>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FB Show Party Vol 5 - Prolog

ravau91 235

ravau91

Użytkownik
Toruń pięknym miastem jest ???? nawet miałem okazję poznać po ostatnim zlocie
no wiadomo, że pięknym ???? mieszkam tu od ponad 2 lata i miasto sie nie nudzi. Starówka wymiata przede wszystkim.

A co do samego zlotu jeszcze, to mi sie podoba opcja enriquess&#39;a
Środek Polski, więc każdy będzie miał w miare blisko. Poza tym w maju ceny nie powinny być tam wygórowane, więc to też plus. Przedłużony wypad, np 2-5 maja brzmi dobrze. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

A mam jeszcze pytanie, ktoś wspominał, ale nie bardzo wiem jak to wygląda.
Część gastronomii jest sponsorowana czy jak ?
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Właśnie tak jak piszesz Mad - dwa terminy. Właśnie ze względu na to pojechałbym najpierw na majówkę i potem człowiek zarezerwowałby ewentualnie drugą miejscówkę ;) No na razie IMO dwie opcje: Boszkowo i Skorzęcin. Mimo wszystko pojechałbym w nowe miejsce, ale i tak jest mi to obojętne ????
Oj coś Ci Benek Wdzydze Kiszewskie nie podchodzą, bo o nich zapominasz ????

Hm w Boszkowie było bardzo fajnie, ale drugi zlot w Przysuchej pokazał, że drugi raz w tym samym miejscu, to już nie to samo, co nowe miejsce ???? Dlatego optuję za nową lokalizacją.

Dwa zloty to dobre rozwiązanie. Być może uda się pierwszy w maju, drugi w lipcu.

Skoro środek Polski, to może spotkamy się w Ciechocinku ? ???? Dużo tzw.&quot;fajfów&quot; tam jest ???? Mazury też są ciekawe. Kanas wypij kilka Harnasiów i pomyśl, gdzie na Mazurach jest jakiś fajny ośrodek ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie zakładajmy, że będą dwa zloty, bo ludzie nie będą się starać przyjechać np na majowy, bo powiedzą, że drugi termin im bardziej odpowiada. Kwestię ponownego spotkania się w wakacje mogą ustalić sobie osoby na zlocie już. Szkoda się rozmieniać na drobne. Wybierzemy jeden termin zlotu i oficjalnie niech będzie jeden zlot (takie jest moje zdanie ;) ).
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Odbędzie się jeden, pomyślimy o drugim. Miejscówka wiadomo, musi być jeziorko ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Skorzęcin bym sobie darował na Waszym miejscu.Przereklamowany ośrodek,zdominowany przez koksy wyrywające gimnazjalistki.Syf,kiła i mogiła.Plus ceny jak w centrum Poznania;)Szukajcie czegoś innego.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Przereklamowany ośrodek,zdominowany przez koksy wyrywające gimnazjalistki.Syf,kiła i mogiła.
O Boszkowie w tamtym roku też tak dużo osób na forum pisało, a jak było.... przeczytaj archiwum ;) zresztą skąd wiesz, że wśród nas nie ma koksów co wyrywają gimnazjalistki?

Rozmawiałem z Bandeo i zorganizujemy cały zlot jeśli odbędzie się w majówkę w Skorzęcinie. Teraz tylko czekam na odpowiedź Marcina, bo zostały niecałe 3 miesiące i trzeba zacząć działać
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
to ja proponuje jako miejsce zlotu okolice Grodu Gryfa (Szczecina) Jezioro Miedwie, konkretniej Morzyczyn/Zieleniewo spory wybór w miejsach noclegowych, dobry dojazd ze Szczecina oraz Stargardu Szczecińskiego,
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
to ja proponuje jako miejsce zlotu okolice Grodu Gryfa (Szczecina) Jezioro Miedwie, konkretniej Morzyczyn/Zieleniewo spory wybór w miejsach noclegowych, dobry dojazd ze Szczecina oraz Stargardu Szczecińskiego,
Przesada,nie ma sensu popadać w skrajność i na samym skraju Polski organizować zlot. Lepiej szukać coś w środku,żeby każdy miał w miarę blisko.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja bym już zrobił w Skorzęcinie. W dodatku zostanie odciążony Oderka nieco od organizacji. Majówka najodpowiedniejsza IMO na termin zlotu. Czekamy na decyzję ;)
waldu już bez przesady z jednej skrajności w drugą ????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Skoro środek Polski, to może spotkamy się w Ciechocinku ? ???? Dużo tzw.&quot;fajfów&quot; tam jest ???? Mazury też są ciekawe. Kanas wypij kilka Harnasiów i pomyśl, gdzie na Mazurach jest jakiś fajny ośrodek ????
Adwokacie, byłem kiedyś tutaj: http://www.dadajdomki.republika.pl tylko nie pamiętam ile mają domków tam do wynajęcia. Jednakże tanio jest, bo 40 zł za głowę. Na wyposażeniu mają łódkę, jednakże tam i tak jest pełno wypożyczalni sprzętu za grosze. Do tego grill w każdym domku a Domki w fajnym stanie, z prysznicem telewizorem etc. Tylko przy wyjeździe baba miała wątpy za kaucje, bo niezły burdel zostawiliśmy i trzeba było przy wyjeździe trochę poszorować i posprzątać domki by oddała (bierze 200 zł kaucji za domek).
Tam natomiast jest jeszcze ośrodek w którym jest drogo
www.star-dadaj.pl/
Ale można tam korzystać z atrakcji różnych: jest hala sportowa, basen, korty do tenisa, boisko do piłki ok 3km od ośrodka.Bardzo blisko jezioro, dosłownie rzut beretem, 50 metrów. W sezonie sporo ludzi. Możliwy dojazd PkP do czerwonki, a potem albo z buta ok 5-6 km albo taksówką. Pamiętam że kiedyś jak tam byłem to w 5 osób taxi bagażowe do domków za kurs 40 zł wzięło. Do monopolowego dosyć taniego, trzeba iść troche krucej, mniej niż jak z przysuchej do miasta. Z buta jest to impreza ok 30 min.

Jak coś jeszcze znajdę to zapodam.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
No to Bambo, Rambo się ogarną i się zabierzecie ????
Bambo matury ma w maju................ ;]

Co do zlotu, jest przekurwiscie, polecam i wiadomo choćby był w dalekim Azerbejdżanie to ja będę, wyjebane w egzaminy, są 2 terminy, na zlocie obowiązek być. Atmosfera super, ludzie sympatyczni i mili. A Marcin szef wszystkich szefów jak Krzysiek Jarzyna ze Szczecina.

btw Prosze o jedno, jak nie macie zamiaru przyjechać, to nie pisać w tym dziale i się nie udzielać, bo my tu piszemy żeby przyjechać a nie żeby dupe zawracać.
Gdzie te Szmaty panowie? :grin::grin::grin: Stawiam flache, jak ktoś przebije ten tekst... na najbliższym zlocie ;)
 
Do góry Bottom