatają się z bramkami.
Drugie video to skrót meczu z bramkami.

http://www.youtube.com/watch?v=bo-hG2cvibU&amp;amp;feature=related

***

http://www.youtube.com/watch?v=hbzmEL6X2oY



To on rozpoczął całą zabawę ????



Widać Guardiola w dobrym humorze ????



I podsumowując wynik ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom