>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fantasy Yahoo NHL 2011/12

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Util funkcjonuje jako &quot;dodatkowy&quot; hokeista, ale że dziś nie gra zbyt wielu moich to nikogo tam nie wstawiłem po prostu.
Co do taktyki na drużyny to już też kwestia indywidualna. Ja zainwestowałem w paru graczy LA, bo wydaje mi się że Królowie zwojują dużo.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Podsumowanie pierwszej kolejki :

Żadnego pogromu na starcie nie było, mecze w większości wyrównane i zacięte. Najlepiej wypadli Karani za nic pokonując 10-4 radzio_xp Patriots. Co ciekawe między obiema ekipami doszło także do intrygującego trejdu :

Corey Crawford (Chi - G)
Steve Mason (Cls - G)
Trade
Karani za nicradzio_xp Patriots
Ryan Miller (Buf - G)
Ondrej Pavelec (Wpg - G)
radzio_xp Patriots Karani za nic

Jak tam wasze ekipy ? Ja już podziękowałem za występy Stolla z LA, liczyłem że będzie skuteczny jak dawniej na FW ale coś cieniował.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Jak na początek rozgrywek jestem bardzo zadowolony, mam w składzie jednych z najlepiej spisujących się graczy startującego sezonu: Kessel, Tavares. W ostatnich dniach zdobyłem też wolnych Michalka z OTT i młodego Hopkinsa. W obronie wymiata Phan-tastic Dion no i w bramce moim zdaniem zabójczy duet Lehtonen i Reimer. Chłopaki pilnować się bo mój team się już rozkręca ????
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
I Kolejka Elity



Jak zwykle małe podsumowanie pierwszego nieco przedłużonego tygodnia. Na początek minimalna porażka z Shenem. Ogólnie cała drużyna nie zagrała za fantastycznie, ale lepiej zaczynać słabiej, a kończyć na pudle, niż tak jak w MLB zaczynać z wysokiego C, a potem kończyć na szóstym miejscu jak dobrze pamiętam. Cieszą na pewno dwie klasyfikacji w ilości obronionych strzałów oraz w faceoffach, gdzie zdetronizowałem shena. Ogólnie dobry występ bramkarzy, grali wszyscy, ale zdecydowanie najkorzystniej wypadł Varlamov. Mimo jakiś dziwnych komentarzy podczas draftu ze strony Vadera i innych nie zawodzą na razie zarówno weteran Jagr jak i młodziutki Nugent-Hopkins. Po pierwszym oczekuje przede wszystkim regularności, drugiemu nie wróżę takiego sezonu jak w ubiegłym udał się Couture czy Skinnerowi, ale na pewno chłopak ma potencjał i razem z Hallem i Eberle mogą tworzyć zabójczy atak młodzieniaszków.

Trzy Gwiazdy 1 week&#39;u:

* Semyon Varlamov 3W, 2.17 GAA, 93.8% SV oraz 1 SO
** Ryan Nugent-Hopkins 4G, 2 PPP, 9 SOG
*** Jack Johnson 2G, 2A, 3 PPP, 11 SOG, 9 BLK
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Wygrana w pierwszym meczu cieszy, szczególnie że dopiero w sobotę wyszedłem na pierwsze prowadzenie (7:6).

Za postawę w bramce trzeba wyróżnić Varlamova (GAA 2.17, SV% .938). Na plus starzy wyjadacze: (Legwand, Sykora, Jagr) i trochę młodsi (Nash, Burrows, D&#39;Agostini).

Nastroje w ekipie dobre. Crosby już trenuje na pełnym kontakcie, góra 3 tygodnie i wraca. Wtedy się zacznie (bo aktualnie 2 C na IR mam xD).

W tym tygodniu pojedynek z Senatorami, którzy wysoko ograli Endżels. Łatwo nie będzie, ale matchup wydaje się do ugryzienia ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mój pojedynek z Lupusem to istna komedia, w wykonaniu mojej ekipy... Prowadzenie zmieniało się bodajże 3 razy, a na koniec miazga :;/: Mam nadzieje że Kesler już na dniach będzie aktywny bo bez niego, może być bardzo ciężko, Ovca póki co słabiutko, a reszta ekipy jak widać nie ma szału.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mimo jakiś dziwnych komentarzy podczas draftu ze strony Vadera i innych nie zawodzą na razie zarówno weteran Jagr jak i młodziutki Nugent-Hopkins
Nie pamiętam dokładnie jakiego rodzaju był to komentarz. Brałem udział w kilku draftach.
Ale dla mnie branie Jagra to jak branie np. Nabokova. Nazwisko jest ale co będzie z poziomem gry to jednak niewiadoma. Wieku też nie oszukasz.
Nie pamiętam dokładnie czy to na FB tak było - ale ktoś mi polecał Brodeura - powiedział - nie dzięki. Forma Martina coraz słabsza, wiek coraz bardziej zaawansowany i coraz bardziej podatny na kontuzje.
Poza tym - jedna jaskółka wiosny nie czyni. Co udaje się 2,3,4 tygodnie nie oznacza, że będzie się udawało dłużej.
Co do młodziaka. Pierwszy sezon bywa różny. Stąd wole unikać młodziaków - nawet #1.
Ale dzięki za wklejkę ????
Ja miałem mizerny tydzień.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Nie ma sprawy ????

Ja też nie mówię, że Jagr zanotuje w tym sezonie powiedzmy +80 pkt, ale jeżeli uda się przebrnąć przez sezon bez jakiejś poważniejszej kontuzji, a takiej w KHL nie złapał przez trzy sezony to jestem dobrej myśli. Widać, że Jaromir jest bardzo potrzebny tej ekipie, przynajmniej po tych pierwszych meczach można dojść do takiego wniosku. Co do młodzika w tamtym roku miałem nosa do Skinnera, który potem w jednej z lig narobił mi punktów w różnych statystykach. Ryan nie ma może takiej pomocy jak Jeff, któremu wyraźnie pomagał przede wszystkim Staal, ale w Edmonton nie boją się stawiać na młodzież i moim zdaniem kiedyś ona musi wypalić. Może nie będzie od razu Play Offów, ale na pewno są w stanie osiągnąć znacznie więcej niż po raz kolejny 15 miejsce w Konferencji Zachodniej.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Sorry za moją nieaktywność w fantasy ale miałem konkretny zasuw w ostatnich dniach. Teraz postaram się nadrobić ????
Z tego co widziałem skład zmieniałeś z dnia na dzień więc aktywność prawidłowa ; ) Remis ze mną na początek powinieneś przyjąć jako bardzo dobry wynik :p
 
Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP
week 2 - Elita​



Nie było mnie na drafcie... będę miał MEGA ciężki sezon... ta wygrana jak i każda będzie dla mnie
piekielnie ważna, gdyż nie chce spaść z ligi. btw ile ekip spada, dwie ?

p.s.
co za za przeproszeniem i****a nie ustawił IR ? zbanować go !
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP

U mnie wygrana po remisie w pierwszej kolejce jest zadowalająca. Z tego co widzę zaczynają wykluwać się pierwsi faworyci, ale jeszcze za wcześnie żeby coś wyrokować. W następnej kolejce mam ciężkiego rywala (radzio xp).
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
W tym tygodniu zawalili bramkarze. Na plus Spezza (3G 4A), Perry (2G 1A) i Visnovsky (1G 3A). Teraz czeka mnie mecz z sąsiadem z tabeli - Pro Darters. Chłopaki muszą wspiąć się na szczyt swoich ofensywnych umiejętności, jeżeli mam coś ugrać.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP

Trzeci tydzień = lanie od Radzio_xp. Bramkarze zawiedli na całej linii, w ataku niewiele lepiej.
Team Morszczyn (w szczególności), ale też cała reszto stawki. W składzie należy dokonywać codziennych zmian, wpuszczać grających itd. Samo się to nie zrobi, a skoro zapał był na zapisanie się to nie psujcie zabawy innym i walczcie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
week 4 - Elita


Moim zdaniem wydarzeniem kolejki była dość wysoka porażka Seku. Do tej pory szedł jak burza a tutaj zonk :]
 
Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP
tym razem Oliwiarki Shena zostały zmiażdżone przez drużynę niechcianych banitów z innych klubów.



szkoda, ze w ostatnim dniu przegrałem BLK 2:9, gdyż liczba 10 przyznam bardzo by mi się podobała przy moim wyniku :)

nadal o dziwo wygrywam, a w tym tygodniu potyczka z outsiderem - Romano Birds, a jak każdy wie, takie są najgorsze, jednak jestem dobrej myśli, gdyż forma jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom