>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FB Show Party Vol 5 - Prolog

rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Trzeba jednak pamiętać, że wszystkim nie da się dogodzić. 10 lipiec dla Ciebie będzie spoko, ale dużo osób wyjeżdża również dorobić sobie trochę pieniędzy ;)

Termin majowy wygląda spoko moim zdaniem.
Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę, piszę tylko o korzystnym terminie - dla mnie.

Chociaż termin majowy również wygląda ciekawie.
Ale chyba mimo wszystko co wyjazd wakacyjny to wyjazd wakacyjny.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Sporo się zastanawiałem nad pierwszym wyjazdem, bo prędzej nikogo nie znałem. Przyjechałem na zlot ostatni, a moje wątpliwości zniknęły w ciągu kilku minut. Każdy na pewno po nicku, avatarze, stylu pisania na forum wyobraża sobie jakoś daną osobę, ale to i tak na nic ;)
To świetne, że przyjeżdżasz nie znając nikogo, a odjeżdżasz po dwóch dniach znając wszystkich. Z każdym można porozmawiać, dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy i nie mówię tu tylko o bukmacherce. Atmosfera w pierwszy dzień po dwóch godzinach była taka jakbyśmy się znali od lat.
Miejsce może gdzieś w środkowej Polsce? Chociaż i tak pojadę wszędzie.
A majówka byłaby idealnym terminem. Jak ktoś pracuje to wystarczy, że bierze wolne 2.05 (czwartek) i ma 5 dni wolnego. Można by przedłużyć zlot np. do 3 noclegów i zacząć od czwartku wieczór.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Na jednym ze zlotów na którym byłem był przedłużony wypad i to jest świetny pomysł. Majówka idealnie się do tego nadaje ???? Zobaczymy jednak jaki termin zostanie ogarnięty ;)
Enriquess tylko o butach pamiętaj ????
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Właśnie pisze to dla użytkowników,których jeszcze nie było..nie wyobrażajcie sobie czegoś takiego że siedzimy przy lapkach i obstawiamy ????
Ja również nikogo nie znałem ???? a poznałem bardzo fajnych ludzi ! To były super wspomnienia i na taki zlot czeka się cały rok!
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ahoj Panoczki ???? Ja w tym roku mam urlop 6-21 lipiec i jak wyjdzie zlot w tym terminie to na 100% będę, w innych terminach też jest szansa że się zjawie, ale to już nie ode mnie zależeć będzie, a od kombinacji alpejskich w pracy ???? Tak czy inaczej, jak któryś z forumowiczów będzie się zastanawiać nad przyjazdem to gorąco polecam, bo wspomnień będzie mieć co nie miara, a klimacik na tego typu zlocie jest niesamowity ???? Pełno ciekawych ludzi, dużo śmiechu. Tu po prostu trzeba być ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ahoj Panoczki ???? Ja w tym roku mam urlop 6-21 lipiec i jak wyjdzie zlot w tym terminie to na 100% będę, w innych terminach też jest szansa że się zjawie, ale to już nie ode mnie zależeć będzie, a od kombinacji alpejskich w pracy ???? Tak czy inaczej, jak któryś z forumowiczów będzie się zastanawiać nad przyjazdem to gorąco polecam, bo wspomnień będzie mieć co nie miara, a klimacik na tego typu zlocie jest niesamowity ???? Pełno ciekawych ludzi, dużo śmiechu. Tu po prostu trzeba być ????
Zabierzesz mnie w podróż z PKP jak zlot będzie gdzieś na &quot;dole&quot; :cool:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Z Harnasiem to długa i obfita w Harnasie podróż ???? Zapewne będzie epicka jeśli wszystko wypali jak należy (chodzi o termin dla Kanasa ???? ).
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Zabierzesz mnie w podróż z PKP jak zlot będzie gdzieś na &quot;dole&quot; :cool:
Pewnie ???? Ze mną podróż jest epicka %% ???? ???? Ja pamiętam pierwszy zlot w przysuchej jak byłem, Ruszyłem o 21 w czwartek, by w przysuchej być o 9 rano w piątek (uroki pkp ???? ) Po dojechaniu na miejsce (byłem pierwszy) położyłem się do wyrka i o 14 obudził mnie Sphinx xD Tak czy inaczej, jak odpowiednio szybko się wybierze termin, to jest mocno prawdopodobne że będę. Bo u mnie w robocie jak odpowiednio wcześnie się zgłosi, to można dni wolne dostać w tygodniu za przepracowany weekend ????

Czyli przykładowo jak termin zlotu byłby tu strzelam 8 czerwca, to jak pójdę do pracy 2 czerwca w niedziele, a potem 15 czerwca w sobotę, to będe mógł dostać 8,9,10,11 czerwiec wolne ????

Mi tam najbardziej termin lipcowy by odpowiadał, ewentualnie majówka. Ale tak czy inaczej niezależnie od terminu na 90% uda mi się wolne na każdy weekend w tym roku ogarnąć ????
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
Rok temu nie udało mi się przybyć na zlot, ale teraz jak najbardziej się piszę ;)
Od kilku użytkowników ( między innymi od Rambo ) słyszałem same dobre rzeczy o takich zlotach. Więc napić się w towarzystwie ludzi znanych tylko z nick&#39;ów napewno będzie spoko ????
Czy majówka, czy lipiec - jakoś dam rade. Ale chyba rzeczywiscie maj będzie korzystniejszym terminem. Będzie trzeba sie zastanowić nad jakimś fajnym miejscem
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
4 Zlot odpuściłem,baaardzo duże problemy rodzinne,na V będę ,tak jak na trzech pierwszych...
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Co Wy wiecie o zabijaniu? Jak się dowiedziałem o Marcinie Odrze, Enriquessie, Rambo czy Benku to wiem, że ekipa jest niesamowicie pozytywna. - Jak ktoś ma kilka dni wolnego to z opowiadań polecam. - Ja sam będę z Zaystevem na plecam sadził kołki na plaży w drugi metr!.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja też bardzo chętnie wpadnę. Lokacja bez większego znaczenia,byle w środkowej Polsce :razz: Myślę,że najlepszym terminem będzie majówka.
Część użytkowników będzie miała zapewne sesję do lipca,czy będzie chciała do pracy wyjechać. Wydaje mi się,że w maju uda się zebrać najwięcej osób.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Enriquess tylko o butach pamiętaj
Teraz pojadę na boso ????
To i ja zaproponuję: Skorzęcin http://www.skorzecin.pl
Ceny za nocleg 30-40 zł z tego co się zorientowałem.
Miejsce podobne do Boszkowa, tyle, że większe.
Środek Polski, połączenia pkp dobre, bo do Poznania każdy dotrze, a z Poznania do Gniezna mamy 30 min pociągiem. Myślę, że kursują dość często. Później w PKS i jakies 30-40 minut.
Jeśli tam byśmy zrobili w majówkę to mógłbym pomóc w organizacji. Z rezerwacją wybranych przez nas miejsc, ogarnięciu dla każdego najlepszego dojazdu, sprawdzeniu terenu, dupeczek, dobrych imprez, logistyką, PZU, NFZ, NBA... itd.
Wtedy z dojazdem z Gniezna też bym pomógł, bo jeśli zrobimy w Skorzęcinie to przyjadę autem. Ewentualnie mogę zabrać kogoś z Poznania. A do Gniezna później można zrobić rundkę po kogoś, bo jest ~ 20 km.
Skorzęcin to niby największy ośrodek w Polsce nad jeziorem. Nigdy tam nie byłem, ale większość znajomych, która była ma orgazm na samą myśl o powrocie w to miejsce więc chyba nie jest źle. Imprezy w majówkę na pewno będą więc i na balety będzie się można wybrać z plakietkami i godzinami opowiadać jak to zostaliśmy mistrzami Europy w pokera.
Bandeo też pomożesz nie? ????
E: ravau91 - jak jesteś z Radomia to pamiętaj o Zbyszko 3 cytrynach :cool:
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
E: ravau91 - jak jesteś z Radomia to pamiętaj o Zbyszko 3 cytrynach :cool:
aktualnie studiuje w Toruniu, ale specjalnie jak będe jechał na wielkanoc do Radomia to wezme kilka butelek co by na przepoje było ???? heh ????
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
@enriquess Powiem Ci, że Skorzęcin do Boszkowa to się chowa i to masakrycznie. Dwie dyskoteki koło siebie, wieczorami stypa, 0 atrakcji..
Też się wybiorę jak termin dogodzi ;)
ed: ja co roku jeździłem do Boszkowa, a teraz się wybrałem do Sko. Nie ma porównania, w niczym nie może się Skorzęcin równać do Boszkowa. Tam masz jedną główną ulice i nic więcej. Na tej dyskotece pod gołym niebem nawet dzieci tańczą i szkło się wala. W sklepach drogo, czipsy wszędzie po 8-9 zł, browar po 4 :eek:
Plaża malutka..
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
@enriquess Powiem Ci, że Skorzęcin do Boszkowa to się chowa i to masakrycznie. Dwie dyskoteki koło siebie, wieczorami stypa, 0 atrakcji..
Ja tylko piszę, to co mi znajomi mówili. W Boszkowie mi się bardzo podobało, a o drugiej miejscowości niewiele powiem od siebie. W tym roku byłeś w Skorzęcinie? Bo mnie zaciekawiło to:
http://nowymarketing.pl/a/372,gdzie-polacy-szukali-noclegu-podczas-sezonu-letniego-raport-eholiday-pl
a konkretnie tabelka. W maju jak widać też sporo osób szuka tego miejsca to i klimat powinien być wakacyjny na takiej majówce.
Dwie imprezy nam wystarczą, a atrakcje sami sobie zapewnimy - ktoś zatopi łódź, ktoś wybije szybę.... ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Właśnie tak jak piszesz Mad - dwa terminy. Właśnie ze względu na to pojechałbym najpierw na majówkę i potem człowiek zarezerwowałby ewentualnie drugą miejscówkę ;) No na razie IMO dwie opcje: Boszkowo i Skorzęcin. Mimo wszystko pojechałbym w nowe miejsce, ale i tak jest mi to obojętne ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
- zdobyć kontakty, którzy sam Piotr Świerczewski by się nie powstydził
&quot;Już dawno lublinianie nie mieli tak wymagających sparingpartnerów. Duża w tym zasługa Piotra Świerczewskiego, byłego reprezentanta Polski, obecnie trenera Motoru, który uruchomił swoje kontakty.&quot;
???? ???? ja uwielbiam go ????
Podobnie jak przy okazji ostatniego, jeśli ktoś z LBN lub okolic planuje wypad na zlot, to niech się odezwie...
 
Do góry Bottom