>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2011/12

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Romano Birds nigdy nie spadnie :!: Nigdy nie spadnie :!: Romano Birds nigdy nie spadnieeee :!: ???? mam mega falę oby mi wystarczyła abym pozostał na przyszły sezon w elicie :razz:
Baqu ja Ci powiem z kim grasz ... grasz ze mną :grin:
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
week 16 - Elita​




gratulacje JuanRoman08 - postawiłeś mi bardzo ciężką przeprawę i szczerze dodam, iż myślałem, że przegram. Na szczęście miałem o 1 więcej SV, poza tym Heniek Lundqvist miał tydzień konia i aż dwa @SHO. Bynajmniej Twoja forma jest solidna i Sierhun musi się pilnować.

Vader... sięgnąłeś DNA !!!


jak dostane niezłego bonusa moderatorskiego to może Ci dam zremisować w tym tygodniu
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Baqu zrób proszę jakiegoś pscreena i pokaż jaki masz skład. Tak z ciekawości... ????
Ja myślałem, że będę bronił się przed spadkiem... nie było mnie na drafcie i zawodników mam z autopicku.

 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
...nie było mnie na drafcie i zawodników mam z autopicku.
No własnie. Ogólnie macie jakiś niski poziom w tej elycie... ????

ogólnie to pierdolisz towarzyszu ;-) jeszcze nie zrobił popularnego &quot;hop&quot; ale już kłapie dziobem -&gt; CZEKAMY ^^
Baqu
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
week 17 - Elita​



tak jak przewidywałem Vader LightningAmators nie stanowili żadnego przeciwnika dla mojej drużyny. Cóż spadek do II ligi może spowoduje otrzeźwienie właściciela klubu i zwolnienie obecnego marnego managera.

Romano Birds - nadal w świetnej formie ! Tym razem pokonali bardzo mocnych Capitals i włączyli się o walkę do PO ! niebywała metamorfoza.
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Moi zawodnicy się spięli, było blisko wygranej. Gdyby nie twoi cholerni bramkarze, którzy w dwóch pierwszych meczach 2 shootouty wykręcili...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP

Takie małe ogłoszenie w związku z tym że niedługo deadline w naszej lidze (1 marzec). Oddam praktycznie każdego hokeistę za dobrego face&#39;off-owca (skomplikowana polska składnie ????). Oferty przyjmuje na PW lub w systemie fantasy.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
The deadline to complete trades in this league is Thursday, Mar 1.
W związku z powyższym raz jeszcze taki apel. Oddam praktycznie każdego z mojego składu w zamian za rozsądna propozycje mocnego face-offowca. Korzystajmy z trejdów póki są jeszcze dostępne ????
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Uf, dzięki wygranej w ostatniej kolejce udało się awansować na 8 miejsce w lidze i dzięki temu utrzymać w elicie. Szkoda, że nie pierwsza szóstka, ale w ostatnich tygodniach ważniejsze było utrzymanie się. Powodzenia wszystkim w fazie Play Off i Play Out ;)
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
week 21 - Elita - Koniec SZ​



Crowned... walczyłeś dzielnie, ale mój team pokazał Ci w niedzielę, kto tu jest lepszy


Gratulacje dla TOP 6 -


a Sierhun chyba został przegranym sezonu - bad luck !


Vader...

co ?

DNO !!!



 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Piękna walka Romano Birds :!: daje niesłychane wyniki w postaci awansu do czołowej 6 :wowsdf::jupisdfgdfg: W tym wypadku &quot;Impossible is nothing&quot; :!: :browar565:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom